Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

govinda
11. lis 2011

@lorreine juj, to ma mrzí 🙂 A fakt si mala dnes BT 37,2? To čomu už potom môžeme veriť?

mijadave
11. lis 2011

@lorreine fuha, to ma mrzi... ☹ jasne, ze to opravim v tabulke, aj ked som dufala, ze Ta presuniem dole, ale k tehulkam.... ☹

antana123
11. lis 2011

@lorreine to je mi líto ☹ ☹ ☹

mijadave
11. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m................54...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............42...........31............................Clost.,
Petra273.................37...........6m...............33...........29............20............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............30............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............29............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............28............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............26............33..............7...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............25............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................22............30..............7...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................21.............27.............7............Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............17.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............17.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............16.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............14.............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............11.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m.................8.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r..................7............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m................2.............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r.................2.............33............................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................18+6..................18+6................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........15+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............10+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................8+1....................7+5................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit

lorreine
11. lis 2011

@manamani1 Áno, brala som Clostilbegyt - jednu tabletu 3.-7. DC. Ak sa to nepodarí, tak mi doktor kázal brať iba pol, lebo reagujem výborne...ale ja viem, že u mňa to ide, už som s Clostíkom som už raz otehotnela, ale bohužial som potratila....úplne to nieje mrcha, je to hnedé špinenie...
@govinda Som si dnes ráno v posteli o siedmej merala a mala som 37,2....tiež som bola v šoku...ale na teste ani najmenší náznak ducha...

mijadave
11. lis 2011

@lorreine ja by som asi skusila zajst alebo aspon zavola dr.... 😉 za opytanie nebiju 😉

lorreine
11. lis 2011

@mijadave
@antana123 Holky ďakujem, ale v pohode, ja som to tušila, len ma to proste strašne mate, že nesedí teplota a že je to furt iba špinenie...

manamani1
11. lis 2011

@lorreine tak este sanca je...a co myslis, teraz preco asi clostil nepomohol? Na kolky DC si mala ovulku?

lorreine
11. lis 2011

@mijadave No, ja som dnes chcela ísť na krv, ale som nemohla kvoli práci...inak myslíš, že Costík može uškodiť plodu, ak by som ho teraz brala a ukázalo sa, že som tehotná...idem asi urobiť kontrolu na WC, ako vyzerá to moje špinenie 🙂

govinda
11. lis 2011

@lorreine máš niekde grafík?

mijadave
11. lis 2011

@lorreine to netusim, ale dobre to asi nebude brat clostik ak by si bola tehu 😒 teraz pozeram pribalovy letak, ze nesmie sa uzivat v tehu...

lorreine
11. lis 2011

@manamani1 Ťažko povedať...možno som sa na to sústredila príliš. Na folikulometrii vyzeralo všetko ok, dva veľké folíky na pravej strane. Doktor mi dal pregnyl na pichnutie...pichala som si ho v stredu ráno a snažili sme sa od štvrtka rána a aj v piatok...ale potom som mala od soboty až do pondelka mierne bolesti vaječníka. Mám trochu pocit, že ovulka bola neskor než mala byť, napriek tomu, že som mala pregnyl...neviem.
@govinda Nemám grafík, pretože normálne BT nemeriam, len som skúšala posledných pár dní. Mala som 36,8 a dnes ráno 37,2...som z toho debil
@mijadave Budem asi musieť zavolať doktorovi a poradiť sa s ním...

manamani1
11. lis 2011

@lorreine a ked bolo to "neskor" vtedy ste sa nesnazili?

lorreine
11. lis 2011

@manamani1 Bohužial nie, pretože manželovi nebolo dobre, bol chorý...

manamani1
11. lis 2011

@lorreine aha, chapem, no ak sa mrcha spusti prajem uspesne snazilkovanie, ak nie, tak budes tehulka.🙂

mijadave
11. lis 2011

@lorreine radsej zavolaj 😉 aspon budes kludnejsia 😉

govinda
11. lis 2011

@lorreine a ktorý DPO vlastne si?

lorreine
11. lis 2011

@manamani1 Ďakujem pekne 🙂, uvidíme...
@mijadave Skúsim to...ale jaksi nemám žiadne príznaky, tak sa mi nezdá, že by tam bola nejaká šanca.
@govinda No, podľa výpočtu 20 DPO, takže to by už malo byť na teste vidieť, ak by som bola těhotná...

govinda
11. lis 2011

@lorreine no tak 20DPO by to už fakt malo byť vidieť 😒 . A to bol jediný test, čo si si robila? Či si testovala aj predtým?

lorreine
11. lis 2011

@govinda Prvý test som si robila dnes ráno. Proste si myslím, že z toho nič nebude tentoraz...Tak čo už, ideme ďalej... 🙂

govinda
11. lis 2011

@lorreine no len ma napadlo, že keď ti takto mešká mrcha, či to náhodou nebolo tak, že sa to aj uchytilo, ale jednoducho neudržalo. To sa stáva bohužiaľ 😒

kacicqa
11. lis 2011

Babky, takze zase 3x opakovane vysledky sterov mam negativne, Ca 125 je tiez velmi nizke...cysta sa nadalej pekne vsetrebava. Len sa modlim, aby mi lekar v utorok nenavrhol kvoli tej cyste laparku :o( Este otazka; sanca na tehu je tento cyklus podla mna tak 0,1%, ale mam ist na panoram. rtg zubov, nemam si pre istotu urobit test? sice to bude len 10DPO...

mijadave
11. lis 2011

@lorreine uz som to tu pisala, no mojej susede tiez meskalo tyzdne a test bielucky, // jej ukazalo az po 2 tyzdnoch meskania a uz je v 18tt 😉

mijadave
11. lis 2011

@kacicqa no neviem, 10DPO je na testovanie dost skoro 😒

kacicqa
11. lis 2011

@mijadave taq mi ic ine neostava len popytat si pri rtg dajaku fajnu vestu, lebo minule mi nic nedali;o(

mijadave
11. lis 2011

@kacicqa asi radsej popytaj 😉

fidac
11. lis 2011

@mijadave holky nejlepší je až 14 dní nebo i pozdějc....

aduskatt
11. lis 2011

@manamani1 no, ja by som si napriklad netrufla uzivat 8 cykolov po sebe tri tabletky denne

lorreine
11. lis 2011

@govinda Tak to úplne neviem, či by som prežila ďalší potrat v tak krátkom slede... 😖 . Ale začala som špiniť v termíne, tak si myslím, že je to ms...len sa bojím, že keď je ta ms taká slabá, tak mi Clostík sposobuje nízku sliznicu...nemá sa čo príliš odlupovať, takže ani uchytiť...počkám, čo mi povie doktor.

lorreine
11. lis 2011

@mijadave Ja viem, že je to možné, ale ona asi nemala ms vobec, nie? A ja špiním...dnes dokonca trochu viac, tak myslím, že je to proste ms...Takže už len jeden mesiac s Clostíkom a potom na to kašleme...