Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zana21
1. srp 2011

@mijadave my se snažíme 1. měsíc. Byla to vlastně moje 1. ovulace v mých skoro 31. letech 🙂)) Tak to Vám moc přeji, už se snažíte mnohem déle, tak byste si to konečně zasloužili. A ta soja mám stejné účinky jako clostík?

mijadave
1. srp 2011

@zana21 my sa snazime 19 mesiacov, s clostikom tych 6... ano, ta fytosoja ma ucinky ako clostik, len je to prirodny estrogen... a je volne predajny v lekarni... 😉

lorreine
1. srp 2011

@jeny
@mijadave No tak musím povedať, že ste ma potešili. Ak to teda nieje cysta, tak potom by to mohlo vyzerať nádejne 😀 . Dnes má teda ráno dosť bolelo bruško, ale to mohlo byť zažívanie...zajtra idem na ten test z krvi, tak konečne budem vedieť...ale nejak ma dnes ten optimizmus prešiel. Ani neviem prečo vlastne, ale je to tak...

mijadave
1. srp 2011

@lorreine 😀 tie stavy poznam.... 😉 pamataj, nadej umiera posledna a kym ms nedorazila, nadej je vzdy.... 😉

zana21
1. srp 2011

@mijadave Ty jo....tak to vážně klobouk dolu, že se nezdá, že bys nějak z toho šílela. A co na tu soju říkal doktor? Souhlasil?

lorreine
1. srp 2011

@mijadave To je pravda, ale pocity ako na houpačce...raz človek celý nadšený a hovorí si, tak bolia ma prsa, picha v podbrušku, ms nedorazila atd, tak to predsa musí byť ono...A potom zase: može to byť predsa cysta, ale proste len cvičí s človekom psychika...asi už šílím 😀

mijadave
1. srp 2011

@zana21 😀 on o nej nevie 😀 ked som mu posledne volala, ze to zas nevyslo, tak mi povedal, ze si mam uzit leto a na jesen prist k nemu tehotna 😀 😀 😀 no a nesilim, to asi len teraz, ked dorazi ms tak si vzdy riadne poplacem... ale vies, mojou utechou je, ze uz mam dve deticky, no to tretie je tak vytuzene a nejak sa mu nechce... 😒

mijadave
1. srp 2011

@lorreine nesilis, to je normalne a este k tomu pchame do seba hormony a to nam tiez moze liezt na mozog... 😀 😀 😀 tu si na fore, kde Ti vsetky dobre rozumieme, vieme o com hovoris... 😉

lorreine
1. srp 2011

@mijadave ďakujem 🙂 Ja viem, že máme všetky podobné pocity a skúsenosti...super, že existujú takéto fóra, pretože manžel je síce chápavý a tiež strašne miminko chce, ale nieje samozrejme schopný to so mnou stále dookola preberať. Ja sa v tom celom nejak cyklím 🙂.

mijadave
1. srp 2011

@lorreine to poznam, presne si to vystihla... tiez som rada, ze je taketo forum... 😉

vinnuska
1. srp 2011

@ivussska do Teplic..ale na IUI pojedu nejspíš do Prahy..máme to trošku komplikovanější 😉

ivussska
1. srp 2011

@vinnuska my máme stejně daleko jak Prahu tak Liberec, tak nevím. Je pravda, ale že v Praze je těch center na výběr víc. Já už bych si tak přála mít toho malýho mimíska, zas je ten den kdy je mi z toho až smutno a říkám si, že se to snad nikdy nepovede ☹

vinnuska
1. srp 2011

@zana21 ahojky, tyjo až tak pozdě přišla ovulka? 😲 já jsem zvědavá na sebe kdy dorazí 😒 jinak můj přítel šel na spermio po roce.. protože ten rok, jsme snažení brali POVEDE X NEPOVEDE! a jak dlouhé máš cykly?

Mě dneska večer bolelo dost v podbřšku..tak snad se tam něco děje...doufám, že né žádná cysta 😠

vinnuska
1. srp 2011

@ivussska tak to já bohužel na výběr moc neměla..tady v okoli jsou jen dvě v Teplicích..ale prošla jsem si o těch carech diskuze..a pak se rozhodla.. 😉 a zatím spokojenost...

ivussska
1. srp 2011

@vinnuska Tak to je dobře 🙂 Já četla na ten Liberec recenze a někdo je spokojený někdo zas ne - prý se tam hodně střídají doktoři ☹ Možná se spíš budu poohlížet po Praze.

vinnuska
1. srp 2011

@ivussska: a vy uvažujete taky o IUI? když se ted nezadaří přirozeně?

ivussska
1. srp 2011

@vinnuska ano uvažujeme, pokud nezabere clostík tak si myslím, že není na co čekat 😉 Rok už je dlouhá doba a oba s manželem si mimčo moc přejeme 🙂

vinnuska
1. srp 2011

@ivussska my 3 roky...:-/ tak snad už to vyjde...

ivussska
1. srp 2011

@vinnuska a můžu se zeptat kolik ti je? Mě je 24...

vinnuska
1. srp 2011

@ivussska 23 😉

terioza1
1. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m..............28..........28............14?.....Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............16...........28.............9.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............18...........28...........4-5......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............25...........33.............8.....................................
Aduskatt................35............6r..............19...........30............3?......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............4...........28......................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............16...........32............6....... Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................?.................Listovka

ivussska
1. srp 2011

tak to jsme skoro stejně 🙂 Každý mi říká, že mám ještě dost času, ale já to cítím úplně jinak...A když mám problémy ve 24 tak jaký bych měla až by mi bylo 30 😒

terioza1
1. srp 2011

@ivussska ahoj, taky ti rikaji, ze mas dost casu ??? 😀 :-/

ivussska
1. srp 2011

@terioza1 taky taky, vždycky mě to rozčílí 😠 Prostě vidím, že roky utíkají, chtěla bych mít alespoň dvě děti a nechci aby měly místo mamky babičku a hlavně si s nimi chci užívat života a ne se při každé jejich prosbě, že někam chtějí jít, vymlouvat na to že mě něco bolí atd... Vím, že jsou třeba holky co mají první až po 30, ale já nejsem žádná karieristka co má nějaký vysoký cíle v zaměstnání a pak až rodina - naopak rodina je u mě na prvním místě 🙂

vinnuska
1. srp 2011

@ivussska přesně..! Já mam staršího přítele takže jeho strana rodiny říka,že už by chtěli to vnoučátko.. ale zase ta má, že můžem počkat... a ted bdem fakt rádi,že budem mít snad toho jednoho prcka...

ivussska
1. srp 2011

@vinnuska u nás to nejsou ani moji rodiče ani manželova mamka - ti si vnoučátko moc přejí a až je mi to nepříjemné, že se neustále ptají a mě se nechce pořád dokola opakovat, že se sice snažíme co nám síly stačí, ale prostě to nejde... U nás jsou to spíš známí jak moji tak manželovi - pořád říkají kam pospícháme, že sme si nic neužili, že jsme moc mladí atd. Ale já si to nemyslím, chci si užívat s mimčem a už mě nebaví vysedávat po barech a diskotékách 😒

vinnuska
1. srp 2011

@ivussska tak u nás to nikdo neví jen já a on.. a doktoři:D ono to je lepší🙂 takže když se nás někdo zeptá,co mimi?? neplánujete a my néééé :D vůbec .. a přitom:D jojo mě už to taky nebaví.. už jsem asi zestarla a radši sedím doma a raději si otevřu lahvínku vína s drahym... 😀
Ale mít dítě např. v 18 bych nechtěla.. 😉

ivussska
1. srp 2011

@vinnuska To já v 18 taky ne, my měli svatbu před 2 rokama a až potom jsme začali uvažovat o mimču. Já hned po škole nastoupila do práce a teď jsem tam 5 let tak mám aspoň nějakou praxi a teď jako další krok v životě vidím miminko. Já si právě taky radši doma otevřu vínko a v klidu s manžou klábosíme a plánujeme. Dřív jsme měli zálibu motorku, ale už i té jsme se vzdali ☹

vinnuska
1. srp 2011

@ivussska jééé takže už jste svoji..no já čekám,až se ten můj rozhoupe..už jsme spolu 6let.. tak snad až se zadaří.. 🙂

mijadave
1. srp 2011

@terioza1 ahoj, tak ako? co nove?