Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dudunidu
14. pro 2009

ladenka: vítej mezi námi a mnoho štěstí!!! 😉

sofokleska
14. pro 2009

no tak to hej dudunidu,len mne minuli mesiac žiadny pregnyl nepichol len povedal že sa mame dnes snažiť,no a dopadlo to tak že mrcha dorazila☹no ked pride aj v januari tak sa ho spytam na tu inseminaciu to by bolo perfektne keby to on robil aspon by som nemusela cestovať 100km...dik bobi a držim palčeky všetkym

dudunidu
14. pro 2009

IUI není špatná věc, obzvlášť, má-li partner horší spermio. Statisticky je úspěšnost cca 20%... To není málo. I když jaká je pravděpodobnost při běžném sexíkování, podobná, ne?

jane86
14. pro 2009

Bobi Zavolám jí v pátek když čárka bude sílit a když nepřijde mrcha. Já doufám, že sílit bude,..

sofokleska
14. pro 2009

no moj na tom sspermiograme eštenebol...tak ani neviem ake ma ale snad pres tou inseminaciou to zitia nie?ja uz fakt neviem čo mam robiť.....tolko snaženia a stale nič.......

jane86
14. pro 2009

dudunidu nesmíš mít strach. Já tam sice // mám, ale pořád nevěřím

dudunidu
14. pro 2009

sofi: tak ho na spermio určitě pošli! výsledky jsou cca za hodinu a hned budete moudřejší. Můj manža měl špatné výsledky, tak nám doporučili Profertyl a po 3 měsících zázrak - fakt ohromné zlepšení 🙂 Navíc ani nemusel nikam chodit, dostali jsme zkumavku domů a já ji pak donesla v podprsence (má to být tělesná teplota).

jane: no jo, když mě už to testování 8x nevyšlo 😒 , tak si říkám, jestli není lepší počkat, dorazí-li mrcha... 😖
Ale ty už pomalu věřit můžeš, ty 4 minuty jsou super zpráva!!! 😀

dudunidu
14. pro 2009

kočky papa musím pádit, tak ahoj zítra a držím všem palce! 🙂

jane86
14. pro 2009

dudu já už byla zklamaná 11 x ......si na to i zvykám ☹
Ale je divný , že čárka je teď silnější než ráno, ráno by měla být nejsilnější, ne?

bobi3
14. pro 2009

dudu, myslíš, že už by si mala príznaky, keby si bola tehu? niektoré tehuľky ich začnú mať až po vynechaní mrchy, sú aj také, ktoré necítia vôbec nič ešte dlho... ja sa ale tiež práve kvôli tomu bojím testnúť, lebo tiež na sebe nič špeciálne nepociťujem 😖

sofokleska, o IUI určite porozmýšľaj, všetci gynekológovia to nerobia, tak sa popýtaj, držím palčeky

jane, tak to držím palčeky, nech to máš do Vianoc potvrdené aj z krvičky 🙂

jarynek
14. pro 2009

🙂 jane...je tam...a asi to nebude pregnyl, já jsem si teda koupila test a testla...a nic...takže u tebe je jasné, že to bude asi těhu...;) můj pregnyl je pryč.... a to jsem měla dvojitou dávku 🙂

sofokleska
14. pro 2009

no hej aj by som poslala,ale to musiš mat aj papier od dokiho či nie?no ani neviem kde to u nas robia☹ked pojdem v januari na gyndu tak sa ho popytam....ten profertyl je len na predpis že?

lucialen
14. pro 2009

Ahojte, dnes som aj ja vyfasovala prvykrat clostylbegyt, takze uz sem oficialne patrim 🙂 Konecne, uz sa neviem dockat folikulov 🙂 Ja ho zacinam brat az na 5DC po jednej tabletke a ze uz od 10DC mame snazit 😅 Som bola prekavpena ze tak skoro. Na 11DC idem na folikulometriu a potom uvidime. Chcem sa opytat, ci ste mali nejake vedlajsie ucinky po tych tabletkach? 🙂

sofokleska
14. pro 2009

lucialen ja som nemala našťastie žiadne,ale tiež som sa bala bo som čitala kadečo,ale každa sme ina....

bobi3
14. pro 2009

mne sa len vyhadzovali také smiešne pupáky, také že priamo v strede čela a podobne 😀 , no ináč celkom fajn...

govinda
14. pro 2009

lucialen, no prvý cyklus s clostilom som mala kadejaké bolesti v podbrušku a tak, bolo mi blbo, kým som ho brala. Ale tento druhý cyklus je to ok, žiadne bolesti a ani nič podobné. U mňa sa clostil prejavil ešte aj v obrovskej chuti do jedla, jedla som všetko, čo predomnou neutieklo 😀

wera
14. pro 2009

jane moc moc gratulujem, čiarkzy sú tam a tie štyri minútky sú úžasné 🙂 a to že je čiarka silnejšia ako ráno je len lepšie, znamená to že hcg stúpa 😀 tak sa drž 🙂

wera
14. pro 2009

lucialen tak sa pridaj ku nám do tabulečky 🙂
ja som teraz tiež prvý cyklus s clostylom a nepozorovala som na sebe nič...jedine ma možno trošiču viac pobolievalo podbruško, ale to boli bolesti menšie ako keď mám mrchu takže úplne v pohodičke 🙂 luci a bude ti doki pichať aj pregnyl na uvoľnenie vajka z folíku?

wera
14. pro 2009

sofi to mi je ľúto, ale neboj nabudúce to určite výjde 🙂 a určite sa opýtaj aj na to IUI, aj ja sa na to teraz budem pýtať keď pôjdem k dokimu 🙂

lucialen
14. pro 2009

Dakujem dievcata, ste mile 🙂 Neviem, ako sa pridava do vasej tabulky 😕
Wera, vravel ze bude pichat, ale vychadz to tak na vianoce 😒 Ale ja pojdem aj ku nemu domov, len nech to pichne 😀

wera
14. pro 2009

luci napíšmi to v tomto tvare:

wera.........................26let...........0d..........27dc /13dpo/................2x1cl...............? snažení
(nick vek deti deň cyklu koľko berieš clostíku a ako dlho sa snažíte

potom Ťa pridám do našej tabuľky

wera
14. pro 2009

žienky ja sa na chvíľku vzdialim, vybíja sa mi baterka v notebooku, budem ju mať až za hodinku.... ☹ tak zatiaľ 🙂

lucialen
14. pro 2009

Ok, takze
Lucialen ...............26let....................0d...........3dc................ 1x1cl......................9mesiac

lucialen
14. pro 2009

Jane, az teraz som pozrela tvoje testiky, ved to je viditelna druha ciarka 😵 A pregnyl sa zevraj vyplavi po troch dnoch 😅

jane86
14. pro 2009

No snad máte holky pravdu. Bylo by to štěstí.
A jak se jinak chystáte na Vánoce?

mimina321
14. pro 2009

jane tak tehulíme spolu 😵 🙂

alamala
14. pro 2009

Ahojky holčičky,tak už jsem se k vám konečně dostala. Dnes jsem byla na UTZ a malý drobeček už tam je,srdeční činnost byla zahájena 🙂 Konečně už tomu začínám opravdu věřit 🙂 Měla jsem opravdu obrovský strach při tom všem,co dnes existuje,co to může být.

Jane86,moc moc držim palečky ať čárečka jen sílí a sílí,jinak jsem se také dívala a opravdu tam jsou//,tak ať taky prožíváš nádherné Vánoce,jako budu mít já a i vám všem ostatním,co čekáte na ten krásný den,kdy najdete // 🙂 ať se vyplní! 🙂

jane86
14. pro 2009

alamala děkuji snad to dobře dopadena nebudu zklamaná. Je fakt, ž e po pregnylu byla čárka slabounká tak snad tohle pregnyl už není. kdy ti to mudr potvrdila z krve a kdy z UTZ?
mimina321 doufám, že ano

govinda
14. pro 2009

alamala, gratulujem 😵 . Šup šup si opraviť info v pase na tt 😉

jane, držím palčeky, nech paličky silnejú 😉

govinda
14. pro 2009

jane, a áno, je tam druhá čiaročka 😵 . Skús testnúť etše zajtra ráno 😉