Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave ja som sa dozvedela az teraz, ze ju mam opacne......mozno aj to bol dovod, preco som zacala rodit v 25tt

mijadave
9. lis 2011

@aduskatt mozno a mozno nie... najhorsie je, ze to sa tazko zisti... mojej svagrinke doteraz nevedia, preco porodila v 25tt ☹

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave u mna tiez nezistili, co sa stalo, akurat, ze to dopadlo kus lepsie, nastastie

mijadave
9. lis 2011

@aduskatt to je super, ze to dopadlo lepsie... u mna tiez nezistili, preco som 3x potratila, hoci pri tom poslednom mali podozrenie, ze to mohlo byt kvoli tej zaklonenej maternici, no to je len dohad mojho dr, lebo som zmenila dr 5 mesiacov po potrate a on ma komplet vysetril a povedal, ze maternica je zaklonena, ze to mohla byt pricina, no mohla byt zaklonena aj po tom potrate, ze tazko povedat.... 😒 teraz ju mam vraj ok, tak som rada... zeby to bol dovod, preco sa nedari otehu? 😀 😀 😀

7bambulik9
9. lis 2011

Ahojte baby ako dlho sa môže používať Clostilbegyt? Ďakujem

nativanativa
9. lis 2011

@7bambulik9 myslim ze 3 masiace je najviac

mijadave
9. lis 2011

@7bambulik9 uziva sa v cykle 5 dni a vraj maximalne 6 cyklov, no v tomto sa nazory lekarov roznia.... co lekar, to iny nazor... 😉 odporucaju ho brat 3 cykly, potom pauza a znova 3 cykly... ja som tak tiez brala a moj dr po 5 mesacnej pauze znova uvazuje, ze mi ho este nasadi.... 😉

zabka1124
9. lis 2011

@manamani1 Ahojky ja mam 2DC vratane a 6tabletiek

silvijaa
9. lis 2011

ahojte. tak ja mam taku skusenost s clostikom.....brala som ho 8 cyklov za sebou......posledny cyklus som brala po tri tabletky denne.....cize maximalna davka......a dnes som si nasla dve ciarocky na tehu teste.....takze len vydrzat......minuly mesiac som navrhla dokimu, aby mi dal pauzu, ze uz to potrebujem....ale vravel ziadna pauza, vydrzat.....stalo to za to....len dufam, ze vsetko dobre dopadne....

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave ja mam otocenu naopak vraj.aj to moze byt problem pri otehu......ja som porodila v 36tt.....slusne na to, ze som zacala rodit v 25om

mijadave
9. lis 2011

@silvijaa wow, tak to gratulujeeeeem 😉 super povzbudiva sprava... tak sa uz nebudem bat znova nasadit clostik... asi si ho aj popytam.... 😉

aduskatt
9. lis 2011

@7bambulik9 tiez sa odporuca najviac 3 cykly.predsalen, je to steroid.........

mijadave
9. lis 2011

@aduskatt to hej, to je slusne, super sa Ti to podarilo udrzat... 😉

hela82
9. lis 2011

@silvijaa Fuha, 8 cyklov po sobe? 😕 Vidis a moje Dr. mi tvrdila ze to se nesmi, ze max 6 cyklu za zivot.... 😠 Pak aby se v tech doktorech nekdo vyznal. 😠 Jinak velka gratulace k // 😵 Taky bych si je uz taaak moc prala. Ale ja z clostiku zatim chytla jenom hyperstimulacni syndrom 😢

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave 🙂 sak ma to stalo kopec usilia🙂)a to sa hovori, ze co je tak namahave na lezani🙂

hela82
9. lis 2011

@aduskatt Jj, mne bylo taky receno 3. cykly a pak pauza a opet 3. cykly max.... ono to je snad do lekar to nazor nebo ja nevim. Ale jestli se nepletu tak v tom pribalovem letaku je taky napsano neco o max. poctu cyklu kdy je ho mozna brat, nebo se pletu? Nevis?

silvijaa
9. lis 2011

bala som sa, lebo v pribalovom letaciku je napisane, ze max 3, potom pauza a znova tri......ale doktor vravel, ze je to ok.....

aduskatt
9. lis 2011

@hela82 ano, je to aj v pribalovom letaku.no, asi to tam na srandu nedali........
kazdopadne, silvijii gratulujem🙂

mijadave
9. lis 2011

@aduskatt no ved to, a co je namahave na tom lezani? 😀 😀 😀 nie, ja viem, ze to nie je sranda... 😉

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave no skus sa naobedovat a hned potom si lahnut dole hlavou, ako ti bude fajnovo🙂)))a vstat mozes akurat na zachod a na pol hodku na navstevu ist🙂 inak lezat a papat tabletky......mi dali cez 1500 ks.dodnes mam pecen intoxikovanu.ale inak, uplna malina...a po dvoch mesiacoch lezania ti kazu pri porode sa prechadzat.no svalovica jak hovado🙂ma nohy boleli viac ako brucho snad🙂

mijadave
9. lis 2011

@aduskatt to Ti verim, neviem si to ani predstavit... ja som mala lezat, ked som cakala malu... no nebola som v nemocke, ale doma a lez pri dvojrocnom dietati.... 😀

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave no to sa neda🙂

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave mna povodne brali do nemocky ze na dva tyzdne.....a nakoniec to bolo dokonca a pod dozorom, takze som nemala na vyber, ale nakoniec som rada, ze to tak dopadlo.............som zvedava, ako bude pripadne druhe tehu prebiehat

mijadave
9. lis 2011

@aduskatt presne, nedalo sa, no nastastie duphaston zabral a malu som este aj prenasala 😀

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave hlavne, ze to dobre dopadlo🙂

mijadave
9. lis 2011

@aduskatt to hej... no nic, ja bezim po deti a domov... zatial pa..... 😉

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave pa, ja este dve hodky musim trcat v praci☹

manamani1
9. lis 2011

@zabka1124 od 2DC?????

tyrisa
9. lis 2011

@mijadave Už je mi lépe,potřebovala jsem se vyspat....zítra dám vědět jak jsem dopadla 🙂
@petra273 No nevím,ale všude se píše,že pokud je BT nahoře Víc jak 18dní tak jsi těhotná......tady jsem skopírovala tu kouzelnou větu z pár stránek :
Teplota vyšší déle než 18 dní obvykle znamená skoro jisté těhotenství.
Je-li teplota zvýšená 18 dní (a více) v řadě, je pravděpodobné, že je žena těhotná.
Proto, pokud trvá období vyšších teplot déle než 18 dní, s největší pravděpodobností se jedná o těhotenství.
Já proto tiše gratuluji 🙂

govinda
9. lis 2011

@manamani1 nie, vidíš, skoro som to doplietla - mala som jedno balenie na jeden cyklus - 2x1, teda 5 dní a začala som 5DC, skončila som 9DC.
Pomohol mi určite ku skoršej ovulke aj prvý mesiac a aj teraz druhý mesiac. A teraz čakám, ako dopadne tento cyklus: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4