Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nanulik
18. kvě 2010

jerry to ti nezávidím ja som doteraz ani raz nezvracala a dúfam že ani nebudem. maximálne sa mi hlava krútila alebo bol žalúdok ako na vode ale to vždy prešlo ked som si dala bud piškoty alebo nejaké keksíky a niekedy som celý den fičala na kompotoch lebo iné sa nedalo jesť, ale hlavné je ža misa nebola ani raz

jerryjanka
18. kvě 2010

lebo5 tak to sa tam možno stretneme ale asi sa nepozname jedine že by sme si vymenili telefonne čisla a stretli sa na nejakom bode B 😀
tak to ti vychadza termin den po mne teda 19.1. ja som mala poslednu ms 16.4. 😀

jerryjanka
18. kvě 2010

baby ja si vždy na vecku spomeniem ako som si hovorila že až raz ten zazrak pride tak sa budem usmievať aj nad misou fakt. tam mi pride vždy smiešno nejak mi to nevadi - samozrejme ak by sme cestovali bolo by to asi horšie - ale tak uvidime
kludne ked budem vracať aj do 40tt bude mi to fuk len nech sme v poriadku
aspon by som nepribrala vela k tej mojej meganadvahe fakt viac nepotrebujem 😠

lebo5
18. kvě 2010

tak toho sa trošku obavam aj ja ale radšej pribrať a kočíkovať ako nič, no nie??? 😉

jerryjanka
18. kvě 2010

no ved jasne - vaha je teraz to posledne čo ma zaujima

lebo5
18. kvě 2010

zajtra ti držím palčeky, a daj vedieť čo a ako 🙂 😉 🙂

jerryjanka
18. kvě 2010

jasne - ja mam taky strach
sa isto povraciam po ceste 😀

zuzu1111
18. kvě 2010

baby no tak to su fakt super spravy, aj ty lebo????? ja som hovorila, jar je veľmi plodná, aj u zvieratiek to tak príroda zariadila, tak asi to funguje aj na ľudí - lebo od marca sa akoby vrece s tehuľkami roztrhlo.... 😀 ...teším sa na ďalšie správy od vás

olive
18. kvě 2010

Kamco - no me to bricho bolelo jen v sobotu a o sexu ti nebudu ani psat, byla to hruza. Ted uz je mi dobre, nastesti 🙂 . Ja pristi mesim mam snizenou davku na 1 tabletu denne, tak uvidim jeke to bude. Drzim ti palecky at mas hormonalni profil ok,.

Cerstvym tehulkam gratuluji a preji at je vse jak ma byt.

Snazilkam hodne stesti at se brzo zadari.

amisa
18. kvě 2010

jerry gratulujeeem velmi velmi

jerryjanka
18. kvě 2010

počkame do zajtra či bude k čomu

lebo5
19. kvě 2010

Dobré ránko dievčatá, Jerry kedy tam ideš?? Nervy mám aj za teba 😖

kkamca
19. kvě 2010

Ahoj a dobré ráno.. 🙂

jerryjanka
19. kvě 2010

ahojte
lebo tak čo testila si? keby mi šlo pridavať fotky tak pošlem dnešny digi test ale to budewm musieť isť na iny pc

lebo5
19. kvě 2010

Jerry dnes nie , v pondelok aj v utorok boli // silne a skusim ešte aj zajtra a ty si ako pochodila?

jerryjanka
19. kvě 2010

lebo - no hcg 1900 - buduci tyžden pojdem kuknuť na sono či je jedno, dve , tri alebo 4 😅

lebo5
19. kvě 2010

moc neviem čo je to hcg a ani kolko má byť ale ja to kuknem niekde na nete, ale je to teda potvrdene???? jupíííííííííí 4 - ufff ale nech, čo nevychováš?

jerryjanka
19. kvě 2010

hcg - human choriongonadotropín - po slovenksy tehotenský hormon
podla toho sa určuje tehotenstvo pozitivne je to od 5 niekde od 10 a ja mam 1900
vychovam len tie rizika ma desia ale ja mylsim že bude jedno max dve 🙂

lebo5
19. kvě 2010

no tak to máš teda dosť. a budeš sa pýtať na rizikové? alebo ti to navrhne dr. ? neviem ako to je keď takto k tehotenstvu musí pomáhať dr. ja idem do cegysu až 31.5. že lebo oni tam skorej tehotenstvo neuvidia

zuzu1111
19. kvě 2010

ahoj jerry, krásna hodnota hcg a nerobil ti UTZ? už by bolo vidno, či je všetko v maternici ako má byť....a možno aj počet, ktorý DPO si?
lebo5 a ty sa nechystáš k Dr. na potvrdenie? to ja som utekala hned ako mi tri dni po sebe vychádzal pozitívny test, myslím na nejaký 15DPO a už videla takú malinkú bodku v maternici, ale nechcela mi to este potvrdit, len na zaklade HCG mi vraveli, že áno som tehu

lebo5
19. kvě 2010

no práve ja som tam volala a sestrička ( veľmi zlatá žienka) mi povedala že skorej tam to tehu neuvidia, ja by som letela aj o polnoci, takže budem trpnuť až do 31.5. 😖

pampeliska36
19. kvě 2010

ahojte holky... beru tedka prvni mesic clostilbegyt a chtela jsem se jen zeptat... mam jit zitra na UTZ a pak mozna na pichnuti injekce pregnylu... proc se ta injekce picha? nevite nahodou?

jerryjanka
19. kvě 2010

zuzu mam aj fotečku ale je tam len minibodka som dnes 21 DPO

zuzu1111
19. kvě 2010

jerry, minibodka je super - keď je na správnom mieste 😎

kkamca
20. kvě 2010

ahoj.
pampelička pregnyl se píchá,aby folikul praskl-
A já zas mizim ,za chvíly do školy.
papa a hezký den

hencidlo
20. kvě 2010

cauko jerry a kolkate to IUI bolo uspesné?
boze ani nevies ako by som chcela byt v tvojej kozi, ja sa asi zblaznim 😅

kkamca no ty sa snazis 4 roky, ale uz jedno dite mas, ja by som bola stastna keby som mala aspom to jedno......fnuk, fnuk 😉

kkamca
20. kvě 2010

hencidlo:To si jenom myslíš..to samé jsem říkala já -jako prvosnažilka,protože se nám taky nedařilo.TAK SEM FURT ŘIKALA-SAKRA ASPON TO JEDNO.No a vidíš rok se sešel s rokem a je to uplně stejné,jako kdybych se snažila poprvé --fakt.Věř mi. 🙄
Tak a zas mizim směr kuchyn,bo mám rozlítáno od rána a nestíhám.

jerryjanka
20. kvě 2010

henci - no druhe bolo uspešne
druhe je štatisticky uspešnejšie ako prve, a tretie je ešte viac uspešne vraj - som niekde čitala 🙂
ale viem že mi v cegyse hovorila že tam bola kočka čo im nevyšlo 5x iui a šla ešte na šieste a ma zdrave dvojičky 😵

lebo5
20. kvě 2010

Táááák Jerry dnes som robila tretí test a // ako koly. Ešte že ich nemám viac, tak sa na ne dobre pozerá, už sa len vajko drž. 😀 😀 😀

pitrisek26
20. kvě 2010

lebo super že ti to vyšlo, já začínám třetí pokus s clost ... 😒