Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janielik87
2. lis 2011

@mijadave tak hlavu hore a stale nic nie je stratene, keby aj poslal do CAR, tak to neznamena, ze to bez toho nevyjde... Nezabudaj na nasu sutaz :D :D :D teraz mame aj dost podobny DC :D Kiez by sme naraz "palickovali" :D :D D

mijadave
2. lis 2011

@janielik87 joj, brala by som... dnes bola jedna moja kamoska na gynde, v pondelok nasla slabucku // na testiku a dr jej dnes potvrdila, ze je tehulka... joj, som stastna aj za nu, lebo je to ich prve a tiez im to dlhsie neslo... strasne sa s nou tesim, no aj ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 neboj, na tu sutaz nezabudam... 😉 snaha tu je, no ovu este nie, tak uvidime... 😉 prajem Ti tie //, nech sa tesis co najskor 😉

janielik87
2. lis 2011

@mijadave 🙂 ved preto, hlavu hore, myslime pozitivne a nevzdavajme to 🙂

kacicqa
2. lis 2011

@mijadave vdaka za odpoved..taq dufam, ze to bu oki...mangel dneska bude mat perny vecer;o) Drzim palce u lekara a aj zajtra na spg.. ftuj tfuj ;o)

mijadave
2. lis 2011

@janielik87 😀 ved ja to nevzdavam, len sama seba nechapem, ze mam taky blby pocit... 😉 no nic, idem ja k nemu... dam vediet... zatial pa... 😉

lorreine
2. lis 2011

@kacicqa Tak teda, tomu sa hovorí, že liek zabral...A to si brala iba jednu tabletku alebo ako? Inak ale moj doktor povedal, že ak je folíkov veľa, tak to tiež nieje dobré, pretože potom to može byť viacnásobné tehotenstvo, že potom odporúča styk s ochranou. Keď sú dva veľké (ako som mala ja minule), tak povedal, že to je ešte ok, ale že ma musí upozorniť, že je veľká šanca na dvojčatá...Že sa mám sama rozhodnúť, či do toho chcem ísť...ja som samozrejme chcela 🙂. Takže sme sa snažili, ale veľmi nádejne to nevidím 😒

mijadave
2. lis 2011

@kacicqa dakujem, tiez drzim pasticky nech sa vecer zadari 😀 zatial pa 😉

kacicqa
2. lis 2011

@lorreine Neviem ci ne skor az "prebral" ;o) Jo, jednu denne a dokonca nie 5 dni, ale iba 4 lebo raz som zabudla;o) Ja uz po roku a pol marneho snazenia velmi neverim na uspech a nieto este dvojnasobny;o) Ale ak by naaahodou, taq by som to s radostou brala;o) A ty si si uz ista, ze to tentokrat nevyslo?

markyzza
2. lis 2011

Ahoj holky, skočila jsem sem jen letmo zase. Nestíhám s tím naším čertíkem. 😀 😀
@mijadave : Tak to je super, že půjdeš k dr. 😉 Aspoň se něco začne hýbat. A suoer, že manžel souhlasil se spermiem. 😉 áspoň budete zase chytřejší a třeba se to pohne a dr. vše vyřeší a brzy budeš taky těhulka. 😉 😵 😵 Ale moc nechápu, že by manžel případně nechtěl jít do Caru? Ono gynekolog taky nemůže vše. A v Caru se nejde hned na IUI nebo IVF. Aspoň u nás tady to tak je. Prostě tě tam dr. prokontrolují i manžela a mají mnohem víc možností než jen gynekolog. No vím, že já jsem tenkrát byla normálně ráda, že mi při laparoskopii našli endometriozu. Protože aspoň jsem byla klidnější, že už ten problém má nějaké jméno a můžou dr. podle toho postupovat. To samé se štítnou žlázou. Takže jsem pak byla fakt o mnohme klidnější. 😉 Takže tfuj tfuj, ať vidím brzy // na těhu testíku. 😵 😵 😵
A vůbec myslím tady na vás včechny. Vím, co prožíváte. Nemám čas dočítat, ale prostě nevzdávejte a věrte, že se to podaří. 😉 😵 😵

lorreine
2. lis 2011

@kacicqa Musíš myslieť pozitívne. S takou úrodou je to na dobrej ceste...A ja? Neviem, proste sa mi tak "zdá", že nič z toho...vzhľadom na falošné príznaky v iných mesiacoch už to radšej neriešim...🙂

kacicqa
2. lis 2011

@lorreine ty si trupqa.;o))))) mne pises, ze mam mysliet pozitivne a sama seba odpises este ked nemash istotu.. No nooooo.. dohodnime sa, ze si budem brat z teba priklad;o) Taq mi ukaz ako sa to ma ""robit" ;o)))

lorreine
2. lis 2011

@markyzza Je to síce divné, ale je to tak...ak človek vie, kde je problém, je kľudnejší... 🙂 Tiež som to tak mala, keď mi prišli na PCO...ale teraz už taká kľudná niesom, pretože potom, čo som potratila mi došlo, že otehotnieť je iba úplný začiatok...číha toľko rizík, že mi to naháňa strach...

lorreine
2. lis 2011

@kacicqa 😀 😀 😀 😀 To si dobre povedala... ale niesom pesimistická, proste len hovorím, čo sa mi zdá...toto je také obdobie čakania, ktoré nemám rada...ovulka prebehla, takže už teraz "snaženie" len pre radosť 🙂. Ty máš ovulku teraz, takže musíš myslieť pozitívne, pretože to možeš ovplyvniť 🙂.

aduskatt
2. lis 2011

@mijadave no tak dufam, ze vam to dobre dopadne..............ja cakam, ci sa zadari.ked ano, happy, ked nie, uvidime co dalej, clostil uz nebude

aduskatt
2. lis 2011

@vanilka31 no, mne to , ak narastie, tak klasika cez 30mm, obvykle praskaju tak na 18 DC u mna takze tak okolo 35

manamani1
3. lis 2011

BABY MALA Z VAS NIEKTORA 51 DNOVY CYKLUS???????????? 😀 😔

antana123
3. lis 2011

Přeju dobré ránko 🙂 🙂

mijadave
3. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Manamani1...........25...........2m...............51...........43............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus Zana21...................30...........4m...............46...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............34...........31............................Clost.,
Petulak1988..........23.........18m.............. 33...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r................32...........36............................Clost., Duphaston
Fori..........................28.........14m...............31...........28............................Clostik
Lorreine..................28.........1.5r................27............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............25...........29............12............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............22............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............21............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............20............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............18............33...........................Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............17............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................14............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................13.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m.................9.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m.................9.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m.................8.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m.................6............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................17+4..................17+2................10.-12.4.............8.11.........Listovka
Nathali................23............2,5roka.........14+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r.................9+0.............................................6.6.2012...........3.11.........Listovka
Tyrisa..................26...............7m................7+0...........................................27.6.2012..........2.11.........GS Mamavit

mijadave
3. lis 2011

@markyzza ahoj, no tak velke sklamanie zo vcerajsej navstevy u dr... ☹ dal mi len papier pre mm na spermos a vraj musime najprv pockat na jeho vysledky a potom nieco budeme riesit, ale ze si mysli, ze mm je ok, kedze mame uz 2 deti.... takze asi by odporucil uz len IUI alebo IVF, co som mu povedala, ze mm nesuhlasi... tak povedal, ze potom este nieco skusime, ale ze to sme uz v podstate skusali a nepomohlo, ale ze sa dohodneme, az ked budu vysledky... proste nechcel povedat nic konkretne... mam dojem, ze chce este nasadit znova clostik...mi to prislo trosku luto, ako sa vcera spraval... bolo to, ako by som dosla k inemu dr... nechapem... dnes je mm na vysetreni, tak uvidime... a ked som dr spomenula fytosoju, tak ma zrusil, ze to nepomaha... ze to je len pre zeny v prechode... a ja ze poznam zeny, ktorym to pomohlo...normalne som ho tym nastvala... ☹ ale si hovorim, ze mozno mal len zly den, lebo normalne sa tak nesprava, je vysmiaty, zartuje a teraz bol dost zamraceny.... 😒
@manamani1 ahoj, ja som mala aj 53 aj 63 dnovy.... ☹
@antana123 dobre ranko 😉

manamani1
3. lis 2011

@mijadave ☹((....a aka bola pricina, tvojich nenormálnych cyklov????

mijadave
3. lis 2011

@manamani1 u mna to boli anovulaky.... ☹ ale pricina anovulakov bola u mna pravdepodobne tym, ze som brala dost silne hormonalne lieky spolu s antikoncepciou a po ich vysadeni mi ms chodila ako chcela... kvoli tomu mi dr nasadil clostil+pregnyl+duphaston... 😉

mijadave
3. lis 2011

@tyrisa ako si vcera dopadla u dr???? 😉

manamani1
3. lis 2011

@mijadave tak clostyl by som rada aj ja🙂))...a duphaston to nie je na udrzanie plodu, ked zena uz otehotnie? pregnyl je co?

manamani1
3. lis 2011

@mijadave robila som si aj test,ale tak asi nic...nemavala si ani périznaky ovulky? hlien, bolesti atd...????

mijadave
3. lis 2011

@manamani1 ano, duphaston je na udrzanie plodu, ale tiez aj na uhniezdenie... pregnyl je na prasknutie foliku... nie, vobec som nemala priznaky ovulky ani bolesti a hlien uz vobec nie... ale ff mi ju vyznacil niekedy okolo 45Dc prerusovanou ciarou, no ja viem, ze urco, ze nebola ziadna ovulka... ☹

golymetr
3. lis 2011

@mijadave přeji dobré ranko a hlásím ovulku i podle bolesti i ovu testů snaženíčko proběhlo včera večer a i dnes ráno tak snad se zadaří 😵 jinak je mi líto žes včera nepochodila u doktora 😢

manamani1
3. lis 2011

@mijadave lebo ja hlienik som mala,tak neviem... 😒

mijadave
3. lis 2011

@golymetr dobre ranko 😉 tak drzim mocne pasticky, nech to vyjde 😉
@manamani1 tak to potom neviem Ti poradit ☹

golymetr
3. lis 2011

@mijadave budu dyštak pruběžně informovat.

manamani1
3. lis 2011

@mijadave este tolko sa chcem spytat, ze uz ked bol ten DC dlhsi cca. 30-60. den, citila si sa ako pred krámami(bolest podbruska, a pocit, ze uz kramy dojdu)? alebo vobec ani priznak predmenstruacny?