Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
24. led 2011

@veronicka33 n o uvidíme, uvidíme, já jsem teprve 8dpo 😕

kamillka100
24. led 2011

@veronicka33
@leeena_4 kocky normalne som na vas zvedava, myslela som sa , ze na chvilu konika opustim aby som na to vsetko zabudla, ale neda sa 😀 , to je droga a teraz som napata co bude s vami 😀 , prajem vam to 😉

zuzka1.
24. led 2011

baby potrebujem poradit aj ja. dnes ma bolia vajecniky hadam pri kazdom pohnuti. vytok je taky ovulkovy, som 16DC, folik bol 12DC 24mm, meral mi len ten dominantny., je mozne, ze mam ovulku teraz este, ze mi dorastol dalsi folik, alebo ako to mam chapat. no ale dnes to teda boli, sme boli nas prechadzke, waa pri kazdom pohybe som myslela, ze mi tie vajecniky vypadnu 😕

nathali
24. led 2011

baby prestante BT neklesne!!!! a zacnite mysliet optimisticky 🙂

inak musim sa vam pochvalit zacala som pravidelne cvicit a aj jest a zhodila som prve kila 🙂 s 56,7 som sa dostala na 52,6 😀 mam radost ale boli to len rychlo nabrate kila po liekoch a vianociach tak to preto asi slo tak rychlo a cvicenie ma riadne zacalo bavit 🙂 aspon nejaka radost zo zivota 😅 😀

vera_j
24. led 2011

@leeena_4 ahoj...tak už se nám to blíží...jsem nervozní, sice jsem říkala, jak počkám s testováním ale láká mě to...co ty?

leeena_4
24. led 2011

@nathali já myslím schválně takhle, mám tendenci tomu i věřit, nejraději bych už testovla 😀, ale snažím se krotit svoje nadšení, ať si zas nenabiju hubu 🙂
@nathali krááásně jsi zhubla, paráda 😉

leeena_4
24. led 2011

@vera_j mě to láká hrozně 😀 jaké máš teploty?

vera_j
24. led 2011

@leeena_4 neměřím...tak nevím...ale asi zkusím zítra testnou, myslím, že ovu byla 15DC a zítra budem 28DC

leeena_4
24. led 2011

@vera_j ty se máš, já jsem o 4dpo míň - ovulka byla až 19. tak musím vydržet.ale ty bys to už mohla zkusit 😉 😀 budu na tebe mooc myslet 😉

steffi23
24. led 2011

No prave, ze doted byl cyklus jako hodinky...26-28 dni. Ale ted tricet a nic - jen spinim. Ty bolesti vcera byly k nevydrzeni, nemohla jsem stat ani u vareni, to jsem nikdy nezazila. Zitra po ranu se testnu, chlap kolem me porad krouzi a pta se....tolik bych chtela, aby to vyslo 🙂 nevim, jestli je to normalni, clostil se mela prvni mesic...

nathali
24. led 2011

@vera_j tak zajtra testni som jak na trni za vaas baby 😀 a drzim palceky aby to dopadlo dobre
@leeena_4 a ty chces kedy testnut??
@steffi23 mohlo sa stat ze sa to predlzil cyklus ale snad to bude ten lepsi pripad a zajtra nam ukazes foto kraasny // 🙂

leeena_4
24. led 2011

@nathali no to je otázka 😀 Chtěla bych až v neděli, ale jestli to vydržím je ve hvězdách 😀, zatím je brzy

veronicka33
24. led 2011

@kamillka100 dakujem a u teba je to ako?už sa ti spustila tá mrcha mrchavá ☹

lifinka
24. led 2011

@linka jsi mě rozplakala, jednou tou mainečkou budeš, máš ještě clostyl, uzž nevím, vše se mi míchá...a pokud to teď nevyjde, běz do CAR a skuste aspoň IUI!Taky jsem na Ivoška čekala 4 roky a pokud vy nemáte problém tak bych skusila umělý fakt....

lifinka
24. led 2011

@aduskatt nezměnila počkám na zítřejší HCG

vera_j
24. led 2011

@leeena_4 až v neděli !!!! tak to s tebou budu držet basu 😎

leeena_4
24. led 2011

@vera_j fakt to vydržíš? vydržíme? 😀 😀

vera_j
24. led 2011

@leeena_4 ne 😀 😀 😀 do neděle fakt ne, vydržím to tak do středy....

kamillka100
24. led 2011

@veronicka33 ano, mrcha sa mi spustila, no co uz ☹ , taku malu nadej som si robila, baby mi pisali, ze mam ukazkovy graf, ze som jednoznacne v tehu a to tak nebolo, ale nestazujem sa teraz na baby, tak to ozaj nemyslim, len ze vysoka teplota nic neznamena, dolezity je TT 😉 , dufam, ze teraz to uz vyjde a ked nie, tak nevadi, pojdem do CAR a uvidim co mi na to povedia, zajtra idem na HP, tak som zvedava co mi povie endokrinolog 😉

kamillka100
24. led 2011

@vera_j ani my to nevydrzime, chcem viacej tehulky, chcem aby ste nas nakazili 😀 , lifinka a cabalkova sa snazia, ale to je malo, aspon 2-3 tehulky a pomohlo by to urcite 😀

lifinka
24. led 2011

dnes na utz, byl vidět patrný gest. váček 4,4mm a tak mi ještě vzal krev a tak zítra budu volat, bože ať už je nějaký verdykt, nebo mě klepne, holky myslete prosím pozitivně a nikdy si neříkejte, že nebudete maminkou, jinak si to přivoláte, slyšíte!!!!!! už to tady nechci přečíst, ok? Vím, že si třeba myslíte, že já už // našla, ale vyhráno bude až toho drobka budu držet v náručí...Tak a do neděle chci vidět aspoň 3 holky s // 😉
leeena_4 teploty jsou hezké!držím pěsti 🙂
kamillka100 a kolik máš brat clostylu? A na tu folikometrii choť vícekrát, ale nechápu proč ti nechce napsát tu laparku!

leeena_4
24. led 2011

@vera_j tak jo, budeš předvoj, já budu ve středu teprve 10 DPO, jestli to nedostanu 😉

leeena_4
24. led 2011

@lifinka děkuju, budu to potřebovat, nevím, jestli to není horší, když jsou hezké 😀 člověk si pak dělá naděje 😀

vera_j
24. led 2011

@kamillka100 myslíš??? 😎 😀 ..tak se necháme překvapit... 😎

vera_j
24. led 2011

@leeena_4 funkci předvoj beru 😉

lifinka
24. led 2011

@leeena_4 já vím, příkladem tu byla kamillka, všechny jsme jí říkaly, že je to janý těhugraf a nakonec jí ms dorazila, opravdu záleží na posledním dni v cyklu, zda klesne, či ne....ach jo....
posílám těhu bacily tak holky chytejte, teeeeďdddddddddddddd

leeena_4
24. led 2011

@lifinka chytáááááááááááááááááááááááááááááám
dneska jsem v mhd potkala kominíka, šla jsem za ním jak slepice po flusu a sáhla jsem si😀 😵
@vera_j dobrá, domluveno 😉 🙂

kamillka100
24. led 2011

@lifinka tak to ani ja nechapem, povedal mi, ze laparka je krajny pripad, ze sa musime snazit viac ako 2 roky, ale ked sa nepodari bez clostilu jeden mesiac, tak urcite pojdem do CAR a oni vraj posielaju na tu laparku, vraj zvykne baba po nej otehotniet, uvidime co mi povie endokrinolog z krvi, ale to asi az na 22DClebo aj vtedy mam prist na tu krv, som velmi zvedava, no davam do toho vsetko co mozem, ked sa nepodari ani tak, tak budem mat dobry pocit, skusila som vsetko co sa len dalo 😉

kamillka100
24. led 2011

@lifinka ja chytam bacilky aj cez mrchu 😀 😀 😀 😀

jania023
24. led 2011

@zuzka1. Aj jà som ho brala ked som bola pi IVF ale to bolo uz davno