Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

majkushka
27. únor 2012

@iinka ani tebe sa nedarí ?

kessica
27. únor 2012

@manamani1 No ja neviem sa strasim asik s tou cystou ,co ? 😀 hehe

manamani1
27. únor 2012

@kessica ty más v hlavičke cystu, nekombinuj, budeme obe novembrovky!

iinka
27. únor 2012

@majkushka no veru nedarííííí,minule aj mne meškala mrcha tak ako tebe, aj teploty sme mali podobné, tak som trocha dúfala, no ale potom nakoniec dorazila, uvidíme teraz. na mesiac som si dala pauzu s meraním BT, lebo som mala stále vysoké a nič z toho.
skúšame vyše dvoch rokov...beriem closty, lutenyl, ale nič nepomáha,hm☹ a s tou laparkou som si bola istá, že tá pomôže, ale ani tá nepomohla☹

majkushka
27. únor 2012

@iinka ja som aj mala pozitívny tehu test ale o dva dni už nie tak nerozumiem my už dve detičky mame no pred malou som mala takyto kolotoč a tak som si teraz povedala že dost , posledny mesiac s clostilom a neham na prírodu 🙂

fifitko25
27. únor 2012

@majkushka a prečo si bola na laparke? tiež priechodnosť?? mňa začali bolieť oba vaječníky ako na mrchu, asi pregnyl účinkuje, i keď hlienu mám akosi málo sa mi zdá 😕

iinka
27. únor 2012

@majkushka ja teraz doberám clostil a potom mám ešte desat a tiež som si povedala že doberiem a končííííím, čo má byt bude, no nie?
len si neviem predstaviť život bez detí 😒

majkushka
27. únor 2012

@fifitko25 vieš ja som mala pred malou endošku , a tak mi povedal bud budeme skušat a potom alebo to najskor pozreme a potom budeme skušat , a všetko bolo ok iba zrasty som mala , tie odstranily , aj mna boli brucho jak na mrchu ležim a ležim a je mi na grc ešte

fifitko25
27. únor 2012

@majkushka a nemáš ovulu tiež??

majkushka
27. únor 2012

@fifitko25 určite mam ovulu , ale nemam mm doma 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/3ac84b

fifitko25
27. únor 2012

@majkushka to je škodaaaaa 😒 a kedy príde?
ja som takto: http://www.fertilityfriend.com/home/39fff0

majkushka
27. únor 2012

@fifitko25 no kedy mojko až v piatok hihi, to sme na tom podobne , kedy bola minuly mesiac ovula ? kolky DC

fifitko25
27. únor 2012

@majkushka som nemerala minulý mesiac, ale asi okolo 13 - 14 DC, lebo som bola na 13 DC na meraní a folík bol vtedy len jeden 22 mm (bez clostilu), takže tak.... teraz je to asi o deň-dva skôr

stella881
27. únor 2012

@mijadave ahoj mohla by si mi prosim upravit tabulku? dakujem Stella881................23..........18m..............18...............32.......................femibion,alchemilkový čaj,maca, Euthyrox 25

majkushka
27. únor 2012

@fifitko25 aha no super , ja nejdem ani na folikulku

fifitko25
27. únor 2012

@majkushka no ja som bola, ako som spomínala, chcela som sa informovať kvôli tomu IUI... takže som si len zbytočne privodila zlé myšlienky.... uf 😒 už nech ideme na tú dofču, potrebujem zmeniť vzduch ☹

majkushka
27. únor 2012

@fifitko25 no a presne za toto nejdem nikde nech je čo ma byt aj ked tomu nedavam velku nadej 🙂 , ano dovolenka vam prospeje hihi

fifitko25
27. únor 2012

@majkushka 😉

veronicka33
27. únor 2012

Ahojte dievčatá dnes som 14DC pravdepodobne ovu bola asi na 12DC,ááááááále dnes mi bolo dost zle ako keby s mi mala pustit mrcha bolelima kríže brucho no hrúza ake bolesti ako pred mrchou 😒 dnes som testla a už nič :( tak uvidíme 😀

pancuska
27. únor 2012

@ingris jooj mojko cakala som tiez dobru spravu,uz som cakala ze ma predbehnes....inak ja stale nechapem preco mne ten clostyll nechcu dlhsie ako 2mesiace davat a potom mi davaju prestavku....mala by som ist zajtra k dr ale necham to tak ja sa totiz bojim ze ma posle na tu laparku kvoli priechodnosti.....ale robim ten recept od tety bylinkarky a ti poviem ze priznaky ako ked som clostyll barala a narastli mi 24mm foliky no ale kedze nejdem k dr tak neviem co sa to tam deje,ale som si robila ovu testy a zacina mi ovulka....ja by som ti rada aj nieco poradila a aj pomohla no nemam ako,mozem len s tebou dufam ze to dopadne "dobre" 😉

janusa_
27. únor 2012

Ahojte zienky, porazi ma moja dr. ma dovolenku!!! nechapem tomu 😒 zvlastne je ze krvacam oovela slabsie, a dnes rano som skusila merat: http://www.fertilityfriend.com/home/Janusa2/

janusa_
27. únor 2012

@kessica nestiham docitat ak o si dopadla u dr?

kessica
27. únor 2012

@janusa_ ahoj moja 🙂 no az zajtra idem k dr. cize este neviem co mi povie .... a nema tvoja dr. niekoho kto ju zastupuje???

kessica
27. únor 2012

@veronicka33 ahooooj 😉 urcite to bol ten 12DC bo ten test bol pozitivny :0) no ved uvidime a kedy tu ma prist mrcha ?

janusa_
27. únor 2012

@kessica moju dr zastupuje moj ex dr.- a tam sa neukazem ani keby co sa dialo 😒 akurat pozeram tu na mk nejakeho ineho schopneho dr u nas :/

kessica
27. únor 2012

@janusa_ aha chapem ked mas s nim zle skusenosti ..... a odkial si vlastne? 🙂

veronicka33
27. únor 2012

@kessica Ahojky no ja neviem asi 12teho,no ale dnes som mala taký pocit že sa mi spustí ☹ take bolesti a čo ja viem ešte 😒

ili08
27. únor 2012

@janusa_ koukám na tabulku a ty nikde...co se stalo???

janusa_
27. únor 2012

@ili08 od piatku krvacam, dr. mi v piatok povedala ze tehu skoncilo.. dnes som mala ist na kontrolu hcg- ale dr ma dovolenku 😒

ili08
27. únor 2012

@janusa_ a nemohlo třeba odejít jen jedno?To mě moc moc mrzí 😢 Jak to zvládáte?To musí být hrozná rána...