Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

maminka142
12. lis 2011

@gabriellka dakujem ti a držím ti moc palčeky, až ti všetko dobre dopadne 😉

govinda
12. lis 2011

@antana123 no u mňa to má dlhšiu históriu. Po necelom roku vtedy 2006-2007 sme boli aj v centre, lebo v šetky cykly som mala anovulačné a vtedy mi lekár povedal, že mám PCO a prirodzene sa nepodarí. Potom som ale zmenila zamestnanie, tak sme to neriešili a lekár mi nasadil HAK na úpravu cyklu, čo ale nepomohlo a ešte viac mi to do..... Potom prišiel rok 2009, kedy som vysadila HAK, zase som mala 3/4 roka anovulačné cykly a šla som na laparku, ktorá nepotvrdila ani PCO ani nič iné, všetko ok. Tak mi začali riešiť hormóny, lebo hormonálny profil bol na figu a endokrinologička mi nasadila liečbu na autoimunnu tyreoiditidu (niečo so štítkou, ale neviem čo 😀 ). A po nasadení Euthyroxu mi naskočili ovulačnén cykly, aj keď dlhé, ako si videla, ale hlavne už neboli žiadne vyvolávačky a konečne ovulka.
Minulý rok v novembri som otehu, ale v 5tt som o mimi prišla no a odvtedy sa snažíme. Drahý mal robený spg v roku 2006, vtedy povedali, že má nižšiu pohyblivosť, ale má ich viac ako je norma, takže ok. Pred dvoma rokmi mal pohyblivosť výbornú, ale horšiu mal patolópgiu, tak ja už neviem. Berie vitamínové doplnky, ale nejako špecificky to neriešime.

antana123
12. lis 2011

@govinda aa tak třeba to chce nějakou jinou léčbu a vás nechtěli poslat do nějakého centra můj muž má zdravých jen 4% ale díky vitamínům se mu to může zvýšit

govinda
12. lis 2011

@antana123 no my sme boli v centre v roku 2007 a vtedy mi tam povedali, že jedine IVF a viac to neriešili. Absolútne žiadna snaha aspoň clostil nasadiť, IUI, nič. Mne to príde, že je to len o prachoch. V podstate mi môj lekár aj endokrinologička povedali, že z mojich a aj manželových výsledkov by nemal byť problém otehu,až teda na to, že mám dlhé a neskôr ovu, ale otehotnieť by som mohla v pohode. Že je teda dôležité, že ovu mám. V podstate aj moja mamka mala také cykly, že mrchu mala raz za 3 mesiace napríklad a to má 4 deti 😀 . Len ja vidím problém aj v tom, že ak mám ovu raz 50 DC, raz 35DC, raz 45DC, tak to potom sa ťažko trafiť a každý deň to jednoducho nejde 😀 . Takže často síce ovu mám, ale zistím to až po nej a vtedy už ťažko niečo riešiť. Tak teraz som rada, že mám clostil a snáď sa zadarí. Ja som večný optimista, tak ja verím. A ak nie, tak o rok idem do centra a hotovo. Stále mám pred sebou šancu, tak nestresujem 😉

govinda
12. lis 2011

@antana123 môj drahý bol u Hrivňáka, čo je dobrý odborník na mužskú plodnosť a on povedal, že stačia bežné vitamínové doplnky. Drahý papá ACE selezin, vitamín E, C a koenzym Q10. Premýšľala som aj nad nasadením Profertilu, ale Hrivnňák námpovedal, že zatiaľ netreba. A ešte možno budúci cyklus by som objednala Preseed (neviem presne, či sa to takto píše), to je nejaký lubrikačný gél, ktorý je dobrý, ak žená má problém s plodným hlienom a jednak spermie v ňom dlhšie prežijú a majú lepšiu pohyblivosť, tak asi si to objednám z netu.

manamani1
12. lis 2011

BABY JEDNA BABA MI DNES PISALA, ZE AK BEREM HORMONY /CLOSTILBEGYT/, NEMAM SI ROBIT OVULACNE TESTY, LEBO ZE KVOLI HORMONOM, MOZEM MAT "NEPRAVDIVE" VYSLEDKY.AKY MATE NAZOR?

govinda
12. lis 2011

@manamani1 no neviem, ale mne vyšli pozitívne testy len vtedy, keď som mala ovu, tak neviem 😒

antana123
12. lis 2011

@manamani1 mě dr. doporučil je dělat u clostillu tak nevím teda

antana123
12. lis 2011

@manamani1 mě vyšli při ovu pozitivně i dle BT i dle čípku

jania023
12. lis 2011

@manamani1 to bude nejaka blbost ze je to koli hormonom..clostil beries iba 5 dni a test je pozit az nejaky tyzden nato co je hooodne pozde na lieky nie?tu na strankach sa toho nakeca 😀

elys
12. lis 2011

@govinda ahoj. citam, ze by ste chceli skusit Profertil. tak z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze je to nic ine ako reklamny tah. balenie ba mesiac stoji 50€. moj partner mal spermiogram s 50% patologiou, bral cele 3 mesiace Profertil, cize to vyslo krasnych 150€, po 3 mesiacoch isiel na kontrolu a absolutne ziadna zmena. V nicom mu nepomohol. Su to len zbytocne vyhodene peniaze. Isla by som asi do inych vitaminov.

govinda
12. lis 2011

@elys my s polovičkou sme o tom hovorila s uroloógom, ktorý povedal, že síce odporučiť to môže, ale zaručiť výsledok nie. Tiež povedal, že nech vyskúšame iné vitamíny, tak sme to tak urobili. Ja som vyššie písala, že sme to chceli nasadiť, ale potom sme si to rozmysleli 😉

petra273
12. lis 2011

ahoj holky, nemůžu tomu pořád věřit, fakt tam jsou // 😀 😀 Ráno jsem nemohla dospat, testla jsem v 5 ráno . Brečela jsem štěstím....

antana123
12. lis 2011

@petra273 krásný tlustice gratuuju 😵

govinda
12. lis 2011

@petra273 perfektné, nie je o čom. Gratulujem 😵 😵 😵 . Takéto čiarky sa proste nedajú nijako spochybniť 😀 . Grafík náhodou nemáš? To je ktorý DPO?

petra273
12. lis 2011

@govinda 😀 ovu byla 22.10.,takže cca 20DPO, teploty jsem už neměřila, jen jsem si to potvrdila měřením poslední týden 😀 zadařilo se 2 měsíce po dobrání clostíku. Byla jsem u doktora 9DPO, tak řekl, že mám krásnou sliznici a debatovali o tom, že když se do konce roku nezadaří, tak nás pošle do caru 😀

golymetr
12. lis 2011

@petra273 taky gratuluji to jsou tlustice 😉 snad se příští týden taky dočkám //

mijadave
12. lis 2011

@petra273 no co som Ti hovorila 😀 jupi, no vidis, tesim sa s Tebou.... joooooj, krasne testiky 😉 😉 😉 tesim sa s Tebou ani nevies ako 😉

govinda
12. lis 2011

@petra273 no mne lekár hovoril, že po 3 mesiacoch s clostilom nasleduje 3 mesačná pauza, počas ktorej vaječníky makajú a je vraj vysoká šanca toehotnieť počas 3-mesačnej prestávky medzi cyklami s clostilom, tak na tom asi niečo bude 🙂 . A to si vydržala netestovať až do 20DPO? Máš výdrž 😀 A čo sa týka grafu, len som chcela vidieť nejaký tehu grafík, nech sa z neho poteším 😀

mijadave
12. lis 2011

dievcata, tak ja som z tych ovu testov a BT uz nacisto jelen... 😠 podla grafu ovulka este nebola http://www.fertilityfriend.com/home/361810 a podla testov uz bola, lebo dnes bol slabsi ako vcera... tak si vyber 😠 ten horny je zo vcera, dost vybledol, ale dnes je ciarka slabsia ☹

strawbery
12. lis 2011

@petra273 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 ........super správa na výkend 😉

govinda
12. lis 2011

@mijadave uvidíš zajtrajšiu teplotu, ak budeš mať výstup, je všetko ako má byť 😉

tyrisa
12. lis 2011

@petra273 Gratuluju...🙂 A ty jsi mi nevěřila.bylo to jasný z tvoji BT,ale testíky kráááásný .-)

mijadave
12. lis 2011

@govinda no hej, lenze aj tak ked si dam od zajtra vystupy tri dni po sebe, ovulku mi vyznaci na dnes, co na 100% nie je pravda... 😠

petra273
12. lis 2011

@golymetr budu držet palečky!!

petra273
12. lis 2011

@mijadave díky moc!! taky se všechny dočkáte 😀

petra273
12. lis 2011

@tyrisa radši nevěřit, než být zklamaná 😀

petra273
12. lis 2011

@govinda já už se natestovala ty tři měsíce předtím.....opatrná jsem byla až na půdu a pořád nic, no a teď jsem stěhovala nábytek, byla ve vířivce....na mejdanu, no a vidíte 😀 😀

kacicqa
12. lis 2011

Babky, bud som svina, alebo tie hormony maju nepriaznivy vplyv uz aj na mozog. Jedna moja pribuzna, ktora sa mi ani nie pred dvoma mesiacmi stazovala, ze asi nikdy nebude moct otehu, vobec jej nefunguje stitna, na operaciu odmietla ist, lieky ziadne neberie, lebo ich zle znasala...A predstavte si, je v druhom mesiaci, otehotnela hned prvy mesiac po svadbe, na prvy sup...... Normalne som si uvedomila jaka som hnusna..moja reakcia na tuto novinku bola : "no fasa...a co ja s tym?" Nastastie ona to nepocula, aleaj aq sa citim ako posledna krava...

veronicka33
12. lis 2011

Ahojky táááááák srdečné gratulujéééééééééééééééééééééééééééééém 🙂tešííííííííííííííííííím sa s tebou tak dalšia tehulka 😀