Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mireag
1. říj 2009

Ja ho mam este stale v chladnicke. Som si myslela, ze folik nepraskne, ale praskol. Baba, co mi ho davala, tak dostala prvykrat 5tis - nic, druhy krat 2x 5tis a tiez nic. Dalsi cyklus nebrala vobec nic a na 38dc prisla ovu a tehu. 😀 Este vlastne doznieval clostil, duph a pregnyl... 😉
Baby, stale je tu nadej!!!! 🙂

jaspina
1. říj 2009

Mě říkala doktorka z UTZ, že po Pregnylu může být ovulka až do pěti dnů..

mireag
1. říj 2009

Dobre vediet, lebo mozno ho budem tento mesiac potrebovat. 😉 Uvidime. Pri akej velkosti foliku sa picha?

janana
1. říj 2009

mireag - tak myslíte, že už ovu dýl přijít nemůže?

janana
1. říj 2009

mireag - píchá se kolem 2 cm

jaspina - do 5ti dnů? tak to mám ještě naději 😉

mireag
1. říj 2009

jana, s pregnylom zatial skusenosti nemam... Viem iba od ostatnych bab, co a ako. 🙂

jaspina
1. říj 2009

Janana - moje doktorka když jsem dostala dvoj. dávku (2x5000) říkala, že nejlepší je snažit se za 36 hodin. Ale když jsem byla na UTZ jinde, tak ta doktorka tam mi píchla 1x5000 a říkala snažit se během 3-5 dnů..

janana
1. říj 2009

já právě kvůli tomu Duphastonu. Bojím se, že pokud by přišla ovu dýl, abych to neblokla.

mireag
1. říj 2009

jana, tak este pockaj. Tym nic nepokazis. 😉

pajinka111
1. říj 2009

mě píchal pregnyl když měl folík 18mm,říkal že dozraje a praskne,ale nic sem nepozorovala

janana
1. říj 2009

tak počkám ješte do pátku a uvidím co zítra teplota. Pkud nestoupne, tak Duph. nasadím.

pajinka111
1. říj 2009

já mám brát utroš taky od 17dc,ale to sem měla pregnyl tak sem ho nasadila až 22dc

janana
1. říj 2009

paji - no já ho mám brát od 15 DC. Ale vzhledem k tomu že mi 16 DC teprve píchla Pregnyl, sem se na to vykašlala.

A jak je to s tím ovu hlenem? Ten má bejt jako na kalhotkách nebo jen vevnitř? Jak ho poznám?

korenka
1. říj 2009

ahojte,ja beriem clostík druhý cyklus od 3-8 DC,dnes som 14DC a mala som folikul 24mm a dr. mi pichla pregnyl,po ktorom do 48 hod. mám brať duphaston,ktorý beriem 9 mes., do 25 DC.Od pichnutia pregnylu má byť keksík do 48 hod.,ale je lepšie čím skôr a nevedela som,že z neho je uvulka,myslela som že je na iné,na ovulku som myslela,že je len clostík. 😨
dnes som stretla kamošku,ktorá sa snažila 2 roky a na tretí cyklus bratia clostíku otehotnela,práve išla od dr. a potvrdila tehu,takže musíme veriť a dúfať,že nám pomôže!!! 😵

bettynka222
1. říj 2009

ahojteeee 🙂 tak mne clostil asi torsku rozhodil cyklus - 5 dni pred ms spinenie, jeden a pol dnam trvala ms a odvtedy uz 4 dni spinenie...je to normalne? stalo sa to niektorej z vas? 😕

mireag
1. říj 2009

korenka, clostik je na rast folikov. Zial niekedy sa stane, ze pekne narastu, ale neprasknu. Niekedy je to zhrubnutou "skrupinou" napr. pri PCO, ktory mam ja. Ale napriek tomu folik praskol aj bez pregnylu. 😉
Ja mam brat podla dr. duph 11-25, ale dala som si ho po ovu, cize 17-26dc. Ma sa dodrzat tych 10dni. 😉
// sa nekonali, tak cakam, co prinesie druhy cyklus. 🙂

pajinka111
1. říj 2009

já když mám ovu hlen,tak ho mám hodně,je i v kalhotkách i ve vnitř..ted už 2 měsíce žádný hlen...ale clostil prý vysušuje hlen,ale oproti tomu zase pregnyl by měl podporovat ovu hlen..no prostě ted už nic taky nevím..prostě odhadem se par dní snažit a ono se uvidí..
já špinila ten poprvé den před a cyklus před tím 4 dny po,možná to taky bude tím clostilem,dřív mi to nikdy nedělalo,normolně se mi spustila ms

mireag
1. říj 2009

Ja musim poklopat, ze mne mrcha prisla pekne na 30dc, ale spustila sa zo mna lavina... 😅 Ocakavam, ze po 5dc budem mat pokoj... 😅

pajinka111
1. říj 2009

korenka,to máš krásný folík. 😉 .takový sem nikdy neměla ☹ já tak 18mm a mín..no ted uvidím co bude

korenka
1. říj 2009

pajinka,dík,aspoň dačo...
mireag,aj mne chodí ms presne,na 30-deň,len tie posledné boli divné,mala som strašné bolesti pred prvým dňom ms,ale hrozné,úplné kŕče,až na druhý deň sa mi pustila ms,prvé 3 dni riadne a potom akoby uťalo,len malé špinenie,ale niet sa čo čudovať,po toľkej chémie 😒 (dufík,clostík,pregnyl,vitamíny,alchemilka...)
minulý cyklus som mala dokonca 33mm folikul a nič.... 😖
no a aby ste boli v obraze,som po 2 potratoch a od posledného je už 2,5 roka a bojujeme stále 😝

pajinka111
1. říj 2009

ty jo,takové folíky...tak o tom si můžu nechat zdát..
taky mám po dvou potratech a pak byla ještě dcerka,ale už několik let nic.. ☹

janana
1. říj 2009

holky, tak sem si napsala do nějaký poradna a tam mi sdělili, že ovulace po aplikaci Pregnylu by měla proběhnout nejpozději do 72 hodin. Ale že taky nemusí proběhnout vůbec. Ach jo. Tak to bude můj případ. ☹ To už teda fakt nevím, jak se k tý ovulaci dopracovat.

pajinka111
1. říj 2009

janana,já jsem na tom asi stejně..ale nevdávej to,třeba ovulka proběhne ani o tom nevíš..nebo se to připravuje na pořádnou ovulku..jednou to prostě musí vyjít všem!!! zatím tomu věřím..

korenka
1. říj 2009

tak,tak,pajinka,musíme veriť a stále bojovať,o tom je život... 😎

jaspina
2. říj 2009

Dobré ránko, tak já už mám od včera křeče - ty před MS 😠 Už jsme se včera bavili s přítelem, že kdyby mi po té laparce navrhli IVF , že do toho půjdem. To mě aspoň trochu uklidnilo, že to bere rozumně..

pajinka111
2. říj 2009

jaspi,křeče ještě nic neznamenají..když jsem čekala dcerku,vím že mě dost bolelo břicho,několikrat denně a několik dní sem lítala na wc pořád kontrolovat že se už spustila MS ,úplně sem to cítila ..a ono nakonec nic..dokud se nespustí je pořád naděje 😉

janana
2. říj 2009

jaspina - přesně jak píše pajinka, já když sem ybla těhu, tak mě tak bolelo břicho, jak kdyby to mělo každou chvilku přijít. Třeba to vyšlo 😉

Já si dneska změřila teplotu a měla sem po 36,7. Včera a dny před tím sem měla tak těch 36,4. Myslíte, že by to mohlo značit ovu? Ale ono to pak klidně může třeba druhej den zas klesnout, že?

jaspina
2. říj 2009

Když já už mám i ten výtok - co mám vždy než začnu špinit.. to už jsem víc doufala minule.. Teď tomu fakt nevěřím. Bych si i vsadila, že nejsem.. 😉

janana
2. říj 2009

jaspina - výtok je taky příznak těhu 😉 kolikátý DC jsi?

sysysy
2. říj 2009

holky, já se na to Vy...kašlu...dneska jsem 10DC, od včerejška mám teplotu, kašel, zimnici...asi nějaké nachlazení. Dívala jsem se zpětně do kalendáře BT a vždycky, když jsem měla OVU, tak jsem byla zrovna nemocná. No, je to normální??? Celý rok MS nemám a zrovna ve dnech D mi opět naskočí viroza. To už je snad psychického rázu!!! V úterý mám jít na UTZ 14.den, tak vůbec nevím co teď....tulit se i přes virozu??? Dle mé BT si myslím, že by clostík mohl pomoct a folík narostl, neb křivka pomalu plouživě stoupá - jindy je to nahoru dolů a nic...Ach joooooooo ☹
Jo a taky mě pořád ostře píchá na levém vaječníku - během celého cyklu, už jsem se ptala i doktorky čím to je, že to Ovu není - tu poznám, jestli mně třeba nefunguje jen jeden vaječník a ten bolavý hlásí, že funguje. To mi vyvrátila, že mně fungují oba dva. Ještě mě napadá, že to může být růst sliznice. Nemáte s tím zkušenosti?