Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

isabellaa
14. kvě 2012

@bambul7
@kacule34
pregnyl mam v chladnicke v ambulancii, este nedoslo k tomu aby mi pichol...ja sa bojim, ze ovulu bez pregnylu mat nebudem, teraz som vsetko davala na tento cyklus a on nerobi ☹
BT nemeriam, ale asi zacnem, i ked sa mi to zda stresujuce, budit sa v rovnaku hodinu, ja nemam pravidelny pracovny cas...niekedy vstavam o 5tej inokedy az okolo 7
kacule uz som volala svojmu byvalemu lekarovi, ale neberu, asi pojdem od dveri k dveram nech ma niekto vezme, hmmm, to bude zase, .....prosikat niekoho

mne ide len o to , aby nebol premarneny cyklus, a zase odznova.....este ked nebudem reagovat na clostil, tak ma asi vystrie 😠

isabellaa
14. kvě 2012

@kacule34
a co si prosim Ta povedala tomu inemu, ze ten tvoj nerobi a potrebujes folikulometriu, alebo?

kacule34
14. kvě 2012

@isabellaa no ono to bylo v ramci jednej polikliniky takze ano, to som povedala

mijadave
14. kvě 2012

@jania023 ok, opravene 😉

jania023
14. kvě 2012

@mijadave posledny cyklus bol 24dnovy nie 27 mozes opravit?

harley26
14. kvě 2012

ahoj holky, tak dneska vecer sem dobrala posledni clostil. Mam zvysenou davku na dva prasky denne a citim se uplne stejne jako pri jedne tablete. Tak se trochu strachuju, aby fungoval, kdyz me nic neboli ... ani mi neni nijak zle. V pondeli jdu na folikulometrii, to zase budou nervy, jestli je folikul.

mijadave
14. kvě 2012

@mucha11 dakujem 😉
@bambul7 jasne, ja viem, len trosku nezvyk taky posun.... ale som rada, ze sa to napravilo 😉
@jania023 opravene 😉
@harley26 moja, ja som tiez nic necitila a ucinkoval, nedaj na pocity 😉 urcite je vsetko ok 😉
@kacule34 moja, podla grafu asi dorazi ms, mrzi ma to, kiez by som sa mylila... 😒

mijadave
15. kvě 2012

dobre ranko vsetkym, tu je dnesna tabulecka: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pekny dnik, pa 😉

kacule34
15. kvě 2012

@mijadave uz dorazila 😢 Mozes mi napsat minuly cyklus 28 dni a dnes prvý den cyklu ☹ Dakujem, mojko

isabellaa
15. kvě 2012

ahojte zienky,
tak vcera som robila ovu test a druha ciarka slabulinka ale viditelne tam bola, spravim aj dnes a zajtra, vo stvrok predsa len idem k lekarovi, volala som mojmu byvalemu a sestra povedala, ze u nich sa za folikulom.. aj tak plati, ze mozem dojst, taka som bola rada, hned mam lepsi den a budem vediet na com som.

@kacule34 je mi to luto, uz by si mohla dat pauzu od nas, na tych 9 mesiacov, jaaaj to cakanie je najhorsie,
ale o to viac mam pocit, ze si budem viac vazit materstvo

kacule34
15. kvě 2012

@isabellaa to je super, ze ta zoberu, drzim palce! No vsak to bol nas prvy mesiac s clostylom, tak by som sa aj divila, keby to vyslo.......pravdou ale je, ze som sa citila velmi tehotne.........asi len v hlave 😅

kacule34
15. kvě 2012

@isabellaa mojko na ovu testoch slabulinka ciarka nic neznamena. Musis mat stejne tmavsiu alebo viacej ako tu kontrolnu. Uvidis co Ti povie lekar, to je smerodatne 😉

isabellaa
15. kvě 2012

@kacule34 viem, ze musi byt tmavsia, ale predtym som ju vobec nemala, myslela som to tak, ze asi, pevne verim bude tmavnut dalsie dni

kacule34
15. kvě 2012

@isabellaa aha, tak to jo. Tak držím pěsti moc moc moc!

bambul7
15. kvě 2012

@kacule34 daj telu cas, moja.. Je dobre, ze si ovulovala, takze clostil pomohol. a verim , ze sa zadari v tomto cykle 😉 Nesmut hlavne.
@isabellaa super, ze sa na tu folikulku dostanes 🙂 Ja som testovala prvy mesiac aj ovu testy, vyslo mi to presne, ale dalsi mesiac som mala totalne skreslene vysledky a v den dokazanej ovu ultrazvukom som mala totalne negativny test, aj dva dni predtym , aj dalsi tyzden potom 🙂 dr. hovoril, ze to moze skreslit, takze super, ze budes mat aj ten ultrazvuk, predsalen je to najistejsie 🙂 Drzim palce 🙂
@harley26 je mozne, ze si si zvykla uz na ten hormon, takze nemusis nic citit. ja som mala strasne bolesti prvy mesiac. druhy cyklus sice tiez okolo ovulky, ale uplne inak to prebiehalo.. aj sa zadarilo 🙂 Skoda, ze len nachvilocku, ale verim, ze u teba to bude mat dobry koniec a bez vedlajsich ucinkov 🙂

kacule34
15. kvě 2012

@bambul7 dakujem mojko. Ja na Teba taky velmi myslim a posilam pohlazenie

mijadave
15. kvě 2012

@kacule34 moja, to ma mrzi, drzim pasticky do dalsieho cyklu 😉 len v tabulke si ako kacule1978? teraz som v pomykove... 😉

paulik1
15. kvě 2012

ahojte, dnes som 29DC asi 17DPO, 2. cyklus s clostilom a pregnylom, včera a predvčerom som si našla na mamateste miniducha, ale dnes som skúsila rapiclear a na ňom nebolo nič. myslíte, že to bolo tým, že bol iný test? mamatest som už nikde nezohnala.

mijadave
15. kvě 2012

@paulik1 ahoj, tazko povedat... rapiclear nie je najdoveryhodnejsi testik... a aku citlivost testov si mala? a BT nemerias?

paulik1
15. kvě 2012

@mijadave ahoj, BT nemeriam, kôli ovulácii chodím na sono, všetky testy boli 10tkové, uvidím zajtra, ale zas nemali mamatest, tak mám pepino..

mijadave
15. kvě 2012

@paulik1 uvidis, co bude zajtra, no ako sa hovori, kym nedorazi ms, je stale nadej... 😉 drzim pasticky a daj vediet, ako dopadne testik 😉
dobru nocku vsetkym 😉

mijadave
16. kvě 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam vsetkym pekny dnik, aj ked u nas je uprsany a studeny 😉 pa

paulik1
16. kvě 2012

@mijadave dobré ráno, tak na tom pepine nič :( počkám na ms no čo mi ostáva. ďakujem za povzbudenie, kým nepríde môžem stále dúfať. zdá sa mi ale, že na 18DPO už by tam isto niečo malo byť.

tatarida
16. kvě 2012

ja som sem len tak nakukla, kedze papam clostyl len prvy mesiac a kukam ze vy to tu mate teda riadne premakane s tou tabulkou 😀 drzim vam moooc palce!!!!!!!!!!!

kacule34
16. kvě 2012

@mijadave ano, to som já. Zrušila som si omylom profil 🙂 zmen mi tam prosim meno. Dakujem 😉

mucha11
16. kvě 2012

@paulik1 myslím si, že by to nemalo byť testom. ak si mala citlivosť 10, mali by to ukázať oba.

mucha11
16. kvě 2012

baby, kuknite môj graf, zdá sa vám dobrý ... pretože tento mesiac ovulujem na strane bez vajíčkovodu ... www.fertilityfriend.com/home/3c9855

paulik1
16. kvě 2012

@mucha11 testom to nebolo akurát dorazila ms :(

mucha11
16. kvě 2012

@paulik1 tak držím palce do ďalšieho cyklu 🙂

paulik1
16. kvě 2012

@mijadave tak ms dorazila, prosím ťa, môžem ísť aj ja do tabuľky? snažím sa 2 roky, beriem 2. cyklus clostil,pregnyl, už dlhšie utrogestan a kyselinu listovú. dnes mám teda 1DC a tento mesiac mám brať až 3tbl clostilu denne, tak uvidíme ako to dopadne. tí duchovia neviem čo znamenali, robím si testy pravidelne každý mesiac 🙂 ale toto bolo prvýkrát čo som našla duchov, tak som si samozrejme robila nádej.