Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
7. pro 2011

@antana123 ano měla jsem tolik 😀 jinak graf teprve stoupne 😉 mě se taky držel dole

mijadave
7. pro 2011

@antana123 ja viem, len sa mi paci Tvoj neprehliadnutelny ovulacny pokles 😉 ja sa zas drzim ako podla pravitka 😀

antana123
7. pro 2011

@mijadave jsem zvědavá na tvůj pokles mě přišla ovu až 2 den po pregnylu minule to bylo hned na druhý den myslím si že to bylo tím pregnylem minule jsme měla 10 000 a ted jen 5

antana123
7. pro 2011

@mijadave držím palce at se to v práci uklidní držím moc palce 😉

mijadave
7. pro 2011

@antana123 uvidime, ci nejaky bude 😉 ja som mala vcera tiez len 5000, dnes o 17.00 ma caka dalsia 5000 a zajtra posledna.... tak uvidime... skusim dnes ovu testik, ked pridem domov z prace 😉

antana123
7. pro 2011

@mijadave ty to máš tak postupně jo????já jsem dostala naráz 10 000 no o tom nepochybuj po pregnyle bude ovu 100 % já jsem dělala ovu test včera ráno a // byli skoro stejné 😉

manamani1
7. pro 2011

@antana123 nooo,zeby pred ovulkou?

antana123
7. pro 2011

@manamani1 no já doufám že je ovu dnes 😀 😀 😀 musí dneska to je 2 den po pregnylu

manamani1
7. pro 2011

@antana123 no tak áno, tak som to aj ja myslela...takze mas aj clostil tento mesiac?Bolesti?hlien?

antana123
7. pro 2011

@manamani1 ano clostil byl bolesti byli hodně včera večer a hlen spíš vodnatý ale dle folikulometrie byli v pondělí folící velcí tak myslím že už praskli snad poctivě jsme se poslední 3 dny snažili tak snad to stačí jinak včera i prsa boleli

manamani1
7. pro 2011

@antana123 aha,no fajn, takze ovulka zdá sa byť uspesna, kedy NEčakáš kramy?pred Vianocami? Stihne byt testík este s 2//????

antana123
7. pro 2011

@manamani1 mám cykly 27 dní ale ted byla ovu o den později tak bych to měla dostat 21.12 ale řekla sem si že dřív jak 24 testovat nebudu no snad to vydržím 😀 😀 😀 😀 😀 já totiž když tetsovala dřív tak 2 měsíce po sobě jsme měla duchy na těhu testu a pak přišla MS a bylo po všem tak chci tentokrát vydržet byl by to super dárek pod stromeček 😀 😀 😀 😀 ale nechci si dělat naděje na clostilu jsem 2 cyklus máme před sebou poslední 3 cykly a pak jdem do centra

nativanativa
7. pro 2011

@antana123
@mijadave no dnes som 13dpo .... a moj graf takto http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

nativanativa
7. pro 2011
antana123
7. pro 2011

@nativanativa já bych už testovala ale to je tvé rozhodnutí 😉

manamani1
7. pro 2011

@nativanativa nooooooo...uz som cakala aj sledovala,ci nemas dnesny graf....🙂))))....tvoj názor??? 😖

nativanativa
7. pro 2011

@manamani1 neviem , asi dojdu jahodniky , uvidime co bude zajtra , necitim sa ze by sa nieco extra dialo ..... iba prsia ma bolia

manamani1
7. pro 2011

@nativanativa nooo,neviem,neviem...teraz ti radím pockat na zajtrajsiu teplotu..... 😠 😠 😠 😠

nativanativa
7. pro 2011

@manamani1 no ved netreba panikarit , hovorim ja si pockam az do nedele , uvidime aka bude teplota nadalej ...

manamani1
7. pro 2011

@nativanativa v nedelu vselikajo testnes?

kacicqa
7. pro 2011

Ahojte. Dnes je o nieco lepsi den. S lekarom sme si vydiskutovali vcerajsok, mali ste pravdu, mal zly den a bol po 4 hodinovej operacii. Ok, ma odpustene ;o) Dohodli sme sa na pauze a zaciname az od februara...

mijadave
7. pro 2011

@kacicqa no vidis, tak sa to nakoniec vysvetlilo... 😉 to som rada... tak drzim pasticky 😉 ale budes sem za nami este chodit, vsak? 😉

kacicqa
7. pro 2011

Jasne, ale dufam, ze sa do februara presuniete do tehuliek;o)

mijadave
7. pro 2011

@kacicqa tak to by som brala a Ty s nami 😉

antana123
7. pro 2011

@kacicqa moc držím palce
holky já mám dneska takový bolesti v podbřišku že to je síla teda 😲 😲 😲 myslíte že je to tím že jsou velký a že jsou 2 velký jo a jak je to u dvojčátek nevíte???je šance je mít s clostilem???když mi vyrostou třeba 2 vajíčka ale nejsou stejně veliká???

mijadave
7. pro 2011

@antana123 mna dr upozornoval, ze pri clostile je vyssia sanca na viacpocetne tehu 😉 ale prasknut Ti mozu obe... 😉 ja nemam vobec ziadne priznaky ovu, ani bolesti, ani hlienik, nic... ☹ tak mozno teraz prebehne ani nebudem vediet ako 😀

jeny
7. pro 2011

@antana123 ano urcite je vacsia sanca na dvojicky 🙂 juj ja by som ich hned brala 🙂 moj dnesny graf http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a

antana123
7. pro 2011

@mijadave já teda minule neměla hleník a ani takový bolesti jako ted ted je to teda šílený a hlen spíš takový průhledný mám ho kolem celýho čípku a čípek je nahoře je měkký a otevřený no je to dneska mazec já myslela že 2 když jsou rozdílně veliká nemůžou prasknout a navíc jsou každé na jinné stranně ani dr. mě na to neupozornila jako nevadilo by mi to ale nic mi o tom neřekla

antana123
7. pro 2011

@jeny krásný graf to není možný pořád negativní test????poslouchej a nezkoušela si ten digitální clear blue ???třeba ten by něco ukázal přece tak dlouhá luteálka by mělo být jasný těhu

golymetr
7. pro 2011

holky přeju pěkný den po dlouhé době,minulí týden jsem se stěhovala tak jen dočítám. za 14 dní už pujdu na kontrolu jsem zvědavá na mimi jinak mi pořád nic nejni krom tedy bříška to roste 😀