Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mimina321
13. pro 2009

weri bola som v car,popravde vôbec som neverila,že s toho niečo bude,odporučili mi ivf a ja som sa aj naň pripravovala....

wera
13. pro 2009

no vidíš mimi a možno práve preto Ti to vyšlo 🙂 🙂 🙂

jane86
13. pro 2009

Holky musíme si držet palečky a doufat, že to vyjde, nebo vlastně že už to vyšlo 😉

xena1
13. pro 2009

a testik?

dudunidu
13. pro 2009

jane: no já fakt nevím a zdá se, že to neví přesně nikdo z nás, kdy ten pregnyl už vyprchá... raději zavolj svému gynekologovi. Ale vzhledem k tomu, že to není napsané ani v návodu na Pregnyl, tak těžko říct. 😕 Mně by to také zajímalo, mě ho taky píchli...

jane86
13. pro 2009

A ty jsi kolikáty DC?

xena1
13. pro 2009

s tym pregnylom je to naozaj asi indi vindi....preto to presne nie je ani na pribalovom letaku...asi je dobre pockat do vynechania ms aspon 1den alebo testovat viackrat...aj ked ja si osobne myslim ze max hranica je 10dni od pichnutia..

mimina321
13. pro 2009

shaarka • 20tt • 22. jún 2009 o 14:20
ahojte,
dostala som pregnyl 10 tis. jednotiek a 3 dni po injekcii som mala na teste uz len slabulililinku ciarku - ducha...

toto som okopírovala v inej téme-shaarka prepáč 😅

xena1
13. pro 2009

mimi ja som dostala len 5000j a na 22DC som mala slabulinku ciarku,tak ktovie co to bolo..je dobre to pretestovat......to coho sa ja bojim tak netestujem...

mimina321
13. pro 2009

jasné,že je to treba pretestiť 🙂 toto je len jeden z prípadov....
ked bude aj ten v stredu//tak už budem istejšia 😵 a šťasná prešťasná

jane86
13. pro 2009

Normálně si myslím , že se asi nedočkám středy .....

wera
13. pro 2009

jane neboj sa 🙂 a teš sa 🙂

jane86
13. pro 2009

Těším a zároveň bojím. MOc tomu totiž radši nevěřím.
Jinak jsem byla teď s pejskem venku a je tam teda pěkná kosa. dNE UŽ MĚ TAM nikdo nedostane 😉

bobi3
13. pro 2009

ahojte holky 😉

bobi3
13. pro 2009

pozerám, že máme nové tehulky? mimi a jane? to by bolo super!!! 🙂

weruška, to ma mrzí, nezúfaj začneš odznova a naisto 😉

ja sa cítim celkom fajn, dnes som mala len taký divný výtok, tak neviem... testovat sa stále bojím 😒 , BT stale 37,2

jane86
13. pro 2009

bobi a kolikátý DC jsi?
Já těhu? Bylo by to OK ale bojím se, že je to ještě zbytek pregnylu...

bobi3
13. pro 2009

dnes som 24DC, 12 dní od pregnylu...
v stredu budeš opat testovat?

jane86
13. pro 2009

Já nevím jestli vydržím. Možná zkusim zítra ráno jestli tam ten duch pořád je?? Já jsem 11 dní od pregnylu. Neím jak dlouho tam vydrží, všude píšou něco jiného....

bobi3
13. pro 2009

jane, a kolko si DPO?

wera
13. pro 2009

ahoj bobi 🙂 tak len nech sa Ti teplotka drží pekne hore 🙂
... tak aj ked mi je teraz trošičku smutno, ale viem že treba čakať a určite sa dočkáme 🙂

bobi3
13. pro 2009

ahoj weri, bodaj by sa udržala, ja už sa bojím aj dúfat 😢

budeš teraz zasa brat clostil?

jane86
13. pro 2009

bobi, já se taky bojím, proto tomu radši moc nevěřím. Já jsem 10 dní po ovu.

bobi3
13. pro 2009

ja si s testovaním ešte počkám, najskor v stredu, ak mrcha nedorazí a BT neklesne
ja som dnes tiež 10 dní po ovu 😵

jane86
13. pro 2009

No, to jsme na tom stejně....A tobě náhodou neříkal doktor jak dlouho je pregnyl v krvi? a v moči?
Já jsem strašně netrpělivá do středy bych fakt nevydržela. A máš nějaké příznaky?

bobi3
13. pro 2009

nie, nič mi ohladom pregnylu nepovedal, mne povedal, ze ak nedorazí mrcha, mám testnút
príznaky ani nemám, len taký zvláštny bledožltý výtok 😕 a ty? ako sa cítiš?

wera
13. pro 2009

bobi hej budem brať zase clostil, asi zase od piateho dňa, ale ešte pôjdem k dokimu tak uvidíme čo mi povie či necháme túto dávku, alebo či ju nezvýšime a tiež by som chcela drahého poslať pre istotu na spermiogram, aby sme vedeli či je aj tuto všetko okey... a chcem sa informovať aj na možnosť iui 😉

jane86
13. pro 2009

bobi - já včera také měla takový hustý bílý výtok, ale málo. Je mi pořád tak divně, chvíli špatně hned zas OK. Nevím, spíš je to ale asi vsugerované. Ale co je divný, že nemám chuť na čokoládu, kterou uplně miluju....

bobi3
13. pro 2009

wera, pozerám, že ty si dnes len 26DC 😕 a to si už dostala mrchu? kolko sa snažíte?

jane, ja sa tiež moc pozorujem, takže radšej teraz ešte žiadne príznaky neriešim

oliva83
13. pro 2009

ahoj holky,chtěla bych se zeptat,jestli někdo z vás má zkušenosti s clostibelgytem?já ho ted brala 1 měsíc a ted už asi pátý den mi bolí břicho jako před menstruací a chvílema je mi na zvracení.tak jestli máte podobné zkušenosti?