Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jitek
6. čer 2011

Teď jsem se někde dočetla, že se ten clostilbegyt může brát jen 6cyklů za život, je to pravda? Já ho brala 3 měsíce, když jsem se snažila o první dítě a teď další 3 měsíce, otěhotněla jsem 4. měsíc, ale potratila jsem, tak mi ho dal na další 3 měsíce, teď mám měsíc pauzu a chce mi ho dát znova. Myslíte, že je to správně?

jika10
6. čer 2011

Tabulka 6.6.2011

Snažilky:
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........58DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............56DC...(PC31dní)
loretana.........26r.......snž......16m............41DC...(PC42dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........35DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r.................24DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m............24DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m.................22DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž..............................21DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž........24m................18DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.............16DC...(PC30dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...............15DC...(PC31dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..................7DC...(PC33dní)
natsa..............36r.....snž............9m................?DC...(PC33dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............2DC...(PC35dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....24tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......23tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......15tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....12tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......12tt..........(snž.11m)
natyi25.......................12tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................9tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................7tt...........(snž..16m)

terioza1
6. čer 2011

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, neco noveho? U me nic, mrchu mam 5.den, takze test s carkou kecal a dnes jsem zacala opet s clostem... 🙂

natsa
6. čer 2011

tak sa mi to dobre číta komu pomohol clostyl.
@lienkapp je mi to luto že ste takto obišli asi ma doktor pravdu že ked nezabral tak prichadza do uvahy čosi ine.ale ked budeš verit že budeš mat mimčo tak sa to stane, ak nemáž ozaj zavažny problem.
@kacnov no to som sa dobre nasmiala to ta ako mohlo napadnut 😉 ale ved je to jasne ked nevieš tak sa opýtaš.U mna byvalo trapne gyn.prehlidka aj som si vraviela par rokov dozadu že hádam ani nebudem mat deti ked mi to tak vadí,ale už som sa od toho akosi odosobnila tak už mi to nevadí

natsa
6. čer 2011

@jitek to je blbost ja som ho brala prvý krát 9 mes po sebe a teraz ho beriem tiež ale povedal že mi ho da iba 3 krat a potom pride asi na rad IUI

kacnov
6. čer 2011

@natsa no jo no když nevíš, :-/ tak jo to je super tak to se tam těším 🙂))

natsa
6. čer 2011

@jika10 čo znamená ten predposledný udaj DC?

jika10
6. čer 2011

DC= den cyklu. Kolikaty den jsi od prvniho dne MS

nathali
6. čer 2011

ahojky babulky 🙂
hlasim sa po skvelom vikende vratili sme sa dnes o 4 rano 😀 takze sme unaveny obaja lebo sme museli este dnes do prace a co je tu nove?? nejak nestiham
@jika10 moooc diky za tabulku a klud sa o nu staraj dalej ja na to teraz moc casu nebudem mat v praci mame frmol lebo sa stahujeme do inych priestorov

mladamamka
6. čer 2011

nathali psala jsem už před měsícem, že jsem to dostala dnes už jsem zase 28 den cyklu a zase z toho nebude nic.

natsa
6. čer 2011

@jika10 aha tak som dnes 12d

lienkapp
6. čer 2011

@natsa no dufam že sa nam zadarí niekedy... som dosť deprimovana, ale nejak bolo nejak bude 😝 Nádej zomiera posledna

natsa
6. čer 2011

@lienkapp Tak veru.poznám tie nervy v kibly.ja som tiež byvala deprimovaná a nedokázala som na nič ine mysliet iba na to ako otehotniet ničím iným som nežila a o ničom inom som sa nedokázala rozpravat.Raz mi kamoška povedala-vyser sa na to a začni žit a začni inak myslet.Povedat sa dá všetko no horšie bolo niečo take spravit ale dalo sa to.Naš la som si vesi ktore ma zaujimaly,prestala som čítat fora o detoch,začala som cvičit a starat sa viac o seba a chodit na rozne akcie z roboty pri ktorých som sa dokázala odreagovat.Otehotnela som ani neviem ako ani som tomu nechcela verit až ked som držala fotku zo sona a badat na sebe ako mi rastie bruško až potom som uverila,no a teraz?hovorím si mám dieta a ked sa zadarí dalšie tak budem štastná.danko bude mat surodenca aa ked ozaj zadarí dievča po ktorom tak manžel tuži

kacnov
7. čer 2011

@jika10 ahojky hlásím 1 Den cyklu. díky

daisyna
7. čer 2011

@jania023 ahoj, děkuji, nějak si nepřipouštím že by miminko nebylo zdravé...1. screening byl vpořádku, takže už nemyslím nějak negativně 🙂

daisyna
7. čer 2011

@jika10 no budu sledovat pořád, zvědavost mi nedá 😀

daisyna
7. čer 2011

@lifinka ahoj, děkuji, no já si zkusila dost už u malé, byl to sportovec jako blázen a dlouhánek, měla málo místečka, tak se pořád šprůňala :D. Jinak to vypadá na 90% že čekáme chlapečka..uvidíme, zda to tak už zůstane 🙂 .. A co vy, jak se vám jinak daří? Co ukazuje váha, přibíráš více než při prvním?

puckal
7. čer 2011

@kacnov to nevadí, já také vše zjištuji za pochodu. Krev musí brát 1-3DC z důvodu, že potřebují znát hladiny hormonů v krvi na začátku cyklu a potom by jsi měla jít ještě jednou mezi 19-21DC, aby veděli jak se chovají hormony po ovulce, zda je či ne apod. Já brala orgametril ale ted z důvodu toho HP jsem ho nebrala aby jsem měla krev čistou, ale pokud ti řekl brát, tak ty prášky normálně ber. Na Umělé oplodnění je vždycky dost času, pokud budete mít dobré spermio, a tvoje výsledky budou v normě tak můžete třeba zkusit IUI , těch hradí pojištovna víc, doplácíš jen za léky. IVF snad hradí jen 3x a na to je vždycky dost času.

kacnov
7. čer 2011

@puckal díky a nevíš jestli se spermiogram platí když je na vyžádání doktora nebo to je jedno? a platí se vždy? a co je IUI?

puckal
7. čer 2011

@kacnov ne když máš žádanku tak se neplatí, nebo můžeš jít rovnou do nějakého centra, tam také ti udělají všechna vyšetření zadarmo 😉 IUI je že tě budou stimulovat a když budou vajíčka tak ti píchnou pregnyl, manža donese spermíjky a zavedou je přímo k vajíčku. Není to tolik zásah do těla krom teda těch hormonů na stimulaci. Ale IVF probíhá, že ti vajíčka odeberou, oplodní a potom ti je tam vrátí. k IUI ti víc může říct leena.

jania023
7. čer 2011

@daisyna aj u mna to tak bolo ale ked mi volali ako prvorodicke ze su zle vysledky triple testov tak mi ale nikto nepovedal ze tam je MOZNO sanca a ja som bola nestastna v podstate az do porodu som trpla co bude..ale na utz vsetko vidno a keby bolo chore tak to vidia hned aj bet triple testov a hned v 13tyz..podla mna je ten test zbytocny..to urcite vymyslel nejaky chlap aby nam zprijemnil tehu ved ked uz sme doma a vaaalame sunky tak nech aspon duprimujeme 😅 😅

chersi
7. čer 2011

Ahojky holky, mám asi hloupej dotaz ale zkusím.

S manželem jezdíme do centra IScare v Praze. po 2 nepovedených IUI jsme se rozhodli dát si pauzu. Byla jsem i na laparoskopii kde mi řekli že normálka ovuluju že jsou tam vidět krásné jizvy.

TEd má otázka, dnes jsem 39 DC a test je samozřejmě negativní.
je možné mít ovulaci bez menstuace a pak zase ovulace - jako kdyby špapalo vše jak má ???

Dnes chci jít za svou Dr, aby mi dala vyvolávačku a napsala mi clostylbegyt. že se budeme snažit doma.

je to hloupý nápad ???

leeena_4
7. čer 2011

@chersi Ahoj, já jsem přesně tohle řešila - byla jsem přesvědčená, že jsem ovulovala, ale mrcha měla hrozné zpoždění a dva doktoři v CARu mi řekli, že jsem nemohla ovulovat, kdyby ano, že by mi přišla sama menstruace :-/. Tak nevím. Kdybys o tom něco zjistila, dej vědět 😉

kacnov
7. čer 2011

@leeena_4 ahojík můžeš mi říct něco více o IUI jestli něco víš 🙂 jí jsem na bodě mrazu :///

kamillka100
7. čer 2011

ahojte baby, to nie je pravda, ze ked ma zena pravidelnu menstruaciu , tak aj musi ovulovat, ja som tym prikladom, v car nam povedali, ze za pravidelny cylus sa povazuje ked zena pravidelne ovuluje a nie ked ma pravidelnu menstruaciu, ja som mala stale v strede cyklu ovulacny hlien aj krasne ovulacny grafy a nic z toho a ked sonm sa pytala dr. ze ako to je , tak mi povedal, ze v tele sa odohravaju zmeny hormonov tak preto, ale napriek tomu nedochadza k ovulacii,, tak ja uz ozaj neviem comu mam verit

jika10
7. čer 2011

Tabulka 7.6.2011

Snažilky:
loretana.........26r.......snž......16m............42DC...(PC42dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........36DC...(PC54dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............29DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r.................25DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m............25DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m.................23DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž..............................22DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž........24m................19DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.............17DC...(PC30dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...............16DC...(PC31dní)
natsa..............36r.....snž............9m................12DC...(PC33dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..................8DC...(PC33dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............3DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........1DC...(PC58dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....24tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......23tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......15tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....12tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......12tt..........(snž.11m)
natyi25.......................12tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................9tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................7tt...........(snž..16m)

jika10
7. čer 2011

Holky, kdyby bylo v tabulce neco spastne, dejte vedet, opravim 😉

jika10
7. čer 2011

@daisyna Ahojky, mam takovy pocit, ze jsme mozna ovulku zase propasli. Mrkni na grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757 , ale ovu testik 13 DC negativni a to tak, ze druha carka nebyla skoro videt, takze si myslim, ze ovu nemohla byt behem dvou dnu, kdyz jsem dnes 16 DC a budu zase vecer zkouset ovu testik

lifinka
7. čer 2011

@daisyna tak páreček by byl, no tak snad ten camprlík už nezmisí 😉 Jinak s Ivoškem jsem měla už v 27tt 12kg a teď mám půlku takže zatím 6kg 🙂

lifinka
7. čer 2011

@jika10 ahojky, mě pak dej jestli to teda stále evidujete, tak 27tt, ale až budeš dělat novou, díky.