Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

soldi
17. bře 2010

lebo5, femibion su vitaminky, urcite sa s clostilom bit nebude 🙂
ja mam clostil, pupalku, kyselinu listovu, Ecko a pripadam si celkom normalna 😀

soldi
17. bře 2010

teda normalne 🙂

simib
17. bře 2010

No tak ja som urobila posledný OVU testík(je v albume)a teraz nechápem.Už doobeda slabol a zas.Vždy som mala pozit.tak jeden krát a to nie uplne.A ráno už teplota 36,9.Tak som z toho jeleň.

wera
17. bře 2010

ahojte babulky 🙂 ako sa tu mávate?

nana.76
17. bře 2010

ahoj Werunko celkem to jde.ja si dnes poprve pichala injekce do bricha byl to mazec,chystam se na IVF.a copak ty jak se mas a co u tebe noveho?

wera
17. bře 2010

ahoj nani 🙂 takže idete na IVFko? mňa to tiež čaká.... čakám na schválenie žiadosti poisťovňou, v apríli by som mala ísť na hysteroskopiu a potom v máji šup na IVFko, teraz mám voľno 🙂 ale už sa straše moc teším 🙂
budem Ti moc moc držať palčeky aby Vám to vyšlo na prvý šup 🙂 a aké injekcie si picháš? ... a už ste sa aj rozhodli koľko embrijok si necháte vložiť?

nana.76
17. bře 2010

picham si gonal bastim prednison.nejdrive jsem z toho mela hruzu,ale uz se moc tesim.nechame si dat dve embrijka meli jsme to tak i u prvnim IVF,ale to jsem si nic nepichala a mela jsem jen dva bojovnicky,ted doufam jich bude vic a nechame si zamrazit,kdyby se to nepovedlo.
Werunko ted uz nam to musi vyjit a vis co,bude jaro tak to pujde lip 🙂

wera
17. bře 2010

verím že sa vám to tentokrát podarí a ostanú vám do zásoby aj nejaký eskymáčikovia 🙂 ...joj teda dúfam že sa o dva mesiace k Tebe úspešne pripojím 🙂

nana.76
17. bře 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 to vis ze to tak bude

simib
17. bře 2010

No baby jak vás čítam,tak aj ja vám držím všetky palce,nech sa vám to podarí.

wera
17. bře 2010

ďakujeme 🙂

nana.76
17. bře 2010

dekujeme moooooc 🙂

hencidlo
17. bře 2010

caute baby, ako pokracujete a co mate noveho?

simib
17. bře 2010

Nieje zač,veď si to zaslúžite predsa. 🙂

hencidlo
17. bře 2010

je tu niekto, alebo uz vsetci pracujete na babenku?????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bol dnes niekto v heliose?

nina100
17. bře 2010

ahoj holky mám takový dotaz.snažíme se o miminko necelý rok. a za pár dní očekávám menstruaci, ale dnes odpoledne jsem trochu špinila a ted už to přestalo. může to být zahnízdění a nebo jen nějaká porucha? nikdy se mi to nestalo.zkoušela jsem jaký mám děložní čípek.všude se píše že by měl být tvrdý a uzavřený a mě se zdá mírně otevřený mohlo to být tím špiněním a mohl by se zase uzavřít? a nebo už je jasné že menstuaci dostanu kdyz neni uplně zavřený? děkuji za jakékoliv komentáře

jerryjanka
17. bře 2010

nina tak to chce - odmerať rano teplotu ak meriaš, testnuť ak maš odvahu alebo počkať - môže to byť uhniedzenie - ale aj nemusí
každopadne držím pacle

henci - tam sa chystama si o 2 tyždne až 😒

zuzu1111
17. bře 2010

ahoj jerry 😉
ako sa máš, čo je nové?

hencidlo
17. bře 2010

cauko jerry, 😉 ako pokracujes?
ja som bola dnes v heliku a neda sa povedat, ze by som mala dobre spravy.
musim brat duprason a 3x1 clostyl, lebo som mala len 1 folykul aj ten maly 😔

jerryjanka
17. bře 2010

nove nemam nič čakam na ms ako na spasenie a už sa "tešim" na clostil 2-1-2 a ako mi bude zle 😅
hencidlo 3x1 je celkom bežná dávka - ku komu chodiť Gáťovej alebo Krajkovi

hencidlo
17. bře 2010

chodim ku krajkovi a ty?
to myslis vazne to tvoje davkovanie?????, vsak to je hruza a nezavidim ti to
ked som brala 2x1 tak mi bolo zle na umretie, neviem co to bude robit teraz.

jerryjanka
17. bře 2010

hencidlo - no idem to robiť na vlastne triko - krajko mi dal 3x1 ale proste ak to nezaberie pojdem stejne na injeckie tak preto to chcem skusiť
snad neumrem
chodim Krajkovičovi - je hrozne zlaty

hencidlo
17. bře 2010

no tak to hej je zlaty a prijemny aj moj manzel ma s neho aj ztoho pristupu tam velmi dobry pocit, to neni ako u bezneho doktora, ktory ta bere ako kus.

tak ti prajem nech ti to uz konecne vyjde!!!!! 😎

jerryjanka
17. bře 2010

dakujem aspon k tomu iui sa snad prepracujeme no
moj chlap ide vždy so mnou dovnutra
henci kedy ideš nabuduce do heliku?

kkamca
17. bře 2010

tak co holky? 😀

hencidlo
17. bře 2010

tak to je vo hviezdach uz sa ma aj manzel pytal, zavisi to kedy dostanem, potom na 11 den cyklu tam mam ist, aby zas pozrel a zmeral folyk, ako rastie a pripadne ci ich bude aj viac. inak aj moj tam chodi vzdy so mnou...xixixi

jerryjanka
17. bře 2010

jeej akoj kamca daaaaaaaavno sme nekecali 😀
ja idem pravdepodobne na den blaznov 1.4

kkamca
17. bře 2010

jerryjanka:ahoj..
na den bláznů????????????? 😎

jerryjanka
17. bře 2010

kami - svoj svojim - ja som tiež taky blb tak to je idealny den na folikulometriu 😀

hencidlo
17. bře 2010

baby prajem este pekny vecer, ja idem do hajan papa 😉 😉 😉