Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

adulka1981
2. srp 2011

ahojte babulky, kedy je najlepšie užívať clostik na vytvorenie vajíčok? Moja doky zvolila užívanie od 5 do 10 DC, je tento postup správny??? ďakujem za radu 😉

vinnuska
2. srp 2011

@adulka1981 já jsem brala od 4-9DC.. a na diskuzích koukám, že každá to bere jinak..takby mě to taky zajímalo 😀

adulka1981
2. srp 2011

@vinnuska no super, mne to naordinovala takto, tak som zvedavá či to pomôže. Majú tu baby pozitívne skúsenosti s užívaním? Zostali tehu či ako ktorá?

lorreine
2. srp 2011

Ahojte holky....tak som vydržala to čakanie na test z krve a potom čakanie na výsledok...S malou dušičkou som volala sestrička a ona celá šťastná aj za mňa kričí to telefonu: STE TEHOTNÁ!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Takže som živý dokaz toho, že aj hneď druhý cyklus s Clostilbegytom sa može zadariť!

mijadave
2. srp 2011

@zana21
@terioza1 ahojte, tak hlasim, ze 10DPO ani len duch ☹ ja som to tusila... najhorsie je, ze u nas nikde v lekarni nemaju mamatest ani ziadne z tych odporucanych, len rapi clear a woman secret... ☹ no co, teraz len cakat co bude dalej... ☹

mijadave
2. srp 2011

@adulka1981 ahoj, ja som uzivala tiez od 5.dna 😉
@lorreine zo srdca blahozelam 😉

adulka1981
2. srp 2011

@mijadave a ako ti to dopadlo? Ako dlho si ho brala?

adulka1981
2. srp 2011

@lorreine no supeeeeeer, gratulujem. A prečo si brala clostil???

mijadave
2. srp 2011

@adulka1981 brala som ho 6 cyklov... no nijak, tehu nie som.... ☹

adulka1981
2. srp 2011

@mijadave a načo ho berieš? Máš nejaký zdravotný problém???

mijadave
2. srp 2011

@adulka1981 uz ho neberiem, dr povedal, ze dame pauzu... citala som, ze vraj sa moze brat len 6 cyklov... zdravotny problem - okrem toho, ze sa mi neda otehotniet 19 mesiacov ziadny... nic sa nezistilo, akurat som mala rozhadzane cykly, mali podozrenie na predcasny prechod, no ten sa nepotvrdil... takze mi dr nasadil clostil a tym sa mi upravil, no k tehu som nedosla... teraz beriem fytosoju...

vinnuska
2. srp 2011

@lorreine skvělá zpráva! moc ti gratuluju

lorreine
2. srp 2011

Ďakujem holky, trochu tomu ešte neverím 🙂
@adulka1981 brala som Clostilbegyt kvoli PCO, na ktorý mi ale prišli len pred pár mesiacmi. Doktor mi ukazoval na ultrazvuku ako vyzerajú vaječníky v prípade PCO a že som úplne učebnicový príklad... 🙂...nasadil liečbu a očividne zabralo 🙂. Brala som 3.-7. deň cyklu a k tomu Utrogestan...držím palce, aby liečba tiež zabrala 🙂

veronicka33
2. srp 2011

@lorreine ahojky gratulujem,nech sa všetko vyvíja ako má 🙂

veronicka33
2. srp 2011

terioza 1 ahojky,takže tá mrcha ma znovu tento krát neobyšla, možeš mi prosím napísat ☹ 1 DC 😠 dakujem

rady007
2. srp 2011

@timmka No, já to mám hodně nepravidelné... byla jsem 45 a 47 den.... a před tím jsem tedy byla v caru... necítím žádné příznaky... a nedalo mi to a test jsem si dnes uděla- nic... bííílo... tak jsem si řekla že tento měsíc budu pravidelně cvičit mojžíšku, bumbat korthynel, papkat listovku, a clostík.... to čekání je prostě strašné... :

aidule
2. srp 2011

@lorreine Gratuluji a přidávám stejnou zkušenost se stejně krásným výsledkem 🙂 🙂 🙂 !!! Po 2 cyklech s clostilem pozitivní těhotenský test 😀 😀 😀! My už počítáme do porodu jen 2-3 týdny a všem ostatním posíláme spoustu těhu bacílků a přejeme // při testování 😉 😵 😵 😵!!!!!!!!!!!!!!

terioza1
2. srp 2011

@mijadave zkousela jsi to vselijak natacet??? u okna? to neni mozny.....

mijadave
2. srp 2011

@veronicka33 to ma mrzi... ☹
@terioza1 ano, skusala... belejsi byt nemoze ☹ ubudlo mi kus nadeje… no este trosku ostava… jasne, ze testovat nebudem tak skoro… je to strasne pozerat na snehobiely test… 😒 takze radsej pockam, v sobotu (14DPO) by mala bud dorazit mrcha alebo testnem v nedelu… tak uz nech je nedela 😉

terioza1
2. srp 2011

@veronicka33 Ahoj, to me mrzi..... zadari se priste - hned ted... prepisu, jdu na to ☹

@mijadave tak to me (zatim) mrzi, ale verim, ze najdes // .....

Holky, 9.8. jdu k dr... 🙂 Mooooc se tesim... Dneska jsem se byla objednat.. prej na kdy to chcete? A ja ze chci, aby bylo aspon neco videt.. Prej: Takze dneska ne?....Tak me objednala na 9.8.... juuu

terioza1
2. srp 2011

@markyzza vyjde toooo.. preju ti to a nemysli na nejakou cystu... Tak tobe taky tfuj, tfuj, tfuj .-)

veronicka33
2. srp 2011

@mijadave to je v pohode,ale v kutiku duše som dúfala:( si tehu? 🙂
@terioza1 čo sa deje?už nemáš // či čo?

terioza1
2. srp 2011

@veronicka33 zlato a PC??? kolik dni?

ivussska
2. srp 2011

@lorreine moc moc gratuluji 🙂 Příští týden začínám s clostíkem, tak to už se na něj moc těším 😀

terioza1
2. srp 2011

@veronicka33 ale maaaaam... 🙂 Neboj sa... ale chci, aby byl videt aspon vacek..... nebo proste neco.. srdicko nebo ja nevim, co muze bejt videt v 5tt+3... .-)

veronicka33
2. srp 2011

ježííííííš ja som to celé doplietla 🙂sorry dievčatá

terioza1
2. srp 2011

@veronicka33 cos popletla?

veronicka33
2. srp 2011

@terioza1 29 PC dakujem ale nemusíš to prepisovat dnes stačí zajtra 🙂

terioza1
2. srp 2011

@veronicka33 udelam to hned, nebo na to zapomenu .-)

mijadave
2. srp 2011

@veronicka33 aj ja som v kutiku duse dufala, ze uz bude aspon duch... 😒