Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alzbeta.hod
13. led 2010

výsledky budou kolem 4, nechtěl mi to říct po telefonu tak mi to zjistí sestřenka přes jednu známou co tam dělá. Ale teď je u dr. tak počkám lepší než do zítra.

kkamca
13. led 2010

alzbeta.hod:proč ti to nechtěl říct po telefonu?? 😕

alzbeta.hod
13. led 2010

nesmí se to prej. HCG už vůbec ne. Taky to nechápu

alienka24
13. led 2010

to je nějaký prdlý ne? odkdy se to neříká?

sliver
13. led 2010

to je fakt divné, lebo ja si idem dnes volať okolo 16,00 a normálne mi to povedia do telefonu
už som aj minule tak volala, že povedali iba negatívny :(

kkamca
13. led 2010

alzbeta.hod:slyším poprvý..mě normálka doktor sděluje po telef i osobnější věci.. 😀 Než je zrovna případné těhu--i když u tebe to vypadá na 100 %. 🙂

alzbeta.hod
13. led 2010

ali taky mě to překvapilo, nejde přece o žádnou tajnou zprávu.

sliver: hmmm taky se bojím že budu negativní

kikinka222
13. led 2010

mě to taky řekla sestra po telefonu že je hcg negativni

sliver
13. led 2010

alzbetka neboj ty máš krásny tehu test, tak u teba to je len formalita
u mna je to ťažšie, aj tak viem že mi povie že negatívny, predtým sa sestrička zhlboka nadýchne, lebo nie je to nič milé... a povie
aj minule mi to tak strašne smutne oznamovala, že ja som bola na to pripravená a jej hlas na normálne zničil
ale zase to chápem
no čo aj to patrí k životu a život ide dalej......

alzbeta.hod
13. led 2010

no ale já volala do laboratoře, byla jsem přímo v nemocnici na gyndě mi krev brát nechtěli. Tak jestli to nebude tím. Jinak podle čeho jsme usoudili jít na krev a pak byla negativní? Taky z toho mám strach

sliver
13. led 2010

no mne teraz druhý krát nastala tá istá situácia
Mrcha nechodí (dnes je 31DC), BT sa drží stále hore a dr. ma prekukol ;) a videl sliznicu pripravenú.... tak povedal že mi zoberie krv
Asi tak pred polrokom som to tiež takto isto mala no nakoniec nič z toho, lebo on vidí pripravenú sliznicu a pokial to je skoro tak ešte nevidí vačok, aspon tak mi to on vysvetlil

smoulinkalenka
13. led 2010

Silver silno Ti držím palce a daj vedieť ako si dopadla...budem čakať.... 😉 🙂

wera
13. led 2010

sliver aj ja budem čakať 🙂 ...tento mesiac sme na tom strašne podobne.... 😒

kkamca
13. led 2010

holky snad vám to vyjde. 😵

smoulinkalenka
13. led 2010

baby ja mám pocit,že už sú tu iba samé nádejné tehulky a ja zaostávam... ☹ 😒 bože nech už je aspoň po ovu 😔

sliver
13. led 2010

jo podobne, len ja mám ten problém že mávam nepravidelné cykly :(
takže toto dlhé čakanie kým niečo príde ma strašne vyčerpáva:(

macka3
13. led 2010

ahojte babulky,ja som sa tiez liecila clostilbegytom a mne to pomohlo po polroku som si nasla na teste 2 ciarky ale po 9 tyzdnoch som potratila,po dvoch mesiacoch som znovu otehotnela a v auguste v r.2008 porodila dcerku a po 4 mesiacoch som znovu otehotnela a v septembri minuleho roku porodila syna,mne pomohol aj clodtilbegyt ale aj viera v to ze sa mi to podari,pa

sliver
13. led 2010

macka3 také super krásne pozitívne správy!!!!
to vždy poteší ;)
Ďakujeme za info a vlastne aj nádej

macka3
13. led 2010

vsetkym drzim palce aby ste sa dockali vytuzeneho dietatka tak ako ja a urcite kazda sa docka,uz musim ist,malinky zacal plackat ideme kojit,ahojte

wera
13. led 2010

sliver moje cykly sú tiež v rozmedzí od 28-45 dní.... to len teraz posledný mesiac keď som mala clostík som mala krásny 29-dňový cyklus... a o tom čakaní a vyčerpávaní ani nehovor... ja som z toho už úplne mimo...

kkamči jéééého si si nahodila fotečku spidermanovskú 🙂 super 🙂

macka ďakujeme za povzbudenie 😉 dúfam, že aj my sa tu dočkáme takých krásnych dvoch zázrakov 🙂

kkamca
13. led 2010

wera:to mě fotil klučík s jeho osuškou na vánoce..zkusila sem ještě jinší ale to je tmavé..a já jinou nemám.tak která je lepší? 😀

kkamca
13. led 2010

tam vypadám jak romka..pardon ,nemyslim to zle. 😉

wera
13. led 2010

kkamči tá foto predtým bola taká veselá 🙂 ...táto je moc tmavá 😉

jane86
13. led 2010

Holky dneska zvracim a zvracim a neztíhám Vás dočítat 😀 😝 😝

kkamca
13. led 2010

jinak o pravidelnosti cyklů..ani já je nemívám pravidelné..akorát po HA to jsem po 28 dnech.Jinak taky třeba až 45---i když co sem brala clostil tak do 35 dnů-

sliver
13. led 2010

wera: to je ináč náhoda lebo prvý cyklus čo som brala clostyl som mala tiež 29DC, druhý 33DC a teraz čakám, rozmýšlam že ak to ide nejakou priamou umerou tak si ešte počkám 🙂

kkamca
13. led 2010

a vlastně ještě když sem kapala jeřáb tak to taky chodilo docela dřív..ale to mi pak pokracovalo lf..ovu dlouho..a jeřáb na tolik zkrátil cyklus že by se to ani uhnízdit nestačilo

kkamca
13. led 2010

jane86:se tě to drží..u mě to skončilo skoro až na 4 měsíci!! 😀

jane86
13. led 2010

kkamca jéééé prosím nestraš.... 😠

wera
13. led 2010

kkamči tak tomu "jeřábu" som neporozumela... viem že u nás je to žeriav ale neviem čo si tým myslela.... 🙂