Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

harley26
18. čer 2012

Ahoj holky, tak sem dneska 12DC a jaksi podezřele mi nic neni, nic me netaha, necitim se nafoukla, tak se hrozne bojim, ze folikul zadny nenarostl :(( ja sem totiz mela jen 4 tabletky - misto 10 :( myslite si, ze vajecniky muzou byt jeste "rozpumpovane" od te minule dvojite davky? Ve stredu jdu na ultrazvuk do centra - v ramci nasi prvni konzultace.

kapovela
18. čer 2012

ahojte dievcata,
chodim sa tu pozerat uz asi rok. Chcela by som vas tymto povzbudit a dodat sily do dalsieho snazenia. Ja som pouzivala Clostil skoro rok(mam PCO), zacala som v maji, brala som ho dva mesiace, tak som mala pauzu, potom 3 alebo 4 mesiace, nasledne som sla v decembri na laparoskopiu, kde zistili ze vajcovody su priechodne, ale zacinali sa mi tvorit zrasty. Tak mi doktor naordinoval dalsie 3 mesiace s Clostilom(zevraj sa to este moze), sice som si to nepriznavala, ale bola som toto obdobie dost nervozna, o com svadci, ze sa mi netvorili tak dobre folikuly ako pred laparkou, psychika robi naozaj svoje. Posledny cyklus v marci mi doktor povedal, ze ak to nevyjde, mam prist na konzultaciu a vybavi sa ISCARE. Lenze ja som mu nezavolala  potrebovala som aspon mesiac vypnut , a prave v tomto mesiaci som aj otehotnela. Povedala som si, ze kaslem na to a podarilo sa to :D. Najlepsie na tom bolo, ze mi sestricka sama volala, aby som prisla na konzultaciu, ze doktorka pride k nim z Iscaru, a tak sme sa dohodli, ze nasledujuci cyklus pojdem na IUI, bola som naozaj nestastna, opat do seba pchat Clostil, to som uz naozaj nechcela, no a o dva dni som si robila tehotensky test, ktory visiel pozitivne. :D Vela stastia v snazilkovani baby.

kapovela
18. čer 2012

a este som zabudla napisat, ze manzel mal hranicny spermiogram, a co sa tyka tvaru, 100 % poskodenie 😀 takze nezufat a verit 😉

kacule34
18. čer 2012

@kapovela to je skvělé, moc gratuluji!!!!!

mijadave
18. čer 2012

@milacik3 opravene 😉
@golymetr opravene 😉 ako sa mi mas? co mas nove? panecku, ten cas leti, onedlho rodis a nedavno si len pisala, ze mas // 😉

mijadave
18. čer 2012

@zuzanka9999 ahoj, vitaj 😉 drzim pasticky, nech patris co najskor medzi tie, ktorym clostil pomohol a nasli si // 😉
@harley26 neboj, bude to ok, mne dr hovoril, ze clostil ucinkuje este tak 1-2 cykly po vysadeni 😉
@kapovela wow, super, gratulujem, baby tu potrebuju taketo povzbudive slova 😉

zuzanka9999
18. čer 2012

@mijadave dakujeeem ti velmi pekneee, prajem i ja tebe pekne dve ruzove ciarocky;)

mijadave
19. čer 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ald...
pa a pekny dnik 😉

golymetr
19. čer 2012

@mijadave mam se zatim ještě dobře ale už chodim často na kontrolu malej málo přibírá tak ho hlídají mají strach aby mi placenta stačila vyživovat,mam jen 7kg nahoře 😀 už to muže přijít každou chvilku jsem zvědavá jaký datum si malej vybere 🙂 a co tady holky snažilky?? koukala jsem těhulky se rozrustají

kescha
19. čer 2012

ja to beriem od 3. do 7. dňa a medzi 9. a 11. dňom idem na folikulometriu a povie mi koľko sa mi vytvorilo folikulov ... ak sú dostatočne veľké tak pichnú pregnyl a zároveň aj povie kedy presne nastane ovulácia ... tebe nespomínali u dokyho injekciu pregnyl?

kescha
19. čer 2012

@zuzanka9999 ja to beriem od 3. do 7. dňa a medzi 9. a 11. dňom idem na folikulometriu a povie mi koľko sa mi vytvorilo folikulov ... ak sú dostatočne veľké tak pichnú pregnyl a zároveň aj povie kedy presne nastane ovulácia ... tebe nespomínali u dokyho injekciu pregnyl?

zuzanka9999
19. čer 2012

@kescha nie nic mi nespominali, povedal ze mam to brat prvyhc 5 dni cyklu , potom dalsi mesiac nebrat a potom az v auguste znova prvych 5 dni cyklu a ze ak ani dovtedy neotehotniem teda do septembra tak ze ma posle do centra. o pregnyle nic nepovedal. vies ja mam svoju doktorku a ta nic neriesila tak som sla za nasim rosinným kamosom on je gynekolog ale hlavne porodnik na kramaroch a ten mi dal tie lieky a predtym ma pozrel. bo moja doktorka mi ani folikulometriu nic nechcela urobit.

kescha
19. čer 2012

@zuzanka9999 no asi každý doktor má k tomu iný prístup ... a v tvojom prípade musí si byť istý, že máš všetko ok, keď ťa nebude sledovať ... neboj, do septembra sa zadarí a budú // 😉

zuzanka9999
19. čer 2012

@kescha dakujem velmi pekne hej mala som vsetko ok kukal ma sice iba na sone este s jednym odbornikom ale tak snad vie co robi 🙂 a ty si na tom ako?

kescha
19. čer 2012

@zuzanka9999 mňa v piatok čaká ultrazvuk - folikulometria a uvidí sa ... snažíme sa o bábo už cez dva roky, do iscaru v MT sme začali chodiť pred 3 mesiacmi, tak uvidíme dokedy ich tam budeme navštevovať 🙂 ...

zuzanka9999
19. čer 2012

@kescha no tak dufam ze voskoro sa vam podari mam mimInko.my sa snazime rok, tak uvidime.ak do oktobra sa nam nepodari tiez pojdeme do centra.

mijadave
19. čer 2012

@golymetr moja, neboj, vsetko bude ok, dufam, ze mi das vediet, ked sa to narodi 😉 dost vela snaziliek otehu, comu sa neskutocne tesim... 😉 ja uz nie som snazilka, mm to zabalil ☹ zivot ide dalej... zajtra nas caka velky den, synator bude zajtra recitovat na 58.rocniku Hviezdoslavovho Kubina na celoslovenskom kole, takze si ideme urobit vylet 😉 idem sa teda vytesovat z deti co mam... 😉 drzim Ti pasticky, nech mas pohodovy porod 😉

mijadave
20. čer 2012

dobre ranko dievcata, dnes Vam tu dam dva odkazy na tabulku, jeden na dnes a druhy na zajtra, lebo dnes je velky den, frcim s nasim Dankom na to celoslovenske kolo hviezdoslavovho kubina a neviem, ci tam bude wifi a aj tak na mobile sa mi nedaju robit vsetky upravy tabulky... takze tu je tabulka na dnes, 20.6.: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
a tu je na zajtra, 21.6.: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
drzte pasticky, potom sa ozvem, ake to bolo... pa a pekny dnik 😉

golymetr
20. čer 2012

@mijadave zlatko já kdybych ted neotěhu tak bych taky žila pro děti co mam,jsem zvědavá na Kubu jaký bude bude mít jinýho tátu něž maji kluci jestli jim bude trošku podobnej atd ale hlavní je zdraví 😉

harley26
20. čer 2012

Ahoj holky, dneska mi držte palce! Ve dvě hodinky jdeme na prvni konzultaci do centra a bude mi delat zrovna folikulometrii!

isabellaa
20. čer 2012

@harley26 drzim, drzim, daj potom vediet 😉

harley26
20. čer 2012

@isabellaa Ahoj Is, tak konzultace dopadla vcelku dobre. Doktor super, sympatak. Vzali nam krev na imunologii, genetiku, pohlavni choroby. Domluvili sme se, ze 2 DC dojdu znovu na krev na horm. profil - vysledky hp budou do dvou hodin, takze je hned zkonzultujeme. Udelal mi folikulometrii, ale dominantni folikul zadny, sliznice hezky narostla, tak jeste zkusime - ze do sobotu budu brat jednu tabletku clostilu a v pondeli jdu na ultrazvuk, pokud nejaky folikul zareaguje, udelaji mi IUI. Pokud ne, tak asi pak dostanu vyvolavacku a uvidime, co nam povi hormonalni profil. Doktor ma ale podezreni na IUI, coz znamena, ze pokud se prokaze z krve, tak pak asi doporuci IVF. Takze tak sem na tom. Co ty? Jak se dari?

mijadave
20. čer 2012

@golymetr jasne, ved zivot ide dalej 😉 teraz si s malym uzivame sami dvaja 😉 Kubin je za nami, maleho velmi pochvalili 😉 toto uz nebolo o umiestneni, len nesutazna prehliadka naj talentov z celej SR… vecer sme sli na pizzu a potom este na prehliadku detskych divadelnych skupin…bolo to krasne… maly uz chrni a ja som rada, ze som objavila tu v hoteli aky taky signal wifi 😉 zajtra si pozrieme este recitatorov starsich kategorii a potom Dolny Kubin a sup domov… 😉 a na Tvojom mieste by som bola tiez zvedava 😉

lorreine
21. čer 2012

@mijadave Gratulujem k úspechu Tvojho synátora…je to naozaj super. Musí byť fakt dobrý, keď bol na celoslovenskom kole. Kedysi som tiež recitovala a moji rodičia boli na mňa veľmi hrdí, takže úplne chápem Tvoje nadšenie 🙂. Dúfam, že ste si to náležite užili 🙂.
Inak Janka, nezúfaj, že to manžel vzdal s tretím mimčom. Ono to tak asi proste malo byť, že zostanete pri dvoch deťoch. Veď pozri , akú veľkú radosť Ti robia 🙂.

isabellaa
21. čer 2012

@harley26 ahoj, so mnou je to na cakacke, len cakam a cakam, som 6den po iui, tak uvidime o tyzden, no ale neviem, manzel trochu zaprotestoval a pred iui sme mali sex aj rano a on sam vecer 😅 , ze on si to spravi sam a nepotrebuje nejake lekara na iui-no proste chlapska pycha....takze spermosky na iui neboli bohvieco 😒 Takze si myslim, ze to skor nevyslo, ale nadej je vzdy.

Clostik ber, mne tiez v pondelok som mala 1,35 a vo stvrtok 22,5 a to som v utorok este zobrala jednu tabletku, lebo som myslela, ze za tri dni nenarastie poriadne a nakoniec bol a pichol sa pregnyl. Ak to tento cyklus nevyjde idem na fytosoju a potom sa uvidi, co dalej.....
Drzim palce nech sa folik nejaky ukaze a samoyzrejme dostatocne velky 😉

mijadave
21. čer 2012

@lorreine dakujeme 😉 ano, uzili sme si to, bola som tam s nim sama, stat nam zaplatil ubytko na 1 noc, tak sme si to uzili, boli sme spolu v restike, co sa mu pacilo... a tiez na pizzu a trosku sa prejst po Kubine... a potom sa prejst pri Lipt. Mare na Dechtaroch a aj sme sa najedli... no mali sme dobry cas, fakt sme si to uzili, ostatne deti tiez podali uzasne vykony, vecer divadelne skupiny, to bolo tiez super... no husty program a preto to tak rychlo zbehlo a treba sa na chvilu vratit do reality... ale len na pol dna, zajtra poobede ideme splavovat Hron a pod stan... tesime sa vsetci... 😉 takze aj Ty si recitovala? wow....a ako sa mi mas? ja viem, ze mam skvele deti... ale ta tuzba este po jednom tu stale je ☹ ale dnes som uplne v pohode vzala ms, ved co uz by som cakala, ked mm si dava pozor... ☹ len ma skrie, ze mi to vyslo zrovna na splav 😠

mijadave
22. čer 2012

dobre ranko dievcata, kedze nebudem od dnes az do nedele vecera na nete, lebo ideme splavocat Hron, davam sem tabulku, kde si najdete tabulky aj dalsie dni podla datumu 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ald...
majte sa krasne, prajem krasny vikend 😉 pa

lorreine
22. čer 2012

@mijadave Téééda mať ms na splav, tak to je "samá radosť"...Rozumiem Ti, že úplne nejde vytesniť hneď túžba po mimču...to je jasné, každá z nás to tu pozná. Ale myslím - i keď tiež máte sem tam problémy - že máte s manželom krásny vzťah a máte nádherné šikovné deti...samozrejme vždy Ťa pri srdiečku pichne, že chcete to tretie a nejde to, ale myslím, že si vlastne šťastný človek a je Ti čo závidieť. Dúfam, že raz budem mať takú krásnu rodinku, ako máš Ty. Prajem na splave veľa zábavy a nech Ťa tá "mrcha" čo najmenej obmedzuje...

zuzanka9999
23. čer 2012

kocky mozem sa vas opytat este na jednu info? ked beriem ten clostil tak on sposobuje to, ze ovulacia moze prebehnut i viackrat v jednom cykle???dakujem za odpovede.

isabellaa
23. čer 2012

@zuzanka9999 viackrat v jednom cykle?????? to nie, iba raz, ale mozes mat viac folikov, z ktorych sa uvolni viac vajicok a tym padom aj viac deticiek