Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
27. led 2012

@iinka mozno by som na Tvojom mieste uvazovala nad navstevou CARu, no prv na vysetrenia... neznamena to, ze hned musis ist na IUI alebo IVF... oni Ti poradia, co dalej... predsa len sa snazite uz dlho a rocky utekaju... 😉

iinka
27. led 2012

@mijadave no budem musieť nad tým uvažovať, dala mi dnes ešte na dva mesiace clostil, tak dovtedy počkám a potom musím niečo podniknúť 😉

majkushka
27. led 2012

@mijadave kedy sa snažit po pregnyle ,???????

silvik1
27. led 2012

@iinka ahoj. tiež chodím do CAR-u, išli sme tam hneď ako gynekológ povedal, že on nám ambulantne pomôcť nedokáže. teraz už som po laparke, dneska som bola na kontrole po stimulácii a čakám na IUI. nebránila by som sa tomu (hlavne keď sa už tak dlho snažíte), sú tam omnoho väčší odborníci (môžem povedať, že aj ako laik vidím rozdiel medzi mojim gynekológom a lekárom v CARe). ale to je len môj názor 😎

iinka
27. led 2012

@silvik1 ja som dnes akurát tri mesiace po laparke, a nepomohla mi .. priateľ je v poriadku, tak neviem čo by tam mohli ešte so mnou robit?

majkushka
27. led 2012

@mijadave porad kedy ?

silvik1
27. led 2012

@iinka možno máš aj iný problém, to Ti ale budú vedieť povedať oni. moja švagriná sa snažila dva roky, gynekológ jej nepomohol, tiež nakoniec išla v januári do centra s kopou výsledkou od svojho doktora. nakoniec jej museli znovu robiť hormonálny profil, pretože ten čo doniesla nebol dostačujúci. to uvádzam len ako príklad. najdôležitejšie je porozprávať sa s manželom a dohodnúť sa čo ďalej, keďže na prvú konzultáciu budete musieť prísť spolu.

iinka
27. led 2012

ved to že my nie sme ani zobratí, a pokial viem, uprednostnujú manželské páry....ked mne je zatial dobre tak ako sme teraz, nerozmýšlam nad svadbou 😒 beriem lieky na štítnu žlazu, neviem či aj v tom je teda problém...inak potom už neviem o ničom, ...ved teda zoberiem ešte tieto dva mesiace clostil a uvidím
@silvik1

mijadave
27. led 2012

@majkushka no mne ked pichol pregnyl rano, tak povedal, ze mozme na to hupsnut vecer a na druhy den... 😉 ak pichol podvecer, tak na druhy a treti denden... no ja som trosku specificky pripad, lebo som jedna mala, ktorej pichal pegnyl 5000 tri dni po sebe.... ostatnym babam pichali len jedenkrat... no preco som mala ja 3 injekcie neviem a ani som to neriesila, proste doverovala som svojmu dr, ze vie co robi 😉

silvik1
27. led 2012

@iinka mojej kamoške robili IVF a to už bola rozvedená - podotýkam, že je znovu s ex manželom a znovu sa nezobrali a žiadny problém tam nebol. a odkiaľ si ?

iinka
27. led 2012

aha, tak super potom🙂
zo šale som.
@silvik1

majkushka
27. led 2012

@mijadave a určite bol 3x 5000 ? lebo mne napísal 3 x 1500

silvik1
27. led 2012

@iinka keď sa náhodou rozhodnete, tak by ste išli do BA ?

mijadave
27. led 2012

@majkushka urcite to bola 5000, este sa aj baby na druhom fore, co si tam pisem, cudovali, ze to je davka jak pre kona 😀 trikrat som na krabicku pozerala 😉

iinka
27. led 2012

ked ti mám pravdu povedať, doteraz som nad tým neuvažovala, tak som ani nepozerala kde všade to je...ale asi najskôr do BA, nie?teda aj dr. hovorila že do BA

iinka
27. led 2012

@silvik1 ked ti mám pravdu povedať, doteraz som nad tým neuvažovala, tak som ani nepozerala kde všade to je...ale asi najskôr do BA, nie?teda aj dr. hovorila že do BA

majkushka
27. led 2012

@mijadave ty kokso a to prečo a to každy mesiac takto vela ?

majkushka
27. led 2012

@mijadave a mne ked pichol o dvanastej na obed včera ? tak kedy snažilkovat

mijadave
27. led 2012

@majkushka netusim a uz to neriesim... 😉 uz to neberiem, tak nejdem zistovat 😉 istila by som uz dnes vecer 😉

ok, dievcata, frcim po jedno dieta do skoly, potom po dalsie do jednej dedinky, je u kamaratky a potom vecer zumbaaaaaaaaa 😀 zatial pa

silvik1
27. led 2012

@iinka asi by si to mala najbližšie (švagriná dochádza z Komárna). tak Ti držím palce - nech sa Ti darí 🙂

ili08
27. led 2012

@majkushka jj,měřím,ale zatím to na ovulku nevypadá 😉 Snad o víkendu,každopádně s tím utrošem ještě počkám,snad ten jeden nic nepokazil.

majkushka
27. led 2012

@ili08 daj graf

ili08
27. led 2012

@majkushka tak tady je 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/393153
Minule byla ovulka 17DC,to je zítra,ale na ovu testu zatím jen duch takže pokud folík doroste myslím,že by mohla být v neděli nebo v pondělí-a nebo vůbec 😖

ili08
27. led 2012

@majkushka mě právě přijde,že tento měsíc je to nějaké rozhozené,ten minulý byl lepší 😉 Ale dneska jsem byla na procházce s jednou těhulkou a šáhla jsem si na bříško tak třeba mi to přinese štěstí 😉 A ty jdeš na utz?

majkushka
27. led 2012

@ili08 ja už som po pregnyle ja mam mat dnes ovu 🙂

ili08
27. led 2012

@majkushka no ale podle teploty to vypadá spíše na včerejšek,ne?Pokud klesne tak by mohla být zítra,ale dneska se mi to nějak nezdá.Každopádně pokud bude tak držím palce ať se zadaří 😉

majkushka
27. led 2012

@ili08 ale včera boli o 12 tej ešte foliky cele a nema teplota skočit až nad 36,9 teda v mojom pripade ? lebo mi ju graf ešte neoznačil , a podla hlienu ešte mam EGG tak neviem 🙂

iinka
27. led 2012

@silvik1 dakujem, dám info ked niečo, dík🙂

kessica
27. led 2012

@majkushka citam a nechapem :D 🙂 🙂 🙂