Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

romca05
16. dub 2012

@baptisia Ahoj, já jsem tento cyklus brala Clostík poprvé (3-7DC). Taky jsem měla hrozné bolesti celého podbřišku a to 6 dní. Pak z ničeho nic přestaly a podle grafu BT byla ovulace ten první den bez bolestí. Pod dohledem doktora nejsem, mám ten Clostík jen na jeden cyklus, tak snad ta ovulace opravdu proběhla, moc té BT nevěřím 😉

lenkahh
16. dub 2012

@harley26 predtým som mala cyklus takých 35 - 45 dni. tento cyklus som isla na vyvolávačku a nasadil mi clostil, lebo som predtým 3 cykly vôbec neovulovala. a nespomínal mi nič len to, že zatial este nič nevidno, ale že to môže byť skoro, len ma preistotu chcel vidieť hned po dobratí.... myslíš, že už by tam mal byť aspon niejaký??? 😒 dakujem

harley26
16. dub 2012

@lenkahh nechci te nejak plasit, doktor by ti rekl, kdyby to bylo neco neobvykleho. Ale ja mela na ultrazvuku vzdycky jakoby vajicka, jeste treba malinke a z tech pak narostl jeden velky. Ale treba v tomhle cyklu mi narostl jenom na 10 mmm :( coz je malo.

harley26
16. dub 2012

@lenkahh navic jestli si mela tak dlouhy cyklus, je mozne, ze traba bys mela jit na ultrazvuk az treba 15-16 den

harley26
16. dub 2012

@lenkahh a mozna tim, ze zatim nic nevidi myslel to, ze nevidi zadny dominantni folikul. O tech malych se vubec nebavil 🙂

lenkahh
16. dub 2012

@harley26 uvidím, ako to bude. doktor vravel, že mám prisť v stredu. snád tam už niečo uvidí a je mi jedno kedy bude ovula, len nech bude 😒 trošku som sklamaná, lebo som od tohto cyklu viac ocakávala. Nic mi nezostáva len veriť 😉 dakujeeeem

smudlinka10
16. dub 2012

@harley26 1. května to bude ofiko rok, ale nechávali jsme to bez ochrany už od srpna 2010, tento cyklus je první s clostibegytem... tak uvidíme 🙂

harley26
16. dub 2012

@lenkahh navic moje doktorka mi rikala, ze na kazdeho pusobi jina davka, takze tenhle cyklus, zkusil jednu tabletku, pristi da treba dve - takze hlavne se snaz byt v pohode 🙂 bude to fajn, uvidis, ze jo!!

harley26
16. dub 2012

@smudlinka10 kdy budes testovat? my budeme v cervenci zkouset rok

smudlinka10
16. dub 2012

@harley26 noo nevím, asi počkám na termín MS, ale nevím jestli to vydržím 😀

lenkahh
16. dub 2012

@harley26 praveže ja som hned začala s dvoma tabletami 😒 snád to víde. v stredu budem mudrejšia. dokymu sa nechce veľmi odpovedať na spústu mojích otázok 😀 mám mu proste veriť. a on je fakt dobrý. pomohol nejednej žene 😉 no v stredu ma neodbije 😀

harley26
16. dub 2012

@smudlinka10 ja bych to nevydrzela :D kolikaty si DPO?

harley26
16. dub 2012

@lenkahh já sem stejna :D furt se na neco ptam, doktorka uz me nenavidi 🙂)

smudlinka10
16. dub 2012

@harley26 7DPO, LF mám cca 10-11 dní, tak uvidíme co teploty

lenkahh
16. dub 2012

@harley26 koľký si ty už cyklus s clostilo ? má sa vraj brať len 3 mesiace, potom pauza, ale ako to tu sledujem, tak niektoré baby ho beru dlho......

harley26
16. dub 2012

@lenkahh ja ho ted budu brat uz 4 mesic, prave to chci poresit s doktorkou, jak to vlastne je ...

lenkahh
16. dub 2012

@harley26 tak ti držím palce 😉

pechlinka
16. dub 2012

Ahojte, baby, potrebujem poradit.... 🙂 22.03. mi bola urobena Laparoskopia vaječníkov....Menštruáciu som mala dostat 06.04.....uz asi 16 dni mam zvýšenú teplotu....najprv som mala 36,5 a odvtedy striedavo 36,9-37....37 sa mi drzi uz asi tyzden...vcera som mala dokonca 37,1 a dnes 37,2....Mohla u mna prebehnut ovulácia ( mam anovulacne cykly ) po tej Laparoskopii....alebo mohla by som byt tehotna?...Priznaky zatial nemam ziadne...len vsetky kamaratky mi tvrdie, ze by som citila , ze som tehotna , hned den oplodnenia...tak neviem... 🙂 Mate niektora podobnu skusenost ako ja?

kacule1978
16. dub 2012

@mucha11 dakujem, zlatko

romca05
16. dub 2012

@pechlinka A co test? Ten jsi nezkoušela? Já jsem taky po laparoskopii kvůli PCO (12. 3.) a když jsem se ptala gynekologa, kdy můžu čekat první MS, tak mi řekl, že nikdo nemůže říct, za jak dlouho se hormony po té laparce dostanou do normálu a tak jsme ji vyvolali Utrogestanem.

milacik3
16. dub 2012

neviem ci som niekedy ja mala ovulaciu tak preto taka blba otazka... 🙂
som dnes 15 DC a stale ma bolia obcas vajeckniy tak asi pravdepodobne mi este nepraskli...a mali ste take divne pocity ako tocenie sa v hlave alebo niekedy ked lezim tak mi je tazko od zaludka (asi to je jedlom) neviem... su nejake priznaky pocas ovulacie?

pechlinka
16. dub 2012

@romca05 Ahoj...takze by som mala ist asi gynekologovi...alebo si urobit co najskor test?

kacule1978
16. dub 2012

holky, od kdy má smysl testovat těhu testy? 10 dní po ovulce je brzo nebo tak akorát? 🙂

romca05
16. dub 2012

No já bych si ho asi napřed udělala. Jestli je to možné, aby byla ovulace bez MS nevím, ale třeba jo, každá jsme jiná 😉 Mně doktor řekl, že po MS by ta ovulace měla naskočit sama, že je teď největší pravděpodobnost otěhotnění ale na podporu mi dal ještě na jeden cyklus právě Clostilbegyt. Zkus test a když bude negativní, zajdi na vyvolávačku, ať ti brzo naskočí další cyklus a můžete se snažit! Nebo bude třeba pozitivní 🙂

bambul7
16. dub 2012

@lenkahh ja som az na 15.DC mala dominantny folikul prvy cyklus s clostilom. Teraz az na 12.DC videl. ale rastie pomalsie ako min. mesiac 🙂
Ahojte inak.. hlasim, ze folik narastol na 1,8 cm. Cakala som o maaaalicko viac, ale v podstate on za den narastie od 0,1 do 0,3 vraj, takze nepanikarim 🙂 Vajecniky si citim neskutocne od vcera. testik zatial negativny, ovulku cakam niekedy v stredu -stvrtok 🙂
@kacule1978 ciste kvoli stresom , pripadne aj kvoli biochem. tehu by som pockala tak do 13.DPO aspon... uz sa mi tiez stalo, ze som mala // na 12.dpo a o dva dni dosla mrcha...

bambul7
16. dub 2012

@niki5 v pohode. predychala som to, dosla mrcha a zacala som dalsi cyklus, takze clovek ked musi, tak ide dopredu. snad tento mesiac 🙂
vedlajsie ucinky som mala a aj mam. Prvy mesiac priserne bolesti v podbrusku, hlavne lavy vajecnik. tento mesiac to doslo az teraz, ked je uz dost velky folik, je to o nieco menej, ale tak.. boli. Nepribrala som ani deko 🙂 je to individualne. netrap sa tym. ak nieco zbadas, ries s dr. az potom. uplne prvykrat pred x rokmi som nemala napriklad vobec ziadne vedlajsie

lenkahh
16. dub 2012

@bambul7 a myslíš, že ked tam doktor nič nevidel, tak stihne narasť, alebo to bude bez ovu? 😒 Problemy nemám v podstate žiadne, len nemám ovu a mám nepravidelný cyklus. ale viem, že som už veeľa krát aj sama ovulovala. dakujem

kacule1978
16. dub 2012

@bambul7 ja vim, no..... 😠

isabellaa
16. dub 2012

@bambul7
@kacule1978
caute baby,
tak z pregnylu nic nebolo, narastol z piatka 1,1 na dnes 1,5cm, slabota. Zajtra mam zacat brat duphaston....
Vy by ste na mojom mieste pockali este nejkae 3 dni, ci nahodou este nedorstie viac a ovula prebehne? a potom az dufik? Lebo je to asi tak, ze ked zacnem s dufikom tak ovula asi nebude, ci?

isabellaa
16. dub 2012

@kacule1978
ja by som pockala tak do 14dpo 😉 pre istotu