Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

safirah
19. říj 2011

Ahoj holky!
@mijadave Můžu tě poprosit o zapsání do tabulky? Mám 23, jsem 5 DC, snažíme se 9 měsíc a PC byl 40 a beru Clostil 😉
@sambuca jéééé bordeauxská doga se nám taky strašně líbí. Jakou mají povahu? Jednou bychom si ji taky chtěli pořídit. Teď máme taky 2 hafany ale jinou rasu. 😉
Holky chtěla jsem se ještě zeptat. Vy co jste brali nebo berete clostil 3-7, který den tak míváte ovulku?

aidule
19. říj 2011

@jeny No a v tom je právě ten život tak krásně a zajímavě úžasný, že si člověk nemůže všechno naplánovat, jak by chtěl a jak by se mu to hodilo, ale nechá něco i na osudu, ať může stvořit nějaké to překvapení a zázrak... 🙂

jania023
19. říj 2011

ahoj kocky co beriete ku clostilu?mate nieco special na sliznicu?

mijadave
19. říj 2011

@sambuca ano, presne, ma klesat, ja viem, ze po prvom vacsom poklese ju dostanem zvycajne do 2 dni 😉

mijadave
19. říj 2011

@safirah jasne, pridam... ja som brala 5-9 a vtedy som mala na cca 14-15DC, no raz som brala 3-7 a vtedy som mala ovulku 8-9DC 😉

mijadave
19. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa.....................26...........6m............34...........39..............13...........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Sambuca...............23.........1,5r.............33...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............30............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............29............29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............23............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............22............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............18............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............17............29.............2............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988.........23..........17m............17............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............16............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........15............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.............11............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................9............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791...........29.........10m...............6............33............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah...................23..........9m................5............40............................Clostil
Aduskatt.................35..........6r..................2...........33............................Clost., calibrum
Veji.........................25..........7m.................1...........28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+3..................15+1..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+0.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................6+6............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

sambuca
19. říj 2011

@safirah ahojky.. no jo. máme 2 kluky, jsou to miláčci! Ten starší má 1,5 roku a krom toho, že má 60 kg, se chová jako čivava.. prostě domácí mazlíček! Není to moc pes do boudy, my ho máme v bytě se zahradou, ale až dostavíme dům, půjdou společně ven do boudy... kdyby tam šel ten starší sám, ustýskal by se! Jsou to nehorázní závisláci na lidech, milují děti a snesou jakékoliv jiné domácí zvíře. Toho malého máme od včera a Gucci ho přijal jako by se znali už léta... jsou z nich parťáci. Je to srdeční záležitost! 🙂

golymetr
19. říj 2011

holky mužu se zeptat naco je dobré pít grepový džus?? piju alchemilku na začátku ciklu.

safirah
19. říj 2011

@mijadave díky 😉
@sambuca to je super, že jsou taky takový milíčci i když by to člověk do nich na první pohled neřekl 😀 My teď máme labradora, ten už bude mít 7 let a křížence drsnosrstého jezevčíka a westíka a ten má 3 Moc se s dalšími zvířaty nesnesou 😒 Teda s ostatními psy ano, ale kočky, slepice a jiné nemají šanci. ☹

mijadave
19. říj 2011

@golymetr grepovy dzus je na plodny hlien 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave děkuji za odpověd snažíme se o miminko 🙂

mijadave
19. říj 2011

@golymetr tak drzim pasticky, tu sa v podstate snazime skoro vsetky 😉

veji
19. říj 2011

babyyy, drzte prsty, na buduci stvrtok ma caka folikulometria, som zvedava ako to dopadne. lekar mi predpisal dalsie dve balenia clostilu a duphastonu. musi sa to podarit! 🙂

janielik87
19. říj 2011

@veji drzim ti palce!!! Iste sa to podari!!! Zvysil ti aj davku, ci nie? Do stvrtku to rychlo prebehne, len nemysliet 🙂 Ja som 24DC a cakam na utorok, kedy by mala resp. nemala dojst mrsina.

lorreine
19. říj 2011

@safirah Ja som brala 3.-7. den cyklu za každým a ovulace bola skoro stále inak 🙂. Vtedy, keď som otehotnela, som bola 11. deň na folikulometrii a doktor povedal, že sú folíky ešte malé, že bude potrebné počkať tak 4-5 dní. Mala som to bez Pregnylu a boli sme na dovolenke, tak som ani nemala ovu testy, lebo som vedela, že na dovolenke bude sexík každý deň...teraz som bola včera na folikulometrii a doktor hneď že, aké krásne dva folíky a hneď mi dal Pregnyl, že mám si dnes ráno pichnúť a od zajtra sa snažiť 🙂...Takže ja by som sa riadila tým, čo Ti povie doktor...podľa toho, čo uvidí na utz...

veji
19. říj 2011

@janielik87 nezvyslil mi davku, budem brat zase 5-9 DC a potom duphaston 16-26 DC. a na 10 DC folikulometria. tento mesiac sa to musi podarit 🙂 a tebe sa to urcite podari uz teraz 🙂 to spinenie je dobre znamenie, si myslim.

janielik87
19. říj 2011

@veji A beries po polke tabletky ako ja? No uvidime 🙂 Vsetko sa dozvieme buduci tyzden 🙂 A ako sa citis? Co mas inak nove? Aky bol vikend?

veji
19. říj 2011

@janielik87 ja beriem celu tabletku, rano a vecer. neboj sa, podari sa ti to, ja som vestica 😀 mam sa celkom fajn, bola som troska sklamana ked dosa mrcha mrsna, ale tusila som ze to nevyslo. no tento cyklus veriiiim 🙂 inak caka ma pohodovy mesiac v praci, sefka bude mesiac na dovolenke a ja budem robit kazdy druhy den (pracujem v ambulancii a budem mat inu lekarku na zastup, ale len obden). tie ostatne dni budem len sediet v robote a vybavovat telefonaty 😉 a ucit sa na skusky..... 😒 no aspon by som vdaka tej jej dovolenke mohla byt v akej-takej psychickej pohode, tak aj preto verim ze sa to podari 🙂

janielik87
19. říj 2011

@veji No ty vestica :D :D :D uvidime, ci si za sluzby mozes nechat aj platit :D Snad sa nam obom coskoro zadari a babatka sa v bruskach uz pekne ubytuju 🙂 Ty si zdravotna sestricka? To som nevedela. A v akej ambulancii?

golymetr
19. říj 2011

@mijadave my se ted snažime teprve druhý cyklus ted jsem 24DC ale testík bílo 😒 v neděli čekám mrchu tak snad příští měsíc to vyjde.

mijadave
19. říj 2011

@golymetr tak drzim pasticky, nech to vyjde... 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave taktéž držim palečky aby to všem snažilkám vyšlo,já jsem tedy ted 11DPO to už by test ukázal aspon ducha nebo nee??

mijadave
19. říj 2011

@golymetr zalezi aky test si mala, ci 10 alebo 25... ak si mala ten citlivejsi (10) tak uz mohol, ale tiez nemusel... mojej susede ukazal testik // az po 2 tyzdnoch meskania... 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave měla jsem 10ku mamatest 😒 to už by byl aspon dušík zkusim ještě zítra testnout jinak to nechám a zkusíme další cyklus

mijadave
19. říj 2011

@golymetr hm, ja by som testla az pozajtra... 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave když já jsem netrpělivá a zítra když už tak by bylo něco vidět

golymetr
19. říj 2011

@mijadave při druhém těhu jsem si dělala test 13DPO a už byla druhá čárka krásná mam fotku v albumu

mijadave
19. říj 2011

@golymetr to poznam 😀 je to na Tebe...

elys
19. říj 2011

@mijadave janula, pozeram, ze tabulka ma oneskorenie 1 den. asi si pri oprave/doplnani skopirovala tu nespravnu. kazda tam mame o 1 dnik menej ako mame mat. tie cisielka boli uz aj vcera.

mijadave
19. říj 2011

@elys fuha, tak to som nejako pokaslala 😕 ok, daj mi chvilku, opravim ju 😉