Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
11. říj 2011

@mijadave ved si pisala ze uz dycha sam.ako je na tom?

mijadave
11. říj 2011

@elys no pohorsilo sa mu, zas dycha len s pristrojmi a zase nekaka.... ☹ ani moc sa mu nerobi ☹

janielik87
11. říj 2011

@mijadave no za ultrazvuk 🙂 ved to bol navyse...

mijadave
11. říj 2011

@janielik87 jaj, tak ja u svojho neplatim nic... 😉 zato som nevedela... 😉

janielik87
11. říj 2011

@mijadave no co uz 🙂 kazdy lekar je iny, ale inak som s nou celkom spokojna, takze si asi radsej priplatim 🙂

mijadave
11. říj 2011

@janielik87 ved jasne, u mojho, ked som k nemu pred 8 rokmi dosla, sa tiez za ultrazvuk platilo... a presne, tiez som povedala, ze si radsej zaplatim... bol prvy v okoli, ktory mal svoj vlastny ultrazvuk... a som spokojna... 😉

janielik87
11. říj 2011

@mijadave 🙂 no tak hadam raz to pride aj k mojej 🙂 ze sa nebude platit
ale stoji to za to 🙂 aj ked mi vela toho nepovedala teda...

jeny
11. říj 2011

@mijadave vyklbila som si koleno, potrhala vazivo a tak...nic prijemne...

mijadave
11. říj 2011

@janielik87 tak to moj dr je dost urozpravany... vysvetli, niekedy aj nakresli... proste som spokojna... len je nestastny, ze mi nevie pomoct teraz, ze sa nedari babo... 😉
@jeny fuha, tak to je fakt dost neprijemne... a to si spadla alebo co sa stalo?

janielik87
11. říj 2011

@mijadave no moja ani nie je urozpravana 🙂 ale zas bola v pohodke a fakt sa stara...ved po 2mesiacoch mi dala hned duphaston a ked videla, ze ovu nikde, tak aj clostil...akoze stara sa, viem, ze dakto to necha ze po polroku snazenia...
V podstate som aj ja vtedy az nasadila clostil, ale z vlastnej vole...

mijadave
11. říj 2011

@janielik87 moj sa tiez stara... ked som prisla, ze som tehu a krvacam, nevahal a hned nasadil duphaston... a podarilo sa to zachranit a mame doma krasnu slecnu, samozrejme ma aj starsieho braceka, no s nim som nemala ziadne problemy... teraz sa sice uz skoro 2 roky snazime, no ja som k nemu sla az skoro po roku... v novembri som dosla, hned spravil krvne testy a v decembri som uz brala clostil... poctivo som chodila na ultrazvuk a aj v sobotu a nedelu kvoli mne dosiel do prace, ked trebalo robit ultrazvuk alebo pichnut pregnyl som chodila k nim domov... jeho sestricka je totiz jeho manzelka 😀 taky je zlaty, v lete mi povedal, ze dame pauzu, ze mam prist na jesen tehu... no neviem, sice jesen je v kalendari az do decembra, zatial nesplnam, co povedal 😀 ja som si sama nasadila tu fytosoju, tak uvidime... no moj mm uz nechce, aby som brala nejake lieky... ze doberiem fytosoju a nechavame to tak, proste si nebudeme davat pozor.... 😀 a mozno sa potom zadari 😀

jeny
11. říj 2011

@mijadave spadla som z kona 🙂 akurad dnes som bola objednana na folikulometriu a musela som to zrusit ☹ Super ze mas takeho dobreho dr, ten moj to mal dost na haku tak som radsej zacala chodit do centra

mijadave
11. říj 2011

@jeny fuha, takze z kona... hm... tak to mas vesele... 😒 tak nech sa Ti to cim skor zahoji 😉 ano, co sa tyka dr, tak to som rada, ze som k nemu presla, lebo moja dr neriesila vobec nic, ked som 3 potratila... ziadne testy, vobec nic, vraj niektora aj 5x potrati kym donosi... to bolo jej vysvetlenie... a pri malom mi ani nemerala panvu a kedze som take male pivo 😀 , tak je to dost podstatne... a maly mal 4,35 kg, ked sa narodil, samozrejme, ze som sa trapila a nakoniec to bol cisarak... no co uz, som rada, ze som u tohto dr... ked som mala velke cysty, povedal, ze keby som mala bolesti, tak mu mam volat aj o polnoci... proste som s nim nadmieru spokojna... 😉

veji
11. říj 2011

@janielik87 ahoooj, no ako? vajka narastli? ako to prebiehalo???

janielik87
11. říj 2011

@veji ahoj ahoj 🙂 no neviem ti nic konkretne povedat 🙂 lebo ze napravo uz ASI prebehla ovula a nalavo mozno este prebehne...nevidela tam totiz uz nic. Vraj ma mala sestricka na 10DC najprv objednat... No comment. :D :D Ale tak v nedelu som mala pozitivny ovu test a aj vcera. Prvy po 6mesiacoch snazilkovania. A tiez mam od sobotky hlienik..tak sme sa snazili a snazili a zajtra nasadim duphaston na udrzanie pripadneho tehu 🙂 Uz treba len verit a dufat... 🙂 A pre istotu este aj dnes testnej ovulu, ze co bude...

petra273
11. říj 2011

@mijadave co se dá dělat....akorád svoje tělo nechápu, celých 14 dní mě píchá v podbřišku, kvůli bolesti na vaječníku, jsem nemohla skoro chodit, tak jsem tajně doufala a ono nic ☹ dám si teď měsíc pauzu a zkusím na to nemyslet ( haha). Pak asi znovu skočím k doktorovi, uvidíme co řekne.

terioza1
11. říj 2011

@elys no parada, takze narozky stejne s tebou.. no co, ze ti bude 30? Krasnej vek, ne? Me bude v lednu 23 a kazdej me ma za to piskle a kure .-D

mijadave
11. říj 2011

@petra273 to verim, kazdy cyklus som si nahovarala, ze asi ano, lebo som vzdy nasla nieco, preco som si myslela, ze je to ine, ze to asi vyslo... a nic... 😠 drzim Ti pasticky, aby si zvladla na to nemysliet 😀 😀 😀 viem ake je to uzasne jednoduche - to sa nedaaaaaa na to nemysliet, ak Tvoju mysel nieco nezamestna... ale vzdy sa najde chvilka, ked si na to spomenies 😉 ale aj tak drzim pasticky, vela babam sa zadarilo, ked to nechali tak... 😉

elys
11. říj 2011

@terioza1 23 a piskle? to su najkrajsie roky. no hned by som menila. mne sa okolo 25.roku objavil prvy sedivy vlas a odvtedy uz len starnem 😖 a kedze chcem velku rodinu, mala som ju zalozit v tvojom veku, len na to nebol vhodny tata. ty mas stastie ze si ho nasla v tak mladom veu. palec hore 😉

kacnov
12. říj 2011

@elys ahojky no jak říkáš spermie přežijí dlouho ty poslední jsou kluci holky jsou rychlé spermie 🙂
taky sme měly pomalou :D

petra273
12. říj 2011

@mijadave budou vánoce, tak se snad nějak rozptýlým 😀 a konečně karty mi to slíbily na listopad, tak si prostě jenom počkám 😀 😀

mijadave
12. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lenka7791...........29.........10m............32............34............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Tyrisa.....................26...........6m............28...........39..............7.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............27...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............27...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............24............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............23............29............................Clostil, Duphaston, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veji.........................25..........7m..............23............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............17............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............16............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............12............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............11............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............11............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............10............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m..............9............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r................5............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................3............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................14+4..................14+3..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........11+1.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................6+0............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

tyrisa
12. říj 2011

Holky? měli už jste někdy takové poovulační teploty? Uvažuji,jestli to nesouvisí s tou štítnou žlázou,ale to bych měla teploty nízké a ne pořád stejné,ne?měřím i později a teplota mi stoupne co hodinu 0,1 stupen.Tedka by měl přijít ještě nějaký teplotní vzestup,tak doufám,že se ho dočkám.....
http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

janielik87
12. říj 2011

@mijadave ahojky, tak ja som si v nedelu nasla pozitivny ovu test a v pondelok a vcera...ale uz asi slabne, tak neviem, ci mi uz nemozes napisat ze 3DPO. (predpokladom, ze bola v nedelu) a este beriem aj duphaston

mijadave
12. říj 2011

@tyrisa nahodou mas pekny grafik, ja som mala raz alebo dvakrat nieco podobne... 😉 myslim, ze je to v pohode 😉
@janielik87 a nemerias si BT? ale ak chces, tak Ti to tam doplnim.... 😉

janielik87
12. říj 2011

@mijadave no ja si nemeriam teplotu, doktorka to nevyzaduje a mna to dost stresovalo a stupal mi prolaktin...ale ovu testy som este nikdy taketo pozitivne nemala...tak neviem. Ze kedy mam ratat ako den O. 🙂

mijadave
12. říj 2011

@janielik87 ja som nikdy ovu testy nerobila... takze neviem Ti v tomto poradit 😒

janielik87
12. říj 2011

@mijadave hmmmmmmm no co uz, nevadi..ved ak dnes uz bude slabsia a slabsia, tak budem povazovat tu nedelu alebo pondelok radsej ako Ovu den.

mijadave
12. říj 2011

@janielik87 jasne, tak mi potom daj vediet... 😉

tyrisa
12. říj 2011

@mijadave Děkuju,ty mě vždycky uklidníš 🙂