Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
8. kvě 2012

@bambul7 moja, tak drzim pasticky, nech si cim skor fit a mozete zas pracovat na babatku 😉

bambul7
8. kvě 2012

@mijadave joj, my si davame pauzicku este aj potom.. tak dobrovolne ... myslim, ze ak zacneme, tak buduci rok v klude

mijadave
8. kvě 2012

@bambul7 jasne, no aj tak, nech si cim skor fit 😉

mijadave
9. kvě 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ald...
a tu je moj grafik, stale BT nepocuva ☹ www.fertilityfriend.com/home/mijadave
tak Vam prajem pekny dnik, ja frcim do prace, pa 😉

milacik3
9. kvě 2012

@bambul7 ☹ to ma mrzi co sa ti prihodilo...dufam ze sa uzdravis a bude ti lepsie, a podari sa Vám babetko ked budete chciet... 😉

isabellaa
9. kvě 2012

Dobre ranko baby, ja mam dnes ovela lepsiu naladu, tak sme sa konecne dokopali k spermiogramu a sestricka mi oznamila normospermiogram, tak sa vytesujeme aspon z toho 😀 , neviete nejaku stranku kde je to podrobnejsie rozpisane, aka ma byt pohyblivost, denzita, anomalne tvary....dakujem a prijemny dnik

luckamb
9. kvě 2012

Ahoj holky,
tak já už zase špiním. Přesně týden před MS, to znamená že týden budu špinit a v pondělí nebo v úterý to dostanu. TAkže nic ☹

adka_pajerska
9. kvě 2012

@isabella Ahoj daj si helios stranku a tam je vsetko napisane 🙂 Aj my sme studovali

adka_pajerska
9. kvě 2012

@mijadave aka pekna tabulka 🙂 Aj my sa s manzelikom snazime uz skoro 2 roky a chodime do martina ☹ A nist.

kacule34
9. kvě 2012
harley26
9. kvě 2012

@kacule34 tak to je luxusní graf!! Kdy chces testovat a jak se citis?

kacule34
9. kvě 2012

holky, cítím sa samo těhotně 🙂 už som testovala, zatim nic... jsem strasne nafouklá a dneska me začala desne trestit hlava

isabellaa
9. kvě 2012

@kacule34 a ktory si dnes dc, alebo kolko dni po ovu?

harley26
9. kvě 2012

@kacule34 na testovani je jeste brzy, udajne az 11 DC se neco ukaze nizkemu procentu zen, ale 13 DC uz tam sto pro bude neco vykukovat! Sou to ale nervy, co? Tvuj prvni cyklus s clostilem?

milacik3
9. kvě 2012

@kacule34 dnes si 8DPO ? to je asi skoro testovat...skus neskor dufam ze to tento mesiac vyslo...silno drzim palceky 😉

kacule34
9. kvě 2012

@harley26 jojo, první. Bojim bojim 😒

harley26
9. kvě 2012

@kacule34 neboj, dobre to dopadne 🙂

bambul7
9. kvě 2012

@milacik3 dakujem. tebe drzim palce 🙂 Ja o babatku momentalne ani neuvazujem. nejako som prehodnotila vsetky priority. obcas je zdravie dolezitejsie. a ked som teraz videla mm, ako bol cele tie dni vystraseny...

mucha11
9. kvě 2012

baby, ja som minulý rok mala mimomarternicové, už som to tu spomínala. tento mesiac, by som podľa lekárov neotehotnela, pretože ovulácia by mala prebehnúť na strane bez vajíčkovodu. kuknite môj graf, ak má niektorá z vás podobnú skúsenosť vie mi napísať ako prebiehali teploty? ... www.fertilityfriend.com/home/3c9855

milacik3
9. kvě 2012

@bambul7 aha no tak ano ty musis vediet co je pre teba dobre..aj tak drzim palce nech sa ti vsetko splni tak ako ty chces 🙂
ja som dnes bola na krvi tak cakam na vysledky poobede si mam zavolat....ma sestricka vylakala...sa ma pytala ci nemam ist na vysetrenie,som povedal ze nie nehovorila dr. A ona ze ci nemusim ist do nemocnice na vycistenie :-/ skoro ma tam porazilo...nad tym som ani neuvazovala...povedala som jej ze nie lebo tam nic nebolo vidiet tak...nepojdem...A ona povedala ze uvidi sa s vysledkov a co povie doktr.ci mam ist na vysetrenie..podla mna asi nebudem musiet,,,

bambul7
9. kvě 2012

@milacik3 hlavne klud, urcite to bude dobre. na kyretaz sa chodi v pripade, ze spontanne neodide plod, kde nebola akcia srdiecka zachytena.... zatial to neries. uvidis vysledky 🙂

milacik3
9. kvě 2012

@bambul7 ano aj ja si to myslim ze by to malo byt Ok...som zvedava ci to kleslo lebo zajtra by som chcela brat clostil

kacule34
9. kvě 2012

tak jsem si dělala clearblue test, prý najde i ranné těhu a byl negativní..tak asi nic ☹ ale já mám děsnou migrénu, točí se mi hlava, břicho mě nebolí, jen tak tlačí.....a chodím furt čůrat...

milacik3
9. kvě 2012

@kacule34 vsak uvidis ci pride MS a ked nie tak skus este test..mozno je to skoro...vsak uvidis..

milacik3
9. kvě 2012

tak uz viem vysledky HCG mi klesa 🙂 tak som rada ze je to ok...a mozem nasadit clostil 🙂 som zvedava ako tento mesiac zaberie

bambul7
9. kvě 2012

@kacule34 zlatko, co si na hlavu??? 😉 CLearblue je az 25 citlivost. takze never vsetkemu, co sa popise. zarucene ti spravny vysledok neukaze skor ako na 13. az 14.dpo za predpokladu, ze ti rychlo stupa hcg. Vsad na nejaku lacnu variantu 10tkoveho testu a netestuj pred 13.dpo. je to zbytocne. Pretoze aj ked budes pozitivna, moze prist ms a budes tehotna dva dni ako ja. a potom len zbytocne sklamana. myslim to dobre, ved vies :* takze nechaj prirodu,nech si robi svoju robotu, ty si si svoju cast uz splnila nateraz 🙂
@milacik3 nieco som prehliadla. stale som myslela, ze ta strasia nizkym hcG a ze nakoniec to i tak bude prosperujuce tehu. ale som na teba hrda, ze to beries statocne a ides dalej. velmi drzim palceky 🙂

kacule34
9. kvě 2012

@bambul7 ano, som 😀 ja myslela, ze cim drazsi, tim driv to je videt......pani v lekarne mi poradila 😀

bambul7
9. kvě 2012

@kacule34 toz obchodnicka 😀

kacule34
9. kvě 2012

@bambul7 no ona spis vyzerala, ze tomu velmi nerozumie 😀 Musim prestat testovat. zajtra idem ku gynekolovi...uvidime co povie / asi nic hadam 😀 /

bambul7
9. kvě 2012

@kacule34 naco zajtra na gyne? ty si tusim teraz len cca 10.DPO? 🙂 ja sa musim na preventivku kvoli HPV objednat.. uff.. teraz sa toho navalilo teda