Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elaaa
7. led 2010

já ho piju od prvního dne MS asi tak třídny týdny, řekla bych do ovu, ale tu já nemám 😀 . Ale možná mi zkrátil cykly, protože mám za sebou jeden cyklus pití a MS přišla po 28 dnech, předtím po 41 a 39. Je to možné?
Piju jeden čaj denně, ale ted asi přidám, když budu mít snad poprvéi tu ovu 😵 , tak abych tu sliznici pořádně podpořila 🙂 .

jane86
7. led 2010

elaa já měla vždy jeden nebo 2 a když jsem pak otěhu tak 1 ...
Ali já musím fakt pochválit mou doktorku protože fakt dělala všechno možné a než do mě rvala hormony jako pregnyl udělala diagnostickou laparoskopii zjistila, že jsem OK píchla pregnyl a jsem těhu. A na folikulometrii jsem chodila pořád i třeba 2 krát na cyklu.

alienka24
7. led 2010

jojo já jsem s tou mojí uplně spokojená, hlavně respektuje to že chci co nejmín hormonů a chci spíš přirozenější variantu, tak mi i doporučila akupunkturu a cvičení mojžíšové a netlačí mě do IVF, a utz mi udělá kdykoli je třeba a opravdu hlídá vše tak jak by mělo být

jane86
7. led 2010

ali a přesně tak to má být, vždyť jsou tu od toho ne?

kikinka222
7. led 2010

elaaa- tak já ho zkusím taky pít ale ted jsem v půlce cyklu takže ted už ne ale pokud tenhle měsíc nevyjde tak jak dostanu ms tak ho zkusím pít a uvidím jestli pomůže.

kkamca
7. led 2010

copak pijete holky????

kikinka222
7. led 2010

kkamca-kontryhelový čac...snad pomůže... 🙂

kikinka222
7. led 2010

čaj 😀

kkamca
7. led 2010

aha..já ted uvažuju o drmku a kotvičníku---tinktury.čaje asi nejsou tak účinné,ale někomu pomáhají. 😀

jane86
7. led 2010

Dobrou noc . Jsem mrtvá.

kikinka222
7. led 2010

no nevím jestli pomůže ale o kontryhelu jsem slyšela jen samou chválu tak ho vyskouším. 😉

kkamca
7. led 2010

kikinka222:já právě taky četla chválu..jak na ty tintury tak i na čaj

kkamca
7. led 2010

taky půjdu ..dobrou holky

wera
7. led 2010

dobrú noc prajem aj ja 🙂

sliver
7. led 2010

jo tie tinkutúry ževraj pomáhaju, mam kamošku ktorá sa dlho snažila a nič, potom im nevyšlo IVF
potom si nakupila kotvočník a všetky tieto tinktury (to je celá zbierka 😉 ) a do mesiaca bola tehotná... a tom im dr. tvrdil že oni dvaja nebudú mať nikdy dieťa normálnou cestou ;)
ja som ich tiež skúsila no neúspešne :((((

cibka
7. led 2010

ahoj, na utz by jsi určitě jít měla za prvý zjistí jak psaly holky jestli narostli folíky a za druhý jestli se po clostíku neudělá cysta prý se to někdy stane aspon tak jsem to četla. byla bych ráda i za jednoho prcka dvojčata si vůbec nedokážu představit natož trojčata 🙂

nanulik
8. led 2010

ahoj tak toto je môj dnešný graf. tá teplota vyskočila asi preto, že mám teplotu aj normálne. ale aj tak som si ju dala do tabulky.pozdravujem všetkých a prajem pekný den.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

jaspina
8. led 2010

Dobré ránko všem, teď jsem vás zanedbávala, protože byly inventury.. ale snad už to bude lepší 😉

wera
8. led 2010

dobré ránko prajem 🙂

nanulik a čo lezie na Teba nejaká potvora choroba?

wera
8. led 2010

A dnešná taulečka:

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............81DC/52dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............69dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............42DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............59DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............38DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............28DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............27DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............26DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............26DC..............................0cl..............13 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............25DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............25DC...........................2x1cl.............17 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............23DC /7dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................23DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................22DC /10dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............22DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................16DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................12DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d..................6DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d..................6DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d..................4DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d..................1DC............čeká na laparku ..............8 měsíců

bobi3
8. led 2010

krásne ránko 🙂

vitaj jaspi, ja som tu tiež nejaký čas nechodila, a teraz máme v robote veselo 😠 takže tiež nakuknem len občas...

wera, plánuješ aj testovať v najbližšej dobe?

wera
8. led 2010

ahoj bobi 🙂 noooo plánujem testnúť v nedeľu.... teda ak naberiem odvahu... 😉 len si myslím že tento mesiac to nevyšlo, ani brucho ma nepobolieva, ani žiadne iné skoré príznaky... hmmm no čo už...
teda a v robotke sa to aj u nás rozbieha ☹

kkamca
8. led 2010
wera
8. led 2010

ahoj kkamci, tá tvoja teplotka je teda nejaká pobláznená...

kkamca
8. led 2010

wera.asi stávkuje..ale teploměrem to být nemůže-.je v něm nová baterka asi 10 dní 🙂

nanulik
8. led 2010

weri neviem ale asi na mna niečo lezie ( a moj milý to nie je 😀 ) včera som prišla skôr z práce lebo ma strašne bolela hlava. potom mi dal miláčik paralen a hodinu po nom som mala 37,5. tak som asi mala viac keď mi bolo tak zle. dnes som zostala doma. lebo ma ešte seklo pri lopatke a nemožem sa velmi hýbať. je zo mna hotový lazar. 😖 a ide mi to na nervy. nemôžem sa ani osprchovať 😒

bobi3
8. led 2010

wera, a snažilkovali ste cez ovu?
ja som tento cyklus bola bez stimulácie, nebola som ani na folikulometrii, takže ovu potvrdenú nemám, ale cítila som ju, aj hlien bol, tak snáď bola 😖 bolo to akurát cez sviatky a to sme boli u našich, takže snažilkovanie bolo biedne 😒 Aj kvôli tomu testovať neplánujem. Snáď mrcha dorazí v rozumnom čase a začnem so stimuláciou znova 😒

alienka24
8. led 2010

dobré ránko holky 😉

wera
8. led 2010

nanulik teda naliezlo na Teba toho veľa... tak poriadne oddychuj a vylež potvoru chorobu 😀

jasné bobi, snažilkovali 😉 ...no veď uvidíš ako bude, a teplotku si neskúšala odmerať? bolo by to teda výborné ak by sa Vám zadarilo práve tento mesiac bez stimulky 🙂

jane86
8. led 2010

Ahojky holky
já dneska zase blivno 😠