Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka7791
16. lis 2011

@mijadave Ahoj, akurát som si prečítala čo napísala "lenkavis" a aj tvoj komentár. Ja si myslím, že si dobre urobila keď si jej to napísala. Súhlasím s tebou.

mijadave
16. lis 2011

@lenka7791 dakujem 😉 nemyslim, ze to, ze ju niekto urazil jej dava pravo urazat dalej 😉

govinda
16. lis 2011

@mijadave no náhodou si to napísala skvele 😉

mijadave
16. lis 2011

@govinda dakujeeeem, sa cervenam 😀

govinda
16. lis 2011

@mijadave ja tam radšej nepíšem, lebo by som azase len vytočila 😠 😀

mijadave
16. lis 2011

@govinda proste je to osoba, ktora nerozmysla pred tym, nez nieco napise a neuvedomuje si, ze druhych uraza a ublizuje im... 😠

govinda
16. lis 2011

@mijadave no veď práve. takže radšej nepíšem, lebo na tieto veci som citlivá ...

mijadave
16. lis 2011

@govinda ja tiez... cakam, ci nejako zareaguje, no nic nepise.... 😉 mozno nema slov... dufam, ze jej dojde, co urobila... 😉

lorreine
16. lis 2011

@mijadave Janka, tlieskam tomu, čo si napísala paní "lenkavis", napísala si to slušne a asertívne a vystihla si to dokonale 🙂 Sama by som to nenapísala lepšie...

lorreine
16. lis 2011

Inak musím povedať, že ma "pobavila" aj tá druhá debata o cigánkách...Nehovorím, že sú všetci Rómovia neprisposobiví, ale na druhú stranu je faktom, ako je to s otehotnením a deťmi v tejto komunite...takže to bolo trochu od veci...

mijadave
16. lis 2011

@lorreine dakujem, proste mi to nedalo... nemam rada, ked sa deju taketo veci, nie som konfliktny typ, no ked treba, viem sa postavit a stat si za svojim stoj co stoj a ked sa niekomu ublizuje nepravom, tak to ma vie vzdy vytocit a vtedy by som sa aj pobila 😠 😀
a s tymi romami - mam dost znamych, co su romovia, no nepovedala by si to na nich... a tiez viem, ze maju problem s otehu ako my.... moja znama otehotnela po vyse rocnom snazeni a nie je jedina... aj tu proste plati, ze ich netreba hadzat do jedneho vreca... robim v jednej obci, kde su hufy romov a az ma jeduje, ked ich vidim a kolko maju deti a nic nerobia.... vsetko dostanu... ale mam znamych, ktori poctivo platia podnajom, pracuju a nikto im nic neda, hoc su romovia... platit si vsetko musia a babo maju konecne na ceste 😉

mijadave
16. lis 2011

nic dievcata, ja sa lucim, uz nevidim na oci... idem sa kurirovat do postele, idem sa potit... uz som si dala svoju domacu medecinu - teda vobec sa necudujem detom, ze ju nechcu, je to humus... dufam, ze aspon mi zaberie... vyluhovany med s cibulou... ble... ale ked som bola mala, tak mi to pomahalo 😉 tak pa a pridem Vas pozriet zajtra... 😉 uzite si zajtrajsi volny den lepsie ako ja 😉

strawbery
16. lis 2011

@mijadave veru,pekne si jej to natrela, tak inteligentne, že na to už proste nič napísať nemôže 😀 .......jooooj babenky, je mi lúto, že na vás lezie choroba, bodaj by na vás liezlo niečo iné ....teda tehu myslím🙂))))..tak nech ste čo najskôr fit .......pohodový večer prajem všetkým spolubojovníčkam 😉

veji
16. lis 2011

@mijadave citala som tvoj komentar pre lenkavis........normalne ma to dojalo. napisala si to perfektne.presne si to vystihla.

mijadave
16. lis 2011

@strawbery
@veji dievcata, dakujem, ste zlate... 😉 tiez by som bola rada, keby na mna liezlo nieco ine, teda to tehu 😀

govinda
16. lis 2011

@strawbery aj ty si to pekne napísala 😀 veru, tehu by sa zišlo a nie teplota 😠 😀
@mijadave dobrú noc prajem a zajtra nech sa zobudíš zdravučká. Ja sa idem tiež potiť, ale k rúre, idem drahému upiecť bábovku 😀 . Kurírovať sa budem potom 😀

manamani1
16. lis 2011

@elys lenkevis som aj ja odpovedala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lienkalienocka
16. lis 2011

@ebelin nastastie ma neboli zadok. som uvolnila nohu 😀 akoze ja nemam vobec pocit ze by som mala mat ovu. neviem ci ta bolest nebola nahodou uz prasknutie folikulu. asi dozrel sam ... idem znasilnit muza a uz mozem len cakat ☹

golymetr
17. lis 2011

holky čárečka sílíííííí

ingris
17. lis 2011

@golymetr gratulujem je o krásny pohľad bodaj by sme mali všetky možnosť takéhoto pohľadu prajem to zo srdca všetkým ktoré túžia po dieťatku.

antana123
17. lis 2011

Přeju dobré ránko
můj grafík
http://www.fertilityfriend.com/home/379075
jsme na prodloužený víkend u rodičů tak doufám že se máte fajn a přeju příjemný zbytek dne 😉

antana123
17. lis 2011

@golymetr krásně sílí gratuluju 😵 😵

golymetr
17. lis 2011

@antana123 děkuji 😉 tvuj graf vypadá dobře 😵

veji
17. lis 2011

@mijadave moja, prosim daj mi do tabulky 2 DC, PC 29. Dakujem 🙂

veronicka33
17. lis 2011

@golymetr gratulujem nech len pekne silnie 🙂

veronicka33
17. lis 2011

@ingris dakujeme aj ja ja tebe 🙂

golymetr
17. lis 2011

@veronicka33 😉 děkuji

govinda
17. lis 2011

@golymetr nádherná čiaročka. To už nie je žiaden duch , ale skutočná čiaročka. Gratulujem 🙂

govinda
17. lis 2011

@antana123 aj ty máš pekný grafík, pekne ideš hore pomaličky 😉

golymetr
17. lis 2011

holky děkuji já VŠEM SNAŽILKÁM PŘEJI CO NEJDŘÍVE DVĚ // posílám všem těhu bacilíky tfuj tfuj