Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

polesuvka
3. zář 2009

nene až po druhým, ale vzdáváme se a ty se taky nevzdávej na koníku je hodně clostilek u kterých zabral a mimin se podařilo
tak hlavu vzhuru a jdeme znovu na věc mi teda už bez clostíku 😉 🙂

tatranka111
3. zář 2009

polesuvka no práve že ja už neviem akurat dnes som hovorila, že asi to necham tak ani som nechcela ist k dokimu.....nakoniec som šla a vyfasovala clostil.....uvidím čo sa bude diat ked ho budem brat moj manžel by už velmi chcel babo i ked o nedava tak najavo detičky ma velmi rad 🙂 moje zlatíčko.....ja samozrejme tiež, ale už mi z toho všetkeho šibe

polesuvka
3. zář 2009

tatra nebo to zvládnete já si teď akorád dělala ovu testík a tělíčko mi funguje i bez clostíku. Na testíku se mu dneska už ukázala krásná druhá//---ovu test takže dneska a zítra 100% snažení a to by bylo aby se nepovedlo.
Vím mi už se snažíme 10 měsíc a 25 záři jdeme na spermiogram---stále věřím že nebude za potřebí.
Tatra všechno dobře dopsdne a miminka přijdou k nám 🙂 😉

jane86
3. zář 2009

polesuvka a kolikátý cyklus ho bereš?
tatranka pročti si diskuzi a dozvíš se komu a jak clostil pomahá 😉

polesuvka
4. zář 2009

jane já bo brala 5-9DC už ho neberu a ovulka přišla přirozeně 🙂

darci
4. zář 2009

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, a prosím neberte to nijak špatně, nic špatného v tom není. Jestli tady není nějaká holka, která brala clostilbegyt a nezbylo jí doma jedno balení? Já už brala clostil 3 cykly a reagovala na něj výborně. Bez něj ovulku nemám ☹ . Doktor mi ty 3 balení psal po jednom. Tenhle týden jsem k němu šla (jo já vím, že já hloupá asi docela pozdě) a on má dovolenou 14 dní 😢 . Ob další cyklus, když se tenhle nezadaří mě čeká asi laparka a já sem strašně zoufalá, že by jsme ten poslední cyklus nemohli využít, že bych celej měsíc jen bezmocně čekala bez ovulky 😢 . Holky jestli ho nějaká máte tak vás moc prosím, samo za něj zaplatím! Díky.

tatranka111
4. zář 2009

polesuvka tak to by bolo aby sa vam nepodarilo 🙂 šup šup do snaženia......a čo sa týka mna tak mam taky blbý pocit.....zaberie, alebo nie? najradšej by som sa tej laparke vyhla, ale budem verit, že sa podarííííí 🙂

jane86 dík za radu už som si niečo prečítala

jaspina
4. zář 2009

Darci já ho ještě beru a bohužel víc nemám - oni si to dost hlídají.. Ale zkusila bych lékárnu kam chodíš a řekla jim jak to je a snad by ti to vydali na OP - třeba to zaplatit s tím, že recept dodáš. Nebo ji přece někdo musí zastupovat ne? Minimálně v nemocnici by tě měli vzít a napsat to.. Ale určitě má za sebe zástup po dobu dovolené.. Já jsem si tak na tu občanku kdysi brala léky když tam doktorka nebyla a já je nemohla vysadit - dokonce to v té lékarně tak sama domluvila.. a že pak recepty sama dodá.

jane86
4. zář 2009

darci já bych taky zkusila nějakého zastupujícího doktora. Taky na vís nemám. 😒

janana
4. zář 2009

jaspina - a jak ty? Už dorazila mrcha?
Já si dneska měřila teplotu a 36,4, takže už sem se smířila s tím, že to tenhle měsíc nevyšlo ☹

darci m. já ho taky ještě beru, ale zbylo mi z kdysi 5 tablet. Víc nemám.

polesuvka
4. zář 2009

tatra a co myslíš že jsme dělali včera večér 😉 😀
M8me pro sebe i tento víkend tak budem na tom pracovaz 🙂

jaspina
4. zář 2009

Janana - už jsi třetí kdo se mě tady dnes ptá 😀 Máte přehled holky 😉 Zatím nedorazila, ale čekám ji každou chviličku. Mám všecky příznaky MS jak vždy, takže je to jen otázku času - možná ji malinko zdržel ten Pregnyl, měla jsem ho poprvé. Dnes jsem 29DC.

janana
4. zář 2009

tak třeba nedorazí, třeba to klaplo. 😉

jaspina
4. zář 2009

Janana- když já se fakt necítím těhotně a hlavně poslední 2 dny mám takové to nafouklé břicho a bolesti - určitě to sama znáš, jak se cítíš chvíli před tím, než se spustí MS...

janana
4. zář 2009

znám a zaráží mně, že už to mám teď a to sem 18DC

jaspina
4. zář 2009

A bereš Utroš nebo něco podobného? Já to při něm mám. V podstatě od doby co žeru hormony mám různé bolesti kdykoli během cyklu.. Už se tomu ani nedivím.

jane86
4. zář 2009

Ahoj jaspi ty jsi vážně ani jednou nezkusila testnout? To já bych to nevydržela.

jaspina
4. zář 2009

Jane - ne nezkusila. Já jsem dřív furt zkoušela ovutesty a nikdy tam // nebyli. Až minulý měsíc, ale to mi řekla i doktorka, že bude.. Tak nechci být zbytečně zklamaná. MS mi mohl klidně posunout i ten clostil nebo pregnyl.. Minulý měsíc jsem z clostilu měla MS hrozně slabou a teď jsem ho brala víc.. Nevím asi kdybych měla pocit, že jsem těhotná, tak bych testila, ale já ho fakt nemám. Jasně že v koutku duše člověk doufá, že MS nepřijde a chce všechny ty věci, které ji každý měsíc provází přehlížet.. Ale kolikrát se stane, že člověk najde // a pak stejně MS dorazí, že se miminko neudrží. Kdyby fakt nepřišla, tak asi zítra bych zkusila test..

jaspina
4. zář 2009

'Do teď si pamatuju, jak mi bylo asi 18 a do té doby jsem měla MS jak hodinky - ale jen díky Proveře a brala jsem ji furt stejně a najednou zpoždění snad 8 dní. Byla jsem úplně v pytli. Test negativní a MS nikde.. Nakonec dorazila, ale bylo to tím, že tělo už si na léky zvyklo a nereagovalo.

janana
4. zář 2009

to já měla minulej měsíc - 5 dní zpoždění a pak to přišlo

jinak beru Duphaston, ale po něm sem nikdy takovýhle bolesti neměla, to bude asi tím Clostilbegitem

jaspina
4. zář 2009

Janana - já si taky říkám.. Ty hormony jsou na jednu stranu potřeba a na tu druhou svinstvo, které nás rozhodí ještě víc..

janana
4. zář 2009

jaspina - no ani mi nemluv. Ten Clostil se mnou dělá divy. Už se mi vůbec nechce ho zas příští měsíc brát. ☹ Nějak sem tajně doufala v úspěch hned napoprvé. No budu ti držet palce, ať to nedostaneš a dj vědět, jak ti dopad případný test.

jane86
4. zář 2009

Jaspi dej vědět co mrcha jsem zvědavá 😉

jaspina
5. zář 2009

Holky tak já nemám na testu nic, ale mrcha taky nikde.. ☹

janana
5. zář 2009

jaspina - a jak se cítíš? Spíš na to, že to přijde nebo nemáš žádný příznaky? Tohle je nejhorší. Když je zpoždění a těhotná nejsi. Ale tak třeba se to na testu ukářže až později 😉

jaspina
5. zář 2009

Janana - cítila jsem se na MS a právě dorazila... Ale čekala jsem to- pobolívalo mě břicho, ale hlavně já mám vždy před MS migrénu a teď už na mě lezla kolik dní. Takže jen zpoždění..

jane86
5. zář 2009

Ahoj Jaspi tak to mě mrzí. Tak hold zase čekání další měsíc. Znám to a dál držim palce. 😒

jaspina
5. zář 2009

Je to těžké tahle nejistota - kdy.. ale na druhou stranu ještě že takové léky jsou. Jinak by to bylo úplně beznadějné.. 😉

jane86
6. zář 2009

Jaspi beres to statečně 😉
Já teď netrpělivě čekám na středu. To je 14 DC a jdu na ultrazvuk a jestli tam zase žádný folík nebude tak už nevím ☹

dasa.77
6. zář 2009

ahoj holky.tak jsem opet po dlouhe dobe nakoukla.no jo,vikend,jako vzdy je tu mrtvo.a je fakt,ze posledni dobou navstevnost stranek upada.cim dele se snazime,tim mene nas vydrzi chodit na konika po clou tu dobu cekani.ja jsem prikladem.kdyz jsem mela cerstve po laparce,byla jsem tady denne,s tim,ze jsem pevne doufala,ze to klapne a ja se konecne dockam rostouciho briska.dockala jsem se,ale roste z hormonu,ne tim,ze bych byla konecne tehu.teplotu stale merim a tak vidim,ze tento mesic ovulace vubec neprobehla.na dalsi cyklus mam clostik,mela jsem ted dva mesice pauzu.jeden mesic zamerne,byla doba dovolenych,stejne bych nemohla chodit na utz,druhy mesic jsem uplne zapomela.stale se snazim premluvit mou drahou polovicku,abychom sli konecne na to umele oplodneni.on nechce a ani o tom nehodla diskutovat.ja tu mentalitu chlapu fakt nekdy nechapu.

koukam,ze posledni tehulkou je tady shaarka,jo ma to holt nekdo stesti.ale mit ovulaci az nekdy 37DC to je fakt sila.ja jsem dnes asi 25,stale se nic nedeje.

tak ja jsem zase nekdy nakouknu.zdravim kamcu,jaspinu,wolfi a vsem drzim palce.papa