Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

adka_pajerska
12. zář 2011

@maminka142 aha :( dakujem. Chcem sa ta opytat prosim ta vies mi poradit ako a kedy sa meria bazalna teplota?

maminka142
12. zář 2011

@adka_pajerska Bazalna teplota sa meria, vždy rano v rovnaku hodinu (ja si davam budík 😉 ), lebo ak nemeriaš v rovnaky čas, tak to môže pomyliť... A začína sa meriať hned po menzese 😉 Niektory meraju, aj popri mrche, ale je lepšie po mrche začať 😉

adka_pajerska
12. zář 2011

a potom ako zisiti co dalej?

jeny
12. zář 2011

@maminka142 ako vies ze ti folik praskol az na 4.den po pregnyle? bolo si potom na sone? mne tiez dr povedat ze do 36h praskne tak sme snazilkovali len druhy a treti den po pregnyle tak dufam ze folik nepraskol az potom 😖 inak dnes som zacala prvy krat uzivat utrogestan a riadne ma bolia vajecniky

maminka142
12. zář 2011

@adka_pajerska pri meraní budeš vedieť, kedy bola ovulka... Ale to sa da zistiť, až ked budeš mať už po... Naj je ta folikometria..

zana21
12. zář 2011

Ahojky holky, tak jsem se obejdnala a jdu zítra na kontrolu. Dozvím se, zda ovulka proběhla. Tak držte pěstičky, aby clostík zabýral. První měsíc zabral, tak nevím, proč tento měsíc ne.

fori
12. zář 2011

Včera jsem měla poslední Clostík, ale brala jsem jen 1 ráno...... ve čtvrtek na ultrazvuk , za týden v pondělí 3 IUI a děj se vůle Boží...... 🙂

maminka142
12. zář 2011

@jeny nie nebola som potom už na sone, ale vedela som to podla zvyšenej teploty 😉

janielik87
12. zář 2011

babule poradte mi nejaky dobry clanok o clostile pre muzika, nech si precita...lebo on sa velmi boji to brat a ja uz by som dalsi cyklus to chcela skusit 🙂 dakujem

jankaknm
12. zář 2011

Ahojte, po dlhsej dobe sa tu chcem opat zapojit do diskusii. V novembri nam nevyslo ani 3 IUI a odvtedy znovu cakame na zazrak. Vybojovala som si, ze mi moj doktor predpise 1.krat Clostil. No tento mesiac mal dovolenku akurat v dobe, ked som si mala ist v 1DC pre lieky. No tak pockam do oktobra, a mozno nebudet ani treba 🙂 Keby predsa, viete mi poradit, tie co maju skusenosti s uzivanim, coho sa mam obavat, ake ma neg. ucinky, pripadne tym, co zabral, a podarilo sa vam otehotniet, mali ste aj problem s ovu, alebo len doktor vyskusal? Lebo u mna nevedia pricinu, ovu mam, bola som aj na laparoskopii rok a pol dozadu, no stale nic. Jedla som Fytosoju, tiez nic.

petulak1988
12. zář 2011

@maminka142 tak uz jsem doma po folikumetrii...tak tento cyklus to mam naopak dva pekny foliky na prave strane a na levem jen malinke...a ve stredu jdeme na IUI,pichli mi ovitrelle na prasknuti foliku a ted uz jen doufat 🙂

maminka142
12. zář 2011

@petulak1988 a aku velkosť si mala foliku?

petulak1988
12. zář 2011

@maminka142 pres 20mm oba a taky rikala at nehledam nic na netu ze jsou to problemy ktere ma maolkdo ta alergie a ze nektere clanky nejsou podlozene atd...takze pry mam na tento cyklus zakaz hledani na netu 🙂

veji
12. zář 2011

@janielik87 mam vymyslieť nejaký srdcervúci článok o tom clostile? taký aby tam neboli žiadne nežiadúce účinky a tak??? 😀

veronicka33
12. zář 2011

hm manžel ide na nočnú a já mám dnes 13 DC takže zo snaženíčka nič nebude ☹

terioza1
12. zář 2011

@zana21 holky, bez vas bych vubec nevedela, v kolikatem tt jsem.. 🙂 Moc diky, ze jste tabulku prebraly za me... .-)

veronicka33
12. zář 2011

a myslím že asi ano ovulka nebude robila som si test a // nikde iba duch :(ja mááám ale smolu a možno že zajtra 🙂

tyrisa
12. zář 2011

Tak jsem si koupila mamatest 10,zítra ráno zkusím a pak ve čtvrtek,pak jdu na tu vyvolávačku dopol.

veronicka33
12. zář 2011

@tyrisa Ahojky tak ti držím palce nech sa nájdu // kolajničky 🙂

zana21
13. zář 2011

Já si dělala poslední test dnes ráno a opět nic, tak že to dnes také jistí vyvolávačka ☹

zana21
13. zář 2011

@tyrisa Doufám, že ty 2 // najdeš 🙂

zana21
13. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............58..........32.............48...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............39..........33..........................Clost., Femibion Tyrisa.....................26...........5m.............38...........30............10............Alchemilka/kotryhel
Fori.........................28..........13m.............33..........28..............19.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............30..........34.............12........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............29..........32.............12.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................16..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............14..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............14..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............14..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............13...........31.........................clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................11..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Lorreine................28..........1.5r.................7..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............3...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............3............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................10+3......................9+4..............10.-12.4.............11.10........Listovka 🙂
Nathali................23............2,5roka..........7+0............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka 🙂

Holky, pokud někdo má špatně počet měsíců snažení. Tak ať mi dá vědět, opravím, nebo popřípadě opravte sami. Tak jsem si včera uvědomila, že to jsem neměnila
😎

aduskatt
13. zář 2011

@janielik87 no, o to snad ani brat nebude🙂)a ono to na kazdu ucinkuje inak

alzbeta.hod
13. zář 2011

holky všem vám přeji mnoho a mnoho štěstíčka... doufám že za rok se k vám opět připojím 😉

tyrisa
13. zář 2011

@veronicka33
@zana21 Holky,dneska bt 36,3 já jsem ani netestovala.....musela bych být mimozemšťan,kdybych s takovovou teplotou byla těhotná 😀 už se tomu směju.Jsem si jistá,že byl anovulák....naštěstí se to dozvím ve čtvrtek podle výšky sliznice a pak..... injekce 😒

alzbeta.hod
13. zář 2011

@tyrisa držím pěsti ať je štěstí... mě i doktor řekl že ten měsíc nemám vůbec šanci otěhotnět a já tam za 14 dní dorazila s pozitivním testem z krve...

tyrisa
13. zář 2011

@alzbeta.hod To je hezké,ale já jsem asi neměla ovulaci a jsem 38DC BT mi nestoupla celý cyklus nad 36,5......Není to proto možné.

janielik87
13. zář 2011

@veji :D :D :D :D to zas nie :D ale ci nahodou nevies o nejakom nie celkom odbornom, aby bol pochopitelny pre manzela, ze o co tam ide...

janielik87
13. zář 2011

@aduskatt ja viem🙂) no co s nim...

alzbeta.hod
13. zář 2011

@tyrisa řeknu to asi tak.. já každý měsíc testovala a měřila jak blbá a pak byla zklamaná když teplota spadla prudce dolů. První dávka clostilu a kontrola foliků... doktor mi našel cystu zřejmě prý po clostilu, a nic zázračnýho tam neviděl takže mi řekl ať s těhotenstvím určitě nepočítám a hle? Malé bude za týden rok... přeji vám stejný zázrak, jak to nazval můj doktor. Malý zázrak.