Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
14. pro 2011

@mijadave
@antana123
no neviem, co som postlacala, ale pri oboch mi ukazalo Antanin grafik, ze vy mate nejaku rovnaku teplotu, az ked som znova preklikala, uz mi ukazalo ten Jankin spravny... uz to dava zmysel 🙂 Jani mas tam taky uhniezdovaci pokles 🙂
uz ani neviem, kde som to kukala, boli tam rozne priklady grafikov... a taketo príklady vysokych teplot alebo nahlych poklesov tam boli ako uspesne 🙂 drzim palceky.

antana123
14. pro 2011

@elys taky se mi to u Jany jevil jako pokles ale byl na 2-3DPO není to brzo???ale většinou tyhle grafíky s poklesem jsou vítězné takže myslím že to u Jany vyšlo 😀 😀 😀 😀 😀 já tam mám jen hory 😀 😀 😀 😀 😀 příznaky žádný 😀 😀 😀

mijadave
14. pro 2011

@elys hej, ukazalo Ti, lebo ja mam dva ucty na ff a v jedno som nahodila jej teplotky, chceli sme zistit, kedy jej vyznaci ovu... 😉 dakujem, no kiez by to bol ozaj vitazny grafik 😉

elys
14. pro 2011

@mijadave
@antana123
tak vy robite ksefty s teplotami a ja tu potom blaznim 🙂 ste ma dostali teraz...
ja idem najst tie priklady grafikov. ja som to predtym studovala ako diva... no a potom co sme sa pohadali a kaslali na to, som prestala merat, tak ani neviem, aky bol moj vitazny :( som si dala

mijadave
14. pro 2011

@elys
@antana123 dievcata, dakujem, ste zlate, ale kym neuvidim // na tehu teste 😉

mijadave
14. pro 2011

@elys ano, robime 😀 😀 😀 ked najdes, hod odkaz 😉

elys
14. pro 2011

@antana123
@mijadave
joj babenky, ja vam to k tym vianociam tak strasne prajem.. nemuseli by ste drahym polovickam ziadne darceky kupovat, staci zabalit ocikany testik 🙂

mijadave
14. pro 2011

@elys dakujemeeeee 😉 to hej, to si vystihla 😉

antana123
14. pro 2011

@elys tak přesně proto chci testovat 24.12 muž se mě pořád ptá každý den tak co vyšlo to co myslíš a já mu jen říkám že né že se na to necítím

elys
14. pro 2011

@mijadave
@antana123
máááám to!!!!!!!

http://merenibt.xf.cz/index2.html

su tam priklady uspesnych kriviek

antana123
14. pro 2011

holky měla bych uklízet a tááák se mi nechce to je lenora 😀 😀 😀 😀 😀 ale kuře už peču at má malý obídek dám ho spinkat a pak máknu se mi tady dneska dobře vykecává 😀 😀 😀 😀

antana123
14. pro 2011

@elys šikulka díky mrknu na to 😉

mijadave
14. pro 2011

@elys jeeeej, sikulka, doma kuknem 😉
@antana123 ja som v praci a tiez sa mi totalne nic nechce 😒

antana123
14. pro 2011

@elys jojo to se dost podobá tak @mijadave vypadáš velmi nadějně 😉

mijadave
14. pro 2011

@elys jeeeeej, to ano 😀 az na tie predovulkovske teploty 😀 ale to bol este mozno zvysok choroby 😉

mijadave
14. pro 2011

@antana123 dakujem, aj sa tak nadejne citim, len sa bojim, aby som si zas nieco nenahovarala 😒

antana123
14. pro 2011

@mijadave to je super že se cítíš nadějně ono myslím že se PMS bojíme všechny já ho měla minulý cyklus ale u tebe to vypadá fakt nadějně asi budou u vás krásný vánoce 😀

mijadave
14. pro 2011

@antana123 dakujem, si zlata 😉

safirah
14. pro 2011

@antana123 děkuji, ale nevím nevím 😒 Špinění sílí a začíná mě pobolívat podbřišek ☹ 😢 😝

jeny
14. pro 2011

ahojte baby, tak mate tu fakt pekne grafiky, drzim palce nech to vyjdeeeee 😉 mne sa dnes snivalo ze som si urobila 3 tehu testy a vsetky boli pozitivne, no krasny sen a potom po zobudeni kruta realita 😀

mijadave
14. pro 2011

@jeny dakujeme, drzim pasticky, aby sa sen stal skutocnostou 😉

safirah
14. pro 2011

@mijadave teď jsem se koukala na tvůj graf! 😵 Pááááááni, ten vypadá víc než nadějně 😉 😵

mijadave
14. pro 2011

@safirah vazne? pozerala si tento: http://www.fertilityfriend.com/home/361810 ? lebo ten druhy, to som len nahodila BT antany... 😉 jej grafik vyzera viac nez nadejne 😉 ale dakujem 😉

safirah
14. pro 2011

@mijadave koukala jsem na oba, jelikož jsem si přečetla, jak to tady spolu řešíte 😀 A vypadá to nadějně u vás obou bych řekla. 😉 Kurnik, mě tak štve že nevím na čem jsem.... 🙄 😠 BT nemám jak měřit, protože dělám na směny, takže by to bylo k ničemu, 100% ovu taky nemám nijak potvrzenou.... Jen ten zatracený výtok a dnes jsem začala cítit břicho...

mijadave
14. pro 2011

@safirah dakujem, no u mna boli vzdy grafy ukazkove, no na konci sa vzdy pokazili... tento grafik sa vsak velmi nepodoba na moje predchadzajuce 😉 ze by to bolo znamenie? neviem, snazim sa na to nemysliet.... ale dnes mam dobru naladu, lorreine je tehulka, v praci mi schvalili dovolenku od 23.12. do 6.1. a este k tomu mame dnes po praci vianocny vecierok 😉 skoda, ze nemozes merat, to je blbe... a testovat budes cez vikend? brucho, to este nic neznamena 😉 drzim pasticky 😉

hela82
14. pro 2011

@safirah Moc bych Ti prala aby alespon u Tebe byly // na tehu testu. 😉 U mne sance klesly 😒

@mijadave @antana123 Vam ted budu taky hodne drzet palecky 😉 Chce to dalsi dobre zpravy 😉

safirah
14. pro 2011

@hela82 jak to? Zkoušela jsi ten test? Děkuji, ale taky tomu už moc velké šance nedávám, spíš to vidím na ms.
@mijadave jj, těhotenství lerreine mě taky naplnilo trošku optimizmem. 😵 Jsem ráda, že máš dobrou náladu a tak pěkné vyhlídky na svátky. 😉 Taky bych brala dovču, ale při mém povolání to nehrozí 🙄

mijadave
14. pro 2011

@hela82 tiez som zvedava, preco klesli sance u Teba? 😉
@safirah ano, dnes mam dobru naladu 😉 a co robis ak to nie je tajomstvo? pripadne mi napis do IP 😉 ja ked som pracovala v obchode, tiez to nehrozilo, no teraz na marketingu sa to da, naplanovali sme si to tak, aby sa dala cerpat taka dlha dovolenka, lebo aj tak dodavatelia medzi sviatkami nepracuju... 😉

veji
14. pro 2011

Ahojte dievcata. Dlho som tu nebola, ale uz mi to neda......... Nemozem tomu uverit!!!!! Tri odlisne testy a na vsetkych nadherne // Ciarka je sice slaba, ale je taaaam!!! Vcera mi kamoska sestricka dala urobit hcg a bolo 58,8 - den pred ocakavanou ms. Zajtra idem k svojmu lekarovi, tak sa bojim ze asi to neprezijem. Ak sa toto podari, tak to budu najkrajsie vianoce v mojom zivote!!!!