Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
16. led 2012

@manamani1 ja som uzivala clostil s duphastonom, duphik je super aj na upravu dlheho cyklu 😉

jeny
16. led 2012

@manamani1 a preto ho musis pre kazdy pripad zacat uzivat az po ovulke

lorreine
16. led 2012

@manamani1 No mala som Utrogestan, to je to iste ako Duphaston vraj. Ale ja som aj predtym mala ms celkom pravidelnu, len to proste boli anovulaky.

manamani1
16. led 2012

@mijadave ja chapem, ze je dobry na upravu cyklu, aj verim, ze ho upravy, ale riadky ktore som o nom citala, ze ak nenabehne ovulka dovtedy,kym sa zacne duphaston, tak potom jej vraj zabrani- to pisali tu na konovi...

manamani1
16. led 2012

@jeny no, ano jeny, na toto som myslela, co si mi aj napisala....a ked nenastane ovulka do 15DC tak potom co???

lorreine
16. led 2012

@veron_dorusincova Aha, tak podla mna by Ti doktorka mala v prvom rade zistit, ci mas vobec ovulaci. Takze taky 11.DC by mala na utz pozriet, ci Ti rastu folikuly. Ak nie, ak tam nieje ziaden dominantny, tak je jasne, ze ovulace neprebieha a vtedy Duhpaston naozaj nepomoze.

mijadave
16. led 2012

a clostik mi nastartoval ovulku a kedze ma dr sledoval na UTZ, tak mi presne aj nacasoval duphaston... 😉

mijadave
16. led 2012

@manamani1 tak ho nenasadis... ja som ho tiez nie vzdy brala v rovnaky den a tiez to nebolo 16DC... ked sa posunula ovu, tak sa posunulo aj branie duphiku 😉

veron_dorusincova
16. led 2012

@lorreine ja viem ale ja som doktorke povedala ze sa snazime a predpisala mi len duphaston a nic som o nom nevedela, tak som bola stastna ze aspon cosi..a mala som po dvoch rokoch aj ms, tak som sa tesila, a potom som si zistila vlastne na co je dobry duphaston, ze sa dava ako liecba plus s clostikom a bola som nastvana preco mi nedala aj ten..to bolo minuly rok, odvtedy som tam nebola, lebo som odcestovana, tak sa "liecim" viac-menej sama..alchemilka, pakost smradlavy, maca peruanska...v maji sa vraciam domov, tak tam pojdem, a poviem jej nech mi zisti ci mam vobec ovulku..

jeny
16. led 2012

@manamani1 ja som mala tiez ovu az na 19dc a az od 20teho som zacala uzivat, len musis vzdy zistit kedy je ovu a potom nasadit progesteron

manamani1
16. led 2012

@mijadave a kolko dni sa bere duhik? ja ho mam od 15DC do 25DC pri kazdom pripade 10 dni?

manamani1
16. led 2012

@jeny a odkolkeho DC si mala podla doktora brat progesteron? vedel o tom, ze ho zacinas 20DC?

mijadave
16. led 2012

@manamani1 ano, berie sa 10 dni... 😉

manamani1
16. led 2012

@mijadave dakujem....

mijadave
16. led 2012

@manamani1 nie je zac... ak by si zacala s clotikom+duphikom, mal by Ta sledovat dr, hlavne ci rastu foliky a az po ovulke Ti nasadit duphik... mne vzdy povedal, ze kedy mam zacat a ako som Ti uz pisala, nebolo to vzdy v rovnaky den... 😉

manamani1
16. led 2012

@mijadave ano, varj mam ist na 12DC na folikulometriu. este tolko, ze clostil mam 5DC-9DC, nemozem nim zacat
3DC-7DC?

mijadave
16. led 2012

@manamani1 mozes, ja som to raz skusila, ovu sa mi potom posunula na 13DC, dr bol mierne v soku, lebo jemu som to nepovedala... 😀 nechapal, ze tak malo tabletiek mi tak zabralo 😀 moze sa stat, ze ak mu to nepovies, tak Ti potom moze znizit davku, ked uvidi, ze tak "super reagujes na par tabliet" hoci skusit mozes, je to na Tebe... teraz si brala 3-7DC?

lorreine
16. led 2012

@mijadave Dakujem Janka, tiez sa tesim. Nejak som bola vcera nervozna, ze co bude, ale vidiet mimco ako sa vrti a mava rucickami je fakt krasa. Manzel tiez pozeral ako mys z muky. Snad testy a NT screening dopadnu dobre.

manamani1
16. led 2012

@mijadave nie, teraz som brala 5-9DC, tak skusim 3-7DC, ale tiez to bude len tajomstvo 😀 😀 😀

mijadave
16. led 2012

@lorreine to verim, to je uplne normalne, ze si bola nervozna 😉 ake pekne prirovnanie, ze mys z muky 😀 😀 😀 neboj, vsetky testy dopadnu dobre 😉
@manamani1 😉 neboj, neprezradim Ta 😀

ili08
16. led 2012

Ahoj holky,tak já dneska začínám s clostíkem.
@mijadave graf vypadá dobře,držím palce aby jsi našla // 😉

jeny
16. led 2012

@manamani1 kazal mi od 16dc a tak som ho aj uzivala pretoze som nevedela kedy mavam ovulku no ked som zacala chodit do centra a sledovali foliky tak som zistila ze ovulka je az okol 19dna tak mi kazali uzivat az po ovulke, kym som chodila k svojmu ten nic neriesil, na sono ma zavolal iba raz to bol folik este maly a dalej mi uz nekazal prist, vtedy som este nemala ani ovu testy takze som premarnila 2 roky zbytocne

ili08
16. led 2012

Ještě bych se holky chtlě zeptat,píšete tady o průchodnosti vejcovodů-pokud nejsou průchodné ovlivní to i ovulku?Jako že by třeba vůbec nebyla?

mijadave
16. led 2012

@ili08 dakujem 😉 s nepriechodnymi vajcovodmi - to neviem ako je to vtedy s ovulkou 😒

kalipso
16. led 2012

@ili08 myslím že průchodnost/neprůchodnost vejcovodů nemá na ovulku vliv, jde jen o to zda má vajíčko kudy projít do dělohy 🙂

ili08
16. led 2012

@kalipso a jinak než vyšetřením to asi zjistit nejde,co?No tak doufám,že tohle se mě týkat nebude-taky nemusím mít všechno 😉

kalipso
16. led 2012

@ili08 asi ne, aspoň mě nenapadá jak by se to dalo zjistit jinak 😉 Já jsem právě rozhodnutá poprosit moji doktorku ať mě na to napíše doporučení, cpu se hormonama a vlasně ani nevím zda je to vůbec k něčemu 😒

harley26
16. led 2012

@ili08 ahoj ahoj 🙂 ja zacinam s clostilem pristi tyden. Budu ti drzet palce! To je tvuj prvni cyklus? A jestli se muzu zeptat, proc ti ho doktorka predepsala?

jeny
16. led 2012

baby konecne mam vysledky.....krvickaje pozitivna,.hcg 247 neviem ci je do dost ale budem dufam ze ano 🙂

harley26
16. led 2012

@jeny gratuluju 🙂 a otehotnela si pomoci clostilu?