Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

matusik111
20. říj 2009

Ahojte kocky, ja ocakavam mrchu zajtra / pozajtra , a potom v novom cykle zacinam s clostilom. Ako ho uzivate? Mne povedala doktorka 1-0-1 , ale sa mi to zda moc. Mne vajicka rastu tak ako by mali 😎 , takze clostil je iba na vacsiu sancu otehotniet

dasa.77
20. říj 2009

U me neni nic noveho,zitra nebo jeste dnes prijde MS a s ni asi i krokodyli slzy.
Tento cyklus jsem mela opet clostik i utrogestan.Ten jsem nasadila radsi o dva dny pozdeji,nez mi ho doktor napsal.Teploty mi vubec nesedely ani v dobe po ovu,ktera byla potvrzéna UTZ.Dnes jsem myslim 29DC a podbrisek uz poboliva vic jak vcera.

Kontryhelovy caj piju druhy cyklus a nemyslim si,ze by mi mohl nejak uskodit.Neni to nijak velke mnozstvi.

jaspina
20. říj 2009

Dáši já po něm měla místo MS jen špinění a jakmile jsem ho vysadila, tak hned byla silnější a doktorka mi dnes říkala, že sliznice je vysoká.. Ale na každého to určitě funguje jinak a taky každá má jiný problém.. Tak já ten Utroš taky nasadím později..
Amis - dík za povzbuzení, snad se jednou taky propracuju k vám do tématu - i když já už to spíš vidím na téma - čekatelky po IVF.. ale kdyby vyšlo aspoň to..

dasa.77
20. říj 2009

Prave jsem dopila jeden hrnek,jeste me ceka druha varka a pak vyrazim po nakupech.Rekla jsem si,ze aspon necim si dnes udelam radost,kdyz uz to stoji za ho.....Mam odpoledni,tak si musim pospisit,at to pak stihnu do prace.

Jinak moc zdravim amisku,u ni vidime,jak ten cas leti.Tyden po tydnu.Nedavno mela jeste ja my ostatni u jmena snž.Dalo by se rict,ze uz to mas za par,i kdyz pro tebe je to asi nekonecne.

dasa.77
20. říj 2009

jaspi.......tobe drzim palecky,at je ta ovulka aspon k necemu dobra.

Jeste se vratim k tomu caji,ja jsem mela predchozi MS poradne silnou,a to uz jsem pila asi 2 tydny kontryhel v pomerne velkych davkach.Ted uz jsem to omezila.Varim si ho asi 4krat tydne,jak si vzpomenu.MS prisla teda s velkym zpozdenim,spise jsem mela pocit,ze to mohl byt potrat.Ale nebudu se v tom dal rypat,vysledek je stejny,mimi nikde.

dasa.77
20. říj 2009

no,tak ja zase bezim,mejte se hezky a zase se ukazu.

jaspina
20. říj 2009

Dáši ty nákupy chápu 😉 Já jsem teď dlouho nic nekupovala, protože jsem chtěla šetřit -aby byly peníze kdyby přišlo mimi, aby jsme stihli opravit co nejvíc na domě.. aby jsme koupili větší auto..furt něco. No a teď jsem se rozhodla na to kašlat - jako né že bych už nechtěla nic budovat.. ale prostě chci kupovat věci i pro sebe, pro radost. Třeba nedávno mi bylo líto koupit si řasenku Loreal, že je dražší - tak jsem si koupila Astorku za polovic a pak jsem byla naštvaná, protože to je neporovnatelné co do výsledku. Takže si ten Loreál prostě koupím a hotovo!
Protože pořád si něco odříkat kvůli něčemu, co se zatím ani zdaleka neblíží - to člověka moc netěší..

dasa.77
20. říj 2009

jaspi,to mas pravdu.az to prijde,devet mesicu na jednu stranu utece jak voda,ale na druhou je to dost casu na to,aby si clovek nejake ty penizky odlozil.Pak,az miminko prijde,vetsinou ta mamina usetri na sobe a radsi koupi miminku nejakou dalsi cepicku nebo bundicku,ikdyz jich ma dost a nutne je nepotrebuje,ale proste mamince se mooooc libi.Ale jsou i takove,co diteti nekoupi nic,i kdyz na to dostanou zrovna penize od rodicu a radsi si koupi mobil za deset tisic.Takovou jednu znam.

jaspina
20. říj 2009

Dáši - a takovým většinou osud dopřeje dítě hned že? 😠

dasa.77
20. říj 2009

TAK,NAPSALA JSEM JESTE PAR IP A TED UZ FAKT MIZIM.MEJ SE HEZKY JASPINKO.

jaspina
20. říj 2009

Ty taky Dáši 🙂 a něco hezkého vyber 😉

janana
20. říj 2009

Ahoj holky! Tak oukám, že tady nepanuje nic moc nálada. Já včera začala s Clostilem - naposledY a sem ráda, už to psychicky nezvládám - ty UTZ, pak injekce, pak snažení a nakonec MS. Jak píšeš jaspi - taky už se vidím na IVF. Ale tak třeba aspoň to zabere. Simusca - přeju ti, aby to nebyla bolest od MS. Má se testovat až v den, kdy to máš dostat. I když já sem stená, taky to nikdy nevydržím.

jaspina
20. říj 2009

Tak to já jsem testovala jen předminule, když jsem měla 2 dny opožděnou MS - stejně bílo a za 2 hoďky MS dorazila.. Takže teď už žádné testování. Minulý měsíc jsem to taky vydržela. Já si prostě počkám na MS - dřív bych ani test nechtěla dělat - pak jsem o to dřív zklamaná a kdyby tam přece jen mimčo bylo, tak neuteče..

pajinka111
20. říj 2009

ja sem si přísahala že nebudu testovat dřív než 3 dny po vynechání MS ..ovšem pokud nedostanu do 3 dnu MS ,tak pokaždé musím na krev,pokud by náhodou bylo těhotenstvý potvrzeno,musím dostt hned injekci na udržení,jinak u mě nastane potrat..takže testovat asi nemá cenu,stejně // nikdy nemám ☹

mimina321
20. říj 2009

ahoj kočky 🙂
tak pozerám tu sa preberalo testovanie,ja som povedala,že nikdy už nebudem 😔 v januáry som testla 2dni pred ms a mala som// bola som celá šťasná a o 5 dní prišla ms-vajko sa neudržalo 😢 zase som mala depky plač a nervy keby som netestovala tak by som myslela,že mešká ms.......dr.skonštatovala,že vajko sa neudržalo a ja som si povedala nikdy viac netestujem popredu
a ked u dr. dopadnem blbo tak tiež pôjdem na nákupy
páji neboj raz tie//prídu

gerdusha
20. říj 2009

baby, mavate niektora krvavy vytok v obdobi pred/pocas ovulacie?

pajinka111
20. říj 2009

mimi díky..však na ty // čekáme všechny,taky věřím že postupně se všechny dočkáme,ale když se to počítá už na roky,tak toho optimismu moc není..
gerdu- to sem nikdy neměla ,ale četla sem že špinění v období ovulace bývá

jaspina
21. říj 2009

Bré ránko,
Gerdu - taky jsem o tom jenom četla... Já jsem včera po tom Pregnylu myslela, že večer bolestí snad prasknu.. Docela mazec. Jo a taky mi bylo celou noc na zvracení 😝

pajinka111
21. říj 2009

Ahojky, já tento cyklus po dvojté dávce pregnylu nic,trošičku se mi točila hlava ,ale nebylo mi špatně jak minule,to bylo něco,ale zase mě hrozně bolelo břicho a taky hodně i při milování,měla sem fakt zatany zuby jak to bolelo,nesměla sem to na sobě dát znát,jinak by žádny tulení ani nebylo..jinak jsem 22DC a už ted tuším že opět nic,je to už k uzoufání..su zvědavá co bude nasledovat příští cyklus..

jaspina
21. říj 2009

Páji já jsme dnes 17DC a bez Pregnylu by mi asi folík neprasknul.. Včera tam furt byl. Ale poprvé když mi píchli těch 5000 jednotek, tak se mi hýbal žaludek a břicho bolelo.. minule když jsem dostala 10 000 jednotek, tak jsem nic necítila a teď zas 10 000 a fakt bolesti, nevolnosti..docela hodně.

pajinka111
21. říj 2009

jaspi su fakt zvědavá kdy se nám to podaří,už chce asi udělat něco víc,než tyhle marné pokusy,tohle na psychice fakt nepřidá..taky sem měla tu dvojtou dávku ,mě by asi folík praskl byl 19mm x 21mm-nesouměrný a mudr říkal že možná už praská,ale to břicho mě fakt bolelo tak jako bych měla silnou ms,to sem ještě při ovulce nezažila

janana
21. říj 2009

Ahoj holky! Tak mě minule píchali 10 000 Pregnylu a nic mi naštěstí nebylo. Tak sem zvědavá tenhle měsíc, jak to bude, jestli vůbec něco naroste.

jerryjanka
21. říj 2009

ahojte babule
tak sliznica 12 mm na 13 DC a teda den pred ovulkou - takže to je super
vlavo folik 19 mm a vpravo 16 mm a okrem toho 27 mm - ale to už je vraj cysta folikularna a vajičko z toho foliku nebude dobre - ale tak dva foliky mam včera mi tatino pichol pregnyl 5000j.
od piatka duphaston a držia mi v care palce 😀
ale vysledky spg su ešte o niečo horšie ako boli takže neviem no ☹

pajinka111
21. říj 2009

jeryjanka to máš krásnou sliznici i ty folíky,to by se mohlo povést..než jsem čekla dcerku před 10lety,tak bylo spermio pokaždé jiné kvality..jednou nic moc,nebo ještě horší,pak zase dost dobré..myslím že je to pokaždé trošku jiné,zrovna když sme dělaly poslední byl nic moc a zrovna byla pak dcerka,takže nezoufej.. 😉

janana
21. říj 2009

jarrryjanka - to vypadá nadějně. Tak ať to vyjde 😉

Holky pořád doufám, že přeci se to musí už někomu povést, ne? To není možný, tak dlouho a pořád nikdo nic. Nebo nám to nakonec všem vyjde nastejno 😀

pajinka111
21. říj 2009

janana-to by byla paráda všem najednou 😉

simusca
21. říj 2009

Ahoj holky.
Tak ja hlásim, že MS dorazila ako švajčiarske hodinky. ☹ Teda zatiaľ sa len spúšťa, ale je to nezvratné, aj BT klesla - to boli ráno slzy. 😢 Normálne som už uverila, že sa to podarilo, aj som mala všetky "príznaky" - od 4-5 DPO ma bolí podbruško, stále musím behať cikať, prsia ma bolia tak, že si ich takmer musím držať, keď kráčam a vôbec som posledné 2 dni užívania Duphastonu nešpinila a to bolo predtým každý mesiac. I keď BT najskôr nasvedčovala skôr tomu, že z toho tehu nebude, včera bola až 37,1°C, takú som ešte nemala. Tak som si už normálne začala robiť nádej a ono zase nič.
Toto bol môj posledný cyklus s Clostilom, takže teraz ma už čaká laparka. Ale som sa rozhodla, že po tom ročnom behaní k dokimu si dám do Vianoc pauzu od všetkých tých stresov, či sliznica rastie, či má folík správnu veľkosť, či praskol, či MS dorazí alebo nie - už to bolo na zbláznenie a aj si dám pauzu od všetkých hormónov a nebudem užívať nič, aj keby som MS nemala mať 2 mesiace, nech si aj telíčko odpočinie. 🙂 A laparku nechám až na ďalší rok, veď si nebudem kaziť Vianoce, nie?
Normálne vážne začínam rozmýšlať, že si kúpime s mužíkom šteniatko, aby som mala aspoň nejaké rozptýlenie a nemyslela stále len na bábo - ja už akosi vnútorne cítim, že k nám zrejme nikdy nepríde. Tak sa aspoň poteším s nejakým malým chlpáčikom. Máte niektorá psa a osvedčil sa ako terapia?
Holky, vám držím pestičky, kto čaká ovulku alebo je po, nech už niektorá prelomí tú smolu a sa jej podaria krásne //, lebo začínam mať pocit, že akosi to žiadnej žabke z tejto témy nevychádza.

gerdusha
21. říj 2009

ahoj simusca,
ajajaaaaj, vidim, ze je nas viac podobne "zosmutnenych"...

myslim si, ze tvoje rozhodnutie dat si na chvilu pauzu a zaobstarat si psika je to najskvelejsie rozhodnutie, ktore mozes urobit. pokazit tym nemas co, myslim si, ze tym mozes jedine ziskat a vsetky dobre vieme, aka je potrebne pozitivna psychika a naladenie.

takze podla mna: go for it...chod do toho...do toho odpocinku a hafana.

vsetko dobre!

pajinka111
21. říj 2009

simuska-já hafana mám,ale to jsem měla už dávno,takže u nás to nefunguje..ale dvě kamarádky si pejska pořídily,jedna před pár dyn porodila,snažili se skoro 3 roky a pak do 3 měsíců po pejskovi otěhotněla,další je ted ve 3 měsíci,té to před rokem doporučil lékař,že je už psychicky na tom špatně,že to má vyléčit pejskem nebo kotákem..a vyléčila,pejsek byl rarach,pořád někde čůral všechno okusoval,nestačila ho hlídat,úplně že přestaly oba myslet na to že se pořád nedaří..říkali že psíčka by za nic nasvětě nedali,že si ho vypiplali a navíc jim pomohl k miminku..

jerryjanka
21. říj 2009

simca - aj ja skušam do konca roka - a po novom roku idem na laparku - sice mam strach ale pojdem do teho 😀
čo sa tyka psa - tak my psa mame nie šteniatko ale už staršieho pana 8,5 roka má - a je to môj macko - sa s nim niekedy aj troška porozpravam aj pomaznam - no ked nemam babo tak aspon so psom - dôležite je venovať sa mu - nenechavať ho cely den sameho doma - u nas stale doma niekto je - a ked ho aj nechame napr. v nedelu tak len na par hodin.
ale psik je fakt dobra terapia troška človek na všetko zabudne. takže ja tomu fandím
takže v januari ideme spolu na laparku