Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

brita
4. zář 2010

@zuzanka7834 Zuzanka, 18 DC je prilis zavcasu na mrchu, ale moze sa to stat. Mne sa dost cykly skracovali, u mna potom neskor uz bolo mozne vestko, aj mrcha na 18. den. Ak toho mas malo, je to zrejme len spinenie. Mas aj nejake predmrchovske bolesti?

zuzanka7834
4. zář 2010

@brita bolesti ani nie, len taky pocit v podbrusku... nemozem povedat, ze ma to boli, to nie. Ale bez liekov mam trosku dlhsie cykly, cca 32-36 dni, teraz by to bola polovica... Bolo to iba slabe, uvidim, co sa z toho vyvinie do zajtra... Inak blahozelam k babatku 🙂

brita
4. zář 2010

@zuzanka7834 Zuzanka, ja myslim, ze to je len nejake krvacanie, resp. spinenie v strede cyklu, to sa niekedy stane. Tie lieky znasa kazde telo inak. Mrcha to asi nebude, ak mas take dlhe cykly, je to velmi nepravdepodobne. Clostilgebyt nema az taky drasticky vplyv na telo, aby takymto stylom vyrazne privolal predcasne mrchu. Daj si na brusko termoforik a oddychni si. 😉
Dakujem, za to blahozelanie k babatko v brusku. To vies, po 7 rokoch snazenia, 2 IUI a 4 IVF sa tesime, ale zaroven s pokorou, pretoze clovek ma potom uz stale strach. 😕 Tak verime, ze to s babatkom dobre dopadne. Este som len v 6. tyzdni, ata si davam pozor 🙂

zuzanka7834
4. zář 2010

@brita po 7 rokoch? To je teda dvojnasobna gratulacia, ze to vyslo🙂 neboj sa, ked ho uz mas v brusku, ostane tam a bude pekne rast az kym sa nenarodi aby Vam potom robilo radost 🙂 Ale tu pokoru citim stale aj ja, hoci este stale nie som tehotna... My sme akurat tento mesiac mali mat 1x IUI, ale bohuzel, kedze vajko prasklo tak necakane same od seba... stale potichu dufam, ze toto spinenie by mohlo byt uhniezdovanie... ale to asi nemoze byt tak skoro... dam ti zajtra vediet, ak sa mrcha v noci rozbehne...

sliver
5. zář 2010

@zuzanka7834 - nie nemusí sa ti zajtra objaviť mrcha, ono sa to môže stať, každé telo je rarita! trošku krvácanie môže byť napr. pri uhniezďovaní 😉

sliver
5. zář 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 41tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 37tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 38tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 33tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // , 31tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 30tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 28tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 27tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 24tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 20tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 20tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 17tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 10tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 12tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 9tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 8tt
zuzana36.........................................2d.....................2x1cl....................1,5roka...........9.8.našla // 7tt

snažilky:
kraskanz1..................23r.................................. .38DC...........................2x1cl....... ..............
jonnie............................34r..............0d...............36DC.........................3x1.......................7mesiacov
tigi.................................30r..............0d................32DC.............................0cl....................19mesiac
elisabet.......................30let..........0d..................31DC..........................2x1cl...................13mesicu
hencidlo......................31let............0d.................23DC..........................3x1cl...................3roky
kkamca........................30let...........1d.............. ...23DC......................2 x 1cl..................dlouhodobě
nela00.........................33 let..........0d..................19DC...........................0cl...................2 roky+3mes.
10andrea12.................26r............0d...................14DC.........................3x1cl..................9 mesiacov
sliver............................29r..............0d...................12DC...........................IVF......................dlhodobo...
katkaajurko.................28r..............0d..................8DC..........................1x1cl.................18 mesiacov
sofokleska.................25r............0d......................8DC............................0cl.......................

tigi
6. zář 2010

@sliver ja sa zatial neposuvam nikam, ms zatial nedorazila. momentalne v podstate uz do tejto tabulky nepatrim, s clostilom som skoncila, moj dokino ma poslal do centra a kedze neviem kedy sa tam vyberiem, nebudem vam tu zbytocne zaberat miesto. kludne ma uz do buducej nekopiruj. dakujem.

matynela
6. zář 2010

Ahoj holky, omlouvám se že Vám sem lezu, tento měsíc jsem začala brát prvně clostilbegyt od 3dc(jednu ráno, a večer) dnes jsem 9 DC, v sobotu jsem měla poslední tabletu, včera mě lehce píchalo na pravé straně, dneska mě už nic nebolí, včera sme se "snažili" ve čtvrtek jdu na kontrolu vajíček to budu 12 DC. Chci se zeptat od kdy mám pocitovat nějaké příznaky, že se na vaječnících něco děje a jak často máme sexovat jestli ted ob den, nebo raději každý den. Mám pco tak proto mi byl nasazen clostil. Moc Vám všem děkuju za rady, jsem z toho taková vykulená, vubec nevim co může čekat.

kadve
6. zář 2010

ahojte dievčatá, prepáčte, poradíte?? Dnes ma začalo pichať nehorázne v prsiach...viete mi povedať, či po 6 dňoch po pichnutí pregnylu to môžu byť účinky tohto lieku?? Doteraz som mala pokoj a dnes to začína akosi pichať..bolesti to nie sú, skôr taký tlak na prasknutie a pichanie niekde vnútri...Pregnyl som dostala na 12 DC /fveľkosť folikulu 20mm/ a dnes je 18 DC. Nikde som sa nedočítala, aké sú účinky pregnylu...díky za odpoveď

betina1984
6. zář 2010

@matynela, najlepšie je sexovať každý druhý deň, prípadne ako máte chuť... Ja beriem Clostil 1 tabl. denne 5 dní a mňa pichal vaječník 2-3 deň. Tiež mám PCO. Ovulka by mala prísť tak na 11-15 DC, ale tuším keď sa berie od 5. DC. Ty to máš posunuté, tak možno príde ovulka 10-14 DC, vtedy sa snažte...

zibi
6. zář 2010

ahojte kocky.
mozem sa spytat?
nevyhadzali ste sa nahodou po pregnyle alebo po clostyle?mna sa na tele porobili dost velke vyrasky..a aj ma to svrbi..bola som aj na koznom a nevedela ze z coho to je..ze z jedla
a inak nepribrali ste z tych hormonov?ja mam pocit ze sa mi tvar naliala.. 😖

zibi
6. zář 2010

@kadve inak aj mna bolia prsia..
nemyslim ze by to bolo z pregnylu skor to moze byt PMS .... alebo to moze byt aj z tehu...lebo aj vtedy bolia prsia..
a beries aj duphaston?

betina1984
6. zář 2010

@zibi, ja ho beriem prvýkrát, štvrtú tabletku dnes a nie je mi nič, nevyhádzala som sa, akurát ma strašne bolia prsia keď idem napr. po schodoch, alebo rýchlejšie a pravý vaječník. A čo sa týka pribratia, nejako to nepozorujem, lebo beztak som neni chudá, takže ja 1-2 kg nepostrehnem....🙂

zibi
6. zář 2010

@betina1984 hm..no tak ja fakt neviem co to moze byt..ale ssom to skor typovala na pregnyl..aj ked sice mi ho uz raz pichli a nic ale clovek fakt neviem.. 😒

kadve
6. zář 2010

@zibi Prsia moc pred PMS nemávam citlivé.. Duphaston neberiem už chvalabohu pol roka, brala som ho po umelom oplodnení - nakoniec som mala mimomaternicové a bohužiaľ už druhé a opäť na pravej strane vďaka vymakaným pánom doktorom tu u nás.../nechali mi kus nefunkčného vajíčkovodu, kde sa mi 2 embryjka zahniezdili/.
A vyhádzala som sa rovnako ako ty...na rukách mám nepekné podkožné vyrážky..takže asi to bude pregnylom☹(

zibi
6. zář 2010

@kadve a ako tie vyrazky vyzeraju?
no neviem..mna to dost svrbi... amam to vsade po tele..ale ja to mam take ako keby ma komar postipal..a svrbi ma to 😠

kadve
6. zář 2010

@betina1984 Betina a Teba začali bolieť prsia po akom čase od pichnutia pregnylu??

betina1984
6. zář 2010

@kadve, nemám pichnutý pregnyl, iba Clostil beriem. Ale začali ma bolieť až dnes, 4. deň, čo mám clostil

kadve
6. zář 2010

@zibi hej sú ako štípance od komára, ale mňa nesvrbia, skôr bolia ako tie pubertálne, podkožné...No vieš, každé telo reaguje asi inak...

sofokleska
6. zář 2010

ale prečo tigi kludne zostan aj som dlho nebrala clostil,teraz beriem znovu a zostala som v tabulke.....nikomu nebudeš zavadzať....hmm? 🙂

tigi
6. zář 2010

@sofokleska a aku dlhu pauzu si mala? a preco ak sa smiem spytat? ja neviem ci sa ak pojdem do centra ku clostilu vrati doktor, moj mi povedal, ze mam nanho slabu reakciu a to som brala naposledy 3x1.

zibi
6. zář 2010

@kadve no tak aspon viem z coho su. 😒

hencidlo
6. zář 2010

caute zienky................

@betina1984, @kadve baby aj mna bolely brutalne prsia a hlava, ked som zacala brat prvý krát clostik, ale potom ked som ho zacala brat dalsie cykly, tak som ani nevedela............ ale kazda reagujeme asi inak 😀

katkaajurko
6. zář 2010

aj mna bolela velmi hlava po pregnyle-dva dni vkuse - a vyhadzala som sa - podkozne bolave vyrazky.... a naliata vodou som pravidelne z duphastonu...fuj

zibi
6. zář 2010

@katkaajurko takze z toho duphastonu je clovek taky naliaty no do kelu 😒

hencidlo
6. zář 2010

@tigi, neviem ci si pamatas na jerryjanku, ta tiez nereagovala pri davke clostiku 3x1. tak si sama...... 😉 naordinovala 5x1 a konecne jej to zabralo a potom aj ostala tehu, tak by som este asi nehadzala flintu do zita 😀 , vsak uvidis co ti povedia v care.

sofokleska
6. zář 2010

tigi ja som reagovala dobre na clostil ale drahy mal zly SPG a tak nebola šanca,tak som sa rozhodla ist do centra tam nam povedali na zaklade SPG verdikt jedine umele oplodnenie.tak som nasadila drahemu vitaminy a SPG sa zleprsil sice naposledy bol robeny v lete,ale doki vravel ze stim sa uz da otehotiet.vitaminy berie stale tak uvidime co to spravi ked som na clostile.doki zatial nevie ze ho beriem.pak mu poviem ked pojdem po dalsiu davku...ci?a ty si ako na tom?

betina1984
6. zář 2010

Môžem sa spýtať, po Clostile ste kedy mali ovulku? Ja ho beriem 5-9 DC, dnes je 8 DC. Je tam písané, že 11-15 DC, ktorý deň ste ju mali?

hencidlo
6. zář 2010

@betina1984, neviem ci ti to pomoze ale ja som brala clostik od 3 dna a ovulku som mala na 14-15DC.

betina1984
6. zář 2010

@hencidlo, moc nie, ale neva, skôr som myslela takú, čo ich brala tak ako ja 5x1