Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
3. říj 2011

@mijadave moj by pristel aj na IVF, ale toho sa zacinam bat ja.........

mijadave
3. říj 2011

@aduskatt moja, tak to je super, mozno aj moj, keby islo o 2. dieta, ale kedze uz 2 mame, tak ze vraj nie... 😒

aduskatt
3. říj 2011

@mijadave asi sa neciti na tri...........no, uvidime, ked pojde do tuheho🙂

mijadave
3. říj 2011

@aduskatt ale citi, on by chcel viac deti ako 3, no ja mam dva cisarske za sebou, tak to nepojde... 😉 teraz sa citi na to, ze chce vlastny domcek, tak riesi hypoteku... 😉 nic moja, frcim ja domov, zajtra sem zas sem-tam kuknem... zatial pa 😉

aduskatt
3. říj 2011

@mijadave tak pekny vecer, pa🙂

janielik87
3. říj 2011

@veji ahoj moja 🙂 ako sa mas? Ja uz 4. den beriem clostil , zatial necitim ziadne zmeny ... kedy si ty zacala citit, ze nieco sa deje? Inak v pondelok 10/10 som objednana na utz na folikulometriu 🙂 , tak sa tesim a bojim zaroven.... Drz mi palce. To budem uz 15DC, tak hadam tam nieco bude...

petulak1988
3. říj 2011

@mijadave teda tak to je mi moc lito a drzim malickemu pesticky...urcite zabojuje a bude z nej krasny silny klucik....

veji
3. říj 2011

@janielik87 ahoooj, no strasne ti drzim prsty! ja som minuly mesiac citila ze mam ovu asi tak na 13-14 DC. ale tento mesiac.....NIC!! normalne nic necitim! a to som dnes 14 DC. vobec neviem ci bola ovu ci nie..... testy som si robila tusim od 9 DC a podla nich ovu bola okolo 11 DC. ale nemala som ziadne priznaky. som z toho zufala. uz sa nam ani nechce sexovat 😀 ale snazime sa stale. drzim ti prsty, daj vediet ako bolo na tej folikumetrii. ty beries clostil od ktoreho dna cyklu, po ktory?

veji
3. říj 2011

@mijadave myslim na tvoju svagrinku a modlim sa za zdravie babatka ☹

janielik87
3. říj 2011

@veji no tak ja beriem od 5 do 10. S tym, ze 10DC uz nie...teda 5tabliet. Rano a vecer po polke. A na 15DC idem na tu folikulometriu. Tak snad daco bude 🙂 Teraz je este aj mozno skoro daco citit. Zatial vobec ani neviem, ze beriem nejake tabletky.

terioza1
3. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............78..........32.............68...... Clost., Duphaston
Elys.........................29..........1.5r...............34..........31........................Clost., Calibrum
Fori.........................28..........13m.............28..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................27..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............23...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............23............32..........9.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............19...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r...............18..........33.............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............18..........32...........................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m..............15..........33..........................Listovka
Veji............................25..........7m...............14.........27............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87...............24............7m.............8...........46...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33..........34..........20m..............7..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m...............3..........31........................Clost.,
Mijadave................35..........20m................2..........29.......................Soj. izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988..........23............17m............2...........32....................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r.................1..........36.........................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................13+2..................13+1..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........9+6............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

terioza1
3. říj 2011

Ahoj holky, zdravime vas s miminkem, mame skoro 7cm ( bez nozicek), jsme zdravy a porad v brisku spinkame a nikdo nas nemuze brobudit 😀 Dovolila jsem prepsat tabulku s tydnama, podle utz se velikosti priblizujeme k tydnum podle ms.... uz jen 1den a mame dohnano .-) Takze timhle bychom vam chteli poslat spoustu tehu bacilu.... 🙂

petulak1988
3. říj 2011

@terioza1 to je krasny tak hodne zdravicka ....budes pak chtit vedet co to je?

terioza1
3. říj 2011

@petulak1988 dekuju 🙂 No jasny, ja se po tom pidim uz ted a dneska nic nevideli... ☹ Takze to zkusim pristi utery u moji dr vysondovat, jdu tam na ko.

veji
3. říj 2011

@janielik87 ty beries po polke tabletky? ja som brala po celej 😕 ale fakt ma stve ze neviem ci bola ovu, ci esze len bude...... no hruuuza! ty si uz mala ovu? sledujes hlien, testujes alebo co??

petulak1988
3. říj 2011

@terioza1 myslis ze to takhle brzicko uvidi???My jsme tento mesic bez snazeni☹

jerryjanka
3. říj 2011

je tu niekto kto skusil dávkovanie clostilu 2-1-2 denne?

terioza1
3. říj 2011

@petulak1988 jakto? Co se deje, ze jste bez snazeni? Jinak nekomu to reknou uz v tom 13tt... spis se ale poznaji kluci... prej.

petulak1988
3. říj 2011

@terioza1 no jsme objednani az na 18do podoli a 21do pronatalu na posledni konzultaci k tomu dobremu doktorovi 🙂 a 13ke svemu gynekologovi na cytologii chteji to v podoli ...to treba v pronatalu vubec nechteli

terioza1
3. říj 2011

@petulak1988 jezis to je na me moc slozity 😀

petulak1988
3. říj 2011

@terioza1 no mam tento mesic tri doktory plus zubar

terioza1
3. říj 2011

@petulak1988 bleee, doktori

petulak1988
3. říj 2011

@terioza1 Ani mi nemluv uz jich mam plne zuby no tenhle mesic jsem bez leku.....tak se uvidi teba bude clostik pusobit a odpocinu si alespon od leku

lorreine
3. říj 2011

Holky, chcem sa vas opytat - tych, co beriete/brali ste Utrogestan. Boleli vas po nom prsa, zada a pichalo v podbrusku? Doktor mi povedal, ze si mam dnes urobit tt a ze ak bude negativny, tak vysadit...no ale ja som z toho zmatena, pretoze predtym som taketo vedlajsie ucinky nemala...Ale kedze tt negativny, tak si nadeje nerobim...ale som len 27. DC...som z toho magor 😎

janielik87
3. říj 2011

@veji no ja skusam ovu testy, ale ja som len 8DC, takze este nie je co velmi riesit. Ved uvidime v pondelok na folikulometrii. Co mi povie dokina, ci sa tvori folik. 🙂 Mysli na mna, nech sa pekne tvori. 🙂

mijadave
3. říj 2011

@petulak1988, @veji dievcata, dakujem za podporu 😉
maly sa zatial drzi, uz sa mu zacal tvorit moc, co je vraj velmi dobre znamenie, no este necikal...ked zacne, vraj je za vodou 😉 tak dufame, ze zabojuje 😉

elys
4. říj 2011

Ahojte baby. tak dnes som 35DC a zacinam mat obavy.. minuly mesiac som sice brala Clostil ale nechodila som na sono ani mi nebol pichnuty Pregnyl ani sme v strede cyklu nemali pohlavny styk. krce mam ako vzdy ale hlasia sa aj vajecniky. ja som taka krava, bojim sa, ze sa mi spravili cysty :( nejaka rada na rychle spustenie menzesu? bojim sa ze ma doktor zvozi, ze som nechodila na sono... ked my sme sa tak strasne pohadali minuly mesiac s priatelom, bolo to fakt blbe obdobie, uz je to zazehnane chvalabohu. len ta mrcha keby uz prisla

kacnov
4. říj 2011

@elys teplou koupel a červené víno na spuštění MS

mijadave
4. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............79..........32.............69........... Clost., Duphaston
Elys.........................29..........1.5r...........35..........31..............................Clost., Calibrum
Fori.........................28..........13m...........29..........28.............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.............28............................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29.........10m............24...........34.............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37.........5m..............24............32...........10.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m............20...........39.............................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r............19............33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r...........19............32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............16............33............................Listovka
Veji.........................25..........7m.............15.............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24............7m.............9.............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34..........20m.............8.............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m.............4..............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........20m............3..............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............3..............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............2..............36............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................13+3..................13+2..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+0............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

jania023
4. říj 2011

ahoj tak buduci mesiac si dam asi zase clostil...ktore z vas uzivali clostil plus estrofem??alebo nieco na sliznicu?