Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
22. pro 2009

Jane to je nádhera jak ti laparka pomohla. Já ji brala jen jako povinné vyšetření než navrhnou IVF - ale vidím, že to může být i jinak.. 😉 Tys před ní měla nějaké problémy? Jako já např. mám málo progesteronu a MS jen s lékama.. Tak nevím, jestli i mě můžou laparkou pomoct?

wera
22. pro 2009

ahojte dievčence 🙂

cibka to je super, hlavne že to už máš za sebou a teraz sa šup šup posnažilkovať 😉

ja som sa pred chvíľkou vrátila s drahým so spermia, všetko dopadlo dobre, spermijok je 30 miliónov pohyblivých, takže je to super 🙂 tak teraz už nech len narastie nejaký ten folík a šup šup na silvestra budeme snažilkovať 🙂

jane86
22. pro 2009

wera vidíš my jsme ti povídala že vše bude OK:
jaspi: MS jen po utrogestanu , anovulační cykly a tak.......Měsíc po laparce mi poprvé píchla pregnyl a jsem těhu. Nevím jstli pomohla laparka nebo pregnyl ale hlavně že jsem těhu....

jaspina
22. pro 2009

Jane tak to je fakt super! 🙂

jane86
22. pro 2009

jaspi třeba ti to také pomůže. Já jsem nadávala , že mě tam posílá moc brzo a teď jsem ráda a doktorce jsem vděčná.

wera
22. pro 2009

babulíky mňa tiež minulý týždeň postrašil doki laparkou, ale som s tým ok a keď bude treba ísť tak pôjdem rada, veď nejako to predsa zvládnem 🙂

mamuschka
22. pro 2009

ahojte.
este som v tejto teme nebola, a uz ani nestihnem vsetko precitat 😉

mam na vas jednu otazocku, snad mi budete vediet poradit? kolko cyklov po sebe sa moze uzivat clostylbegyt? ja ho uzivam druhy mesiac, moj dr. vravel, ze sa moze uzivat len 3 cykly po sebe. som z toho trochu smutna, lebo sa nam ani tento mesiac mimco nezadarilo, a predstava, ze mame uz len jeden mesiac sancu ma desi. ked neuzivam clostyll, nemam ovulku, takze bez neho je nasa sanca miziva. aj pri prvom tehu som brala clostyl, a hned sa nam podarilo.

wera
22. pro 2009

ahoj mamuschka, tak odporúča sa brať clostyl 3 mesiace, potom si dať pauzu a potom sa môže zase nasadiť na tri mesiace, ale neboj sa aj po vysadení clostylu pretrváva zväčša jeho účinok a dochádza k ovulácii 😉 a neboj ešte máte pred sebou jeden mesiac tak snáď sa zadarí 😉

zakupanda
22. pro 2009

mamu:mě doktorka tvrdila 6 měsíců a pak vysadit já ho ted budu brát třetí cyklus a ovulka u mě probíhá ale né tak n plno jak by měla tak se taky snažíme a zatím nic

alzbeta.hod
22. pro 2009

tak a páči dnešná tabulečka:

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............65DC/38dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............53dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............42DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...............35DC..........................1x1cl..............39snažení
jane86.....................23 let...........0d...............32DC..........................2x1cl.............12měsíců
dasa.77....................32let............0d..............30DC/13dpo/................2x2cl.............37mesicu
nana.76....................33let...........2d...............28DC/15po/.................3x1cl.............1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d...............21DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...............21DC/7dpo/.................4x1cl.............23 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d..............19DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............16DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............15DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............11DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............10DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............10DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d.............8DC..............................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............6DC..............................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d.............. 6DC...............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d..............5DC..................................................20mesiac

upravila jsem své jméno...
JInak mám problém... od včera mě bolí břicho. Může to být z clostilu? A taky mám takové motání hlavy.

mamuschka
22. pro 2009

zakupanda, wera, dakujem za odpovede. obavam sa, ze mimco sa nam tak lahko nepodari. manzel bol min. tyzden na spermiograme, a dopadol katastrofalne. som nas hned objednala do gyn-fivu, ale termin mi dali az za mesiac, tak neviem, ci by nebolo lepsie treti cyklus clostyl ani nebrat, a pockat co nam povedia tam.

wera
22. pro 2009

ahoj mamuschka, a nebavili ste sa s Tvojím doktorom o IUI? Možno by to bolo dobré riešenie... 🙂

mamuschka
22. pro 2009

wera, mojmu manzelovi odporucili asistovanu reprodukciu, ale ci pod tym mysleli iui alebo ivf neviem. viac sa dozvieme 20.1. preto vaham, ze ci nevysadit clostyl uz tento cyklus, ked asi aj tak nic. lebo ked mi moj dr. vo februari vysadi clostyl, nase snazenie budeme moct obnovit az niekedy v maji. mne sa zdalo, ze som niekde citala, ze niektore snazilky brali clostyl aj viac ako tri mesiace v kuse.

wera
22. pro 2009

mamusch aj tu u nás na fóre berú niektoré dievčence clostyl aj dlhšie ako tie tri mesiace...takže nič nie je vylúčené 🙂 to je škoda že Vás od gyn-fivu objednali tak neskoro... a neskúšala si iscare? možno tam by vás objednali skôr... pred IVF sa inak berú iné lieky ako clostyl...
mamusch a aké výsledky mal tvoj manžel na spermiograme?

wera
22. pro 2009

alžbetka hádžem tabuľku ešte raz, lebo si neskopírovala poslednú ale predposlednú 😉

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............65DC/38dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............53dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............32DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............42DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...............35DC..........................1x1cl..............39snažení
dasa.77....................32let............0d..............30DC/13dpo/................2x2cl.............37mesicu
nana.76....................33let...........2d...............28DC/15po/.................3x1cl.............1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d...............21DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...............21DC/7dpo/.................4x1cl.............23 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d..............19DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............16DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............15DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............11DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............10DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............10DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d.............8DC..............................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............6DC..............................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d.............. 6DC...............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d..............5DC..................................................20mesiac

wera
22. pro 2009

alžbet čo sa týka tej bolesti podbruška tak je to normálne, aj ja mám také mierne bolesti, je to od toho ako pracujú vaječníky... 🙂 a tie závrate asi môžu byť tiež, ale ak by to pretrvávalo tak to spomeň dokimu keď pôjdeš na folikulometriu

mamuschka
22. pro 2009

wera, no ja sa v tom spermiograme moc nevyznam, aky udaj mam napisat? ale ze ma vsetko zle, malo spermii, z toho 75 percent patologickych, a pohybuju sa dozadu. o iscare som neuvazovala, ale mozem tam zavolat.

wera
22. pro 2009

hmmm tak to nie je moc dobre... prípadne skúste pre manžela vitamíny profertil...sú síce drahšie, ale mohli by pomôcť 🙂 veď skús zavolať do iscare a uvidíš kedy by mali čas tam... ja som sa tam minulý týždeň objednávala na spermiogram a dnes sme tam už aj boli, takže som bola ich rýchlosťou prekvapená...

nanulik
22. pro 2009

ahojky ja som bola dnes na folikulometrii. doktor našiel jeden folikul veľký 1 cm.je to ešte len 10 deň tak hádam cez vianoce narastie a uvoľní sa 🙂 a my sa s drahým budeme muckať 😀. 28. pôjdem na kontrolu a uvidíme či sa to podarilo. 😉

wera
22. pro 2009

nanulik tak držím palce aby poriadne dorástol a praskol 😉

smoulinkalenka
22. pro 2009

babule chcem sa spýtať ... teraz som 19DC a predpokladám, že ovu bola 17DC..od 16DC beriem duphaston....a na ďalší cyklus od 3DC mám brať clostyl...len čo ak to špinenie bude možno aj tehu špinenie a ja začnem brať ten clostyl neuškodí to bublinke????? 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636

wera
22. pro 2009

šmouli pre istotu si pred začatím brania clostylu sprav testík a budeš vedieť na čom si 😉

smoulinkalenka
22. pro 2009

weva díííík som rada, že si ma pochopyla..som nevedela,že či som to dosť zrozumiteľne napísala čo som myslela... 😅

wera
22. pro 2009

🙂 respektíve uvidíš či príde alebo nepríde mrška...ale ak si budeš chcieť byť na 100% istá tak si spravíš testík a potom šup šup do užívania clostíku 😉

smoulinkalenka
22. pro 2009

weva nemyslíš, že to stúpnutie mojej BT na 18 a 19DC nespôsobil duphaston a ovu možno ani nebola... 😒

wera
22. pro 2009

šmouli to je ťažko povedať, dúfaj že ovu prebehla 🙂 duphaston by nemal nejako meniť teplotu...

smoulinkalenka
22. pro 2009

dííík weva ja len tak či neviete niečo viac ...možno sú to blbé otázky 😝 😅 , ale chcem vedieť čo najviac 😀

wera
22. pro 2009

šmouli v poho sa pýtaj, možno dnes prídu ešte nejaké babulíky ktoré berú aj duphík a poradia 🙂 je lepšie sa pýtať ako nevedieť 🙂 ja sa tiež vždy prídem poradiť keď ma niečo trápi 😉

alzbeta.hod
22. pro 2009

wera: omlouvám se nevšimla jsem si co jsem kopírovala...

uvidím co uvidí zítra doktor. Snad bude mít dobré zprávy. Dnes už je mi o něco líp ale včera jsem byla na odpis. NAvíc hrozná nechuť k jídlu.

lucialen
22. pro 2009

Ahojte 🙂 Trochu nestiham 😒
Wera ake boli vysledky spermiogramu? Dufam, ze dobre 😉
Dasa, mas velmi pekny graf 🙂
Smouli, ja tiez nemyslim, ze by duphik zvysil teplotu, urcite to bola ovulka 😉
Zajtra idem este raz na folikulometriu, dufam, ze folik este rastie 🙂