Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

brumca
4. srp 2010

pardon nie mi ale my 😀

katkaajurko
4. srp 2010

presne tak ako vravis! 🙂

katkaajurko
4. srp 2010

ozaj nemal nikto problem s nedostatocne vysokou sliznicou pocas brania clostylu? lebo vraj zvykne menej narast tak sa potom davaju estrogenove naplaste ci co... 😕

cathy77
4. srp 2010

katka, ano je to vedlajsi ucinok brania clostilu... ja som bez neho mala krasu cca 11-12mm a počas užívania dorástla na cca 8mm... ale na uhniezdenie stačí od 6mm hore... ak ma niektorá rpoblem s nízkou sliznicou aj mimo užívania clo, tak to je problem a treba ho riešiť. všetko je indi-vindi a určí sa z usg...

brumca
4. srp 2010

@cathy77 ahojky 🙂 ako sa maaas? co mas nove 😉

zuzanka7834
4. srp 2010

Ahojte dievcence!

zuzanka7834
4. srp 2010

Baby napadla ma jedna vec, ked vsetky chceme //, tak preco sa tato tema zaradila do takej pesimistickej kategorie ze "neplodnost"?

brumca
4. srp 2010

@zuzanka7834 ahoj 🙂 tak toto napadlo aj mna, ked som hladala nejake temy o liecbe clostilom, normalne mi bolo smutno, ked som ju nasla v teme neplodnost 😔 aj ty beries clostilbegyt?

zuzanka7834
4. srp 2010

@brumca zatial nie, cakam na vysledky HP ale doky povedal, ze predpoklada, ze ho budem musiet papat... tak zhanam info a tiez ma to zamrzelo... to je ako rozsudok 😒 mali by sme s tym nieco spravit, co povies @hiva?

brumca
4. srp 2010

@zuzanka7834 myslim, ze by tuto temu mohli dat do snaziliek 😉 ktovie co si myslia ostatne zienky z tejto temy

hiva
4. srp 2010

@zuzanka7834 ... ahoj zuzi....nevravim, ze nesuhlasim, ale nechapem, ako si na mna prisla a preco sa prave mna pytas? ja nie som ziadny admin ani ziadny extra akcny a vplyvny clovek na MK...a do tejto temy napriklad ani len nechodim 😅 ....asi si sa nejak uklikla, nie? 😉

dadqa86
4. srp 2010

Ahojte...Aj ja svami suuhlasim mala by sa bud premenovat tato tema,alebo by sa mala vytvorit nova... 😒

dadqa86
4. srp 2010

aspom podla mna neviem ako vy 🙂

brumca
4. srp 2010

@dadqa86 ahoj 🙂 nazov temy by mohol zostat, len by sa podla mna tema mohla presunut do snaziliek 🙂

dadqa86
4. srp 2010

@brumca : Ahoj...No alebo aj tak 🙂 a ako sa mas co mate nove? 🙂

brumca
4. srp 2010

@dadqa86 ja nemam zatial nic nove, dnes som ale nejaka skapata nic sa mi nechce 🙂

dadqa86
4. srp 2010

@brumca :No tak to sme dve a mozno je nas aj viac takych..U nas je dnes prsalo od noci az do teraz..Teraz trosku prestalo,ale ako ma hlava a krize bolia nooo idem umret...Vecerom si dam horucu vanu a dufam ze mi to aspom trosku uvolni tie krize 🙂

mrnous1
4. srp 2010

Ahojte brumca a dadqa 🙂 Brumca vďaka za radu dnes somznovu testla to som 13.DPO a test ostal bez druhej čiarky ani tienik sa nevytvoril, takže čisto jasno negatívny, smola ☹ snáď druhý pokus vyjde. Ozaj nemáte skúsenosti ako brať Clostyl, lebo prvý krát som ho brala dva krát denne a zabralo to pomerne hyper sedem folíkov, tak doktorka povedala, že nabudúce je nutné znížiť dávku na jednu alebo pol tablety denne a teraz neviem či začať potom brať jednu alebo pol tablety čo vy na to? 🙂

ferrari
4. srp 2010

Clostík mohu doporučit baštila jsem jeden měsíc a ejhle je tam mimčo🙂

brumca
4. srp 2010

@mrnous1 ahoj, tak to mi je fakt velmi luto, ale neboj buduci mesiac sa to urcite podariiii, ked ti tak pekne zabera clostil 😉 😵 ja som brala pol tabletky rano a pol vecer, ale tak mi to presne predpisal moj doktor...tebe este teda nepovedala ako brat v dalsom cykle?

brumca
4. srp 2010

@ferrari ahoj 🙂 gratulujem k miminku a nech sa vam dari, tesime sa z takychto dobrych sprav, ze clostil pomohol 🙂

mrnous1
4. srp 2010

🙂 Ahoj brumca, práveže mi nepovedala, len to, že to budeme musieť znížiť na jednu alebo pol tabletky na deň. Musím jej asi napísať mejl, ale keď ani na ten predošlí mi zatiaľ neodpovedala, tak tipujem, že je mimo, alebo má dovolenku. 🙂

brumca
4. srp 2010

@mrnous1 tak asi je na dovolenke 🙂 bola si aj potom na kontrolnom sone, ze ci foliky praskli? niektore baby chodili aj na take sono, ja nie...

dadqa86
4. srp 2010

@mrnous1 :Neboj sa aj mne to tak isto vyslo ako aj tebe ze nic 😀 uvidime sak nadej umiera posledna 😉

zuzanka7834
4. srp 2010

@hiva prepaaac! ja som si myslela, ze si ju otvorila... 🤐 🤐 🤐 som v praci nestihala velmi kontrolovat prvu stranu a som si myslela, ze aka som frajerka, ze si pamatam 😅 som sa riadne kopla 😀 posielam ti virtualnu cokoladu, studentsku, dobre? 😉

zuzanka7834
4. srp 2010

@brumca @dadqa86 a viete ako presunut temu do snaziliek? lebo ja neviem...

@ferrari gratulaaaacie k babätku!!! Super sprava - jasne znamenie, ze nepratrime do kategorie neplodnost, huráááá!!! 😀 😀 😀 😀

dadqa86
4. srp 2010

@zuzanka7834 :Noo podla mna to moze len admin pokial tuto temu nezlozila jedna z nas... 🙂

katkaajurko
5. srp 2010

podla mna tu temu nepresunu, nechapem sice preco vobec je tema neplodnost a co by mala obsahovat - ale ja chodim aj do temy PCO a tam je vela tehul momentalne a aj tak sme tiez tu v neplodnosti... asi povazuju za neplodnu kazdu ktora potrebuje akukolvek zasah lekara -cize aj clostyl...ale je to hlupost 😅

brumca
5. srp 2010

ahojte zienky 🙂 vcera som zabudla aktualizovat tabulku, budem ju dnes, tak ak mate nejake zmeny napiste mi prosim 😉 som 33DC, zajtra budem zase testovat, tak dufam, ze ciarocka bude silnejsia 😵

brumca
5. srp 2010

jeeeej a teraz som si vsimla, ze uz sme v Snazilkach a nie v Neplodnosti 😀 dakujeme adminom 😉