Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
8. říj 2009

Janana - já taky nevím, co bych po něm snědla.. pak se to přibírá.. 😝

janana
8. říj 2009

jaspina - je to šílený. Fakt celej den nedělán nic jinýho, než že jím. Nemůžu si pomoct, sem pořád taková nedožraná 😀 Brát ten Clostil rok, bude ze mě pěkná koule. 😝

mireag
8. říj 2009

Tak ja nepocitujem, ze by som viacej jedla. Mne chuti vzdy a velmi. 😀 Mna z neho "iba" boli hlava... 😖

jaspina
8. říj 2009

Tak to mě z něj asi hlava nebolí - aspoň sem si nevšimla. Ale já mám migrény běžně, tak těžko říct. Spíš ke konci užívání Utroše a po jeho vysazení - ale to spíš souvisí s MS..
Janana -teď jsem opět dojedla.. Jako mám ho brát do vánoc - to se nechce vidět.. Obeďarovaná z Utroše a tlustá z Clostilu - fakt terno! 😝

mireag
8. říj 2009

Ja mam teraz druhy cyklus, cize este jeden mesiac a potom pauza. Dufam, ze aj bez neho sa bude nieco diat, lebo 3mes ma este ucinkovat. Nechcem brat potom ani duph. Chcem mat pokoj od vsetkeho. 😉

pajinka111
8. říj 2009

mě dnes pěkně bolí záda a břicho,vypadá to že se něco děje..asi folíky rostou ,tak su na pondělí moooc zvědavá,víkend se budeme snažit,kdyby chtěl už některý folík prasknout..mám i otekllá prsa,cítím se ted uplně stejně jak před MS,ale su teprve 9DC,já tento měsíc clostil končím,´pak se uvidí co se mnou jestli něco poroste..

sysysy
8. říj 2009

holky, mám takový dotaz - když užíváte Clostil a měříte si BT, zdá se Vám, že teploty jsou vyšší oproti cyklům bez Clostilu? Myslím tím, ža ta křivka po celý cyklus zůstane zachována, jen ty hodnoty teploty jsou vyšší...např. když v první půlce cyklu míváte třeba 36,3, tak teď máte 36,6
A myslíte si, že by měl Dr. na UTZ poznat, jestli už proběhla OVU?

mireag
8. říj 2009

sysy, nemam s tym skusenosti, lebo som zacala merat uz sucasne s clostilom. budem to vediet posudit, ked ho vysadim. 😉
A na UTZ je to poznat. Ja mam dokonca fotku zlteho telieska. 😀
Ked chodievas pravidelne na utz, nic ti neunikne. 😉

kkamca
8. říj 2009

SYSYSY:mám podobnou zkušenost..s clostilem mám vždy vyšší bazální teplotu..bez clostilu hodně nudnou a nízkou..
zdarec všem

simusca
8. říj 2009

ahojte holky.Ja som hrozne zvedavá na zajtra, či tam ešte folíky budú, lebo ja mám pocit, že sa vôbec nič nedeje. ☹ A keďže toto je môj posledný cyklus s Clostilom, tak dúfam, že mi zaberie aspoň pregnyl (lebo zajtra si ho už od dokiho vyprosím) - inak ma už čaká laparka. A ja tak veľmi dúúúfam, že sa stane zázrak a ja na ňu nebudem musieť ísť...
Mireag a ty od kolkého DC berieš Duphaston? Ja vždy 15-24 DC, ale teraz som si ho dnes nenasadila, počkám radšej na zajtrajší UTZ, či už bude po ovulke alebo nie.
A neviete, do akej veľkosti je to ešte folikul a od akej už cysta?

simusca
8. říj 2009

Ach jo, práve som našla na stránke CAR Helios, kde sa píšu otázky na tamojšieho lekára, jeden dotaz, že či je veľkosť folikulu 23 a 26mm dostatočná na pichnutie pregnylu a odpísal jej, že už na hranici prezretia a že ideálna veľkosť je 18-21mm, čiže zajtra mi bude pregnyl už naprd. No neporazilo by vás?! 3 cykly s clostilom a ani raz sme nevystihli ovulku. 😠

mimina321
8. říj 2009

simusca možno praskli samé 😵 držím palce

pajinka111
8. říj 2009

tak to sem si říkala,že mám folíky moc malinkaté že je mám nejvíc 18 až 19 mm a oni nakonec jsou optimální..no to sem nevěděla,myslela jsem že tím pregnylem ještě dozrají dorostou a pak prasknou..já mám taky spoustu cyklu s clostilem a taky ovulka nebyla ani jednou jista..
symusca,možná až buseš bez clostilu a ten bude mít ještě dojezd,tak budeš mít ty folíky tak akorát

simusca
8. říj 2009

dúfam, že sa mi telo už konečne spamätá a ovulka by konečne nabehla, možno aj bez clostilu. Lenže mňa zrejme tá laparka do Vianoc neminie, keďže som aj prekonala chlamýdie, tak viem, že to je fakt nutné skontrolovať. Doki hovoril, že ešte sa musia urobiť testy, či nemám nejaký zápal, aby sa mi náhodou potom nezavliekol aj dnu a potom po MS mi laparku môžu hneď spraviť, tak mi to vychádza tak na 1 cyklus bez clostilu a potom šup na laparku, bojim-bojim. ☹

simusca
8. říj 2009

a paji, tie tvoje folíky sú podľa mňa akorát na pichnutie pregnylu, lebo zvyčajne píšu, že folikul potom praskne do 36 hodín a dovtedy ešte o nejaký milimetrík narastie, čiže je to tak akorát.
Zajtra dám vedieť, ako som dopadla.

pajinka111
8. říj 2009

jasně určitě dej vědět jak si dopadla a laprkou se podívají jestli je všechno jak má být,mě prý asi taky nemine,už se snažíme několik let a nic..
tak i pokud sem měla akorát folíky stejně mi to bylo prd platné..možná nemám pruchodné vejcovody,nebo už fakt nevím..

janana
8. říj 2009

s BT taky nevím, měřím jí až od Clostilu a mám jí teda tak kolem 36,3, což se mi zdá dost nízký. Ale taky to může bejt teploměrem. Říkají, že ty digitální měří většinou o malinko míň, než ty rtuťový.

Tak já mělá folikul 21mm, když mi píchla Pregnyl a jestli ovu proběhla, taky s jistotou nemůžu tvrdit, pokud by proběhla, tak ale až 72 hodin od aplikace Pregnylu, což si myslím, že je pozdě, i když nějaká doktorka mi psala, že ovu proběhne nejpozději do 72 hodin od píchnutí. No v neděli uvidíme.

jane86
8. říj 2009

Ahojky, potřebuju se zeptat. Za jak dlouho se po laparce můžeme zase začít snažit??? A nemáte s tím některá zkušenost??? Dík

jaspina
9. říj 2009

Jane - to je určitě individuální - záleží co ti konkrétně budou dělat - někomu ztenčí ten ztluštělý obal vaječníků a tam je nejvyšší šance otěhotnět tuším do půl roku, pak se znova ztlustí.. Ale taky můžou nařídit delší rekonvalescenci - fakt podle toho co najdou, co budou dělat...
Jo a ty folíky jak jste se bavily, tak 1,8 je prý minimum.. Mě to doktorka píchá až přes 2cm..

pajinka111
9. říj 2009

ahojík,janana a kdy se měříš,já když se měřívala taky digitálním v 5h ráno,tak sem měla 36.2 až 36.3,ted se měřívám pořád stejným v 7hod(chodím až na 8 hod dělat)🙂 tak mám 36.4 až 36.7..někde sem četla do 4hod ráno je teplota nejnižší pak začne stoupat,co hodina to jeden stupínek nahoru,pak že teplotu ovlivnuje všechno možné,alkohol,léky,třeba je pohé setřepávání teploměru..
tentokrát si počkám až se mi teplota zvednet,ak 2 až 3 dny se bude držet nahoře a pak nasadím utroš,jinak nikdy nepoznám kdy mám ovulku,páč ten utroš mi spolehlivě teplotu vždycky zvedne nad 37 a drží se dokud ho nevysadím-což je logické je to progesteron,který teplotu zvyšuje

orchidejka
9. říj 2009

Ahoj holky, tam mám za sebou UTZ po druhém cyklu braní clostiku - mega dávky a nic!!! ☹ Folik byl max 0,9 a sleznice 4!!!! takže příští cyklus opět clostík a pak už nevím.....!!!
Dr. mi příště napíše žádanku na laparku - byla jste už některá z vás?

jaspina
9. říj 2009

Orchid - nebyla ale čeká mě to asi začátkem roku... Nezkusí ti ještě píchat ten hormon injekčně, když na clostil nereaguješ? Mě sice folíky rostou, ale stejně se nedaří ☹

pajinka111
9. říj 2009

orchi hmm to je mi líto že ti clostík nezabra ☹ l-asi ti bude muset mudr vymyslet něco co ti ty folíky povzbudí k rustu,já su zvědavá na pondělí jestli tam něco bude..ted mě 3 dny bolelo břicho jak před MS a dnes nic,jako by všechno ustalo,že by folíci přestali růst,taky zjistuju že mám asi mírný zánět,což je pro pulčíky špatny ☹ každopádně to budu vědět až v pondělí co se děje..to už mám poslední clostil 😠

orchidejka
9. říj 2009

Mi Dr vůbec nanabídl ten hormon píchat injekčně ☹. Ještě jednou studoval můj hormonální profil a prý tam není nic špatného, takže netušíme, kde je problém..... uvidíme na laparce, na kterou je mi teda moc nechce!!! Ale když je to nutný ☹.... příští cyklus budu mít ještě clostík, ale Dr. rovnou řekl,že tomu moc šanci nedává - takže fakt povzbuzení ☹!!!

janana
9. říj 2009

orchidejka - a kolik tablet bereš?

pajinka - měřím se každý den zhruba kolem sedmý. Teď už asi 5 dní držím rekord, že sem na 36,8. Minulej měsíc to bylo cca 36,5 max. 36,6. I přes Duphaston. Dnesak ráno mi zas bylo blbě, tak sem si dělala opět test (já vím, sem hrozná, ale nemumím to vydržet) a ta druhá tam pořád je. Ale už slabší, než minule. Jsem desátý den po Pregnylu, myslíte, že to může být ještě Pregnylem?

jaspina
9. říj 2009

Janana - fakt netuším, ale doufám že to nebude Pregnylem 😉

janana
9. říj 2009

jaspina - tak už mě naděje přešli, holky tady na koníkovi psaly, že i 12. den po Pregnylu měly test pozitivní. Takže nic ☹

jaspina
9. říj 2009

Janana - ale taky to tak být u tebe nemusí.. 😉 Moc bych ti to přála..nám všem!

mireag
9. říj 2009

Dobre ranko, ja som dnes 11dc a idem poobede k dr. kuknut foliky... Uz som z toho nervozna... 😅

jane86, jedna baba mala hned po laparke ovu a isli na vec. Co som citala, tak do pol roka sa treba snazit. Zatial sa o to az tak nezaujimam, aj ked nevylucujem, ze aj ja mozno pojdem na laparku. 😉

orchi, neboj nic. Vela babam laparka pomohla. Keby mi clostil nezaberal, uricte nevaham a idem. 🙂 Nemas sa coho bat. 🙂

janana, no dufam, ze predsa len to nebude tym pregnylom. 😉

pajinka111
9. říj 2009

asi to bude u každé jinak jak se hcg drží v těle dlouho..mě asi hned vyprchá,3 den po pregnylu sem si ze srandy dělala tt a neměla ani duch..a v těhotenství taky nikdy ani duch,teda až už tukalo srdíčko,tak sem už netestila,to už možná jo