Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
28. led 2012

@mijadave dobre rankooo
ako citam tak sa na ten clostyl nebudem tak spoliehat ;( sice ho beriem prvy cyklus ..... ale dufala som, ze zaberie hned :( sak uvidim v pondelok co mi dr. povie

kessica
28. led 2012

inak dobre ranko vsetkym kočky ;)

kessica
28. led 2012

Tak a povianocna kapustina uvarena 🙂 🙂 🙂 pridite ochutnat 😉

veronicka33
28. led 2012

@lorreine ahojky dakujem ja som ani nevedela,že sa to nesmie a dala som tam asi 4 fotky tak preto ale už je to vybavené :(

veronicka33
28. led 2012

Ahojky dievčatá ☹ Dnes som už 12DC a nič s toho nebude,žiadny keksík,a ani o tom nevie že ktorý som DC s manželom sme na nože opäť,takže končíme s bábätkom už žiadne snaženie ☹ povedal že už nemá záujem,asi to bude tým že sa nám nedarí a je s toho na nič ale ja niesom?je mi až do plaču lebo len sluby a dohady a nakoniec sa to rozplinie ako sneh 😠 nevadí jednu dcérku máme ked nie tak nie prosit sa mu nebudem,možno po čase zmení názor ☹ v tabulke ma možete nechat aspon budem mat prehlad budem vas navštevovat a čítať ako sa vám darí.Som rada že sem chodím aspon sa vám môžem zdôverit vy ste moja bútlavá vrba 🙂 dakujem 😉

ili08
28. led 2012

@veronicka33 tak to mě moc mrzí,ale třeba se to ještě srovná,možná to jen fakt těžko nese,že se nedaří ☹ Teď si dejte chvilku pauzu a až se to uklidní tak si zkuste znovu promluvit a třeba tě mile překvapí 😉 Bude líp,věř tomu 😉

veronicka33
28. led 2012

@ili08 Dakujem si zlatá 🙂 ano treba pauzu je to už aj na mna privela :(

zusanna
28. led 2012

@kessica ahoj, tu predstavu že to zaberie na 1x som mala aj, no ale veď uvidíme,aj zázraky sa dejú
😉

kessica
28. led 2012

@zusanna no ja verim na zaraky 😉

antana123
28. led 2012

Ahoj holky hlásím návrat domů doufám že se máte všechny ok co je nového????

majkushka
28. led 2012

@kessica aj ja , síce prvý cyklus to nevyšlo ale druhy je moj 😀 😀 😀 😀 😀

janusa_
28. led 2012

Ahojte, tak ja som dnes zacala s clostilom, sice beriem este atb ale snad to az tak neprekaza. Uvidime co tento cyklus prinesie🙂

zusanna
28. led 2012

@janusa_ tak dufam že len dobre správy 😉 ja mam dnes deň 2-hý 🙂

janusa_
28. led 2012

@zusanna dufam verim ze budu len dobre 🙂 sme na tom takmer rovnako 🙂 snad sa aspon jedna budeme na konci cyklu tesit z //..

ili08
28. led 2012

Tak holky já mám po náladě,na dnešním ovu testu už není ani duch ☹ Takže buď folík nedorostl nebo to zprasil ten utroš,ach jo ☹

lorreine
28. led 2012

@ili08 To ma mrzi, utrogestan nikdy nenasadzuj, ak si niesi 100% ista, ze uz ovulace bola. Je to asi tym, pretoze ten sa dava az po ovu na sliznici a tak....

lorreine
28. led 2012

@antana123 Cauko! Bola si u rodicov alebo tchanovcov? Dobre sa pamatam? Neviem ako ostatne dievcata, ale ja som celkom ok. Uz som sa dokonca pridala do skupiny holek s TP v srpnu, ale aj tak stale mam strach pred screeningom. A Ty si ako mas?

ili08
28. led 2012

@lorreine no už budu chytřejší,ale jsem vážně na tu doktorku naštvaná 😠 Máš krásný termín,já hrozně chtěla srpnové mimčo(asi to bude tím,že jsem taky narozená v srpnu)-tak se ti narodí určitě super lvíček nebo lvice-pokud by to bylo později ani pana není špatná 😉

antana123
28. led 2012

@lorreine byla jsem u rodičů a pamatuješ si to dobře 😉 ničeho se neboj vše bude ok to zlé sis už vybrala já si tpo malého říkala taky o první jsme přišla MA měla jsem být mezi 9-10tt ale vývoj se zastavil na 8tt a u malého jsem se bála stejně jako ty ale věř že ted bude už jen dobře 😉
jo mám se fajn konečně bez léků cítím se skvěle ve středu nás čeká konzultace v Caru tak uvidíme co bude dál ale věřím tomu čímdál mín zvažujeme malýmu koupit psíka a začít třeba s adopci no uvidíme jak to bude co nám tam řeknou ale roky tomu obětovat nechceme příští rok si určo o adopci zažádáme i tak budem dlouho čekat

zusanna
28. led 2012

@janusa_ uvidíme, prajem to úprimne každej....veď čo môže byť väčšia radosť ako bábo 🙂

lorreine
28. led 2012

@ili08 My sme presne chceli mat mimco v auguste alebo na prelome jula/augusta. Lev je super znamenie, ale potom nam to vlastne bolo jedno, ked sa nam nedarilo a zistili mi PCO. Potom, ked sa to podarilo, tak to mal byt baran, ale nasledoval potrat. Baran som ja a tiez si myslim, ze je to celkom dobre znamenie. A teraz to vyslo tak, ako sme povodne chceli. Dufame, ze bude vsetko ok a levicatko alebo pannu budeme mat. Len sa bojim vysokych letnych teplot v osmom a deviatom mesiaci...to bude mazec.

lorreine
28. led 2012

@antana123 No, ja viem, ze uz sa strachu uplne nezbavim, je to prirodzene, ale snazim sa mysliet pozitivne. V CAR vam urcite nejake moznosti ponuknu a pokial viete, ze chcete ist aj do adopce, tak je to super. U toho ale asi plati, cim skor, tym lepsie. Z toho, co viem, tak ten proces celkom trva...

zabka1124
29. led 2012

Babenky surne potrebujem akukolvek radu!Doktor mi kazal spravit si krvne testy na TSH a FT4:to su hormony stitnej zlazy, ale co je to ANTI-THYRUID ANTIBODIES????Pleaseeee helpp:(!!!!

veronicka33
29. led 2012

@zabka1124 ahojky prelož si to v googly ja som to preložila a vyšlo mi to že 3. Štítnej žľazy testy: antityroidální protilátky Nájdi si v googli Štítnu žlazu a tam nájdeš všetko čo potrebuješ vediet alebo s časti nejaké slová toto som stiahla z jednej stránky

Štítnej protilátky sa vytvoria, keď imunitný systém napadne časti štítnej žľazy s protilátkami. Existuje niekoľko rôznych typov štítnej protilátok. TSH-R Ab je TSH Hormón, ktorý spôsobuje, štítnej žľazy, aby sa uvoľniť a hormónov štítnej žľazy receptor protilátok, a je prítomný u väčšiny pacientov, ktorí majú Gravesova choroba . ( pozri časť Hypertyreóza ) protilátky stimulujú TSH-receptor, ktorá spôsobí, že štítna žľaza, aby sa viac hormónu štítnej žľazy ( T4 a T3).

Antithyroglobulin protilátky ( anti-Tg Ab ), sú prítomné u pacientov s Hashimotova je ( pozri časť hypotyreóza ). Protilátky proti proteínu tyreoglobulinu môže mať za následok zničenie buniek štítnej žľazy. To môže viesť k zničeniu hypotyreózy .

Protilátok proti štítnej peroxidáza ( anti-TPO Ab ), sú podobné antithyroglobulin protilátky. Tie sa nachádzajú vo vysokých hladinách u pacientov s tyroiditida , a môže viesť k zničeniu buniek štítnej žľazy.

mijadave
29. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................51..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................44...............28.......................Duphaston
Govinda .................31.........35m...............39................37..........6..........Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Janielik87..............24...........8m................30...............34.........14..........Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............29...............30.......................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Drndapetka...........27.............4r.................24...............31...........8..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Petulak1988..........23.........18m...............21...............34.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Stella881................22..........14m..............21...............37.......................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m..............20...............50.......................Gynex
Nativanativa...........29..........12m..............20...............29.......................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Ili08.........................28...........5m................18...............29.......................Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r..................18...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........7m................16...............28.......................Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r...................16...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34...........2r..................13...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Antana123.............28...........1r..................12...............27.......................Sanus
Ingris......................31..........6,5r................12................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Manamani1...........25...........6m................12...............45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Kessica..................24.........13m...............11...............28.......................Clostil,duphaston
Mijadave.................35..........2r...................11...............28.......................Alchemilka, grep. dzus
Zana21...................31...........8m..................9...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r...................7................30......................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................30+1...................30+1............8.-10.4.2012...........31.1............................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........26+4............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................21+3.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............19+3...................18+5................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............15+5...................16+0................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............14+1..................14+2................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............11+2............................................16.8.2012............13.2......
Veji......................25................8m...............10+4..................10+6..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r.................6+6....................6+2.................21.9.2012..............31.1.....listovka

mijadave
29. led 2012

@veji super, tak sa niekedy zas ozvi... drzim paste v skole 😉
@antana123 ahoj, vitaj doma 😉
@veronicka33 to ma mrzi, tiez sme si tym nedavno presli a dohodli sme sa, ze koncime z cilenym snazenim... no nedavame si pozor, cize ja to stale neviem vypnut... 😉

cez vikend sem velmi nestiham chodit, stale si ho tak zorganizujeme, ze ho mam nabity a zislo by sa mi, keby mal aspon o 1 den viac 😉 tak pa, zas bezim venovat sa rodine... 😉

zabka1124
29. led 2012

@veronicka33 mooc dakujeeem🙂

kacnov
29. led 2012

@veronicka33 to je mi líto ale třeba je to lepší a nečekaně se vám zadaří -zdáš zákon schválnosti.... my už na to prdíme taky 1 dítě máme a to 2 je ve hvědách bud půjde nebo ne uvidíme jestli je nám souzené 🙂))

kessica
29. led 2012

@majkushka no ja uvidim co mi zajtra dr. povie hadam nieco pozbudive 🙂 a drzim prsty moja nech sa to podariiiiii 🙂 mozno budeme narovnako hehe 🙂

manamani1
29. led 2012

@mijadave Moja som a 2 kg lahsia, aj ked to nevidno,ale váha to pritvrdí🙂)))