Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

petulak1988
10. pro 2012

@mvkoty ahojky dnes jsem 3DC...a uz se konecne vse hnulo 🙂

mvkoty
10. pro 2012
isabellaa
11. pro 2012

Caute baby, brali ste niektora ku clostilu aj estrofem, alebo estrimax na nizku sliznicu?
Lebo mne ju clostil znizuje, ale lekar mi povedal najprv, ze mi da estrofem na sliznicu, no ale o dva dni nato mi uz povedal, ze mi neda estrofem, lebo by to mohol byt protichodny ucinok na clostil.... 🤐
Mne sa to zda divne 😠najprv ano a potom nie. ?????

Tak ako, moze sa brat s clostilom aj estrofem?

pancuska
12. pro 2012

@mvkoty ahojky moja!!! ja mam prosbu ze ci ma mozes prehodit do tehuliek ......len mam malu upravu a tak ..... pancuska-vek 32-snazenie 3,5r-TT(MS) 9 -TT(USG) 9 - TP 24.7.2013 - vitaminy ...femibion,utrogestan
velmi pekne ti dakujem 😉

lucka771
12. pro 2012

@isabellaa ahoj, to príde divné aj mne....najprv tak a potom hentak....ako keby sám tápal 😕 ani som nevedela, že clostil znižuje sliznicu maternice, doki môj mi nič také nepovedal, a to mám super gynekologa-pôrodníka, tak asi ju mám v poriadku, naposledy som ju mala tuším na 11 DC 7 mm a to bolo pred dvomi mesiacmi, ked som sa u neho zaregistrovala

anait
13. pro 2012

@lucka771 to som ani ja nevedela o tej sliznici, tiež som sa to až tu dozvedela...môj doktor je tiež to, čo tvoj - nie je to ten istý? 😀 - a tiež mi nič také nepovedal ... stanovil mi diagnozu len taký fukot, nasadil lieky a bolo ... teda nebolo... už 3 mesiace skúšame bez nich ...

lucka771
13. pro 2012

@anait a aku diagnozu ti stanovil ? mne nestanovil nijaku diagnozu.... 😕

isabellaa
13. pro 2012

Je tu niekto, kto bral clostil aj estrofem, resp. estrimax?

gabaki
13. pro 2012

@isabellaa ja som pozerala po nete, ci su nejake skusenosti s clostilbegytom a estrofemom spolu..narazila som na par poradni, kde sa pise, ze estrofem v urcitych davkach moze blokovat ovulaciu. Ale aj tu na MK som nasla, ze to par dievcat tak bralo.

lucka771
13. pro 2012

@isabellaa prečo si sa ho na to nespýtala ??? kamošky brali estrofem ked boli na KET alebo IVF...na sliznicu, a brali ešte aj dalšie podoboné clistilu ale ovela silnejšie nech sa im vytvorí vela vajok.....

anait
13. pro 2012

@lucka771 nedozrievanie vajíčok... odvtedy som začala merať a zistila som, že vajíčka mi dozrievajú, keďže mám každý mesiac ovuláciu! takže sa trochu sekol...

voskovka
14. pro 2012

ahojte ak smiem pridam sa na kus reci....snazime sa o babetko a po vysadeni ha(jul 2012) potom dosiel menzes v auguste a po nom som mala 2cykly cysty ovarialne a potom anovulacny ktory prisiel menzes na 40DC po vcerajsom sone na foliky(netvoria sa ziadne vsetko male 7-8mm) mi doktorka nasadila zase duphaston od 16-25DC a pri novom menzese od 3DC brat clostil....tak sme zvedaví ci clostil pomoze ku rastu folikov...niekde som citala ze su bolesti pri uzivani clostilu??? 😕

gabaki
14. pro 2012

@voskovka ahoj 🙂. Ja beriem clostilbegyt druhy cyklus a nemam z neho extremne bolesti, aj ked ovulaciu citim, co sa mi pred branim clostilbegytu nestavalo. Ja som len nervozna a tak trochu priberam, mam poriadnu zravku 😀.

voskovka
14. pro 2012

@gabaki no toho priberiania sa bojim.... 😀 uvidime ako to budem znasat.dnes som 15DC a mam zacat brat od noveho cyklu tak uvidime co z toho... 😉

gabaki
14. pro 2012

@voskovka ja sa nejak nebojim 🙂, tak budem mat vacsiu prdel, no a co 😀 ved vaha je pohybliva velicina. Ja sa stale tesim a zatial ma ani trpezlivost neopustila. Budem Ti drzat paste, nech to vyjde hned na prvu supu 🙂, nech sa nemusis dlho krmit tabletkami 🙂

voskovka
14. pro 2012

@gabaki je liecba clostilom hned uspesna?ci treba nejak dlhsie ho brat???? 😕

lucka771
15. pro 2012

@anait trošku viac sa sekol 😕 , ja teraz neviem čo mám robit, vo štvrtok som mala špinenie hnedé, to som si myslela, že už som to dostala, no ale nie baby tuna mi povedali, že musí byt krv, tak potom išlo troška krvi aj a opät len potom špinenie, tak teraz neviem, či mám užit ten clostil alebo nie, dnes som 3 DC a práve dnes by som to mala užit......nakolko už ani to špinenie nemám , tak som si dnes mmerala BT http://www.fertilityfriend.com/home/400245, a neklesá....neviem či mám užit ten clostil alebo nie 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

domi1988
15. pro 2012

@voskovka niekomu staci 1 cyklus a ma to mne nestacilo ani pol roka.. vajko bolo vzdy, len som z neho proste nic nevysedela 😒

voskovka
15. pro 2012

@domi1988 ma nestras 😀 ja do toho davam dost velke nadeje a dokina vravela ze vyskusame 3cykly s clostilom a potom prestavka ale ak nie ani clostil tak uz nebudem brat ziadne lieky....a necham to tak... 😉

domi1988
15. pro 2012

@voskovka no tak ako vidim ty mas 2 decka, ja ziadne.. podla mna aj psychika robi vela, ty mozno budes viac uvolnena.. ja som do toho davala vsetko,vzdy som verila ze to vyslo,akurat vzdy prislo sklamanie.. co uz buduci rok to isti centrum

voskovka
15. pro 2012

@domi1988 ja som prekvapena ze teraz sa nam nedari a stale nejake problemy...kde som pri prvom otehotnela na prvykrat a pri druhom mesiac po vysadeni ha.a teraz stale cosi kazdy cyklus nejaky problem....a teraz este s ovulaciou....

anait
15. pro 2012

@voskovka ja som brala clostil 2 cykly a nepribrala som ani deko...keď sa stravuješ normálne a zdravo, tak nemáš prečo priberať... môj endokrinológ sa vždy smeje, keď sa ho pýtam, prečo ostatné baby z tých hormónov priberajú a ja nie...že keď sa prežierajú, nech sa nečudujú, že z liekov ako takých sa nepriberá... no a úspešnosť clostilu je veľmi individuálna...každá dúfa, že sa zadarí hneď prvý cyklus... niekomu áno...niekoho druhý, tretí, štvrtý a niekomu proste vôbec nie...f

@domi1988 ahoj, vy ste ako na tom? v akej fáze sa nachádzaš? ... ja nič neberiem, ovulácia je, k oplodneniu nedochádza 😝

@lucka771 nie, nie, určite clostil nedávaj...ty nie si 3 dc, čo si... to musí byť normálna menštruácia...normálne krv...normálne, že si meníš vložky...

anait
15. pro 2012

@voskovka a to áno, tým, že clostil stimuluje rastenie folikulov, tak sú bolesti pri ovulácii väčšie, niekto má dosť výrazné a mne od ovulácie až po ms bolo zle všelijako...ale dá sa zvládnuť... 🙂

anait
15. pro 2012

@voskovka a ešte...ja by som určite skúsila najskôr nejakú prírodnú, prirodzenejšiu cestu...koľko sa snažíte? Ke´d máte 2 deti bez problémov, tak ja by som do seba tú chémiu nevalila... to sú silné hormóny, ja im neverím ...

anait
15. pro 2012

@lucka771 ty a prečo netestuješ???