Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
8. lis 2011

@manamani1 ahoj, aj ja som ho brala po jedle... 😉

antana123
8. lis 2011

@mijadave aha ale jaktože na ovulačních testech to sílí?? 😲 😲 😲 😲 😲 uvidíme jaká bude teplota zítra myslíš si že je na pregnyl pozdě????

antana123
8. lis 2011

@mijadave a kdy myslíš že byla???

mijadave
8. lis 2011

@antana123 neviem, mne sa zda, ze bola v nedelu... no zas na druhej strane mas dost nizke teploty... neviem, ako mavas Bt po ovulke, takze tazko povedat, ale ak Ti silneje ovu testik, tak potom este len bude... 😉

antana123
8. lis 2011

@mijadave díky jsem zvědavá já nemám vysoké teploty vždy je mám nízké

mijadave
8. lis 2011

@antana123 tok potom netusim, lebo ja som nikdy ovulku netestovala... 😉

antana123
8. lis 2011

@mijadave já sem z toho taky zmatená jsme zvědavá co najdu každopádně dle dr. si mám nejpozději 15DC nechat píchnout pregnyl,ale prsa a podbřišek mě pořád bolí

antana123
8. lis 2011

@mijadave myslíš že mě to může bolet ještě i po ovulce???

golymetr
8. lis 2011

dobré ráno holky mě přepad ten bacil dost a ani si ted nemužu nic moc vzít kdybych náhodou byla těhu ☹

mijadave
8. lis 2011

@antana123 moze... ved to, ze to je dost nespolahlive... ja mam napr. uz pocit, ze je ovulka, lebo hlien ako vajecny bielok mam uz treti den, pobolieva ma v podbrusku tiez uz treti den a dnes sa pridali aj krize, no BT tomu vobec nenasvedcuje... 😠
@golymetr to ma mrzi, tak pi cajik s medom a citronom.... 😉

golymetr
8. lis 2011

@mijadave dám si čajík se zázvorem

golymetr
8. lis 2011

dneska mě trošku pobolívá bříško asi jsem i dole prochladla trošku

antana123
8. lis 2011

@mijadave a co říkáš na prstíkovou metodu vyšetřuješ???já myslím že ta se nemýlý já už 2 den mám čípek úplně zkrácený měkký a otevřený tak si myslím že teprve bude teda včera večer sem to tak měla myslím že tohle je dost spolehlivý ukazatel kdyby ovulka byla tak ztvrdne a uzavře se

antana123
8. lis 2011

@golymetr dej si čajík to ti udělá dobře jinak když sem byla těhu a nemocná moc mi pomohla mořská sůl do nosu a jitrocelový sirup

golymetr
8. lis 2011

@antana123 když mě by taky pomohlo si trošku odpočinout ale s malým nemužu ten mě nenechá ☹

antana123
8. lis 2011

@golymetr jo to ten můj taky 😀

golymetr
8. lis 2011

@antana123 mam dva rošťáky ale ten větší už je přecijen rozumnej ale prcek tomu nic nevysvětlím je ještě malej

mijadave
8. lis 2011

@antana123 ja viem, lenze asi mam kratke prstiky, nedotiahnem... 😀 ale pred ms je vzdy nizsie a makky, vtedy dotiahnem... 😉

antana123
8. lis 2011

@golymetr a kolik mají????nemáš to v pase???náš bude mít 15měsíců
@mijadave tak já dosáhnu jak před ms tak po i před ovulkou jako nejsme znalec dělám to 3 měsíce ale myslím že to už malinko ovládám a dle toho si myslím že ta ovu ještě nebyla

mijadave
8. lis 2011

@antana123 to je super, vies, ja som ho nahmatala vzdy po ms, potom bol na mna velmi vysoko, a potom az pred ms... 😒 chcela som to ovladat, lebo je to dost presne, ale nejak to nejde... 😉

antana123
8. lis 2011

@mijadave a vyšetřuješ se ve vhodné poloze????já ve sprše si čapnu a krásně to nahmatám

mijadave
8. lis 2011

@antana123 jasne, skusala som cupiet vo vani, no proste kratke prstiky 😀

janielik87
8. lis 2011

@zuzkag2 no my sa snazime 8. mesiac. A clostil teraz beriem druhy cyklus. Aj ja mam duphaston, ale mala by som ho brat od 15DC, co je vtedy, ked idem k lekarke, tak sa jej na to opytam...ci naozaj uz zacat brat. Minuly cyklus som zacla na 16DC, tak mozno aj teraz mi to tak da. No snad posunul ovulu, snd este bude...uz som premyslala, ze zacnem merat aj ja BT, ale ked to ma len vystresuje...ale aspon tento cyklus by som mohla, ked uz som to tak mierne hodila flintu do zita.

golymetr
8. lis 2011

@antana123 mam to v pase ale skovaný,starší bude mít v únoru 5 let a malej má přesně za měsíc 2 roky.

antana123
8. lis 2011

@golymetr aha tak to věřím že si neodpočineš 😉

golymetr
8. lis 2011

@mijadave 😉

mijadave
8. lis 2011

@golymetr 😉 pijes cajik? lepsi sa to? ja mam dnes nanic den, tak Vam radsej ani nic nepisem, len citam... 😒

golymetr
8. lis 2011

@mijadave přes den je to lepší večer se to zhorší,já toho moc při malým nenaležim

mijadave
8. lis 2011

@golymetr to mi je jasne 😉 a poobede Ti uz nespi? ze by si si s nim na chvilu lahla 😉

golymetr
8. lis 2011

@mijadave to spí ale zase já musim uklidit ted navíc mam službu na topení v bytě prostě matka na baterky 😀