Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
2. pro 2009

denkap, pichli mi to o 16.00 hod, pýtala som sa aj doktora, tak vraj je to tak akurát, že vraj skoro to uričte nie je, lebo ja mám folíkov viac a on by chcel aby všetky pekne popraskali, tak neviem 😒 verím, že on vie čo robí...

montahna, veru, skús si spraviť test

dasa77, žeby práve pred ovulkou? na mňa to príde zajtra... 😉

denkap
2. pro 2009

tak drzim palce, dufam, ze vsetko dopadne vyborne a bude z toho jeden alebo dva vianocne darceky 🙂

bobi3
2. pro 2009

si zlatá, ďakujem, veľmi by som si priala, aby to vyšlo 😒

monthana
2. pro 2009

Holky já testila včera a nic. Myslíte teda že nemám dělat pauzu, ale zase si říkám co když mrcha teprve v té plné síle přijde. Doprčic.

bobi3 přeji aby se ti zadařilo. Už čekáš na poklad taky pěkně dlouho. 🙂

bobi3
2. pro 2009

veru, montahna, už je to pekná doba, čo sa nám nedarí 😢

ja by som na tvojom mieste clostil brala ďalej neprerušene, ak si už začala s 1. tabletkou... a nemôžeš zavolať svojmu doktorovi?

slavulilienka
2. pro 2009

bobi...no ako moja? Pripravená? 😉

bobi3
2. pro 2009

ahoj slavi, no pregnyl už v riťke mám 😀 , manželík je informovaný, musel si službu presunúť až na poobede, no a ja sa už na to aj začínam tešiť... už to chcem mať za sebou... 😉 a tebe sa ako darí?

slavulilienka
2. pro 2009

🙂 tak budem držať palčeky, aby sa Vám podaril krásny vianočný darček.. 😉 , určite to dopadne suprovo..
No ja mám termín pred mrchou..cca 4dni...teplotka 36.9 už druhý deň , mám zvláštne bolesti brucha už skoro týždeň...ako pred mrchou..., tak neviem..chcela som dnes testovať, ale bála som sa...tak neviem.. ☹

bobi3
2. pro 2009

ďakujem 😉

podľa mňa by ti test ešte tehu neukázal, ešte trochu vydrž, možno sa teplotka zdvihne a bude to 😉 bolesti môžu byť aj v tehu, veľmi držím palčeky

slavulilienka
2. pro 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6..kukni graf..celé mi to posunulo..,podľa dokyny som mala ovulku..22-23,podľa UTZ, a včera mi to celé doposúvlo..nerozumiem tomu. 😒

bobi3
2. pro 2009

slavi, nejde mi to otvoriť 😕

slavulilienka
2. pro 2009

hmm, asi to blbne...nevadí, ak chceš skús neskôr.. 😉

bobi3
2. pro 2009

slavi, ty si teraz clostil nebrala?

govinda
2. pro 2009

Kočky, ja len v rýchlosti - došla mrcha 😠 😠 😠 . A pekne silná 😠 .
Budúci cyklu to istí.
Ozvem a večer

opravte ma prosím tabulke, že 1DC 😠 😠

bobi3
2. pro 2009

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............47DC/23dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................33dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........36DC.........................0 cl..............27 mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........28DC/15dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........28DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........25DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........24DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........24DC/4dpo/.............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........24DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........23DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........22DC.......................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........15DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........15dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........14DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........14DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............13DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d............10DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............9DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37let.........1d.............3DC........................ .2x1cl..............40měsíců
govinda .....................29r............0d...........1DC....................2x1cl............11mesiacov

bobi3
2. pro 2009

govi, to ma mrzí, nezúfaj, ďalší cyklus pred tebou 😉

a neviete čo je s carmenuskou? 😕

lucialen
2. pro 2009

Ahojte baby 🙂 Chcela by som sa opytat nieco vas skusenejsich 🙂 Clostylbegyt sa nasadi, ked zena neouvuluje, nepraskaju folikuly alebo nejake podobne problemy s ovulkou? Doki mi dnes oznamil, ze od dalsieho cyklu mi da tabletky, teda na prvu fazu a potom ma bude sledovat, ci rastu folikuly a potom injekcia aby praskli 😒 Moja ovulka to nejako vzdala, tak to ideme prvy krat riesit liekmi. A aka je uspesnost pri tychto liekoch? Je to prvy postup ked sa nedari? Diky 🙂

bobi3
2. pro 2009

lucialen, hej, väčšinou sa začína clostilbegytom... potom na nejaký 11 - 12DC sono, kde ti pozrie ako si zareagovala a ak to bude dobré, tak už iba snaženíčko 😉 Nie všetky baby však na to reagujú ovuláciou, dokonca sa tvoria aj cysty, ale aspoň bude doktor vedieť čo ďalej... ak vaječníky na clostilbegyt nereagujú ako by mali, väčšinou je ďalším krokom laparoskopia... držím palčeky, aby to tvoj prípad nebol 🙂

nanulik
2. pro 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

ja som dnes namerala takto

mám ešte pár otázočiek? videla som tabuľku a je možné že som mala ovuláciu ked doktor na folikulometrii videl iba taký prťavý folikul? ten graf na teploty to vypočíta predsa len ako naprogramovaný
a čo sa liečim na štítnu žľazu tak mám výsledky dobré ale odporúčila mi užívať Duphaston. máte s tým skúsenosti?

lucialen
2. pro 2009

Bobi, dakujem, hadam tu laparoskopiu uz nebudem potrebovat, uz som raz tehu bola, takz neviem, preco to teraz nejde. Doki mi ale povedal, ze mi tie lieky nemusia pomoct 😒 No asi mi nechcel dat velke nadaje, nech si nenamyslam, ze hned otehotniem 😉 A po kolkych mesiacoch uzivania sa vacsinou zadari? Tvori sa aj viac dominantnych folikulov? Ozaj a clostilbegyt su tabletky ci injekcie?

wera
2. pro 2009

🙂 pekný podvečer dievčence 🙂

lucialen clostibegyt sú tableky a väčšinou sa berú od 5-9 deň cyklu, potom ideš na ultrazvuk - folikulometriu tak cca 13 deň cyklu, ak budú pekné a veľké folíky tak doki pichne pregnyl aby folíky praskli a potom sa už treba iba snažilkovať 😀
čo sa týka úspešnosti tak to Ti neviem povedať, ale sú tu už medzi nami aj tehuľky, takže úspešnosť nejaká určite je 🙂 🙂 🙂 a všetky tu moc dúfame že aj na nás príde rad 🙂 🙂 🙂

wera
2. pro 2009

govi nezúfaj je tu ďalší cyklus a ďalšia veľká šanca, hlavne nezúfaj 🙂

lucialen
2. pro 2009

Dobre dakujem, ked tak sa zapojim do temy za 10dni 🙂

wera
2. pro 2009

jasné kľudne sa pridaj a ak by si mala nejaké otázky tak sa pýtaj 🙂 tu Ti vždy rád niekto poradí 🙂

nanulik
2. pro 2009

aj mi niekto odpovie ☹

wera
2. pro 2009

ahoj nanulik, ovulku najlepšie vidí doki na ultrazvuku, pokiaľ ti povedal že sú tam len malé folíky tak je málo pravdepodobné že by tam bol nejaký ktorý už praskol. A ktorý deň si bola u dokiho? Podľa grafíku si ho mala 18-20 deň, ale je to predsa len softvér takže tažko povedať. A nepozorovala si nejaké príznaky ovu, ako výtok prípadne jemné pobolievanie v podbrušku?

wera
2. pro 2009

nanulik, duphaston som brala dva mesiace na upravenie cyklu a viem že sa tiež užíva aj na podporu udržania tehotenstva...

nanulik
2. pro 2009

bola som tam na 15 den cyklu ale teraz si neviem spomenúť kedy presne to bolo. niekedy cítim v podbrušku také ako keby ostré pichnutie. bolo to niekedy na ľavo niekedy na pravo. ale už to prestalo. a pozerala som aj hlien. nebol úplne taký priesvitný ako bielok ale bol skôr mliečny. ale ťahavý bol.
a ten duphaston môže pomôcť otehotnieť?

wera
2. pro 2009

nanulik priamo k otehotneniu duphaston nepomôže...

jane86
2. pro 2009

Ahoj já hlásím dnes 12DC a zítra jdu na ultrazvuk. Bříško bolí tak snad tam folíci jsou 🙂