Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 ano, po clostile... mne clostik dal dr, lebo rok som nemohla otehu a mala som strasne cykly pravdepodobne anovulaky, bolo to vlastne po vysadeni HAK a hormonalnej liecby... 😒 pri clostile sa mi vratila ovulka 😉

janielik87
28. říj 2011

@mijadave no tak snad aj mne pride - ja som tiez mala hrozne cykly...no tak tento to uz vyjde, idem s hlavou hore a budem mysliet pozitivne!!!! ide sa na vec dievcata! Videime sa v pondelok resp. nedelu vecer. 🙂 pekny vikend zelam.

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 to je super pristup 😉 neboj, pride 😉 aj Tebe pekny vikend 😉

mijadave
29. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30..........4m................41...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m..............29............31...........................Clost.,
Petulak1988..........23..........18m.............28............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r...............27............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........14m.............26............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r..............22............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........6m...............20............29............7.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m.............17.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29..........8m..............16.............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah.....................23..........10m............15.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6,5r.............13.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25...........8m.............12.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30............3r................9.............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr...................34...........3m..............8..............27............................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Veronicka33.............34.........21m.............4..............29............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87.................24...........8m..............3.............31............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave....................35.........23m.............1.............27............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................17+0..................16+5.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........13+4.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................8+3..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa..................26.............7m...................6+3.............................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

mijadave
29. říj 2011

dobre ranko dievcata 😉 tak ms si zas nasla cestu ☹ ale kedze som to cakala, uz neplacem, nezlostim, len mi je to luto... ☹ no co, tak ideme dalej.... 😉

jania023
29. říj 2011

@mijadave ta potvora si stale najde aj mna ale uz ani ja nevake emocie neukazujem nejak mi to uz je jedno 😅 taj ja tento cyklus clostik zatial necitim nic ziadne bolesti ovu a tak dnes som myslm ze 9dc take ovu bude asi vo stvrtok-piatok a v pondelok idem na meranie folikov a sliznice tak som zevdava co z toho bude alebo skor nebude...kedze moja sliznica starjkuje a nerastie..tento cyklus som na nu nasadila estrofem tak dufam ze sa umudry 😀

mijadave
29. říj 2011

@jania023 ja som to brala cca od januara dost zle, no uz to necham tak... je to nanic, ked dojde, ale je tu, tak ideme dalej 😉 dalsia sanca predo mnou... ja neviem, ako som na to so sliznicou, dr mi nic nehovoril, ci je nizka alebo nie... myslim si, ze keby bol tam problem, povedal by mi to... 😉 teda dufam 😉

jania023
29. říj 2011

@mijadave myslim ze by to nejak spomenul..ale vela doktorov si mrmle popod nos a ty im nic nerozumies 😀 😀

mijadave
29. říj 2011

@jania023 no moj si nemrmle, prave naopak, rozprava tak, ze ho pocut az na chodbu 😀

jania023
29. říj 2011

@mijadave jaaaj tak to je ine kafe 😀 take nieco ako lekarske tajomstvo mu nic nehovori? 😀 😀 hulvat jeden 😀

mijadave
29. říj 2011

@jania023 😀 😀 😀 nie, on ma proste taky prenikavy hlas... 😉 ale zas nie je mu na tu chodbu velmi rozumiet, len ho pocut, ze hovori 😉

jania023
29. říj 2011

@mijadave 😀 😀 ved ja si ta len doberam 😀 zato ten moj gyndos je ale riadny hlupak...mi na naervy lezie 😠

mijadave
29. říj 2011

@jania023 ved ja viem 😀 a preco je hlupak?

jania023
29. říj 2011

@mijadave tak ked idem na ultrazvuk tak jasne tam vidis foliky az ti idu oci vybyt a on ti povie tak z kludnym hlasom...no pani moja zese len anovulak 😠 😠 a to len preto ze je sliznica nizka povie ze anovulak..no ja uz nicomu nechapem ☹

mijadave
29. říj 2011

@jania023 fuha a nic s tym nerobi? 😲 a nechces zmenit dr?

jania023
29. říj 2011

@mijadave kedze zijem vo svajci tak tu musim ist do centra lebo normalny doky to neroby a za centrum sa plati v plnej sume este aj konzultacia takze si mozem pripravit min 10tis eur a to este nemam zaruceny vysledok a bolo by to len ivf a to ja nechcem

mijadave
29. říj 2011

@jania023 aha, to som nevedela... moj mm jazdi do svajcu pravidelne min. 1x do tyzdna 😉

jania023
29. říj 2011

@mijadave mame tu pekne svajciarky len nech priiiide 😀 ale nie svajciarks u tucne a skarede 😀 co poraba nazel vo svajciarsku?a kde chodi do akej casti?urcite niekde ku nemcom tam sa kazdy hrnie eni neviem preco asi koli jazyku..ja som vo francuzkej casi takze u mna Je MERCI,OUI 😀 Malu moju by som niekedy zozrala jak komoli tu franinu a este k tomu aj nejak divne francuzky susle no je na zozratie

mijadave
29. říj 2011

@jania023 ja viem, no on sa skor stretne so slovenkami... 😉 pozri si IP 😉
to musi byt zlate, ked tak pekne komoli 😉 takze hovori slovensky aj francuzsky, super 😉

jania023
29. říj 2011

@mijadave hej mala hovori dvojjazycne ale zato je to starnda lebo dost komoli...napr.chce povedat fuuuuj to je nechutne tak povie fuuuj to je chutne 😀 zabudne dat predlozku DE pred slovo chutit no a vysledok mame tu 😀

mijadave
29. říj 2011

@jania023 to musi byt vesele 😀 nic moja, idem ja aj nieco doma porobit... zatial sa maj a pekny zvysok soboty... mozem mat na Teba prosbu? mohla by si zajtra za mna spravit tabulku? zajtra sa sem nedostanem.... 😉 dik, pa

jania023
29. říj 2011

@mijadave ok peky dnik prajem 😉

lorreine
29. říj 2011

@mijadave Janicka, to ma mrzi, dufala som v pekny vysledok....inak som Ti chcela za seba aj za ostatne baby podakovat, ze nam tak pekne vedies tabulku...bez Teba by som ani nevedela, ktory som den cyklu 🙂

jania023
30. říj 2011

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m...............42...........33............................Listovka
Kacnov...................23.........13m...............30...........31............................Clost.,
Petulak1988............23.........18m............. 29...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.......................30............2r................28...........36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28.........14m...............27...........28............................Clostik
Lorreine..................28.........1.5r...............23...........32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............21...........29............8.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791..............29.........11m..............18............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............17............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m.............16............40...........................Clostil
Aduskatt.................35..........6,5r.............14............33...........................Clost., calibrum
Veji.........................25............8m.............13............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r...............10............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr...................34...........3m..............9.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Veronicka33.............34.........21m..............5.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..................24...........8m..............4.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave...................35.........23m..............2.............27...........................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................17+0..................16+5................10.-12.4.............8.11.........Listovka
Nathali.................23............2,5roka...........13+4............................................3.5.2012...........................Listovka
Elys....................29... .........1.5r...................8+3............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26...............7m..................6+3...........................................27.6.2012.........2.11.........GS Mamavit

jania023
30. říj 2011

Tak dnesna tabulka kedze Miadave nemohla...Trochu som ju zrovnala aby nam tu tie cisla netancovali 😀

veronicka33
30. říj 2011

Ahojky dievčatá ako sa máte?ja začínam nové snaženíčko tento mesiac a dúfam že to už konečne víde 🙂

veji
30. říj 2011

no dievcata, co poviete......zeby tam predsa nejake to vajko rastlo??? 😉

hela82
30. říj 2011

@veji Vypada to ze jo! 🙂 At vam to tentokrat vyjde 😵

veronicka33
30. říj 2011

@veji Ahojky vyzerá to dobre držím palce 🙂

veji
30. říj 2011

@hela82
@veronicka33
dakujem dievcata, zajtra folikulometria.....tak uvidime.