Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

safirah
2. pro 2011

@mijadave jasně že je třeba být optimista! Uvidíš, že v pondělí budeš mít krásné foliky! 😉
@kacicqa To mě mrzí, tak jsem ti přála aby to vyšlo.... ☹ Tak snad mrcha brzo dorazí ať nemusíš na tu kyretu a pak hurá do dalšího snažení 😉

strawbery
2. pro 2011

@kacicqa to mi je lúto, ale na kyret určite nepôjdeš......do utorka je času dosť ....myslííím na teba
@antana123 no, takže vôbec nemusíš zúfať, pretože ja ked som bola na 13DC na utz, tak som mala len dva foliky a len na jednej strane velkosti 11mm a 9mm,no a ked som tam prišla na 19DC, tak sa mi objavili foliky aj na druhej strane a tie dva čo spomínam dorástli a jeden s nich praskol, takže neboj nič 😉
@mijadave jasné, že treba byť optimista......veríííííme vo verííííme 😀

nativanativa
2. pro 2011

ahojte zienky , som tu ziva a zdrava a tu je moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac
uvidime ci moja lutealka sa konecne umudri a bude podla noriem

kacicqa
2. pro 2011

Babyyyyyyy... konecne prisla ms ;o) V utorok konecne mozem ist na vysetrenie inzulinovej rezistencie a hned aj dalsie kolo s clostilom... Aspon mi odlahlo pred vikendom, sice bude uboleny, ale spokojny...Dakujem vam vsetkym, ktore na mna myslite;o)

nativanativa
2. pro 2011

@mijadave ahoj micka , no pre info moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac
takze DC25 , snazenie 9 mesiacov , PC 25 , DPO 8

jeny
2. pro 2011

@kacicqa no tak to je ale prekvapko, nakoniec aspon male stastie pri tej smole, co zabralo tych 100 brusakov? 🙂

mijadave
2. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Manamani1...........25...........2m...............29.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............28.............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................28.............33...........9..............Clost., Duphaston
Nativanativa............29...........9m..............25.............25...........8...............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m...............23............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................22............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m...............18............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m..............17.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m..............17.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m...............17.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m................16.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r.................12.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m................11..............27..........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r.................11..............32..........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............11..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r....................8..............27...........................Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m..................8..............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Fori..........................28.........14m..................6..............23...........................Clostik
Janielik87..............24...........8m...................6..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................21+6..................21+6................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........18+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............13+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............11+1..................10+5................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............7+4.....................7+6................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................5+6...........................................28.7.2012..........21.12.

mijadave
2. pro 2011

dievcata, dakujem, ved ja viem, treba byt optimista 😉 snazim sa 😉 ale samy dobre viete, ze niekedy je to tazke 😉 uvidime, co bude v nedelu, dufam, ze dorastu, ved kvoli mne pride dr do prace v nedelu rano 😉

jeny
2. pro 2011

Ahojte baby tak ja som nevydrzala do ranneho testovania tak som testla teraz vecer a nejaky duch tam je, testnem aj rano 😀

jeny
2. pro 2011

juj neviem preco mi to dalo iba iba take male ☹ tu nic nevidiet

antana123
2. pro 2011

@jeny já tam dušíka vidím zkus si ho dát do alba půjde to vidět líp gratuluju 😉

antana123
2. pro 2011

@strawbery no já jdu na KO v pondělí uvidíme jestli něco vyrostou kéžby at se můžem začít konečně pořádně snažit 😉

jeny
2. pro 2011

dala som ho do albumu, no vecer som takeho ducha zatial nemala, dufam ze to zas nebude jeden z tych falosnych 😠

antana123
2. pro 2011

@jeny už jsem se divála tohle falešný duch určo není neboj 😉

antana123
2. pro 2011

@strawbery díky no tak třeba něco vyrostou já jich tam měla dost asi 7 ale 2 byli největší 11,5 a 10,5 jeden levé a jeden na pravé straně kéžby něco vyrostli

strawbery
2. pro 2011

@kacicqa no super........takže hurááááá do nového cyklu 🙂
@antana123 určite, veríííííím tomu, že dorastú 😉
@jeny normálne na duchov neverím 😀 ,ale toho tvojho som videla..........ste ma tu nakazili nedočkavostou, takže asi testnem zajtra aj ja 😀 .....to budem 31DC a 13DPO

jeny
2. pro 2011

@strawbery no jasne testni, budeme rano porovnavat testiky 😀 ja tiez duchom neverim aj ked potesia aspon na chvilu, no toto je prvy duch z vecerneho testiku tak zase nieco nove pre mna a nova nadej ze rano snad bude nieco viac na tom teste 🙂

strawbery
2. pro 2011

@jeny takže ráno máme ,,rande,, 😀 .....tvoj duch bude isto ráno už silnejší

antana123
2. pro 2011

@strawbery tak to moc držím palce na zítřek 😉

jeny
2. pro 2011

@strawbery ja sa uz teraz neviem dockat testovanie,urcite ani spat nebudem dobre a rano o 6tej budem ocikavat testik 😀

strawbery
2. pro 2011

@antana123 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem
@jeny tak to dúfam, že sa ti podarí zaspať,aby ti ten čas rýchlo ubehol.......tak do ocikávania 😀 😀 😀 ...papa zajtra babenky

antana123
2. pro 2011

@jeny 😀 taky bych nemohla spát já jak měla taky duchy v září tak jsem už v 5 čůrala na test

mijadave
2. pro 2011

@jeny v albume je trosku vidiet dalsia ciarocka 😉
@jeny, @strawbery tak drzim pasticky na rano a potom hodte foto 😉

jania023
2. pro 2011

Ahoj nejak je mi divno dnes 12dc a bolesti ovu nikde ako by som clostil ani nebrala ☹

mijadave
2. pro 2011

@jania023 Ty si 12DC? fuha, mam zle tabulku??? 😲 neboj, ovu niekedy nemusi dat o sebe vediet... 😉 mne sa to parkrat stalo, ze som nic necitila a bola 😉

jania023
2. pro 2011

@mijadave moja tabulku mas dobre ja som sa splietla dnes som 11dc 😀 inokedy ma bolesti ako des a teraz zatial nic akurat ked som bola v postely tak som citila lavy vajecnik zvecseny na dotym tam bola taka hrcka a aj ked som sa pozrela la vabu stranu tak taka hrcka tam bola tam ako je vajecnik tak bolhvie co to je

jeny
3. pro 2011

Takze testik urobeny no je uplny biely ani len duch ☹ dufam ze strawbery bude mat viac stastia

antana123
3. pro 2011

Přeju dobré ránko 🙂
@jeny achjo to mi je líto 😔 😔 😔 😔 😔 já to ted měla 2měsíce posobě taky několik duchů na testu 😔
@strawbery tak coooooo??????

strawbery
3. pro 2011

dobré ránko babenky 🙂
@jeny môj test vyzerá rovnako ako tvoj,ani vyvolávanie duchov očami nepomohlo 😀 .........nevadí, však ak nedorazí mrcha, urobíme další......ja mám ísť ak nedorazí do stredy na utz........nebud smutná moja,ešte je šanca a tá umiera posledná 😉

jeny
3. pro 2011

@strawbery juj ta to ma mrzi, ja uz citim aj predmrchovske bolesti ale ktovie kedy sa madam uraci prist, zase cakat do 33DC a dlhsie ma uz fakt nebavi ☹ tento mesiac ma to fakt nastvalo takze budem asi podrazdena cely vikend z toho, chudak manzel 🙂