Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
29. zář 2010

@10andrea12 podla mna to vyzera nadejne aj ked ja o pregnyle nic neviem. drzime ti palce. Len na podporu ti mozem povedat ze ked sm sa testovala ja v tejto istej dobe ako ty niektore ukazvali jasnu dianicu niektore vobec nic a niektore len tiene a vobec nebolo pravidlo ze ten najcitlivejsi test ukazal najkrajsiu najjasnejsie ci uz vibec nejaku dialnicu. (osobna skusenost)

10andrea12
29. zář 2010

@amisa no minuly stvrtok som bola na krv to bolo 7 DPO a 9ty po pichnuti pregnylu a hcg vtedy bolo 5,9 ja si myslim ze to po tyzdni uz musi byt von z tela ked pred tyzdnom malo 5,9 tak by isto klesalo hcg a ttest by uz nic nemal zachytit dnes ale zachytil tak ktovie

amisa
29. zář 2010

tak to by uz asi nemalo byt po pregnyle ale ako vravis ktovie.. budem drzat palce.. nemas aj nejake priznaky?

10andrea12
29. zář 2010

@amisa no mam pichanie v pobrusku bolesti krizov a prs v okoli bradaviek a trosku su naliate ale som pozerala na krabicku od testu ze test ma citlivost 25 ku cize moze byt taky tienik na 13 DPO nie?

gabka1
29. zář 2010

ahojte holky, takze u mna 1 cyklus s Costilom bol neuspesny 😖 dnes mi dosla mrcha ☹ ...neviem ci to moze byt aj tymi liekmi??? mate skusenosti niektora? ... ale vcera ma neskutocne bolel lavy vajecnik az tak, ze som si musela dat tabletku od bolesti, ale mrcha stale nic no a dnes rano to prislo a uplne bez bolesti...no nic ide sa dalej, nevzdavam sa, takze opat zacinam 5 den brat 2x1 a budem dufat, ze sa to podari...drzim palceky vsetkym 😉

amisa
29. zář 2010

@gabka1 u mna takto vyzerala ovulcia.. niekedy byva ovulka vyvolana aj hormonmi pred menstruaciou..kamoska ma takto dvoch potomkov 🙂.. skuste to dnes s muzom

@10andrea12 prosim ta to neber tak doslova..som ti pisla ze mne napriklad test na 25 vysiel a na 10 nie... a to som bola zhruba ako ty

jarra
30. zář 2010

@10andrea12 Ahojky 🙂 , no čo testovala si dnes?

10andrea12
30. zář 2010

@jarra nie ked tak cez vikend testnem

jarra
30. zář 2010

@10andrea12 budem silno držať palčeky 😉

hencidlo
30. zář 2010

cauko babule, tak ako sa vam dari?

inak u mna nic nove, cakam na vysledky sterov a ak budu negativne, tak mi budu robit HSG a potom sup zasa na iui, alebo na ivf, takze som stale v kategorii " vecnych cakateliek.......... 😀 ".

@sliver prosim oprav ma som 11DC. dakujem

kadve
1. říj 2010

ahojte dievčatá

Je mi smutno, a aspoň vy ma potešte..Včera som mala ovuláciu a ten môj odmietol so mnou mať ,,technický´´sex ako sa vyjadril...Snažíme sa o bábo už 4 roky, mám 36 rokov a prekonala som 2 mimomatern. tehotenstvá, z toho jedno bolo po IVFku. Záver 1 vajíčkovod v prd..i a druhý podľa doktorov v PB nepriechodný, a podľa doktorov v Martine priechodný. Takže môžem si vybrať... 😒 Každý obmesiac sa pokúšame o zázrak a každým mesiacom ten môj chytá väčšiu a väčšiu averziu k výrazom typu plodné dni, ovulácia...Tak mi treba, som sa prebreptla včera, že som čisto teoreticky plodná☹((. Ach jo, tak saz v novembri niekedy...
Ale mali sme styk asi 36 hod. pred ovulkou, hádam to vyjde...Moc tomu síce neverím, bo mám podozrenie, že som schytala ešte aj endometriózu, bolesti krížov mám celý mesiac, menzese mi trvá aj 8 dní a dosť silný a necítim si triesla /bedrové kosti/...Niekedy sa mi zdá, že viac už esť nemôžem... ☹

erickaa
1. říj 2010

@kadve ahoj kadve, hlavu hore 🙂
ťažko sa takto radí alebo zaujíma nejaké stanovisko, keď ťa nepoznám a ani toho tvojho...
Ale podľa mňa by tých 36 hodín mohlo stačiť 🙂 Verím, že je už toho na vás po tých 4 rokoch veľa, ale mali by ste sa o tom porozprávať...hlavne o pocitoch tvojho partnera, ale samozrejme aj o tvojich pocitoch.
Možno by nezaškodilo keby ste skúsili zmeniť CAR, nech ti urobia laparku a zistia ako to naozaj s tou priechodnosťou je, prípadne by ti odhalili endometriozu...alebo by ste mohli znova skúsiť IVF 🙂 Hlavne sa treba "nakopnúť" a ísť a nečakať na zázrak v domácom prostredí..
Veľa štastia 🙂

kamilkka
1. říj 2010

@kadve ahoj
pravdu povediac ani ja nemam rada taky "povinny" sex....
ale ked už su tu tie dni tak to mužovi nehovorím ani za nič!
treba si to nechať pre seba a iba ho "zviesť" 😉
ale zas na druhej strane - rozhovor s nim o tom by neuškodil 😉 😉
kadve - psychika je sviňa a moc ťažke s ňou bojovať, ale prave toto v čom teraz si nie je dobre...
počítanie dní a upínanie sa na dni....
ja som to tiež robila a ajtak mi to nepomohlo k otehotneniu iba ma to nejak dodrbalo viac a viac...
takže hlavu hore a miluj sa s ním nie preto že chceš dieťa, ale preto, že miluješ svojho muža a maš nanho chuť 🙂
a ak to nahodou tento mesiac nejde, lebo nasilu to ozaj nejde, pride dalši mesiac...
držím palce.

kadve
1. říj 2010

. Mnoo, našťastie sa nemusíme nútiť k povinnému sexu, iba akosi tento mesiac mi to ušlo z pusy...a bol aj priaznivý čas, bo som po liečení, ovulujem na správnej strane, muž bol doma zo zahraničia a nemala som momentálne ani bolesti....takže to naštve. Laparky som mala 2, ale kedže som čakala dvojičky, tak mi priechodnosť 2 vajíčkovodu nezisťovali, lebo nevedeli kde mi blúdi druhé embryjko- nechceli ho poškodiť. Nakoniec boli obidve zaseknuté v tube vajíčkovodu..Vajíčkovodu, ktorý mi bol údajne odoperovaný pred 2 rokmi pri 1 mimomaternicovom. Lekári mi tam nechali trčať kus pahýla, kde sa mi opäť zasekli. 😖
No a môj muž? Ťažko znášal napr. celý cyklus pri IVF- hlavne keď som mala bolesti pri stimulácii a pokiaľ mi zistili mimomaternicové, jeho to chudáka bolí všetko aj za mňa.... 🙂 . Je nehorázne citlivý a ťažko sa s ním debatuje o tejto téme...
Kamilkka a Erickaa, a máte už dajaké bejby? Ale ďakujem za podporu 🙂

10andrea12
2. říj 2010

ahojte babule tak hlasim ze treti cyklus s clostilom je u nas uspesnyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 jupiiiii ja sa asi zblaznim od stastia 😀 😀 😀

cathy77
2. říj 2010

andrea, nááááádhera, kráááása. hned si tam daj, ktorý si týžden!!! 😉 podla sily čiarky si si počkala s testom 🙂 Je to ako u mna, v tretom cykle. jupíííííííííííííííí 😀 😀 😀

10andrea12
2. říj 2010

@cathy77 aj @brumca mala na 3 cyklus s clostilom uspech nejako vychadzaju tie tretie cykli

10andrea12
2. říj 2010

@cathy77 nie pozri si moj fotoblok ja som testovala aj v 12 a 13 DPO a bol tam tienik a dnes na 16 DPO je tam uz dialnica a to som ho robila teraz poobede tento dnesny ma 10 citlivost a tie z 12 a 13 DPO su az 25kove

sliver
2. říj 2010

@10andrea12 - úžasnéééééééééééé blahoželááááám zo srdca!!!!

brumca
2. říj 2010

@10andrea12 waaaaaaaaaaau 🙂 to je parada 😀 krasne ciarky...vidis, som ti hovorila, ze treti cyklus to isti 😉 😉

10andrea12
2. říj 2010

dakujem vam babulky a tie co nieste este tehulky zo srdca vam prajem zazit ten nadherny pocit ked si na testiku objavite krasne kolajnicky

dixie_chick
2. říj 2010

@10andrea12 @brumca A vy dve tu co robite? 😀

Pre ostatne zienky: ak by ste sa chceli pridat do sukromnej teme o Clostile, prosim o info 🙂 .

10andrea12
2. říj 2010

@dixie_chick taj ja aj tu aj tam aj hentam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brumca
2. říj 2010

@dixie_chick ja sem tiez sem tam nakuknem, co maju baby nove 😀 😵

jarra
2. říj 2010

@10andrea12 super 😉 gratulujem

10andrea12
2. říj 2010

@jarra dakujem 😉

jarra
3. říj 2010

Dnes mám 13 DPO zajtra asi testujem, som veľmi nedočkavá 😀

nana.76
3. říj 2010

@10andrea12 gratuluji 🙂 🙂

10andrea12
3. říj 2010

@nana.76 dakujem velmi pekne

pelunka
3. říj 2010

Ahoj holky,jsem tady nová a strašně zoufalá.Už rok a půl se snažíme o miminko a vůbec nic se neděje.Kolem nás jsou všichni těhotní a šťastní a nám se nic nedaří.Už půl roku beru DUPHASTON A CLOSTILBEGYT a dál mi píchají i Pregnyl.Vytratily se mi měsíčky a paní doktorka mi řekla že mám i líné vaječníky.Už 14.10.2010 jsem objednaná na první konzultaci do Reprofitu,ale bojím se že se nám to nepodaří.Chci se zeptat jestli některá z Vás má stejné příznaky á co jí pomáhá.Moc miminko chci.Díky za odpověď.Pelunka