Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
25. led 2011

@lifinka to je strasneeee!!!a nejaky cigani nerobia nikdy nerobili a nikdy robi nebudu a oni sa maju ako prasata v zite 😠 a ze psravedlnost??!!!!
snad to nejak utiehnete aj na sk znizili davky na materskej strasneeee
@cabalkova ahojky 🙂 jak sa mas??

cabalkova
25. led 2011

@lifinka Lifi, ja jsem mela posledni ms 12.12., ale ovu jsem mela jednoznacne 7. ledna, takze jsem tt odpocitala podle toho. Ale Nathali ma pravdu, je to predcasne, a ja se teda trochu bojim i toho zarazeni mezi tehulky, aby se neco nezakriklo, prece jen mam blby zkusenosti. Ale krasne se mi na to diva, to zase jo. 🙂

cabalkova
25. led 2011

@nathali Zatim to tukam na drevo, dobry, dobry... teda pupik poboliva a v noci blbe spim, ale je to zlaty... porad se jak magor chodim divat na ty svoje testiky... i kdyz se nam uz nekolikrat na chvilinku zadarilo, nikdy jsem na testiku nemela takovehle tlustice, tak se nemuzu vynadivat a rikam si, ze to je snad predzvest toho, ze to tentokrat dobre dopadne. Uz abych mela po prvnim utz, jdu pristi utery, tak snad me to zase o kousek uklidni. Jinak to se mnou mava, jednu chvili se raduju, pak zase chytam paniku, ze to opet odejde... no jsem zrala na psychiatra, to ti povim. 🙂

lifinka
25. led 2011

@cabalkova tak já ms 16,12 a ovulka 4. ledna, musíme doufát, neboj bude to fajn // tlustice, když si takové nikdy neměla jsou předzvěst šťastného konca!!!!!!Já byla včera na utl.

cabalkova
25. led 2011

@lifinka Tak to jsi napred jen o par dnu. 🙂 A co na utz, byla videt bublinka??

nathali
25. led 2011

@cabalkova myslim ze je to v pohode proste sa bojis aj ja by som sa bala ale nabooj ten velky strach odide ked uvis miminko ako mu je u teba dobre 🙂
potom baby nie ze na nas zabudnete!!a aj foto z utz ze nas ukazete??! 🙂

tak ja uz bezim babulky idem na ten urad a potom za kamoskou a ked by som sa sem na hodou uz nedostala tak kludne si spravte tabulku ok?
tak papa a pekny den 🙂

lifinka
25. led 2011

@cabalkova jen 4,4mm gest. váček, ale fakt hledal dr.,tak ještě mi vzali krev, a dnes odpol, mám volat, tak jsem už nedočkavá...

jania023
25. led 2011

@nathali Az teraz som si vsimla ze mi to nepridalo prispenky...taaaak..30 rokov,30dnovy cyklus,dnes 18Dc...a jà uz ani neviem ako dlho snazilkujeme:((

leeena_4
25. led 2011

@cabalkova jé mlíko a sušenky jsou dobrý 😀. já nemám chuť jen dopoledne, nebo přes den, doma je to pak už lepší, ale já jsem fakt schopná si to namlouvat a být "falešně březí" 😀

lifinka
25. led 2011

@cabalkova a máš grag BT? nevím, zda jsi si ho dělala?

cabalkova
25. led 2011

@lifinka Lifi, tady je, uz jsem ho jsem myslim jednou davala... mam tam ty teploty takovy rozjuchany, ale dulezitej je vysledek. http://www.fertilityfriend.com/home/2239d4

No a kdyz byl gestacni vacek, tak to znamena, ze to je ok, ne? Vzdyt bylo jeste brzicko... proto jsem taky rada, ze jdu az o tyden pozdeji, abych nebyla zbytecne zdrcena, ze je to v haji... coz pokud se dr. bude tvarit divne, tak samozrejme budu... ale treba bude vse ok. Musim tomu verit.

kamillka100
25. led 2011

@jania023 no vsak, ako to ma riadne zaskocilo, tak ta oklamat, ty mas nejake babo? ze si bola na umelom, podarilo sa?

lifinka
25. led 2011

@cabalkova jasně jsem ráda, že tam něco bylo, ale budu klidnější až mi podle toho řekne i ve kterém jsem tt 😉 , jinak graf jsme měly podobný, takén jsem tam měla poklesy....

lifinka
25. led 2011

tak mi teď volala sestra z gyndy, že rosteme za týden ze 194 na 1708 hcg, v pondělí jdu na UTZ 🙂

jania023
25. led 2011

@kamillka100 Ano mam jednu malu princeznu coskoro 3 rocnu..mne sa IVF nepidarili stale to idislo:(

jania023
25. led 2011

Neviete nahodou ci clostil sposobuje vytoky??jà mam 3DPO amam cydne vytoky bielo-zlte..nezvyknem ich mat..tak neviem:( ma niektora podobny problem alebo som jedinec?? 😀

jania023
25. led 2011

@lifinka Len aby nebolo ze dvojite potesenie hehe take ze dva babatka🙂)Ale inac GRATULUJEM!!!

lifinka
25. led 2011

@jania023 tak to mi přesně řekla moje mamka, když mi teď volala, prý jejda a nebudou dvě? 😀 tyjo holky nestrašte, ale byla bych i za to ráda 🙂

kamillka100
25. led 2011

@jania023 no ja som mala tiez taky vytoky po ovulke, bielo zlte a potom sa zmenili na huste biele az do mrchy, asi to sposobuje clostil alebo duphaston, lebo take som nikdy nemala 😉 kazda sme ina 😉

cabalkova
25. led 2011

@lifinka Lifi, ja myslim, ze to je naprosto v poradku, bezi ti vice nez dvacaty den od poceti a tady jsou hodnoty HCG:

Od početí Od PM - v mIU/ml:
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 - 7,340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56,500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7,650 - 229,000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8-11t) 25,700 - 288,000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11-15t) 13,300 - 253,000
17 - 24 týdny Druhý trimester 4060 - 65,400
Od 25 týdne Třetí trimester 3640 - 117,000

lifinka
25. led 2011

@cabalkova děkuji za tabulku, také jsem ji hledala, byla jsi rychlejší, dneska jsem 3 týden od početí...

cabalkova
25. led 2011

@lifinka Hlavne bud v klidu, urcite bude vsechno v poradku. Ja se uz strasne tesim na ten prvni utz a moc doufam, ze tam uz aspon dutinka bude... na srdicko bude nejspis jeste hodne brzy (budu 5+4tt), ale uz ted se moc a moc tesim, az ho uvidim... tak daleko jsem se jeste nikdy nedostala. A lifi, co brisko, jeste poboliva nebo uz mas klidecek?

lifinka
25. led 2011

@cabalkova můžu ti říct, že čt, pa, mě břicho nebolelo konečně už, ale v tu sobotu v noci, jak měl ivošek ten záchvat tak jsem byla hotová a najednou mě vše začlo bolet a bolí do dneška a dneska to mám z nervů ohledně financí...no ale říkám si, že je teď pro mě hlavní mimi v bříšku 😉

cabalkova
25. led 2011

@lifinka Tak to ti samozrejme nepreju, ale v podstate jsi me uklidnila, protoze me pupik az na male prestavky poboliva furt... ale rikam si, ze to je dukaz toho, ze se tam neco deje a beru to tak... jen jsem chtela mit jistotu, ze to je normalni, ale asi je. Ze jo?

lifinka
25. led 2011

@cabalkova tak uvidíš dutinku, a budeš moc šťastná 😵 já jdu v po a moc se už těším, myslíš, že už bude i srdíčko?

cabalkova
25. led 2011

@lifinka Srdicko pry byva nekdy uz v sestem tydnu, zalezi na tom, jak citlivy ma tvuj dr. utz. Ma ten vaginalni, nebo jenom pres brisko? Na tom vaginalnim by to teoreticky videt byt mohlo... jsem vycetla.

lifinka
25. led 2011

@cabalkova fakt je to v klídku neboj se, a nic si nepřipouštěj, mě už dělá zle i spaní na břichu to jsem s Ivoškem tak brzy neměla, ale jak se asi napíná tak to nevyhovuje spát už na břichu...a když dlouho sedím, třeba při koníku 😀 a pak vstanu tak mě v břichu úplně píchne až se leknu, ale hned to přejde, no krčím ho no tak se ozívá 😀 😀 😀 to je šílený taký drobučky gest. váček a má 4,4mm a co potom ta bublinka naše 😉

cabalkova
25. led 2011

@lifinka Tak jo, pokusim se byt v klidu... dneska je to lepsi, ale vcera jsem si tim nervovanim uhnala zlucnikovy zachvat, no magor...

lifinka
25. led 2011

@cabalkova ano vaginální, tk to se budu těšit ještě více no pc mě to podle ms vyhodnotil 5+5 takže v pondělí to budu 6+4 počítám dobře???

lifinka
25. led 2011

@cabalkova opravdu mám to i já takové píchání a někdy je to nepříjemné a to víš, taky hned letím na wéčko zda je vše OK.