Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
18. říj 2010

@zubrienocka ahoj mne sa podarilo otehu s clostilom v 3 cykle tiez mam zvyseny testosteron a a ovulka si raz pride a raz nie ja mam PCO ale clostil mi urcite pomohol

betina1984
18. říj 2010

@10andrea12, takže ti pomohol Clostil, aj keď máš PCO? Ja ho beriem druhý cyklus. Pri prvom som ovulku nemala, teraz mi zvýšil dávku, no resp. dal mi od 3 DC brať 6 dní jednu tabletku, ale neviem, či to bude postačujúce.

zubrienocka
18. říj 2010

@10andrea12 Akurat som si pozerala Tvoj "fotoserial" s tehotenskymi testami. Gratulujem! Sme Ti vsetky v pätach a nasledujeme Ta...teda dufam ;)))))

amisa
18. říj 2010

@betina1984 nehadz flintu do zita ani mne nezabral na prvy cyklus. Ziadna ovulka nebola, ale na druhy stale pri tych istych davkach bola taka ze som od bolesti dosloa vobec neprehanam nemohla chodit a sup od vtedy uz MS nebol a bambulka bude mat 9 mesiacov.

betina1984
18. říj 2010

@amisa a dal ti ich preto, lebo si mala PCO, alebo z iného dôvodu?

amisa
18. říj 2010

@betina1984 bolo tam toho viac ale aj nieco ako PCO, hlavne som ti chcela zdvihnut naladu ze ono to na prvy pokus nemusi vyjst a aj tak to zaberie neskor 😀

betina1984
18. říj 2010

@amisa, to je síce pekné, ale mne už všetky tie lieky začínajú liezť na nervy. Nie som zvyknutá sa napchávať tabletky, vždy som všetko prežila bez nich. A mne na tom tehotenstve dosť záleží.

10andrea12
18. říj 2010

@zubrienocka to ma tesi treba byt optimista neboj na kazdu pride rad aj na teba coskoro 😉
@betina1984 nie kazda baba reaguje na clostil mne pomohol ale tiez mi doktorka zvysila davku prve 2 cykli som brala clostil 2x1 tbl od 3 do 7 DC a na 3 cyklus mi zvysila davku na 3x1 a to som uz bola zufala lebo som bola 2 x na folikometrii a nic a na 3x ked som sla sla som z tym ze tento cylkus nic z toho a nakoniec na 3tej folikometrii mi doktorka povedala ze konecne sa rozhybali vajecniky a to bol uz 17 DC doktorka vypocitala kedy bude ovulka a kedy mam pichat pregnyl cize som pichala az na 24 DC a ovulka bola az na 26 DC cize zazrak sa stal v tom cykle v ktorom som ho necakala absolutne

amisa
18. říj 2010

@betina1984 to chapem , ale bohuzial asi nepatrime k tym stastnym bezproblemovym

betina1984
18. říj 2010

@amisa, prvýkrát som patrila...🙂

amisa
18. říj 2010

@betina1984 tisko zavidim

zubrienocka
18. říj 2010

Baby, kolko dni pred OVU "abstinujete"?

10andrea12
18. říj 2010

@zubrienocka my sme neabstinovali doktorka nam kazala mat pohlavny styk kazdy druhy den

zubrienocka
18. říj 2010

@10andrea12 spermiogram mal manzel v poriadku?

ituka37
18. říj 2010

@betina1984 ahoj, no ak ti môžem poradiť tak je to úplne zbytočné, teda mne to vôbec nepomohlo a aj doktor mi povedal, že je to hlúposť ... zbytočne sa iba potom na to sústredíš a hovoriť to mužovi..ee, iba ho vystresuješ, nehovor mu kedy máš plodné dni, keď ich budeš mať tak ho nalaď na snaženie sa bez toho aby vedel, že máš plodne dni, viac sa uvolni aj on 😉

10andrea12
18. říj 2010

@zubrienocka ano mm mal spermiogram v norme

betina1984
19. říj 2010

@ituka37, aj to som skúšala. Ale keď som ho nedonútila, tak sme nemali sex aj týždeň. Bohužiaľ, inak to nejde.

ituka37
19. říj 2010

@betina1984 no 😀 to poznám, ale teda som si s ním dala vážnu debatu a teraz je to 😀 o niečo lepšie, katastrofa aký sú tí chlapi leniví, ešte aj sexovať 😀

betina1984
19. říj 2010

@ituka37 a najhoršie na tom je, že keď sa jemu chce, mne sa nechce...🙂. Keď som brala HAK, tak sme nemali sex možno aj mesiac, vôbec mi to nechýbalo. Ale čítala som, že po vysadení sa sex. aktivita vracia. No, a má to tu. Teraz keď chcem, jemu sa ťaží. Ale väčšinou ho ukecám. Teraz sa ozaj nemilujeme ale vyrábame dieťa.

ituka37
19. říj 2010

@betina1984 veď to je to,že už to nie je o milovaní, ale o vyrábaní dieťaťa....no nepomáha to tomu, aby si otehotnela tak stačí aby ste spolu spaly 2 x do týždňa lebo spermie v ženskom tele vydržia až 72 hod. Už to možno ani jeho nebaví lebo je to pre neho ako na silu, len kôly dieťaťu nie kôly vám. My sme sa s manželom kôly tomu aj hádaly pretože tiež som chcela sex len preto, že čo ak mám náhodou plodne dni atď. Už mu to liezlo na nervy, teraz sme viac menej odviazaný a vôbec neriešim kolko krát za týždeň spolu spíme, aj keď 1, 2 krát to potrebujem kôly sebe nie koly dieťaťu 😀 takže tak 1, 2x do týždňa je u nás tak priemer 😀 ale sex je odviazaný nie kôly otehotneniu, to je dôležité...

betina1984
19. říj 2010

@ituka37, viem, že vydržia tak dlho, ale čo ak nie...🙂. Preto ho nútim aspoň každý 2-3 deň.

betina1984
19. říj 2010

@ituka37, ale niekedy je to aj opačne, že on mňa...🙂

miskab
19. říj 2010

@brumca ahoj nepichal mi nic,,,brala som clostybegit 3 mesiace potom som mala pauzu mesiac a zas mi ho dal na 3 mesiace a povedal mi ze ked to nepomoze ze ma posle do BA odbornikom,ale idem 4 novembra panu doktorovi Ilavskemu ze mi urobi testy aj partnerovi a uvidime co nam povie on,dufam nam pomoze,lebo uz som z toho na nervy,a moooc sa bojim,ale vydrzim vsetko koli babu,len nech nam pomoze.A ked sa nebude aj tak darit tak pojdeme do BA ako mi povedal moj gynekolog. 😒

ituka37
19. říj 2010

@betina1984 to je dobre, že nikekedy aj on teba, možno lepšie lebo on ťa nenúti preto aby si otehotnela ale pre uspokojenie 😀 ale myslím, že 2 x do týždňa je postačujúce, akurát ak berieš clostil tak keď ti doktorka povie, že treba súložiť lebo vajíčko je pripravené tak dobre ale inak treba chcieť preto lebo máš chuť 😉

betina1984
19. říj 2010

@ituka37, veď to je to, keby mi povedala, že ovu bude za 2-3 dni, tak sexujeme tie 2-3 dni, ale mne folikulometriu bude robiť až ďalší cyklus a teraz, resp. od mája to robíme naslepo a ovu nebola vôbec.

veronicka33
20. říj 2010

@10andrea12 Ahoj ty si brala nejaké vitamíny alebo si pila nejaké čajíky kým si ostala tehotná?Ja pijem čaj Gravozen počuli ste niektorá o nom?Je to na plodnosť,ja už robím všetko možné,len aby bábo prišlo.Beriem aj kyselinu listovú.🙂

ituka37
20. říj 2010

@betina1984 a prečo ti už vtedy nerobila folikulometriu? tak treba 2 x do týždňa 😀 a je to 😀

betina1984
20. říj 2010

@ituka37, neviem, asi to nepovažuje za nutné. Povedal, že by sa mali vaječníky do pol roka od vysadenia HAK spamätať, a že potom začneme s liečbou. To by malo byť v novembri. Ale som ho donútila, aby mi skôr nasadil lieky, takže šlapem na nich od septembra.

10andrea12
20. říj 2010

@veronicka33 jeden cyklus som brala babyplan Calibrum a este pred liecbou som pila aj s mm 6 tyzdnov 1 x denne Pakost smradlavy vraj je dobry na neplodnost vela parom pomohol tak neviem ci aj ten zabral 🙂

ituka37
20. říj 2010

@betina1984 no tak treba už len veriť , mne tiež nič ine neostáva ako veriť , že sa to raz podarí 😀