Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sysinek
23. bře 2011

@jika10 mozno ukaze o 3dni...nevesaj hlavu...
ja cakam kazdym dnom kramy...no zatial tiez nic...len spinenie...uz mi z toho hrabe... 😉 a tiez test negativny 😕

jika10
23. bře 2011

@sysinek No ja bych mrchu mela dostat za 2 dny LF mam 16 dnu a zitra je ten 16 den. No jdu k doktorce s moji bolavou rukou, konecne po skoro 3 tydnech . Tak zatim ahojky

zuzullik3
23. bře 2011

@nathali ahoj, prosím Ťa prepíšeš ma v tabulke ☹ ☹ som 2 DC 26 r snž 5r PC 28 dní ... už to všetko vyzeralo tak nádejne ani teplota moc neklesala ale čo narobíme ... ideme daľej s clostíkom tento mesiac mám 2x1 tak uvidíme možno niečo s toho bude 😒 😒 😒

daisyna
23. bře 2011

@jika10 ahoj, no ten vzestup je krááásný! Myslím že ten pokles předtím mohlo být nějaké hnízdění, ne?? Takže z testu si nedělej hlavu a vydrž ;)! Držím pěstičky!

daisyna
23. bře 2011

jinak tady je můj...trochu pokles...a také jsem musela na wécko před pátou ranní 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2f6ed2

zuzullik3
23. bře 2011

@jika10 ahoj, máš krásny grafík už by to tu sakra mohlo niekomu vyjsť 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja som tiež mala také teploty ako ty a zrazu tá hrozná mrcha prišla ani brucho ma nebolelo len tesne pred tým ako som dostala normálne som nechápala ale čo už ideme daľej. Tak veľmi držím palce nech ti to dobre dopadne 🙂 🙂

nathali
23. bře 2011

Tabulka 23.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.........72DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........56DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m.........56DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m........52DC..(PC45dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........35DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........35DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........31DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......26DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........23DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......16DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........15DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............15DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........14DC...(PC38dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........13DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................12DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......15m........7DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž........................7DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............6DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............3DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................3DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r.............2DC...(PC28dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....13tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......12tt..........(snž..3r)

nathali
23. bře 2011

dobre ranko 🙂
@jika10 je vele bab co sa im ciarky ukazu neskor takze vydrz 😉 🙂
@daisyna baby ake mate kraaasne grafiky 🙂 drzim vam palceky aby to uz konecne dopadlo dobre 😉
@zuzullik3 tak to ma mrzii ze aj tebe mrska prisla ☹ aj ja som mala pekny grafik a nic s toho ☹ aj si idem pre clostil po pauze snad bude aj vysledok u nas vsetkych

veronicka33
23. bře 2011

nathali dobré ránko dievčatá 🙂 kríže bolia ako hrom tak snád sa mrcha nespustí ☹

lifinka
23. bře 2011

@zuzka1. já byla 13Dc a folík nenašel jen teda nějaký malilinkatý, měřila jsem si BT a na 20DCjsem měla ovulku, nevěs hlavu, měříš Bt?

kacnov
23. bře 2011

ahojky holky jsem tu nová je mi 23 už mám 3 letého klučinu a chceme druhé od srpna mám vysazené prášky ted mi doktor napsal clostylbegyt tak jedu první měsíc dělám pravidelně ovu testy ale absolutně nevím kdy má přijít ovulace clostík beru od2 dne cyklu do 6 dne 1 tabletu. nevíte některá?? a jaká je pravděpodobnost že to budou dvojčátka? poraďte moc díky Káťa

lifinka
23. bře 2011

@kacnov a když ti dr, nasadil clostyl tak ti neřekl, že máš chodit na kontrolní Utz? skoro každá chodíme (krom mě už) na folikometrii, tak kolem 12DC a dr., se mrkne zda clostyl zabírá a dorůstá folikul, který následně praskne a je ovulka?Když tak se tam obj., jinak ovu testy tě finančně zničí.Nebo si začni měřit bazální teplotu, ta ti také určí ovulku, mrkni na http://merenibt.xf.cz/

když bereš clostyl měl by se brát jen 3cykly a pak 2 měsíce pauza a pak zase 3 cykly, nesmí se brát pořád. tak si radši zavolej k dr, a domluv se na ty utz, ať to nebereš zbytečně 😉 Mě clostyl zabral jak na první tak i teď na druhé těhu, tak držím pěsti.

slivocka
23. bře 2011

Baby mam jednu krabičku Clostylbegyt-u , kto potrebujete napište do IP adresu a pošlem 😉

10andrea12
23. bře 2011

@veronicka33 u mna boli bolesti krizov prve priznaky tehu 🙂 tak pfuj pfuj pfuj nech mrcha nedorazi 😉

gesipa
23. bře 2011

baby idem medzi vás, dúfam že ma príjmete 😉 . Už rok sa snažíme o bábo, 3 roky sme manželia, bývanie máme zabezpečené a bábätko nie a nie 😢 . Manžel bol na spermiograme - výsledky mal výborné, takže problém bude asi vo mne. Mám totiž hrozne nepravidelný cyklus, raz je to 39 dní, potom 51 dní, kedy mám mať potom ovuláciu? Podla hlienu a bolesti vo vaječníkoch mi to vychádza na 14-15 den, ale môžem potom mať luteálnu fázu aj 30 dní 😲 ?
Všade som sa dočítala že od ovulky po mrchu je 14 dní.
V piatok som dobrala prvú dávku duphastonu na úpravu cyklu, na mrcha zatial nedohladne, další cyklus vraj pridáme aj clostilbegyt, dúfajme že nám to pomôže.

veronicka33
23. bře 2011

@10andrea12 dakujem pekne snád ma obíde 😉

jika10
23. bře 2011

@daisyna @zuzullik3 @nathali Holky, dekuju za drzeni palecka, ja sama drzim co muzu 😀 Trochu se bojim, aby zitra nebyl velky pad a na dalsi den mrcha 😒
@daisyna No a ty mas grafik taky krasny. Ja myslim, te ten vcerejsi pokles nebyl zahnizdovani, to by bylo trochu pozde 14 DPO. Nekdo nebo neci si spis ze me dela srandu. No uvidime, bez toho abych pockala do zitra to stejne nevyresim

puckal
23. bře 2011

@kacnov Ahojky, taky moc neporadím. Já k Dr na kontroly také nechodím, nechce mě vidět. Já beru od 3.do 7. 2x1 a ovu byla jednou 14DC a podruhé 16DC. Měřím BT, ta mi to vždy vyznačí a používám ovulační testy a shoduje se to. Kupuju je na internetu 20kč kus. Ohledně vícerčat můžou posoudit těhulky, a to zatím nejsem.

jika10
23. bře 2011

@kacnov Ja na kontroly taky nechodim, kdyz jsem brala clostik od 5 -9 dne, byla ovu 16 DC, kdyz jsem brala od 3 - 7 DC tak ovu byla taky 16 DC. Pouzivam ovu testiky a teplotku. A s dvojcatama asi takhle, je to o stesti a nahode, treba moje kamoska ma dve nadherny clostikovy holcicky, ale bude to asi tim, ze oni maj v rodine behem jednoho roku uz treti dvojcata 😀

gesipa
23. bře 2011

neporadíte mi nikto 😅

jika10
23. bře 2011

@gesipa No ja ti asi moc neporadim. Ja ma lut. fazi 16 dnu a podle toho kdy mam ovu, tak mam pak i mrchu. Ted jsem mela ovu bez clostiku 19 DC a dneska jsem 15 DPO, takze stale cekam jestli z toho bude pozitri mrcha a nebo mimisek 😀 . Ale podle me duphason by mel byt na upravu cyklu, ale ten ja nikdy nebrala, ja mela jenom clostika. A cyklus 51 dnu jsi mela s clostikem??? Jestli jo, tak to bych asi zasla za doktorem, to asi neni moc normalni

slivocka
23. bře 2011

@gesipa Ahoj , od ktoreho do ktoreho dna cyklu beries duphaston? ked ho beries este pred ovulaciou tak je to zbytocne, len ti to zablokuje ovulaciu. Odporucam z vlastnej skusenosti merat teplotu, prist nato, kedy je ovulka a tak nasadit duphaston na 10 dni. Neverim ze mas ovu 14/15dc a ms tak neskoro. Ja som to mala tak isto a ovulaciu som mala az po 20DC stale 😉 Clostil mi pomohol k otehotneniu, tiez sme sa snazili rok a pol ale tak isto som az po ovulacii nasadila duphaston aby sa to uchytilo 😉 a vyslo to 😉

gesipa
23. bře 2011

@slivocka duphaston som v piatok dobrala prvé balenie, dnes je to už 5 den a mrcha stále nikde. Duphaston som začala brať od 16-25 DC, ale ako je potom možné že 14-15 den ma bolia vaječníky a mám aj hlien, myslíž že to teda nemôže byť ovulka, ked mam také dlhé cykly?

slivocka
23. bře 2011

@gesipa treba dat vysetrit hormony v provom rade..ked mas ovu tak ako pises a ms tak neskoro tak to bude problem potom. LF je max 16 dni. Ja som mala tiez hlien aj bolesti , aj spinenie v strede cyklu a ovu nebola lebo mi brali krv a mala som malo progesteronu. Treba tieto veci odsledovat...ja som chodila na ultrazvuky a doktor kontroloval kedy mam ovulaciu. Kazdy mesiac bola inak a vela krat ani nebola...vtedy su tie cykli take dlhe, lebo sa nema z coho spustit ms.

puckal
23. bře 2011

@gesipa Ahojky, já také měla cykly rozházené, někdy 40, někdy 58 apod. Co jsem pochopila tak ted jsi brala jen duphaston.....kdy jsi ho dobrala?? Já co zatím vím, tak by měla +-být pořád stejně LF, max. 1-2 dny, což si myslím že není možné 30DPO 😨 Podle hlenu a bolestí se dá něco vyzjistit ale myslím že ti to na 100% nepotvrzuje ovu. Po duphastonu by jsi to měla dostat do týdne, ale co jsem četla diskuze, tak někdy i za 11dní apod. Být tebou, tak až MS dorazí, zkus k tomu bud ovu testy nebo měření BT. At opravdu víš, zda ovu je nebo není. Bude tě při clostíku sledovat doktor?

gesipa
23. bře 2011

@puckal áno doktorka vravela že teraz nasadíme clostil a bude mi sledovať rast vajíčok, tak uvidíme, ale prečo potom mám 14-15 den vodnatý hlien?

gesipa
23. bře 2011

@slivocka od dalšieho cyklu tiež začnem brať clostil a budem chodiť na folikuometriu. Dosť často čítam, že po clostiku sa mnohým babám zadarilo, nech už mám rýchlo mrchu alebo nech príde až o 9 mesiacov.

kacnov
23. bře 2011

lifinka dr mi nic neříkal mám to zkusit po ty 2 měsíce užívat clostík a pak že se uvidí tak nevím jsem už docela zoufalá ty ovu testy jsou divné jednou mám slabou čárku a pak zas silnou ale třeba 2 dny tak je asi nechápu doufám že mi ten utroš nezbrzdí ovulku :( ale dr říkal že ovulka začíná tak týden od konce dobrání clostíku čili cca12dc ale já ani nemám bolesti když mám ovulku nic tak nevím jestli ji vůbec mám 😢 😢 😢

leeena_4
23. bře 2011

@slivocka
@gesipa
Ahoj jdu k vám nakouknout a vyvrátit mítus, že praní duphastonu, utrogestanu a provery brání ovulce. Znám osobně několik těhulek, které nejen, že měly ovulaci po tom, co začaly brát progesteron a dokonce u toho otěhotněly. Takže stát se to může, ale určitě to není pravidlem.
Jinak jsem měla stejné problémy jako geisipa. Bohužel myslím, že pokud máš takhle dlouhatánské cykly, tak k ovulce nedochází, nebo jen zřídka. Často to tak bývá, ale taky to neplatí absolutně 😉 Zkus si dojít na gyndu v půlce cyklu a ať ti udělá utz a uvidí, jestli vajíčka rostou. Jinak já brala progesteron půl roku a dostávala jsem to i 8. den po poslední tabletce 😉

lifinka
23. bře 2011

@kacnov já bych prostě natv rdo přišla k dr, 12Dc ať na tebe mrkne to k tomu prostě patří a né, že tě odbyde, že nebudeš chodit...