Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ika84
10. únor 2012

@harley26 no prave ze ja neviem, lebo v letáku je napísané, že druha ciarka musi byt taka ista silna a silnejsia ako kontrolna, vtedy je test pozitivny....cize ak je svetlejsia nie je pozitivny a ja neviem kedy asi bude test pozitivny ci o dva ci tri dni....ale vikend si uzijeme tak ci tak 😀 ved co ked náhodou 😀

ingris
10. únor 2012

@antana123 chcem sa opýtať aký si mala výtok v tehotenstve dík

harley26
10. únor 2012

@ika84 ja popravde tem testum moc neverim, podle me si delaji co chteji 🙂 kazdopadne to urcite pojistete 🙂 Preju stesti!!! Jak dlouho se snazite?a ty beres taky clostil?

ika84
10. únor 2012

@harley26 dakujem my uz skoro rok ale mam za sebou potrat pred 4 mesiacmi. Clostil budem brat az od dalsieho cyklu, teraz beriem klimonorm ...aj vam prajem a drzim palce 😀 celkom fajn by bolo na valentina pocat a nesiac nato na mm narodeniny zabalit do krabicky pozitivny tehu testik 😀

antana123
10. únor 2012

@ingris takový hustý takový krémový

harley26
10. únor 2012

tak to by bylo opravdu nejkrasnejsi darecek 🙂 moc ti preju, aby se podarit, kdyz uz si jednou potratila. My se snazime 7 mesic a tohle je prvni cyklus s clostilem - manzel ma taky v unoru narozeniny 🙂 tak bych mela podobny plan, ale to uz asi moc predbiham 🙂

harley26
10. únor 2012
kessica
10. únor 2012

@harley26 No ja mam tiez prvy cyklus s clostilom 🙂 a uvidime ako bude bo za 6 dni mam dostat MS tak hadam nepride a sa nam zadari 😉 no pobolievaju ma prsia aj v podbrusku ma sem-tam boli ale to mavam aj pred MS jefine co je one je ze ma od vcera hlava pobolieva a som ospalejsia ale dufam ze je to tehu priznak a nie daka choroba 😀

majkushka
10. únor 2012

@kessica to može byt aj duphikom mna s neho neskutočne hlava bolela ani zohnut

kessica
10. únor 2012

@majkushka heeeej no bo je to sem-tam na nevydrzanie :-/ a akosik mam pocit ze daka nadcha na mna leze.... teraz sa potesim ked bude mrcha meskat a to z toho ze budem prechladnuta 😀

majkushka
10. únor 2012

@kessica a nadcha neni tehu priznak ?

harley26
10. únor 2012

@kessica jj vim, ze jsi taky prvni cyklus 🙂 doufam, ze nam to klapne!!! Takze uz za 6 dni budes testovat, to mas super! já si rikam, ze testnu ode dneska tak za 12 dní 🙂 ale nejradsi bych testovala ode dneska za 9 - to ma totiz manzel narozky. Myslis, ze by uz tak brzo mohl byt duch?

iinka
10. únor 2012

@antana123 uvidím, dám ti vediet ak dostanem odvahu urobit si test, a ak ráno nedostanem mrchu...ozaj ved ja nemám doma žiadny test🙂

antana123
10. únor 2012

@iinka aa tak šup někam koupit 🙂
já mám doma už jen jeden a ten si nechávám na neděli snad zesílí jinak mě švihne

iinka
10. únor 2012

@antana123 určite daj vedieť!!!!!!!!!!!!🙂

antana123
10. únor 2012

@iinka dám neboj a ty by si měla testnout graf je nádherný 😉

iinka
10. únor 2012

@antana123 teraz test už nikde nekupim a asi najlepší je ranný, tak asi kúpim zajtra a v nedelu ráno skúsim

antana123
10. únor 2012

@iinka ok budem testovat spolu v neděli ráno 😉

iinka
10. únor 2012

@antana123 ok, tak dohodnuté🙂

veronicka33
10. únor 2012

@mijadave ahojky ja som to mala asi 2 dni ale ten prvý den hrúza a potom nasledovala tiež veronika a manžel tak skoré uzdravenie :( 🙂

janusa_
10. únor 2012

Ahojte, nase snazilkovanie dnesnym dnom skoncilo, ovu bola, folikul praskol ale ostal vo vajecniku a vytvorili sa z neho drobnucke cysty- cize dr. predpoklada neprechodnost vajcovodov. Nase snazenie o babo nateraz odkladame.
Dakujem vam vsetkym za radu ,za pomoc a prajem krasne a uspesne snazilkovanie emoticon

antana123
10. únor 2012

@janusa_ to mi je moc líto a dá se s tím něco dělat???myslím laparo a pak šup se snažilkovat né???

janusa_
10. únor 2012

@antana123 doktorka navrhla laparoskopiu, a potom pravdepodobne riesit to "umelou cestou". Ale teraz na to nie je ten spravny cas. 😔 minimalne do jesene budeme cakat.

antana123
10. únor 2012

@janusa_ aa tak to mi je moc líto

janusa_
10. únor 2012

@antana123 aj mne to je luto aj som si poplakala ale co uz zivot ide dalej 😔 raz zacneme opat snazilkovat ked bude lepsia chvila a snad sa podari.

kessica
10. únor 2012

@majkushka no bo som zacala dako soplit 😀 a pritom ja sa teplo obliekam no uvidime bodaj by si mala pravdu 😉 😉
@harley26 Jaaj som zabudla,ze sme si to uz pisali 😉 ze sme narovnako s clostilom 😀 😀 😀
No sak skus na ten 9den verim,ze tam duch bude 😉 😉

antana123
11. únor 2012

Přeju dobré ránko 🙂
můj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/379075

antana123
11. únor 2012

@mijadave:jak ti je už je líp???

iinka
11. únor 2012

@antana123 dobré ránko🙂 podla mna je to jasné🙂
môj: http://www.fertilityfriend.com/home/39e472
neviem či je dobré že som stupla 😒