Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sysinek
28. únor 2011

@kamillka100
tak, to asi vsetky,...sme na tom rovnako...slzy nam precistia nielen oci, ale aj nasu mysel🙂

jika10
28. únor 2011

@kamillka100 Zrovinka treba se to povede ted v clostikovy pauze. Jak rika sysinek musis tomu verit.

Ja jsem se treba ted dozvedela, ze kolegyne dava ke konci kvetna vypoved, protoze v srpnu odleta na 2 mesice do ameriky 😝

jika10
28. únor 2011

Tak doufam, ze do te doby otehotnim a nikdo jim tady na praci nezustane. Tak bych jim to prala po tom, jak se hnusne chovaji 😀

gabriellka
28. únor 2011

o 2 hodiny mám folikulometriu. Idem na kontrolu či prebehla ovu. Normálne mám žalúdočnú nervozitu od rána čo sa tam tento krát zase dozviem 😖

nathali
28. únor 2011

Tabulka 28.2.2011

Snažilky:
pici..................27r....snž.....25m.....52DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....49DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......33DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......33DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m.....29DC...(PC 35 dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......29DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........23DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....22DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................21DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....20DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......20DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........14DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........13DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........12DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........12DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................11DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................9DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........8DC....(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m...,,3DC...(PC25dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....11tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......10tt..........(snž..3r)
jessika............27r........//...........(snž.3m)

nathali
28. únor 2011

ahojky holky 🙂
konecne som doma prave som prisla s prace domov 🙂
@gabriellka no ja dufam ze to budu len same pozitivne spravy 😉
toto je moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
no som zvedava ze ako budu teploty dalej
nevie ze co je s jessikou?? som na nu straaasne zvedavaaaa ze ako dopadla u dr.? 🙂

gabriellka
28. únor 2011

@nathali bohužial žiadne pozitívne správy ☹ ovulka neprebehla a to som už 22DC, takže môžem očakávať mrchu bud.týždeň. ale bola som na to viac - menej pripravená, nemala som žiadne príznaky...

baby viete mi poradiť čo pomáha ovolácii? Ten grepový džús je na ovu, alebo na sliznicu? a to acc? inak dnes som sa dozvedela že clostyl sa môže brať aj rok bez prestávky. A povedali my to už dvaja doktori. Tak neviem, lebo čo tu čítam tak väčšinou píšete o 3 mesiacoch a potom pauza. Mám pocit, že čo doktor to iný názor...Som z toho zmätená 😖

jania023
28. únor 2011

@gabriellka ahoj tak skus soju ta je na ovu,grepovy dzus je iba na sliznicu a ACC je tiez na sliznicu ale nic nieje na ovulaciu len clostil alebo soja

jania023
28. únor 2011

@gabriellka uz sa stalo aj to ze lekar povedal ze ovu neprebelha a kocka ostala v tehu tak nezufaj este moze prist tak necakanie

gabriellka
28. únor 2011

@jania023 no a sliznicu mám v poriadku. Len tie folikuly mi nejak nedorastajú.. Nezúfam, rozladilo ma to, to nepopieram, aj som si poplakala a ideme na to ďalší mesiac...ešte že je to taká príjemná činnosť 😉

jania023
28. únor 2011

@gabriellka a mala si aj clostik??alebo co si mala na stimulaciu??neskusala si si pytat stimulaciu ako na ivf??to by ti zabralo ja som mala pri nich 12 folikov bola som ako slnecnica 😀 plna folikov 😀

gabriellka
28. únor 2011

@jania023 na stimuláciu je ten pregnyl? ten sa nedáva až tesne pred ovu? no a clostik som mala teraz 3-tí cyklus 5-9DC( 2x1tbl) a ešte berem duphaston

jania023
28. únor 2011

@gabriellka nie stimulacia je ako clostil ale nieco ine kedze tebe clostil nezabral..ja som mala injekcie ale uz sa nepamatam ze ake tie sabrali aby ovulacia bola resp aby sa vajicka vyzvorili

gabriellka
28. únor 2011

@jania023 no veď uvidíme čo poriešime. Mám tam ísť keď dostanem ms tak uvidím na čom sa s doktorom dohodneme.

jania023
28. únor 2011

@gabriellka skus mu navrhnut ine riesenie ako clostil urcite exsistuje nieco ine

gabriellka
28. únor 2011

@jania023 ale on tvrdí že s clostylom dosahuje veľké úspechy. tak neviem čomu mám veriť...na jednej strane by som sa veľmi nechcela prepchávať hormonmi, ale keby som mala istotu že to pomôže tak mi je to úplne jedno. sama neviem čo by bolo dobré...

jania023
28. únor 2011

@gabriellka ano je to pravda ze su tam velke uspechy ale ked niekomu ta liecby nevyhovuje traba najst nieco ine...nie vsetke sme rovnake a to co mne vyhovuje tebe nemusia a opacne..vies co chcem povedat nie?

gabriellka
28. únor 2011

@jania023 jasné že viem a máš pravdu...skúsim sa s ním porozprávať a uvidím, asi by som radšej na tú soju prešla. účinok by mal byť ten istý

jania023
28. únor 2011

@gabriellka skus to soju pocula som ze je dobra aj ja ju ma doma ale este mam clostil na jeden mesiac a ked nic tak idem na soju

gabriellka
28. únor 2011

@jania023 mám aj ja ešte doma clostyl tak asi ešte jeden cyklus skúsim. Ty ho ako dlho už berieš?
A keď sa nepodarí, tak pojdeme spolu na soju, alebo sa podarí a budeme spolu tehu 😉

nathali
28. únor 2011

@gabriellka bola aj baby co maly neskor ovu jedna mala az 29DC ovu a oteh 🙂 tak klud ovu pride a ako vravi@jania023 ked tebe clostil moc nezabral mal by dr.navrhnut ine lieky ved je ich urco vela len treba najst tie spravne 🙂
a co porabate??
ja som sa sem este na chvilku zastavila kedze som este sama sdoma a prave som dorobila palacinky priatel ich moze skoro stale 😅 😀 😀

jania023
28. únor 2011

@gabriellka 😀 😀 ja ho beriem teraz druhy cyklus mam etse na jeden a potom midem na soju uz je v zasuvke a caka na mna 😉

jania023
28. únor 2011

@nathali ale mne zabral myslim ze az velmi take nejake 3cata 😀 to gabrielke nezabral 😒

gabriellka
28. únor 2011

@nathali ale doktor tvrdí že mne ten clostyl zaberá, ale slabo a že zvýšená dávka by to mohla upraviť...a tváril sa pri tom tak múdro, že sa mu ani nedá neveriť 😉
palacinky som robila tiež cez víkend, strašne dávno som ich nejedla a mala som na ne strašnú chuť. ja sedím nad účtovníctvom a manžel pozerá futbal...klasika 😉

nathali
28. únor 2011

@jania023 hlavne ze zabral 😀
@gabriellka no aj lifinka brala vyssiu davku 3x1tabl.a poozri zabral jej no tak mozno neni nic stratene a ja verim ze tu uz budeme mat coskoro dalsiu tebulku/ky
babyy ja mam asi straaaasne niiizky tlak a hlava sa mi toci aj ked sedim ☹ co si mam dat aby mi to preslo ☹

jania023
28. únor 2011

@nathali len ci nezabral az velmi ale ja sa neboli m stresovat budem az pojdem na utz 😀

nathali
28. únor 2011

@jania023 a keby si mala aj trojcata tak myslim ze by ti dr.aj navrhol redukciu len ci by si to bola schopna spravit
a ktory si DPO???

gabriellka
28. únor 2011

@nathali na nízky tlak musíš veľa piť a dodržiavať pitný režim. ale aj pohárik červeného vínka mi zvykne pomôcť 😉
no bodaj by mi to dopadlo tak ako lifinke, ja budem tiež teraz švrtý cyklus s clostylom a lifinke sa to tiež podarilo tuším štvrtý cyklus. Mne by ani 2 naraz nevadili len nech tam už niečo je 😉

jania023
28. únor 2011

@nathali som len 4DPO..ja by som nempohla urobit redukciu co by som mu mala povedat??ze berte to prve z lava ci ako??aj keby boli viac tak sa s nimi potrapim ale nedam ich za nic na svete 😉 dnes ma boli maternica ako na mn ale iba jeden roh -cast maternice pri lavom vajecniku a mam taky divny vytok vodnaty plus dalsi taky husty asi kremovy no fakt divne

gabriellka
28. únor 2011

@jania023 keby tam boli tri tak by si mi mohla jedno darovať, čo ty na to? 😀 😀 😀