Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
21. kvě 2012

@adelaine ano, moze, niektore aj otehu hned po prvom cykle, no zvycajne sa nasadzuje clostil tak na 6 cyklov s jednou prestavkou... samozrejme, ak otehu, tak sa uz neberie, splnil sa ucel 😀 to zhadzovanie, to mi hovor, este stale nemam tie kila dole, hoci 11kg som uz dala, no zvysok nie a nie ☹

mijadave
22. kvě 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ald...
a moj graf, jasnejsie to uz nevie naznacit ☹ www.fertilityfriend.com/home/mijadave nevadi 😉
prajem Vam krasny dnik 😉

paulik1
22. kvě 2012

ahojte, dnes doberám clostil, na sono mám ísť 11,12DC, to je akurát sobota nedeľa,
tak mi to vychádza buď 10DC alebo 13DC. Radšej asi pôjdem v piatok, bojím sa aby som niečo nepremeškala,
lebo beriem 3 tabletky denne 3.-7.DC a predtým som mala pregnyl už na 11deň. Toto je môj 3 cyklus, tak uvidíme
či potom bude prestávka a budú prázdniny bez clostilu 🙂

kacule34
22. kvě 2012

@harley26 my všechny si to přejeme 😉

kacule34
22. kvě 2012

@paulik1 3 denne. To som ani nevedela ze sa moze 😉 Tak drzim pesti

mamartinka
22. kvě 2012

@kacule34 ja som tiez brala 3 krat denne 3 mesiac.Jeden mesiac sa berie 1 tabletka 1 krat denne,Druhy mesiac 2 krat denne 1 tabletku a 3 mesiac 3 krat denne jednu tabletku.

kacule34
22. kvě 2012

@mamartinka aha, ty jo........kazdy doktor to asi predepisuje jinak. Nektere baby tu beru jednu uz nekolikaty mesiac.......no tak drzim palce

isabellaa
22. kvě 2012

@harley26
@kacule34
caute baby, dnes som si robila tehu test, ze aka bude ciarka po stvrtkovom pregnyle a bola velmi slabucka, takze ked si spravim o par dni a bude silnejsia ako ta dnesna mozem sa zacat radovat? a neviete ako je to s hcg u dvojciat, stupa rychlejsie? kedze su mimi dve?

kacule34
22. kvě 2012

@isabellaa vraj u dvojiciek to stupa velmi rychle.Pozri na nete, su tam tabulky 🙂 Pregnyl vraj sa drzi az 10 dni v tele. Ale treba to bude miminko 🙂 Drzim velmi pesti

milacik3
22. kvě 2012

ja uz som 17 DC a vobec ma vajecniky nebolia asi ovulku nebudem mat ☹

micak
22. kvě 2012

Prosím, ako začať piť pakost smradľavý, ak som včera mala pozitívny ovu test? Dankešén 🙂

isabellaa
22. kvě 2012

@micak a nepije sa len do ovu?

micak
22. kvě 2012

@isabellaa ahoj, nie - alchemilka sa pije do ovu a pakost po ovu. len neviem kedy presne ... 😒

mamartinka
22. kvě 2012

Baby nemate tu niektora 26 dnovy cyklus?Ja som dnes 18DC a mam akysi biely taky kremovy hlien.Zeby uz bolo po ovu.Krcok mam hore a otvoreny je a troska mekky.Dakujem.

harley26
22. kvě 2012

@isabellaa ahoj, jj, pokud bude duch silit, muzes se radovat 🙂 testuj ale stejnou znackou testu se stejnou citlivosti. 11DPO by mel byt pregnyl z tela pryc. takze tfu tfuj tfuj, drzim palce 🙂

paulik1
22. kvě 2012

@kacule34 díky, mne sa to tiež zdalo veľa, začala som na 2tbl, ďalší cyklus 2,5tbl a teraz 3 no. však uvidíme čo mi tam narastie 🙂 vyššia dávka už asi nehrozí, aj tak už beriem 3 mesiac, tak neviem či ešte budem brať clostil.

e.l.i
22. kvě 2012

ahoj babulky.. ja sa pridavamk vam clostilkam.. mam prvy cyklu s clostilom... zacala som ho brat na 5-9DC, a od 10DC ma pobolieva podbrusko a krize, ako pred mrchou.. je to normalne.. mam strach aby som nemala nejaku cystu.. no a teraz vecer sa ta bolest nejak zhorsila.... ☹ .. tak nevim co sa deje..dnes som 12DC...

zujka2
22. kvě 2012

@e.l.i ahojček, u mňa to bolo pravidelné, v čase ovulácie asi. nejdeš na meranie folikov?

e.l.i
22. kvě 2012

@zujka2 dr. mi kazala az v piatok.. ale neviem ci nebude pozde...tak som jej pisala mail tak snad rano mi odpise.. no teraz je to riadne intenzivna bolest.. az mi je z toho navracanie,...snad nebudem mat nejaky hyperstimulacny syndr. 😕

zujka2
22. kvě 2012

@e.l.i uff, tak ak to je až také zlé, radšej tam nabehni ráno. no ja som vždy chodila 11 ty deň prvý krát pre sledovanie rastu. veru sa mi to aj zdá, že ťa neskoro berie.

e.l.i
22. kvě 2012

@zujka2 no uvidim ci mi rano odpise,, a ak nie tak tam rano skocim.. nech to pekne skontroluje,, 😉

mijadave
23. kvě 2012

dobre ranko babulky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ald... 😉
prajem Vam krasny slnecny dnik, pa 😉

kacule34
23. kvě 2012

@paulik1 ahojky. A rastlo Ti i po jednom ci nie? mne ano, ale pretoze to nevyslo, napisal mi 2...tak nevím

harley26
23. kvě 2012

ahoj holky, tak hlásím 1DPO 🙂 už aby byl aspon 11 DPO :D sem děsně netrpělivá, dneska sem nakoupila zásobu testů a můžu se na testovací mánii :D

petanevesta
23. kvě 2012

@harley26 držím všechny palce i na nohou, ať to už vyjde! 😉

harley26
23. kvě 2012

@petanevesta peto, kéž by! Co ty? Menstruace na obzoru? řeknu ti ale, že mi ted pár dní nebylo uplne nejlip :( docela dost me bolel podbrisek, tak zvlastne, jakoby kolem mocoveho mechyre nebo co

petanevesta
23. kvě 2012

@harley26 to víš, ono to přece jenom rozjede ty vaječníky asi na plný obrátky, takže pak je břicho citlivý, no jsem zvědavá, jak to budu taky snášet 😒
u mě hele zatím nic, je to pátý den a nevypadá to ještě na MS, akorát trošku cítím pnutí v prsou... tentokrát se na ní ale fakt těším, už aby tu byla, ať můžu začít zobat Clostík 😀

lea1333
23. kvě 2012

kocky zacinam brat colis od 5dc-9dc ake maete skusenosti kedy cca nastava ovulka lebo nasledne idem na IUI 😉 dakujem

harley26
23. kvě 2012

@petanevesta to znám, já se tak strašně těšila, až to dostanu, abych mohla začít zobat a ona jak na potvoru nechtěla přijít!!! 🙂 jak sem ted byla na gynde, tak sem rekla, ze si myslim, ze bych mohla mit PCO, no mela si videt ten pohled doktorky, pry ze a jak ste na to dosla? Rikam ji, no, tak na netu sem si nasla ruzne priznaky a sedi to na me jak vysite 🙂) a ona jen kroutila hlavou a pry nic nemam cist. A tim to pro ni skoncilo :( v pondeli jde manzel na spermio. To budou nervy. Peto vy uz ste na spermio byli? Jak to probihalo, jak to snasel muz a kdy ste meli vysledky a jak vam je sdelili? po telefonu n ebo osobne?

harley26
23. kvě 2012

@lea1333 zalezi, kolik dni ma cyklus. Vetsinou kdyz je třeba 30 denní, tak se chodí 14 DC. Drzim ti palce, aby to klaplo!!!