Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
27. lis 2011

baby, to je pravda, nejak to tu jedna po druhej vzdavame ☹ nadej umiera posledna, podme dalej 😉 raz to predsa musi vyjst 😉

manamani1
27. lis 2011

@mijadave Tebe dosla mrcha?????

mijadave
27. lis 2011

@manamani1 ano, zial... No co uz, ideme dalej, zas ideme skusit s clostilom...😉

lorreine
27. lis 2011

@mijadave Ahoj, no ja neviem, či to tu všetky vzdávame....možno proste už na to nemáme nervy, čo? 🙂
My ideme do tej Kanady, tak ani neviem, či chcem otehotnieť. Snaženie bolo teraz len raz. A vykašľala som sa aj na pregnyl, pretože som si povedala, že na to kašlem...uvidíme...možno nám taká trochu rezignovaná pozícia prospeje...aspoň na to nebudeme furt myslieť.

aduskatt
27. lis 2011

no, tusim som spustila lavinu☹(baby, sak ale nemusite po mne opakovat🙂

zuzanecka17
27. lis 2011

ahojte baby, my sa snazime od aprila. len v decembri minuleho roku som vysadila antiku a mala som hrozne problemy, v januari som pribrala 8kil, hormony rozhasene ☹ teraz zajtra nastupujem na clostil prvykrat, potom aj pregnyl mam mat, tak hadam sa to uz podari 🙂 vsetkym vam drzim palce!!!

lorreine
27. lis 2011

@zuzanecka17 Vitaj, my Ti tiež držíme palce 🙂. My tu teraz akurát máme takú nejakú pochmúrnejšiu náladu. Trochu to vzdávame...pár z nás teda...

lorreine
27. lis 2011

@aduskatt Neopakujeme 😠 😀 ...ja som práve v takom štádiu bilancovania...je mi smutno z toho, že keby som nepotratila, tak by som bola na začiatku piateho mesiaca...a zistila som, že už mi to všetko pekne lezie na mozog...takže som sa rozhodla, že tento mesiac bude pre Clostilbegyt u mňa posledná šanca...doktor hovoril, že moje vaječníky potrebovali iba trošku postrčiť a že budú fungovať dobre...aspoň pár mesiacov...tak možno ak to nebudeme riešiť...tak...možno 😀

aduskatt
27. lis 2011

@lorreine ja bez clostilu ani prd☹(ja som v stadiu, ze kaslem na to a sama seba presviedcam o vyhodach mat jedno dieta.......

lorreine
27. lis 2011

@aduskatt Neviem presne, čo rodič može vidieť dobrého na tom, mať iba jedno dieťa 😀 . Ale podľa mňa Ti to Tvoje jedno dieťa bude vďačné...skoro všetci jedináčikovia v mojom okolí sú radi, že nemajú súrodenca 🙂. Ja som kedysi chcela deti tri...a teraz by som bola Bohu neskonale vďačná, ak by si doprial aspoň to jedno...

kiwusha
27. lis 2011

baby,neda mi nenapisat tu a troska povzbudit. snazili sme sa o dieta vyse 4 rokov,nejdem detailne hovorit,co bolo vsetko s tym spojene. Mnohe z Vas to poznate. Posledny verditkt,ktory sme sa dozvedeli po operacii - nepriechodny lavy vajcovod, mate 50per. sancu otehotniet. Nastala u mna depka,nakolko lekar navrhol umele oplodnenie. Nesuhlasila som s tym, povedala som,ze chcem skusit este nieco ine. Takze mi predpisal na 3 mes. clostylbegyt. Vobec som to nechcela brat.ale povedala som,ved skusim.
Bolo mi po prvej davke dost divne. Nevyslo to. Pred zaciatkom druhej davky,sme zacali riesit uplne ine veci, svadba,prerabka, a povedala som,ze este jednu zoberiem a koncim... ze ma to uz po tych x-rokoch prestava bavit. a budem riesit karieru. A potom,ked mi 2 tyz. meskala M. som sa dalsie 2 tyzdne spamatavala z reality a nechcela verit,ze som v tom.
Preto Vas chcem navnadit,ze aj ja som uz bola v stave,ze to nevyjde, ze to nepojde,... a ja tomu hovorim,ze sa stal zazrak,ze fakt,ked som to uz najmenej cakala, prislo to...
Drzim Vam palce!

aduskatt
27. lis 2011

@lorreine to ti verim a uvedomujem si, ze mozem byt vdacna aspon za to jedno, najma ked viem, ako dlho sme nanho cakali..........

aduskatt
27. lis 2011

@kiwusha tak ti blahozelam 🙂 .......ja mam za sebou tiez vsetko mozne, plus clostil....a 80 neuspesnych cyklov...prvykrat som otehotnela po 5 rokoch, teraz je to uz takmer sedem a fakt mam dost..........

lorreine
27. lis 2011

@kiwusha Veľmi pekný príbeh...ďakujeme 🙂. Mám to trochu inak...ja som už tehotná bola, ale potratila som...je nás tu takých viac myslím...a tiež som otehotnela, keď som to neriešila...a preto teraz končím a uvidím...budeme sa (teda dúfam) sťahovať do Kanady, tak by sa mi to nehodilo...ááááááále chrániť sa určite nebudeme.... 🙂

aduskatt
27. lis 2011

@lorreine mozno kanadske prostredie pomoze🙂 zlatko, budem drzat palciska🙂

lorreine
27. lis 2011

@aduskatt Ďakujéééééém. Ale neupínam sa na to, proste uvidíme...ale sranda je, že letíme až na konci januára...takže neviem, čo dovtedy...život ma ale naučil neplánovať, pretože človek mieni, Pán Boh mení... 🙂

mijadave
27. lis 2011

dievcata, ja to zatial nevzdavam, od utorka idem opat na clostil ;)
@kiwusha velmi pekne, dik za povzbudenie a gratulujem ;)
no nic, idem na kute, dobru noc vsetkym ;)

lorreine
27. lis 2011

@mijadave Dobru nocku 🙂

antana123
28. lis 2011

Přeju dobré ránko 🙂

kacnov
28. lis 2011

@mijadave no nevím ale kdyžtak jsem 7DC

fori
28. lis 2011

ahoj holčiny, tak hlásím že jsem dneska 2 dc a za týden jdu na poslední 5 IUI. v lednu na IVF, už aby to bylo 😀

mijadave
28. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Janielik87..............24...........8m...............32.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Manamani1...........25...........2m...............25.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............24............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................24............33............5..............Clost., Duphaston
Nativanativa............29...........8m..............21............25...........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m...............19............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................18............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m...............14.............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m..............13.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m..............13.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m...............13.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m................12.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r..................8.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m.................7.............27...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r..................7.............32...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m................7.............51............................Clost.,
Mijadave.................35...........2r...................4.............27..........................Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m.................4.............29............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Fori..........................28.........14m.................2.............23............................Clostik 

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................21+2..................21+2................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........17+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............12+4.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............10+4..................10+1................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............7+0.....................7+2................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................5+2...........................................28.7.2012............21.12.

mijadave
28. lis 2011

ahojte dievcata, tak bola som u dr, dala mi dalsie ATB, lebo tieto moc nezabrali, cize na PN som este urcite do konca tyzdna... 😉 ktovie ako to rozchodia v praci 😒 a dnes poobede frcim ku gyndosovi, som zvedava, co vymyslel, ak nic, tak od zajtra opat clostil 😉
@fori to ma mrzi, ze to zas nevyslo, drzim pasticky na dalsie IUI 😉

lienkalienocka
28. lis 2011

@mijadave ahoj a nebudu lieky ovplyvnovat ucinok clostilu? nie ze by som ti to nepriala, len sa pytam🙂 ja cakam ci skor necakam mrchu a uz par dni ma boli brucho a strasne prsia. skoda ze neviem aky dlhy bude tento cyklus, by som vedela z coho to moze byt. co myslis ty?ak ta mozem poprosit o radu 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/veja202/graf... pridala som aj graf

kacicqa
28. lis 2011

@mijadave To je mi luto, ze si stale marod... tak snad druhe atb zaberu...Skus s nimi brat aj nejake probiotika, pamatam si co 6 tyzdnov atb s mojim organizmom spravilo... Ja uz sa len modlim nech je zajtra aspon 12 hodin a mozem ist na gyndu...

mijadave
28. lis 2011

@lienkalienocka nie, vraj nebudu 😉 podla grafiku si dnes klesla... ☹ podla toho, ci Ti zajtra stupne sa uvidi, no podla grafiku by dom cakala ms dnes, zajtra alebo pozajtra, uvidis, ci stupne alebo klesne 😉

lienkalienocka
28. lis 2011

@mijadave v piatok to zeniem na gynu. myslim ze sa to rozbieha ☹ ale normalne mi to ani nejako nevadi. som cudna? inokedy by som to orevala a teraz nic 😒 zajtra objednavam muza na stvrtok na spg nech viem co a ako 😉
tak to je potom super ze to bude ok 😉

mercymay
28. lis 2011

Ahojte zienky, po nejakej dobe som tu opat oprasila meno a heslo a reku idem vam napisat. Clostyl este stale beriem, Duphaston tiez, akurat ze som minuly mesiac nebola na kontrole u Dr. a momentalne som na 33 dni cyklu. Bezne mavam 28-30 dnovy cyklus, tak zacinam robit paniku. Ziadne bolesti, vytok, nic....som v strasnom pokuseni sa ist testovat. :P

mijadave
28. lis 2011

@kacicqa dik, snad zaberu, dufam... jasne, skusim nejake probiotika... 😉 zajtra ides na gydnu? daj potom vediet, ako si dopadla, ja idem dnes okolo 14.00 😉
@lienkalienocka nie si cudna... ja som to tento cyklus tak isto brala... uz nevysla ani slzicka... 😉

mijadave
28. lis 2011

@mercymay ahoj, tak skus testnut 😉 ako dlho beries clostil?