Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
10. bře 2011

ahojky, tak co nového? @jania023-jak to vypadá u tebe? MS nebo //?@aduskatt - to mě mrzí MS, ale za chvíli tu budeš mít další kolo a to se zadaří, věř.

jika10
10. bře 2011

Ahoj holky, tak ja nevim, asi mam opravdu spatny teplomer. tady je muj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757
Tak snad ovulka byla ten 19 DC. Jo a jeste jsem se chtela zeptat, kdyz jsem si delala vcera ovu testik, ale testovaci carka uz byla slabsi (ale stale hooodne viditelna) nez kontrolni, tak to je asi negativni, ze jo. ja abych vedela, co si napsat do grafiku.

puckal
10. bře 2011

Jinak tady můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
jsem zvědavá, zda snažení se povedlo 🙂

puckal
10. bře 2011

@jika10 pokud pořád byla silnější než kontrolní, tak si myslím že je pozitivní..... 😒

jika10
10. bře 2011

@puckal No prave ze byla slabsi nez kontrolni, ale byla stale hooodne viditelna. Ale spis si myslim, ze pozitivni nebyl

puckal
10. bře 2011

@jika10 to jsem tě špatně pochopila, pokud byla slabší, tak už není pozitivní, protože ten hormon tam je pořád ale v menší koncetraci 😉

zuzka1.
10. bře 2011

jania ako????
cakam na spravy od teba, ja zatial mrcha nic .

jika10
10. bře 2011

Jeee holky, vsimli jste si ze jsme na strance 1000, to by to chtelo oslavit nejakou novou tehulkou a nebo proste jenom oslavit 😀

kamillka100
10. bře 2011

ahojte, moj graf vyzera tak:
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

kamillka100
10. bře 2011

@jika10 krasna 1000 a tehulky nie su 😠 😠 😠 , mahla by nas janka prekvapit, alebo aspon nasa ovulka 😀 , cakame na ovulku ako na zjavenie 😀 😀 😀

puckal
10. bře 2011

@jika10 chtělo by to oslavit tou těhulkou, ale žádná se nehlásí 😕

kamillka100
10. bře 2011

@puckal chcelo by, ale uz davno k nam nepribudla nova tehulka ☹ , dufam ze coskoro pribudne, chceme bacilky 😉

sysinek
10. bře 2011

@kamillka100
suhlasim s vami...chce to novu tehulku 🙂popripade tehulky ...mozeme aj vsetky naraz....nech sa to tu riadne rozjede 😉

kamillka100
10. bře 2011

@sysinek ale pri nasom tempe tazko 😀 😀 😀 , joj keby sme boli vsetke, to by bolo super, velmi, velmi si to prajem 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

veronika19833
10. bře 2011

ahojte dievcence - u mna ovu bola - dokonca na oboch vajecnikoch, ale na tehu sa necitim... Inak vyzeram byt ok. Vcera som bola u lekara, ktory mi ovu potvrdil... Manzel vsak stale tvrdohlavo odmieta ist na SPG. Lekar mi vravel, ze by sa este mohla skusit ta laparka, ale bez spominaneho SPG ma tam velmi nechce posielat - co je asi logicke...
Dnes som manzelovi strcila do ruk Profertil , nech sa s nim napchava. Ked uvidel cenu 129,- € skoro odpadol. Tak som mu povedala, ze keby nebol tvrdohlavec a isiel na vysetrenie, tak sme tie peniaze mozno naozaj nemuseli minat - a apson by sme vedeli, na com sme! A keby sa aj naozaj ukazalo, ze by sme deti nemohli mat - mame predsa Filipka, budeme si uzivat zivota, mozme kludne zacat stavat domcek, chodit po dovolenkach...

@puckal , @kamillka100 a vsetky ostatne - mozno tu zatial tehulky nie su, ale co ak je to ticho pred burkou??
😉 😀 Bodaj by to tak bolo!!!

kamillka100
10. bře 2011

@veronika19833 bodaj by si mala pravdu 😀 😀 😀 , minimalne 3-4 by mohli pribudnut

sysinek
10. bře 2011

@veronika19833
a nestacilo by len E...pre tvojho manzela....je to lacnejsi preparat...

kamillka100
10. bře 2011

@veronika19833 a preco nechce ist na spg. vsak to nie je nic tazke, aj moj bude musiet ist, povedala som mu, ze ked zvladnem porod,tak on jeden spg. musi zvladnut lavou zadnou, chlapi su padavky 😀

zuzka1.
10. bře 2011

@veronika19833 je taky hanblivy, alebo preco nechce ist na spg?
mojho mm dr poslal, hned po roku, nech vieme kde je chyba. iseil samozrejeme, po vysledku sa tvari ako vacsi chlap ako ostatni, lebo dr mu povedal, ze taky spermiogram nevidel 15 rokov😀DDDD

veronika19833
10. bře 2011

@sysinek - E uz ziva, ale toto je koplexnejsi preparat.

@kamillka100 - niektori chlapi su bohuzial taki... a ten moj patri medzi nich. 😠 U chlapa je len toto 1 vysetrenie - este mu je pri nom aj dobre 😅 ... kdezto u nas zien je vysetreni daleko viac a ovela narocnejsich, kadekto sa v nas "rype" ale my to velmi radi podstupime a vydrzime, len aby sme mohli vynosit krasne zdrave babatko....

....odporucam si precitat clanok na: http://www.nanicmama.sk/node/583 - fakt silna zena, klobuk dole!

veronika19833
10. bře 2011

@zuzka1. - skor si myslim, ze je to o "chlapskej hrdosti" ☹

kamillka100
10. bře 2011

@veronika19833 mas pravdu, ani moj tam velmi nechce ist, ale vyberam sa do CAR, tam urcite bude musiet ist a nepovie dr. ze nepojde, nic mu ine neostava, chce byt ocko,t ak bude musiet vydrzat 😉

veronika19833
10. bře 2011

@kamillka100 - myslim ze by sa s nimi dalo dohodnut aj tak, ze tam "material prinesiete" a nebude potrebne ho "vyprodukovat" na mieste. Treba vsak prist do hodiny. aspon ja som to takto vybavila drahemu v Lv, ale nepomohlo ☹ .

kamillka100
10. bře 2011

@veronika19833 joj, tak to ti neviem povedat, ale ked mas sanatorium blizko, tak si myslim, ze nie je problem, ja som svojmu gyndosovi nosila spermie, aby ich pozrel cez mikroskop, tak som to musela stihnut do hodinky a aby boli teple, tak som skumavku obtocila do alobalu a priniesla fajne teple, drzala som ich celu dobu v ruke 😀 😀 😀 , sranda, ja si myslim, ze sa to urcite da, s tym by nemal byt problem, vsak oni nemusia o tom ani vediet, pojde domov a prinesie, nie kazdemu to kratko trva 😀 😀 😀 , niekto ma vydrz 😀

veronika19833
10. bře 2011

@kamillka100 - ved hej, myslim si, ze sa s nimi urcite dohodnes. Moj s rychlostou nema problem 😀 , ale keby to mal vyprodukovat tam, ani neviem, ci by sa mu to z tych jeho stresov podarilo...

jania023
10. bře 2011

@zuzka1. ja zatial druchy den spinenia zatial bezbolesti na ms a bezbolesti vajecnika taplota stale hore co je normalne lebo dnes som les 14DPO takze min mesiac som mala16dnovu lutealnu fazu zakze este mam 2 dni a na 3 dostanem mrchu

jania023
10. bře 2011

@aduskatt ☹ lke lepsie tak nie ako ja uz druhy den spinim...to som uz mohla mat 2 den mrchy a nic 😖

jania023
10. bře 2011

@puckal zatial niejo som v pozicii cakania...test uz nerobim ved aj naco ten posledny bol negat..tak uz len cakat

kamillka100
10. bře 2011

@jania023 no nechcem ti davat nadeje, ale vyzera to ozaj nadejne, spinenie nic neznamena, len nech sa nespusti mrcha, joj velmi ti to prajem 😉 , nech ti to vyjde a posles bacilky 😀 drzim prsty 😉 a ked ti TT nic neukazuje, tak to nevadi, citala som,ze babam ukazal az ked boli cca 2 mesiaci 😉

jania023
10. bře 2011

tak dnesny graf..
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b
ja ani neviem ci to co mam je spinenie.ale nieco to je take ako ms ale take zlte z nadychom hnedeho take fibvne...take zvykneme mat ked berieme HK a ms nie a nie skoncit len s tym rozdielom ze u mna to ma inu farbu a aj je toho menej